Tyrifjorden Rundt 2018

Primærfaner

NrNavnNasjonKlubbTeam/lagØvelseKlasseStartpuljeStatus
305Adrian JørgensenNORSagene IF SykkelTurrittet 145 kmM30-3408:25 Startpulje 3, 145 kmDin påmelding er registrert
437Adrian Lund ZakariassenNORFredrikstad SKKiwiTurrittet 145 kmM20-2408:35 Startpulje 5, 145 kmDin påmelding er registrert
1128Aksel Skaar SkogvangNOROslofjord triatlonTurrittet 64 kmM35-3909:00 Turrittet 64 kmDin påmelding er registrert
528Alan RocheGBR--- ingen klubb ---San Fairy Ann Cycling ClubTurrittet 145 kmM50-5408:30 Startpulje 4, 145 kmDin påmelding er registrert
143Aleksander StijeljaNORKjekkas IF SykkelTeam KjekkasTurrittet 145 kmM35-3908:15 Startpulje 1, 145 kmDin påmelding er registrert
209Alexander GeweltNOROslostudentenes IKTurrittet 145 kmM25-2908:20 Startpulje 2, 145 kmDin påmelding er registrert
124Alexander Moe LundgreenNORRingerike SKTurrittet 145 kmM25-2908:15 Startpulje 1, 145 kmDin påmelding er registrert
601Alexandra DiemGER--- ingen klubb ---Turrittet 145 kmK30-3408:40 Startpulje 6, 145 kmDin påmelding er registrert
611Alexis PodgornyFRASK Rye sykkelTurrittet 145 kmM45-4908:30 Startpulje 4, 145 kmDin påmelding er registrert
521Ali stormo AbounouarNOR--- ingen klubb ---HeydiTurrittet 145 kmM45-4908:35 Startpulje 5, 145 kmDin påmelding er registrert
1118Anders Christian Haneborg JuellNOR--- ingen klubb ---Trimrittet 64/145 kmTrim09:00 Trim 64kmDin påmelding er registrert
351Anders Emil SalvesenNORTryvann CykleklubbTurrittet 145 kmM30-3408:25 Startpulje 3, 145 kmDin påmelding er registrert
1105Anders Jarle ValleNOR--- ingen klubb ---Thunder TitansTurrittet 64 kmM30-3409:00 Turrittet 64 kmDin påmelding er registrert
1047Anders JernbergNORSK Rye sykkelRye 15Lag/klubb, 145 kmM45-4908:05 SK Rye 15Din påmelding er registrert
348Anders KrokenNOR--- ingen klubb ---Heggedal sykkelgruppeTurrittet 145 kmM25-2908:25 Startpulje 3, 145 kmDin påmelding er registrert
334Anders Mathias JohansenNORSagene IF SykkelTurrittet 145 kmM35-3908:20 Startpulje 2, 145 kmDin påmelding er registrert
1136Anders Park FramstadNOR--- ingen klubb ---Turrittet 64 kmM30-3409:00 Turrittet 64 kmDin påmelding er registrert
137Andre GranrudNORSykkelridderne Sykkelklubb OsloTurrittet 145 kmM35-3908:15 Startpulje 1, 145 kmDin påmelding er registrert
431Andre HvidstenNORSykkelklubben Skar OsloSykkelklubben Skar OsloTurrittet 145 kmM25-2908:20 Startpulje 2, 145 kmDin påmelding er registrert
225André NygårdNORHolmenkollen CKTurrittet 145 kmM40-4408:15 Startpulje 1, 145 kmDin påmelding er registrert
1113Andreas BangNOR--- ingen klubb ---Clarksons Platou IdrettslagTurrittet 64 kmM25-2909:00 Turrittet 64 kmDin påmelding er registrert
1106Andreas HobergNOR--- ingen klubb ---Thunder TitansTurrittet 64 kmM35-3909:00 Turrittet 64 kmDin påmelding er registrert
343Andrius SpietinisLTUCykleklubben NittedalTurrittet 145 kmM35-3908:25 Startpulje 3, 145 kmDin påmelding er registrert
