Nordmarka Rundt 2018

Primærfaner

NrNavnNasjonKlubbTeam/lagØvelseKlasseStartpuljeStatus
Adrian JørgensenNORSagene IF SykkelTurrittet 148 kmM30-34Automatisk seedingDin påmelding er registrert
Alexander GeweltNOROslostudentenes IKTurrittet 148 kmM25-29Automatisk seedingDin påmelding er registrert
Anders EideNORBærum OCKLO38Lag/klubb 148 kmM40-44BOC 2Din påmelding er registrert
Andreas GabestadNORCykleklubben NittedalTurrittet 148 kmM35-39Automatisk seedingDin påmelding er registrert
Arild HermansenNORSK Rye sykkelRye 15Lag/klubb 148 kmM50-54SK Rye 15Din påmelding er registrert
Arne JørgensenNORÅskollen SKTurrittet 148 kmM50-54Automatisk seedingDin påmelding er registrert
Arnfinn EskildNORBærum OCKBOC XPLag/klubb 148 kmM50-54BOC XPDin påmelding er registrert
Atle HøgbergNORBærum OCKBOC XPLag/klubb 148 kmM40-44BOC XPDin påmelding er registrert
Bjørn Gunnar CarlinNORBærum OCKTurrittet 148 kmM40-44Automatisk seedingDin påmelding er registrert
Bård AndreassenNORCykleklubben NittedalTurrittet 148 kmM45-49Automatisk seedingDin påmelding er registrert
Christian H. JohansenNORIF Frøy SykkelLag/klubb 148 kmM55-59IF FrøyDin påmelding er registrert
Christian SchøyenNORIF Frøy SykkelTurrittet 148 kmM55-59Automatisk seedingDin påmelding er registrert
Dag SundetNORCykleklubben NittedalTurrittet 148 kmM55-59Automatisk seedingDin påmelding er registrert
Daniel Ark EvensenNORSpKl Ceres SykkelLag/klubb 148 kmM35-39SK CeresDin påmelding er registrert
Eivind OlsenNORKjekkas IF SykkelTeam KjekkasLag/klubb 148 kmM35-39Team KjekkasDin påmelding er registrert
Emil InversiniSUINesodden SKTurrittet 148 kmM50-54Automatisk seedingDin påmelding er registrert
Erik AsterNOR--- ingen klubb ---Turrittet 148 kmM40-44Automatisk seedingDin påmelding er registrert
Erik SchmidtNORBærum OCKLag/klubb 148 kmM45-49BOC 3Din påmelding er registrert
Eystein WestgaardNORBærum OCKBOC3 LO38Lag/klubb 148 kmM50-54BOC 3Din påmelding er registrert
Eystein Wilhelm RuyterNORSpKl Ceres SykkelLag/klubb 148 kmM40-44SK CeresDin påmelding er registrert
Geir ØienNORBærum OCKLag/klubb 148 kmM55-59BOC 3Din påmelding er registrert
Hanne HerbergNORIF Frøy SykkelLag/klubb 148 kmK35-39IF FrøyDin påmelding er registrert
Harald OrstenNORGressvik BMXHSILTurrittet 148 kmM50-54Automatisk seedingDin påmelding er registrert
Henke ErichsenNORBærum OCKLO38Lag/klubb 148 kmM50-54BOC 3Din påmelding er registrert
Itri AmazighNORSK Rye sykkelTurrittet 148 kmM45-49Automatisk seedingDin påmelding er registrert
Johan Noraker NossenNORFollo SKFollo SK EliteTurrittet 148 kmM30-34Automatisk seedingDin påmelding er registrert
Jon Henry RosselandNORIF Frøy SykkelLag/klubb 148 kmM30-34IF FrøyDin påmelding er registrert
Jon KristiansenNORNitelva CKTurrittet 148 kmM45-49Automatisk seedingDin påmelding er registrert
Jorunn StorehaugNORIF Frøy SykkelTurrittet 148 kmK55-59Automatisk seedingDin påmelding er registrert
Jørn BremtunNORBærum OCKBOC XPLag/klubb 148 kmM45-49BOC XPDin påmelding er registrert
Kenneth VegsteinNORSK Rye sykkelRye 15Lag/klubb 148 kmM50-54SK Rye 15Din påmelding er registrert
Ketil NøsterbergetNORCykleklubben NittedalLag/klubb 148 kmM45-49CK NittedalDin påmelding er registrert
Kjetil FarupNORTryvann CykleklubbTurrittet 148 kmM35-39Automatisk seedingDin påmelding er registrert
Knut Skaarnæs-moldestadNORFollo SKFollo SK EliteTurrittet 148 kmM30-34Automatisk seedingDin påmelding er registrert
Lars Balstad KarlsenNORKrokskogen CykleklubbTurrittet 148 kmM40-44Automatisk seedingDin påmelding er registrert
Lino InversiniNORFollo SKTeam FolloLag/klubb 148 kmM40-44Team FolloDin påmelding er registrert
Marius BækkevarNORBærum OCKBOC XPLag/klubb 148 kmM45-49BOC XPDin påmelding er registrert
Marius MagureanuNORIF Frøy SykkelLag/klubb 148 kmM35-39IF FrøyDin påmelding er registrert
Martin Leer SandstadNORTryvann CykleklubbTurrittet 148 kmM35-39Automatisk seedingDin påmelding er registrert
Morten André GrothNORKolbotn SKTeam FolloLag/klubb 148 kmM40-44Team FolloDin påmelding er registrert
Morten VangenNORFiskum IL SykkelTurrittet 148 kmM45-49Automatisk seedingDin påmelding er registrert
Ole Kenneth HøieNORBærum OCKBOC XPLag/klubb 148 kmM45-49BOC XPDin påmelding er registrert
Ole-Jørgen KvarsvikNORBærum OCKLag/klubb 148 kmM45-49BOC 2Din påmelding er registrert
Peter Nyegaard HoffmannDEN--- ingen klubb ---Turrittet 148 kmM40-44Automatisk seedingDin påmelding er registrert
Rune MelhusNORHasle-Løren IL SykkelTurrittet 148 kmM45-49Automatisk seedingDin påmelding er registrert
Simen Aasgaard ØienNOR--- ingen klubb ---Turrittet 148 kmM30-34Automatisk seedingDin påmelding er registrert
Stein Petter JohnsenNORBærum OCKTo17Lag/klubb 148 kmM50-54BOC 3Din påmelding er registrert
Steinar HillestadNORBærum OCKLO35Lag/klubb 148 kmM50-54BOC 3Din påmelding er registrert
Steinar KristoffersenNORBærum OCKTeam Gåping / Statoil BILTurrittet 148 kmM45-49Automatisk seedingDin påmelding er registrert
Stian RindalNORDrøbak-Frogn IL SykkelTeam FolloLag/klubb 148 kmM35-39Team FolloDin påmelding er registrert
Rad 1-50, totalt 61