Kalascup 2018

Primærfaner

NrNavnNasjonKlubbTeam/lag2018-R12018-R22018-R32018-R42018-R52018-R62018-R72018-R8KlasseStatus
4035Alexander HagenNORSoon CKM sport 40-49Din påmelding er registrert
4027Arild VegstøNORSoon CKM sport 40-49Din påmelding er registrert
4012Atle StubberudNORSoon CKM sport 40-49Din påmelding er registrert
4009Bernt Enge LarsenNORRomeriksåsen SKM sport 40-49Din påmelding er registrert
4038Christopher KahrsNORFollo SKM sport 40-49Din påmelding er registrert
4011Claes WatndalNORSK Rye sykkelM sport 40-49Din påmelding er registrert
4000Colin EickNORIF Frøy SykkelM sport 40-49Din påmelding er registrert
4046Eivind MyhreNORBærum OCKM sport 40-49Din påmelding er registrert
4017Erik MikkelsenNORFossum IF SykkelM sport 40-49Din påmelding er registrert
4020Fredrik LysakerrudNOROdal SykleklubbM sport 40-49Din påmelding er registrert
4031helge kolstadNORSagene IF SykkelM sport 40-49Din påmelding er registrert
4031helge kolstadNORSagene IF SykkelABB BILM sport 40-49Din påmelding er registrert
4028Henrik DamDENDrøbak-Frogn IL SykkelM sport 40-49Din påmelding er registrert
4006Hogne Handeland HaugNORFollo SKM sport 40-49Din påmelding er registrert
4023Jahn Harald BullNORUllevål SKM sport 40-49Din påmelding er registrert
4032Jan Sølve BorlaugNORIF Frøy SykkelM sport 40-49Din påmelding er registrert
4043Joakim SundnesNORSK Rye sykkelM sport 40-49Din påmelding er registrert
4007Joar MarkhusNORFollo SKM sport 40-49Din påmelding er registrert
4018Jørgen BotilsrudNORKonnerud IL SykkelM sport 40-49Din påmelding er registrert
4026Jørgen SørensenNORSagene IF SykkelM sport 40-49Din påmelding er registrert
4029Jørn LarsenNORDrøbak-Frogn IL SykkelM sport 40-49Din påmelding er registrert
4029Jørn LarsenNORDrøbak-Frogn IL SykkelM sport 40-49Din påmelding er registrert
4001Kr Jacob JacobsenNORIF Frøy SykkelM sport 40-49Din påmelding er registrert
4033Kristian ØksdahlNOROdal SykleklubbM sport 40-49Din påmelding er registrert
4033Kristian ØksdahlNOROdal SykleklubbM sport 40-49Din påmelding er registrert
4042Lars MoulandNORBærum OCKM sport 40-49Din påmelding er registrert
4025Lars Sigve PuntervoldNORSagene IF SykkelM sport 40-49Din påmelding er registrert
4010Lars TvedtNORRomeriksåsen SKM sport 40-49Din påmelding er registrert
4024Lars-Erik GradertNORFossum IF SykkelM sport 40-49Din påmelding er registrert
Morten FrøsethNORKolbotn SKM sport 40-49Din påmelding er registrert
4030Morten RotnesNORSmaalenene SKM sport 40-49Din påmelding er registrert
4030Morten RotnesNORSmaalenene SKM sport 40-49Din påmelding er registrert
4030Morten RotnesNORSmaalenene SKM sport 40-49Din påmelding er registrert
4036Ole BlokhusNOR--- ingen klubb ---Dogstar - IntenseM sport 40-49Din påmelding er registrert
4004Per Andreas NorsengNORIF Frøy SykkelM sport 40-49Din påmelding er registrert
4022Pål Erik Moen-HansenNORStovnerkameratene SykkelM sport 40-49Din påmelding er registrert
4003Paal Tidemann PedersenNORIF Frøy SykkelM sport 40-49Din påmelding er registrert
4014Roy SnellingenNORSK Rye sykkelM sport 40-49Din påmelding er registrert
4019Rune Udnæseth HolsveNORLørenskog CKM sport 40-49Din påmelding er registrert
4041Stein-Roger SollienNORSoon CKM sport 40-49Din påmelding er registrert
4005Terje GomoNORIF Frøy SykkelM sport 40-49Din påmelding er registrert
4039Terje LøitegårdNORAsker CKM sport 40-49Din påmelding er registrert
4016Thomas NordraakNORDrøbak-Frogn IL SykkelM sport 40-49Din påmelding er registrert
4021Tom DisenbroenNORMoss CKM sport 40-49Din påmelding er registrert
4040Tor Otto StrømNORIF Frøy SykkelM sport 40-49Din påmelding er registrert
4045Trond AskautrudNORNesodden SKM sport 40-49Din påmelding er registrert
4044Trond GodtlandNORFollo SKM sport 40-49Din påmelding er registrert
4034Trond Vidar KjellénNORHafjell Freeride KlubbM sport 40-49Din påmelding er registrert
4002Truls Andreas VeslumNORAsker CKM sport 40-49Din påmelding er registrert
Vidar BakkenNORKrokskogen CykleklubbM sport 40-49Din påmelding er registrert
Rad 1-50, totalt 55