505Anette BjerveNORSK Rye sykkelTeam Coop LadiesTurrittet 145 kmK50-5408:30 Startpulje 4, 145 kmDin påmelding er registrert
515Anita HandegardNORBærum OCKTurrittet 145 kmK35-3908:35 Startpulje 5, 145 kmDin påmelding er registrert
518Ann Kristin StrømNORAsker CKgirlpowerTurrittet 145 kmK35-3908:35 Startpulje 5, 145 kmDin påmelding er registrert
1024Anne Mette KlokkerudNORIF Frøy SykkelLag/klubb, 145 kmK55-5908:00 IF FrøyDin påmelding er registrert
1012Arild BrekkeNORBærum OCKLag/klubb, 145 kmM65-6908:05 BOC 2Din påmelding er registrert
349Arild UnnestadNORSkiptvet IL SykkelTeam SuperSelmaTurrittet 145 kmM45-4908:35 Startpulje 5, 145 kmDin påmelding er registrert
1033Arne DanielsenNORVestby SykkelklubbTeam FolloLag/klubb, 145 kmM45-4908:00 Team FolloDin påmelding er registrert
1034Arne JohannessenNORFollo SKLag/klubb, 145 kmM45-4908:00 Follo sykkelklubbDin påmelding er registrert
1101Arne JørgensenNORÅskollen SKTurrittet 64 kmM50-5409:00 Turrittet 64 kmDin påmelding er registrert
318Arne TrondsenNORSK Rye sykkelTurrittet 145 kmM45-4908:25 Startpulje 3, 145 kmDin påmelding er registrert
1007Arnfinn EskildNORBærum OCKBOC XPLag/klubb, 145 kmM50-5408:05 BOC 2Din påmelding er registrert
435Arnfinn RekdalNOR--- ingen klubb ---Turrittet 145 kmM40-4408:30 Startpulje 4, 145 kmDin påmelding er registrert
108Arnstein HøvaNORBærum OCKVeidekkeTurrittet 145 kmM30-3408:15 Startpulje 1, 145 kmDin påmelding er registrert
322Arvid Prytz NordstrandNORNamdal SKOBIL-Sykkel/Brannmenn mot kreftTurrittet 145 kmM45-4908:25 Startpulje 3, 145 kmDin påmelding er registrert
556Asbjørn PalmNORAsker CKTurrittet 145 kmM60-6408:35 Startpulje 5, 145 kmDin påmelding er registrert
1032Asgeir FløtreNORSK Rye sykkelRye 17Lag/klubb, 145 kmM45-4908:05 SK Rye 17Din påmelding er registrert
311Atle HøgbergNORBærum OCKBOC XPTurrittet 145 kmM40-4408:25 Startpulje 3, 145 kmDin påmelding er registrert
1038Atle StubberudNORSoon CKLag/klubb, 145 kmM40-4408:00 Team FolloDin påmelding er registrert
115Atle ThoresenNORHasle-Løren IL SykkelTurrittet 145 kmM45-4908:15 Startpulje 1, 145 kmDin påmelding er registrert
547Audun HobølNOR--- ingen klubb ---Turrittet 145 kmM35-3908:35 Startpulje 5, 145 kmDin påmelding er registrert
230Bendik bullNORSK Rye sykkelGjensidige SportTurrittet 145 kmM30-3408:20 Startpulje 2, 145 kmDin påmelding er registrert
242Bendik ThunNOROslostudentenes IKTurrittet 145 kmM20-2408:25 Startpulje 3, 145 kmDin påmelding er registrert
1009Bent Jerry ØrnebergNORBærum OCKLag BOC 3Lag/klubb, 145 kmM65-6908:05 BOC 3Din påmelding er registrert
537Bill SøbstadNORSpKl Ceres SykkelCeresTurrittet 145 kmM45-4908:35 Startpulje 5, 145 kmDin påmelding er registrert
1140Bjarne BrørsNORKolbotn SKTurrittet 64 kmM40-4409:00 Turrittet 64 kmDin påmelding er registrert
1102Bjørn Gunnar CarlinNORBærum OCKTurrittet 64 kmM40-4409:00 Turrittet 64 kmDin påmelding er registrert
133Bjørn Haakon BraadlandNORSykkelridderne Sykkelklubb OsloTurrittet 145 kmM40-4408:15 Startpulje 1, 145 kmDin påmelding er registrert
Rad 1-50, totalt 426