Kalascup 2018

Primærfaner

NrNavnNasjonKlubbTeam/lag2018-R12018-R22018-R32018-R42018-R52018-R62018-R72018-R8KlasseStatus
1200Aksel LaForceNORIF Frøy SykkelM12Din påmelding er registrert
1234Bendik Olai Øglænd SveenNORAsker CKM12Din påmelding er registrert
1232Brage LidsheimNORCykleklubben NittedalM12Din påmelding er registrert
1201Christian HolmNORIF Frøy SykkelM12Din påmelding er registrert
1230Christian Olaus SweenNOREidsvoll SKM12Din påmelding er registrert
1202Christoffer ÅnensenNORIF Frøy SykkelM12Din påmelding er registrert
1225Edvard AanestadNORRøa ILM12Din påmelding er registrert
1218Elias Ekroll BjerkeNORRomeriksåsen SKM12Din påmelding er registrert
1228Erik HovNORBærum OCKM12Din påmelding er registrert
1213Filip ArntzenNORFollo SKM12Din påmelding er registrert
1222Filip JensenNORSK Rye sykkelSk RyeM12Din påmelding er registrert
1204Herman Haug SeljåsenNORAsker CKM12Din påmelding er registrert
1226Håvard ØiomNORRingerike SKM12Din påmelding er registrert
1205Isak Emilian ArnesenIF Frøy SykkelM12Din påmelding er registrert
1231Jakob Teigland EngebretsenNORNesodden SKM12Din påmelding er registrert
1224Jesper MohaugenNORRomeriksåsen SKM12Din påmelding er registrert
Jo Gujord RøisliNORIF Frøy SykkelM12Din påmelding er registrert
1223Jonas Alexsander RindalNORLørenskog CKM12Din påmelding er registrert
1215Jonas Bakkebø FjellstadNORFollo SKM12Din påmelding er registrert
1216Jonas StøylehommenNORFollo SKM12Din påmelding er registrert
1209Julian Vesterhus-JacobsenNORIF Frøy SykkelM12Din påmelding er registrert
1210Jørgen RønNORIF Frøy SykkelM12Din påmelding er registrert
1203Marcus Alexander NæssNORCykleklubben NittedalM12Din påmelding er registrert
1211Markus RolfsenNORIF Frøy SykkelM12Din påmelding er registrert
1206martin zwaigNORAsker CKM12Din påmelding er registrert
1217Mathias KahrsNORFollo SKM12Din påmelding er registrert
1212Nikolai NilsenNORIF Frøy SykkelM12Din påmelding er registrert
1220Ole Andreas HynneNORRomeriksåsen SKM12Din påmelding er registrert
1207Ole-Petter HaalandNORAsker CKM12Din påmelding er registrert
1219Sander Skjong AarøNORFollo SKFollo Young&FuriousM12Din påmelding er registrert
1221Sindre Moe LandénNORRomeriksåsen SKM12Din påmelding er registrert
1208Sivert Listøl MoskaugNORAsker CKM12Din påmelding er registrert
1233sondre østbye støvernNORAaby CKM12Din påmelding er registrert
1229Theodor Dilling GomoNORKolbotn SKGomo RacingM12Din påmelding er registrert
Theodor SettenNORSoon CKSoon CKM12Din påmelding er registrert
1235Tor Even AskautrudNOR--- ingen klubb ---M12Din påmelding er registrert
1227Torkil Sletmoen FagernesNORAsker CKM12Din påmelding er registrert
1214Truls LutnæsNORIF Frøy SykkelM12Din påmelding er registrert
Rad 1-38, totalt 38