Nordmarka Rundt 2018

Primærfaner

NrNavnNasjonKlubbTeam/lagØvelseKlasseStartpuljeStatus
Adrian JørgensenNORSagene IF SykkelTurrittet 148 kmM30-34Automatisk seedingDin påmelding er registrert
Alexander GeweltNOROslostudentenes IKTurrittet 148 kmM25-29Automatisk seedingDin påmelding er registrert
anders danielsenNORCykleklubben NittedalTurrittet 148 kmM35-39Automatisk seedingDin påmelding er registrert
Anders EideNORBærum OCKLO38Lag/klubb 148 kmM40-44BOC 2Din påmelding er registrert
Andreas GabestadNORCykleklubben NittedalTurrittet 148 kmM35-39Automatisk seedingDin påmelding er registrert
Arild HermansenNORSK Rye sykkelRye 15Lag/klubb 148 kmM50-54SK Rye 15Din påmelding er registrert
Arne JørgensenNORÅskollen SKTurrittet 148 kmM50-54Automatisk seedingDin påmelding er registrert
Arne TrondsenNORSK Rye sykkelTurrittet 148 kmM45-49Automatisk seedingDin påmelding er registrert
Arnfinn EskildNORBærum OCKBOC XPLag/klubb 148 kmM50-54BOC XPDin påmelding er registrert
Arnstein HøvaNORBærum OCKVeidekkeTurrittet 148 kmM30-34Automatisk seedingDin påmelding er registrert
Arvid H. Prytz NordstrandNORNamdal SKTurrittet 148 kmM45-49Automatisk seedingDin påmelding er registrert
Atle HøgbergNORBærum OCKBOC XPLag/klubb 148 kmM40-44BOC XPDin påmelding er registrert
Bent Jerry ØrnebergNORBærum OCKLag BOC 3Lag/klubb 148 kmM65-69BOC 3Din påmelding er registrert
Bjørn Gunnar CarlinNORBærum OCKTurrittet 148 kmM40-44Automatisk seedingDin påmelding er registrert
Bo Johan Börje KonradssonNORCykleklubben NittedalLag/klubb 148 kmM45-49CK NittedalDin påmelding er registrert
Bård AndreassenNORCykleklubben NittedalTurrittet 148 kmM45-49Automatisk seedingDin påmelding er registrert
Bård HaugsrudNORMoss CKMoss CKTurrittet 148 kmM60-64Automatisk seedingDin påmelding er registrert
Christian BornaNORMoss CKTurrittet 148 kmM35-39Automatisk seedingDin påmelding er registrert
Christian H. JohansenNORIF Frøy SykkelLag/klubb 148 kmM55-59IF FrøyDin påmelding er registrert
Christian SchøyenNORIF Frøy SykkelTurrittet 148 kmM55-59Automatisk seedingDin påmelding er registrert
Dag Jensen RimstadNOR--- ingen klubb ---Turrittet 148 kmM50-54Automatisk seedingDin påmelding er registrert
Dag Ole StorrøstenNORBærum OCKBOC XPLag/klubb 148 kmM60-64BOC XPDin påmelding er registrert
Dag SundetNORCykleklubben NittedalTurrittet 148 kmM55-59Automatisk seedingDin påmelding er registrert
Daniel Ark EvensenNORSpKl Ceres SykkelLag/klubb 148 kmM35-39SK CeresDin påmelding er registrert
Einar MarkhusNORSK Rye sykkelRye 1Lag/klubb 148 kmM50-54SK Rye 1Din påmelding er registrert
Eirik Helge NormannNORBærum OCKBoc 2Lag/klubb 148 kmM60-64BOC 2Din påmelding er registrert
Eivind OlsenNORKjekkas IF SykkelTeam KjekkasLag/klubb 148 kmM35-39Team KjekkasDin påmelding er registrert
Emil InversiniSUINesodden SKTurrittet 148 kmM50-54Automatisk seedingDin påmelding er registrert
Erik AsterNOR--- ingen klubb ---Turrittet 148 kmM40-44Automatisk seedingDin påmelding er registrert
Erik SchmidtNORBærum OCKLag/klubb 148 kmM45-49BOC 3Din påmelding er registrert
Espen HofossNORCykleklubben NittedalTurrittet 148 kmM40-44Automatisk seedingDin påmelding er registrert
Eystein WestgaardNORBærum OCKBOC3 LO38Lag/klubb 148 kmM50-54BOC 3Din påmelding er registrert
Eystein Wilhelm RuyterNORSpKl Ceres SykkelLag/klubb 148 kmM40-44SK CeresDin påmelding er registrert
Finn Trygve NybakkeNORJardar IL SykkelTurrittet 148 kmM65-69Automatisk seedingDin påmelding er registrert
Fredrik KjærstadNORKløfta IL SykkelTurrittet 148 kmM25-29Automatisk seedingDin påmelding er registrert
Frode MathisenNORBærum OCKBOC XPLag/klubb 148 kmM45-49BOC XPDin påmelding er registrert
Frode O. StorløkkenNORSpKl Ceres SykkelLag/klubb 148 kmM50-54SK CeresDin påmelding er registrert
Geir OsvikNOR--- ingen klubb ---Turrittet 148 kmM45-49Automatisk seedingDin påmelding er registrert
Geir ØienNORBærum OCKLag/klubb 148 kmM55-59BOC 3Din påmelding er registrert
Gyrd Thane LangeNORLørenskog CKLag/klubb 148 kmM50-54Lørenskog CKDin påmelding er registrert
Hanne HerbergNORIF Frøy SykkelLag/klubb 148 kmK35-39IF FrøyDin påmelding er registrert
Hans SkariNORSK Rye sykkelRye 15Lag/klubb 148 kmM55-59SK Rye 15Din påmelding er registrert
Hans-Ivar AalerudNORIF Frøy SykkelTollernes IdrettslagLag/klubb 148 kmM55-59IF FrøyDin påmelding er registrert
Harald OrstenNORGressvik BMXHSILTurrittet 148 kmM50-54Automatisk seedingDin påmelding er registrert
Henke ErichsenNORBærum OCKLO38Lag/klubb 148 kmM50-54BOC 3Din påmelding er registrert
Henrik Andlem BørresenNOR--- ingen klubb ---Turrittet 148 kmM35-39Automatisk seedingDin påmelding er registrert
Henrik RossvollNORBærum OCKTurrittet 148 kmM40-44Automatisk seedingDin påmelding er registrert
Håvard StokkeNOR--- ingen klubb ---Turrittet 148 kmM50-54Automatisk seedingDin påmelding er registrert
Irek FlatsethNORBærum OCKBoc 2Turrittet 148 kmM50-54Automatisk seedingDin påmelding er registrert
Itri AmazighNORSK Rye sykkelTurrittet 148 kmM45-49Automatisk seedingDin påmelding er registrert
Rad 1-50, totalt 129