Terrengsykkelrittet 2018

Primærfaner

NrNavnNasjonKlubbTeam/lagDistanseKlasseStartpuljeStatus
Aleksander Imset WassumNOR--- ingen klubb ---Oslomarka Crossaint- & Cruxeklubb1 lang runde (M/K sport + K junior)M35-3909:55 M35-39 (1 runde)Din påmelding er registrert
Arild FladmarkNOR--- ingen klubb ---Ruiz racing2 lange runder (M/K sport + M junior + M/K senior elite)M45-4909:30 M40+ (2 runder)Din påmelding er registrert
Atle KvienNORSagene IF Sykkel1 lang runde (M/K sport + K junior)M45-4910:15 M45+ (1 runde)Din påmelding er registrert
Bjørn Kjetil AanensenNORTubakken Sykkelklubb2 lange runder (M/K sport + M junior + M/K senior elite)M40-4409:30 M40+ (2 runder)Din påmelding er registrert
Brynjulf Ågård SpalderNORAsker CKTeam Aker1 lang runde (M/K sport + K junior)M45-4910:15 M45+ (1 runde)Din påmelding er registrert
Espen AmundsenNOR--- ingen klubb ---2 lange runder (M/K sport + M junior + M/K senior elite)M45-4909:30 M40+ (2 runder)Din påmelding er registrert
Frank W OlsenNOR--- ingen klubb ---Faun&Fiskarlaget1 lang runde (M/K sport + K junior)M60+10:15 M45+ (1 runde)Din påmelding er registrert
Fredrik MeltzerNORNesodden SK1 lang runde (M/K sport + K junior)M55-5910:15 M45+ (1 runde)Din påmelding er registrert
Hallvard AasNORKongsberg IF SykkelKif Sykkel1 lang runde (M/K sport + K junior)M40-4410:05 M40-44 (1 runde)Din påmelding er registrert
Harald HermanrudDEN--- ingen klubb ---AMOK1 lang runde (M/K sport + K junior)M30-3409:45 M17-34 (1 runde)Din påmelding er registrert
Helljar Klæboe JuliussenNORTromsø CKTromsø CK2 lange runder (M/K sport + M junior + M/K senior elite)M35-3909:10 M Senior elite (2 runder)Din påmelding er registrert
Jahn Atle HøgbergNORSK Rye sykkelMilslukern1 lang runde (M/K sport + K junior)M45-4910:15 M45+ (1 runde)Din påmelding er registrert
Jarle LaihinenNORTubakken SykkelklubbHorvå2 lange runder (M/K sport + M junior + M/K senior elite)M30-3409:20 M17-39 (2 runder)Din påmelding er registrert
Jo Christer FrysjøendenNORGlåmdal SK1 lang runde (M/K sport + K junior)M45-4910:15 M45+ (1 runde)Din påmelding er registrert
John Egil GahrsenNOR--- ingen klubb ---UÅ 31 lang runde (M/K sport + K junior)M45-4910:15 M45+ (1 runde)Din påmelding er registrert
Jon Petter SandakerNORMoss CK2 lange runder (M/K sport + M junior + M/K senior elite)M40-4409:30 M40+ (2 runder)Din påmelding er registrert
Jørgen LøkkeNORBærum OCK1 lang runde (M/K sport + K junior)M35-3909:55 M35-39 (1 runde)Din påmelding er registrert
Jørgen SørensenNORSagene IF Sykkel1 lang runde (M/K sport + K junior)M45-4910:15 M45+ (1 runde)Din påmelding er registrert
Jørn HelleNOR--- ingen klubb ---1 lang runde (M/K sport + K junior)M45-4910:15 M45+ (1 runde)Din påmelding er registrert
Kai Robert BjørnstadNOR--- ingen klubb ---2 lange runder (M/K sport + M junior + M/K senior elite)M40-4409:30 M40+ (2 runder)Din påmelding er registrert
Kent GundersenNORAron SkiklubbSix Inch In The Rear1 lang runde (M/K sport + K junior)M35-3909:55 M35-39 (1 runde)Din påmelding er registrert
Knut MyreNORBlindleia CK1 lang runde (M/K sport + K junior)M50-5410:15 M45+ (1 runde)Din påmelding er registrert
Kristian DyrsetNORAndebarkji TSK1 lang runde (M/K sport + K junior)M40-4410:05 M40-44 (1 runde)Din påmelding er registrert
Lars Olav TveitoNOR--- ingen klubb ---Blodsmak Sportsklubb1 lang runde (M/K sport + K junior)M40-4410:05 M40-44 (1 runde)Din påmelding er registrert
Magnus BerganNORModum CK2 lange runder (M/K sport + M junior + M/K senior elite)M30-3409:20 M17-39 (2 runder)Din påmelding er registrert
Morten JensenNORSK Rye sykkel1 lang runde (M/K sport + K junior)M45-4910:15 M45+ (1 runde)Din påmelding er registrert
Pål LongvaNORIF Frøy Sykkel1 lang runde (M/K sport + K junior)M50-5410:15 M45+ (1 runde)Din påmelding er registrert
Sigbjørn Møystad FønnebøNOR--- ingen klubb ---1 lang runde (M/K sport + K junior)M30-3409:45 M17-34 (1 runde)Din påmelding er registrert
Steffen HorpestadNORTubakken SykkelklubbHorvå2 lange runder (M/K sport + M junior + M/K senior elite)M40-4409:30 M40+ (2 runder)Din påmelding er registrert
Stein NilssenNORNesodden SK1 lang runde (M/K sport + K junior)M55-5910:15 M45+ (1 runde)Din påmelding er registrert
Svein Tore AakerlundNORHadeland CKTeam Sport1 Hadeland1 lang runde (M/K sport + K junior)M50-5410:15 M45+ (1 runde)Din påmelding er registrert
Terje GomoNORIF Frøy SykkelChristiania Brannteknikk2 lange runder (M/K sport + M junior + M/K senior elite)M45-4909:30 M40+ (2 runder)Din påmelding er registrert
Tobias LitherlandNOR--- ingen klubb ---STABIL1 lang runde (M/K sport + K junior)M30-3409:45 M17-34 (1 runde)Din påmelding er registrert
Tommy Olanger SimonsenNOR--- ingen klubb ---Formuesforvaltning2 lange runder (M/K sport + M junior + M/K senior elite)M45-4909:30 M40+ (2 runder)Din påmelding er registrert
Tor Andre VedvikNOR--- ingen klubb ---Bremsespor1 lang runde (M/K sport + K junior)M45-4910:15 M45+ (1 runde)Din påmelding er registrert
Vegar HarstadNOR--- ingen klubb ---1 lang runde (M/K sport + K junior)M45-4910:15 M45+ (1 runde)Din påmelding er registrert
Rad 1-36, totalt 36