Øyeren Rundt 2018

Primærfaner

NrNavnNasjonKlubbTeam/lagØvelseKlasseStartpuljeStatus
Adrian JørgensenNORSagene IF SykkelTurrittetM30-3409:50 startpulje 3Din påmelding er registrert
Alexander GeweltNOROslostudentenes IKTurrittetM25-2909:45 startpulje 2Din påmelding er registrert
Alf Harald RingåsNOR--- ingen klubb ---TurrittetM60-6409:55 startpulje 4Din påmelding er registrert
Ali stormo AbounouarNOR--- ingen klubb ---HeydiTurrittetM45-4909:55 startpulje 4Din påmelding er registrert
anders danielsenNORCK ElverumMasters CupM35-3909:00 M30-39Din påmelding er registrert
Anders EideNORBærum OCKLO38TurrittetM40-4409:45 startpulje 2Din påmelding er registrert
Anders FagerliNOR--- ingen klubb ---TurrittetM30-3409:55 startpulje 4Din påmelding er registrert
Anders Røed BilgreiNOR--- ingen klubb ---TurrittetM35-3909:55 startpulje 4Din påmelding er registrert
André NygårdNORHolmenkollen CKMasters CupM40-4409:05 M40-44Din påmelding er registrert
Andreas BangNOR--- ingen klubb ---Clarksons Platou IdrettslagTurrittetM25-2909:55 startpulje 4Din påmelding er registrert
Anne Mette KlokkerudNORIF Frøy SykkelMasters CupK55-5909:15 K30+Din påmelding er registrert
Arild BrekkeNORBærum OCKTurrittetM65-6909:55 startpulje 4Din påmelding er registrert
Arild HermansenNORSK Rye sykkelRye 15TurrittetM50-5409:50 startpulje 3Din påmelding er registrert
Arne JørgensenNORÅskollen SKTurrittetM50-5409:55 startpulje 4Din påmelding er registrert
Arne TrondsenNORSK Rye sykkelTurrittetM45-4909:55 startpulje 4Din påmelding er registrert
Arnfinn EskildNORBærum OCKBOC XPTurrittetM50-5409:55 startpulje 4Din påmelding er registrert
Arnstein HøvaNORBærum OCKVeidekkeMasters CupM30-3409:00 M30-39Din påmelding er registrert
Axel Bakkevold HansenNORSogn CKTurrittetM20-2409:55 startpulje 4Din påmelding er registrert
Bendik bullNORSK Rye sykkelGjensidige SportMasters CupM30-3409:00 M30-39Din påmelding er registrert
Bent Jerry ØrnebergNORBærum OCKLag BOC 3TurrittetM65-6909:55 startpulje 4Din påmelding er registrert
Bjørn Gunnar CarlinNORBærum OCKTurrittetM40-4409:45 startpulje 2Din påmelding er registrert
Bjørn IntelhusNORBærum OCKTurrittetM55-5909:55 startpulje 4Din påmelding er registrert
Bo Johan Börje KonradssonNORCykleklubben NittedalMasters CupM45-4909:10 M45-49Din påmelding er registrert
Bård AndreassenNORCykleklubben NittedalTurrittetM45-4909:45 startpulje 2Din påmelding er registrert
Bård HaugsrudNORMoss CKMoss CKTurrittetM60-6409:50 startpulje 3Din påmelding er registrert
Christian BornaNORMoss CKTurrittetM35-3909:55 startpulje 4Din påmelding er registrert
Christian BruunNOR--- ingen klubb ---40års-Chris(a)TurrittetM40-4409:55 startpulje 4Din påmelding er registrert
Christian FrisellNORDrøbak-Frogn IL SykkelTurrittetM45-4909:50 startpulje 3Din påmelding er registrert
Christian FørdeNORBærum OCKOBOSTurrittetM40-4409:55 startpulje 4Din påmelding er registrert
Christian H. JohansenNORIF Frøy SykkelTurrittetM55-5909:55 startpulje 4Din påmelding er registrert
Christian HeibergNORBærum OCKTurrittetM45-4909:55 startpulje 4Din påmelding er registrert
Christian SchøyenNORIF Frøy SykkelTurrittetM55-5909:55 startpulje 4Din påmelding er registrert
Christian SjursethNORAsker CKIf bedriftidrettslag / Gåping ILMasters CupM40-4409:05 M40-44Din påmelding er registrert
Christopher A. JensenNORHolmenkollen CKMasters CupM45-4909:10 M45-49Din påmelding er registrert
Christopher EinarsrudNORHasle-Løren IL SykkelMasters CupM30-3409:00 M30-39Din påmelding er registrert
Christopher KahrsNORFollo SKFollo SKTurrittetM40-4409:45 startpulje 2Din påmelding er registrert
Dag Jensen RimstadNOR--- ingen klubb ---TurrittetM50-5409:55 startpulje 4Din påmelding er registrert
Dag RabbenNORBærum OCKLO35TurrittetM45-4909:55 startpulje 4Din påmelding er registrert
Dag SundetNORCykleklubben NittedalTurrittetM55-5909:55 startpulje 4Din påmelding er registrert
Daniel Ark EvensenNORSpKl Ceres SykkelMasters CupM35-3909:00 M30-39Din påmelding er registrert
Daniel ForchhammerNORSpKl Ceres SykkelTurrittetM40-4409:45 startpulje 2Din påmelding er registrert
Daniela VerheyleweghenNORSmaalenene SKTeam RynkebyTurrittetK45-4909:55 startpulje 4Din påmelding er registrert
Einar MarkhusNORSK Rye sykkelRye 1Masters CupM50-5409:15 M50+Din påmelding er registrert
Eirik Helge NormannNORBærum OCKBoc 2TurrittetM60-6409:55 startpulje 4Din påmelding er registrert
Eirik NæssNORSolør CKTurrittetM45-4909:55 startpulje 4Din påmelding er registrert
Eirik SausjordNORHasle-Løren IL SykkelTurrittetM30-3409:40 startpulje 1Din påmelding er registrert
Eirik UnderthunNORHasle-Løren IL SykkelTurrittetM45-4909:55 startpulje 4Din påmelding er registrert
Eivind OlsenNORKjekkas IF SykkelTeam KjekkasMasters CupM35-3909:00 M30-39Din påmelding er registrert
Emil InversiniSUINesodden SKMasters CupM50-5409:15 M50+Din påmelding er registrert
Erik AlmquisNORBærum OCKboc2TurrittetM65-6909:55 startpulje 4Din påmelding er registrert
Rad 1-50, totalt 215