Kalascup 2018

Primærfaner

NrNavnNasjonKlubbTeam/lag2018-R12018-R22018-R32018-R42018-R52018-R62018-R72018-R8KlasseStatus
3024Albert SkogSWESK Rye sykkelM sport 30-39Din påmelding er registrert
3018Amund Hognestad JensenNOREidsvoll SKM sport 30-39Din påmelding er registrert
3035Anders SeimNORSK Rye sykkelM sport 30-39Din påmelding er registrert
3001Andreas NilsenNORFollo SKM sport 30-39Din påmelding er registrert
3008Asbjørn Hoel WinnjeNORSK Rye sykkelM sport 30-39Din påmelding er registrert
3007Audun Lassen AasNORUllevål SKM sport 30-39Din påmelding er registrert
3022Bjørn Herbrand TretterudNORAndebarkji TSKM sport 30-39Din påmelding er registrert
3019Bjørn-Kristian BratlieNORSagene IF SykkelM sport 30-39Din påmelding er registrert
3012Endre StorløkkenNORHolmenkollen CKM sport 30-39Din påmelding er registrert
3003Erik Sæbu VatnNORSK Rye sykkelM sport 30-39Din påmelding er registrert
3023Espen MaloNORSmaalenene SKM sport 30-39Din påmelding er registrert
3017Fredrik Krey BerntzNORSagene IF SykkelM sport 30-39Din påmelding er registrert
3025Gaute HavikNORForeningen FrikransenM sport 30-39Din påmelding er registrert
3025Gaute HavikNORForeningen FrikransenM sport 30-39Din påmelding er registrert
3021Helge Humberset WangbergNORSagene IF SykkelM sport 30-39Din påmelding er registrert
3021Helge Humberset WangbergNORSagene IF SykkelM sport 30-39Din påmelding er registrert
3037Henrik MühlbradtNORBærum OCKM sport 30-39Din påmelding er registrert
3026Jan Harald ScholzNORBærum OCKM sport 30-39Din påmelding er registrert
3010Jon PedersenNORMoss CKM sport 30-39Din påmelding er registrert
3015Jørgen ErtnesNORSagene IF SykkelM sport 30-39Din påmelding er registrert
3015Jørgen ErtnesNORSagene IF SykkelM sport 30-39Din påmelding er registrert
3029Jørgen FeldtNORFollo SKM sport 30-39Din påmelding er registrert
3004Kjetil UtrimarkNORSK Rye sykkelM sport 30-39Din påmelding er registrert
3031Maciej StopinskiPOLFossum IF SykkelM sport 30-39Din påmelding er registrert
3034Magnus BerganNORModum CKNygård SportM sport 30-39Din påmelding er registrert
3005Magnus CederholmNORSK Rye sykkelM sport 30-39Din påmelding er registrert
3006Marcel MarekCZESK Rye sykkelSuperior RidersM sport 30-39Din påmelding er registrert
3002Ole Christian FagerliNORRomeriksåsen SKM sport 30-39Din påmelding er registrert
3028Patrik PaulssonSWEIF Frøy SykkelM sport 30-39Din påmelding er registrert
3030Petter JørgensenNOR--- ingen klubb ---M sport 30-39Din påmelding er registrert
3000Pål Einar SpillethNORBærum OCKM sport 30-39Din påmelding er registrert
3016Rajeev RaiNORBærum OCKM sport 30-39Din påmelding er registrert
3036Raymond AamodtNORBærum OCKM sport 30-39Din påmelding er registrert
3014Stian Andre NordliNORNitelva CKM sport 30-39Din påmelding er registrert
3013Stig Sørensen RudNOREidsvoll SKM sport 30-39Din påmelding er registrert
3033Thomas Opsahl JohansenNORDrammen Cykleklubb - SykkelM sport 30-39Din påmelding er registrert
3032Thomas Smette KristiansenNORBærum OCKTeam JHS Trefelling ASM sport 30-39Din påmelding er registrert
3009Torkjel HaabethNORTofte Fremad IFM sport 30-39Din påmelding er registrert
3020Uno SandstrømNORAsker CKM sport 30-39Din påmelding er registrert
3027Vegard KjølstadNORCK HaugalandM sport 30-39Din påmelding er registrert
3011Viktor Sinding-LarsenNORBærum OCKOslo SportslagerM sport 30-39Din påmelding er registrert
Rad 1-41, totalt 41