Landeveiscup 2017

Primærfaner

NrNavnNasjonKlubbTeam/lagR1R2R3R4R5R6R7R8R9KlasseStatus
19Adrian AasgaardNORFollo SKFollo Young&FuriousM11-12Din påmelding er registrert
112Aleksander NilsenNORIF Frøy SykkelM13-14Din påmelding er registrert
84Amalie ChristensenNOREidsvoll SKK13-14Din påmelding er registrert
69Anders WæhreNORAsker CKM11-12Din påmelding er registrert
72Andreas HemminghyttNORBærum OCKM13-14Din påmelding er registrert
72Andreas HemminghyttNORBærum OCKM13-14Din påmelding er registrert
72Andreas HemminghyttNORBærum OCKM13-14Din påmelding er registrert
Andreas Myrene VågenesNORBærum OCKM15-16Din påmelding er registrert
85August SkjoldenNORSmaalenene SKM13-14Din påmelding er registrert
70Axel FilsethNORBærum OCKM13-14Din påmelding er registrert
70Axel FilsethNORBærum OCKM13-14Din påmelding er registrert
70Axel FilsethNORBærum OCKM13-14Din påmelding er registrert
15Benjamin NyrudNOREidsvoll SKM13-14Din påmelding er registrert
64Birk LilleheierNOR--- ingen klubb ---M11-12Din påmelding er registrert
48Celine Madeleine BraatenNORSK Rye sykkelK13-14Din påmelding er registrert
32Christian Frøyland FossNORIF Frøy SykkelM15-16Din påmelding er registrert
93Christian Olaus SweenNOREidsvoll SKM11-12Din påmelding er registrert
26Christian Saxegaard KlundNORFredrikstad SKM11-12Din påmelding er registrert
26Christian Saxegaard KlundNORFredrikstad SKM11-12Din påmelding er registrert
104Christoffer Nordal NøstNORNidaros SykkelklubbCK NittedalM15-16Din påmelding er registrert
96Eirik Sundli NæssNOREidsvoll SKEidsvoll SKM15-16Din påmelding er registrert
99Eivind FougnerNORSK Rye sykkelM13-14Din påmelding er registrert
65Eline SkjevdalNORFollo SKFollo Young&FuriousK13-14Din påmelding er registrert
92Embret Svestad-BårdsengNORIF Frøy SykkelM15-16Din påmelding er registrert
3Emil BuarøyNORBærum OCKM juniorDin påmelding er registrert
1Emil Øfsti Berg-JacobsenNORAsker CKM13-14Din påmelding er registrert
7Emilie TaugNORCykleklubben NittedalK13-14Din påmelding er registrert
117Emrik JakobsenNORFollo SKFollo Young&FuriousM10Din påmelding er registrert
111Eskild LierNORSmaalenene SKM15-16Din påmelding er registrert
122Felix Tobiasson ReinemoNORIF Frøy SykkelM15-16Din påmelding er registrert
86Fredrik Bødtker FjærliNORAsker CKM13-14Din påmelding er registrert
71Fredrik Røise BadeNORBærum OCKM15-16Din påmelding er registrert
71Fredrik Røise BadeNORBærum OCKM15-16Din påmelding er registrert
83Gaute Lien KjølsethNORNesodden SKM13-14Din påmelding er registrert
90Halvard HolenNORCykleklubben NittedalM13-14Din påmelding er registrert
Halvor DolvenNORAsker CKM13-14Din påmelding er registrert
9Hedda KristiansenNORCykleklubben NittedalK15-16Din påmelding er registrert
21Hedda Steine GulholmNORFollo SKFollo Young&FuriousK11-12Din påmelding er registrert
73Henriette StokkeNORIF Frøy SykkelK10Din påmelding er registrert
34Henrik Eckmann FarstadvollNORIF Frøy SykkelM13-14Din påmelding er registrert
74Henrik FilsethNORBærum OCKM11-12Din påmelding er registrert
74Henrik FilsethNORBærum OCKM11-12Din påmelding er registrert
74Henrik FilsethNORBærum OCKM11-12Din påmelding er registrert
91Henrik Teslo FjellheimNORHadeland CKM15-16Din påmelding er registrert
106Herman Jakob HaugaaNORSK Rye sykkelM juniorDin påmelding er registrert
49Hugo Olov HarnæsSWESK Rye sykkelM juniorDin påmelding er registrert
16Håkon Linner TronsrudNOREidsvoll SKM13-14Din påmelding er registrert
75Ivar Elias GunnarrudNORNesodden SKNesodden SKM11-12Din påmelding er registrert
22Jacob HoelNORFollo SKFollo Young&FuriousM10Din påmelding er registrert
76Jacob NilsenNORSK Rye sykkelM11-12Din påmelding er registrert
Rad 1-50, totalt 125