Tyrifjorden Rundt 2018

Primærfaner

NrNavnNasjonKlubbTeam/lagØvelseKlasseStartpuljeStatus
Adrian JørgensenNORSagene IF SykkelTurrittet 145 kmM30-34Automatisk seedingDin påmelding er registrert
Alexander GeweltNOROslostudentenes IKTurrittet 145 kmM25-29Automatisk seedingDin påmelding er registrert
anders danielsenNORCykleklubben NittedalTurrittet 145 kmM35-39Automatisk seedingDin påmelding er registrert
Anders EideNORBærum OCKLO38Lag/klubb, 145 kmM40-44BOC 2Din påmelding er registrert
Anders Jarle ValleNOR--- ingen klubb ---Thunder TitansTurrittet 64 kmM30-34Turrittet 64 kmDin påmelding er registrert
Andreas HobergNOR--- ingen klubb ---Thunder TitansTurrittet 64 kmM35-39Turrittet 64 kmDin påmelding er registrert
Anette BjerveNORSK Rye sykkelTeam Rynkeby OsloLag/klubb, 145 kmK50-54Team RynkebyDin påmelding er registrert
Anita BovollNOR--- ingen klubb ---Team Rynkeby OsloLag/klubb, 145 kmK50-54Team RynkebyDin påmelding er registrert
Anita HandegardNORBærum OCKTurrittet 145 kmK35-39Automatisk seedingDin påmelding er registrert
Arild HermansenNORSK Rye sykkelRye 15Lag/klubb, 145 kmM50-54SK Rye 15Din påmelding er registrert
Arne JørgensenNORÅskollen SKTurrittet 64 kmM50-54Turrittet 64 kmDin påmelding er registrert
Arne TrondsenNORSK Rye sykkelTurrittet 145 kmM45-49Automatisk seedingDin påmelding er registrert
Arnfinn EskildNORBærum OCKBOC XPLag/klubb, 145 kmM50-54BOC 2Din påmelding er registrert
Arnstein HøvaNORBærum OCKVeidekkeTurrittet 145 kmM30-34Automatisk seedingDin påmelding er registrert
Atle HøgbergNORBærum OCKBOC XPTurrittet 245kmM40-44BOC XPDin påmelding er registrert
Atle LøkkenNORDrøbak-Frogn IL SykkelTeam Rynkeby OsloLag/klubb, 145 kmM50-54Team RynkebyDin påmelding er registrert
Bent Jerry ØrnebergNORBærum OCKLag BOC 3Lag/klubb, 145 kmM65-69BOC 3Din påmelding er registrert
Birthe HegstadNORSK Rye sykkelTeam RynkebyLag/klubb, 145 kmK50-54Team RynkebyDin påmelding er registrert
Bitten KochNOR--- ingen klubb ---Team Rynkeby OsloLag/klubb, 145 kmK50-54Team RynkebyDin påmelding er registrert
Bjørn Erik TuvNOR--- ingen klubb ---Team Rynkeby OsloTurrittet 145 kmM65-69Automatisk seedingDin påmelding er registrert
Bjørn Gunnar CarlinNORBærum OCKTurrittet 64 kmM40-44Turrittet 64 kmDin påmelding er registrert
Bjørn Hofflund-NystadNORSK Rye sykkelTeam Rynkeby OsloLag/klubb, 145 kmM35-39Team RynkebyDin påmelding er registrert
Bo Johan Börje KonradssonNORCykleklubben NittedalTurrittet 145 kmM45-49Automatisk seedingDin påmelding er registrert
Brynjulf Ågård SpalderNORAsker CKTeam AkerTurrittet 245kmM45-49Startpulje 1, 245 kmDin påmelding er registrert
Bård AndreassenNORCykleklubben NittedalTurrittet 145 kmM45-49Automatisk seedingDin påmelding er registrert
Bård HaugsrudNORMoss CKMoss CKTurrittet 145 kmM60-64Automatisk seedingDin påmelding er registrert
Christian BornaNORMoss CKTurrittet 245kmM35-39Startpulje 2, 245 kmDin påmelding er registrert
Christian H. JohansenNORIF Frøy SykkelLag/klubb, 145 kmM55-59IF FrøyDin påmelding er registrert
Christian SchøyenNORIF Frøy SykkelTurrittet 145 kmM55-59Automatisk seedingDin påmelding er registrert
Christine Kirkland AlbertsenNOR--- ingen klubb ---Trimrittet 64 kmK30-34TrimDin påmelding er registrert
Dag Jensen RimstadNOR--- ingen klubb ---Turrittet 145 kmM50-54Automatisk seedingDin påmelding er registrert
Dag Ole StorrøstenNORBærum OCKBOC XPTurrittet 245kmM60-64BOC XPDin påmelding er registrert
Dag SundetNORCykleklubben NittedalTurrittet 145 kmM55-59Automatisk seedingDin påmelding er registrert
Dan-Evert BrekkeNORJardar IL SykkelTurrittet 145 kmM55-59Automatisk seedingDin påmelding er registrert
Daniel Ark EvensenNORSpKl Ceres SykkelLag/klubb, 145 kmM35-39SK CeresDin påmelding er registrert
Einar MarkhusNORSK Rye sykkelRye 1Lag/klubb, 145 kmM50-54SK Rye 1Din påmelding er registrert
Eirik Helge NormannNORBærum OCKBoc 2Lag/klubb, 145 kmM60-64BOC 2Din påmelding er registrert
Eivind OlsenNORKjekkas IF SykkelTeam KjekkasLag/klubb, 145 kmM35-39Team KjekkasDin påmelding er registrert
Ellen HjelsethNOR--- ingen klubb ---Team Rynkeby OsloTurrittet 145 kmK50-54Automatisk seedingDin påmelding er registrert
Emel SulejmanNOR--- ingen klubb ---Team Rynkeby OsloTurrittet 145 kmK30-34Automatisk seedingDin påmelding er registrert
Emil InversiniSUINesodden SKTurrittet 145 kmM50-54Automatisk seedingDin påmelding er registrert
Erik AlnæsNORBærum OCKTurrittet 145 kmM30-34Automatisk seedingDin påmelding er registrert
Erik AsterNOR--- ingen klubb ---Turrittet 145 kmM40-44Automatisk seedingDin påmelding er registrert
Erik SchmidtNORBærum OCKLag/klubb, 145 kmM45-49BOC 3Din påmelding er registrert
Espen Andreas GulbrandsenNORSK Rye sykkelLag/klubb, 145 kmM40-44SK Rye 17Din påmelding er registrert
Espen HofossNORCykleklubben NittedalTurrittet 145 kmM40-44Automatisk seedingDin påmelding er registrert
Espen SollieNOR--- ingen klubb ---Team Rynkeby OsloLag/klubb, 145 kmM40-44Team RynkebyDin påmelding er registrert
Eystein LundNORIF Frøy SykkelLag/klubb, 145 kmM45-49IF FrøyDin påmelding er registrert
Eystein WestgaardNORBærum OCKBOC3 LO38Lag/klubb, 145 kmM50-54BOC 3Din påmelding er registrert
Eystein Wilhelm RuyterNORSpKl Ceres SykkelLag/klubb, 145 kmM40-44SK CeresDin påmelding er registrert
Rad 1-50, totalt 175