Kalascup 2018

Primærfaner

NrNavnNasjonKlubbTeam/lag2018-R12018-R22018-R32018-R42018-R52018-R62018-R72018-R8KlasseStatus
Aleksander BjørkvoldNOR--- ingen klubb ---M14Din påmelding er registrert
Aleksander NilsenNORIF Frøy SykkelM15Din påmelding er registrert
Alexander Larsen nesdalNORSoon CKM15Din påmelding er registrert
Alexander RogstadNORSande SpKl SykkelM6-8Din påmelding er registrert
Amund Hognestad JensenNOREidsvoll SKM sport 30-39Din påmelding er registrert
Anders BekkevardNORHalden CKM14Din påmelding er registrert
Andreas Heggelund DahlNORSK Rye sykkelM9Din påmelding er registrert
Andreas LagetNORRomeriksåsen SKM14Din påmelding er registrert
Andreas NilsenNORFollo SKM sport 30-39Din påmelding er registrert
Andreas SønstebyNORSoon CKM16Din påmelding er registrert
Aron WikeNORRomeriksåsen SKM13Din påmelding er registrert
Birk EydeNORSoon CKM15Din påmelding er registrert
Bjørn Berven AgardNORSande SpKl SykkelM13Din påmelding er registrert
Brage BakkenNORRingerike SKM14Din påmelding er registrert
Brage LundNORRomeriksåsen SKM10Din påmelding er registrert
Casper Røvig-MorbechNORSoon CKM13Din påmelding er registrert
Cathrine AndersenNOROdal SykleklubbK sport 30-39Din påmelding er registrert
Christian Marstein OlsenNORRomeriksåsen SKM9Din påmelding er registrert
Christian MoeNORRomeriksåsen SKM9Din påmelding er registrert
Christian SmithNORSoon CKM11Din påmelding er registrert
Christoffer RombergNORFredrikstad SKM14Din påmelding er registrert
Colin EickNORIF Frøy SykkelM sport 40-49Din påmelding er registrert
David HunterGBRSK Rye sykkelM sport 50-59Din påmelding er registrert
Edvard AanestadNORRøa ILM12Din påmelding er registrert
Eirik KorsvollienNORGlåmdal SKM14Din påmelding er registrert
Eirik Skotte-HaugerudNORIF Frøy SykkelM13Din påmelding er registrert
Elias Ekroll BjerkeNORRomeriksåsen SKM12Din påmelding er registrert
Eline Brattegaard SveenNORBærum OCKK14Din påmelding er registrert
Eline EkrollNORSande SpKl SykkelK11Din påmelding er registrert
Emil Kvalheim OtterdalNOR--- ingen klubb ---Nes SKM16Din påmelding er registrert
Emil Ure IngjerdNORRomeriksåsen SKM14Din påmelding er registrert
Emilie TaugNORIF Frøy SykkelK15Din påmelding er registrert
Emilie Victoria EllingsenNOR--- ingen klubb ---K6-8Din påmelding er registrert
Endre Kvalheim OtterdalNOR--- ingen klubb ---Nes SKM13Din påmelding er registrert
Erik Eiksund ØksnesNORSK Rye sykkelM9Din påmelding er registrert
Erlend Tegneby VegstøNORSoon CKM16Din påmelding er registrert
Eskil Ekroll BjerkeNORRomeriksåsen SKM10Din påmelding er registrert
Espen AuneNORStovnerkameratene SykkelM sport 50-59Din påmelding er registrert
Fabian LøvåsNOREidsvoll SKM11Din påmelding er registrert
Frida FodstadNOREidsvoll SKK15Din påmelding er registrert
Fridtjof Myhre KvaleidNORIF Frøy SykkelM14Din påmelding er registrert
Gard WoxholtNORSK Rye sykkelM16Din påmelding er registrert
Heine Lupke TveterNORIL HemingM13Din påmelding er registrert
Helena NyhusNORIF Frøy SykkelK16Din påmelding er registrert
Helmer BrekkeNORIL HemingM13Din påmelding er registrert
Henrik Eckmann FarstadvollNORIF Frøy SykkelM15Din påmelding er registrert
Hermann Røvig-MorbechNORSoon CKM6-8Din påmelding er registrert
Håkon AmundsenNORSK Rye sykkelM sport 17-29Din påmelding er registrert
Håkon Eiksund ØksnesNORSK Rye sykkelM11Din påmelding er registrert
Ida Sofie HusebyNORSK Rye sykkelK16Din påmelding er registrert
Rad 1-50, totalt 144