Soon Bike day(s)

Primærfaner

NrNavnNasjonKlubbTeam/lagSoonNC10KlasseStatus
Atle StubberudNORSoon CKSoonM Master 40-44Din påmelding er registrert
Audun Øverbye HanssenNORLillehammer CykleklubbM Senior elite
August Juritsen KolbjørnsenNOREiker-Kvikk, IFM Senior eliteDin påmelding er registrert
August MyrvoldNORSolør CKM 15-16Din påmelding er registrert
Casper Røvig-MorbechNORSoon CKTeam Merida GrassrootM 11-12Din påmelding er registrert
Christian SmithNORSoon CKM 10Din påmelding er registrert
Edvard SandvikNORSK Rye sykkelM 15-16Din påmelding er registrert
Einar Andreas Sletten Biørn-LianNORFollo SKFollo Y&FM 8-9Din påmelding er registrert
Eirik Moldestad UlfsbølNORCK ElverumMerida GrassrootM 15-16Din påmelding er registrert
Eline Brattegaard SveenNORBærum OCKK 13-14Din påmelding er registrert
Elisabeth SveumNORSK Rye sykkelK senior eliteDin påmelding er registrert
Elise McKinlayNORNes SKMerida GrassrootK 13-14Din påmelding er registrert
Emilie TaugNORCykleklubben NittedalK 13-14
Erlend Tegneby VegstøNORSoon CKM 15-16Din påmelding er registrert
Esten Lund VingenNORGauldal SKM Junior eliteDin påmelding er registrert
Fabian GlenneNORSoon CKM Junior eliteDin påmelding er registrert
Fredrik Andre HaugNORSvelvik SKTeam Merida GrassrootM 15-16Din påmelding er registrert
Fredrik BådstangenNORSoon CKM Junior eliteDin påmelding er registrert
Fridtjof Richard DigreNORKonnerud IL SykkelM 11-12Din påmelding er registrert
Hannah StubberudNORSoon CKK 8-9Din påmelding er registrert
Henrik JohnsrudNORSoon CKM Junior eliteDin påmelding er registrert
Hermann Røvig-MorbechNORSoon CKM 6-7Din påmelding er registrert
Håkon Jørstad LarsenNORSvelvik SKM Junior eliteDin påmelding er registrert
Ida Sofie HusebyNORSK Rye sykkelK 15-16Din påmelding er registrert
Jakob Bruun TørnbyNORHorten og Omegn's CykleklubbM Junior eliteDin påmelding er registrert
Jakob EngedahlNORSvelvik SKM 13-14Din påmelding er registrert
Joakim Fjeld kristoffersenNORBærum OCKM Senior eliteDin påmelding er registrert
Jonas Bakkebø FjellstadNORFollo SKM 11-12Din påmelding er registrert
Knut RøhmeNORRomeriksåsen SKM Junior eliteDin påmelding er registrert
Kristoffer JohnsrudNORSoon CKM 15-16Din påmelding er registrert
Lars TvedtNORRomeriksåsen SKM Master 40-44Din påmelding er registrert
Magnus FiveNORRomeriksåsen SKM 13-14Din påmelding er registrert
Magnus FaanesNORLillehammer CykleklubbM Senior elite
Magnus MyrvoldNORSolør CKM Junior eliteDin påmelding er registrert
Magnus NæssetNORFiskum IL SykkelTeam BIRK MTB jr.M 13-14Din påmelding er registrert
Magnus SørliNORSvelvik SKM Junior eliteDin påmelding er registrert
Magnus Vegstø TegnebyNORSoon CKMerida GrasrootM 11-12Din påmelding er registrert
Marit SveenNORSK Rye sykkelK senior eliteDin påmelding er registrert
markus RindliNORFollo SKM 11-12Din påmelding er registrert
Markus Skreen VognildNOROppdal SKM 15-16Din påmelding er registrert
Martin Emil SiggerudNORSoon CKMeridaM Senior eliteDin påmelding er registrert
Martine OpsahlNORIF Frøy SykkelK Junior eliteDin påmelding er registrert
Mathilde Sørbråten SolbergNORSoon CKEnergihuset MeridaK 13-14Din påmelding er registrert
Mats Tubaas GlendeNORSoon CKM Junior eliteDin påmelding er registrert
Max-William EnerhaugenNORSande SpKl SykkelM 8-9Din påmelding er registrert
Nichlas ØveraasenNORSoon CKMerida GrassrootM 11-12Din påmelding er registrert
Ola Jåvold LandmarkNORBærum OCKM Junior eliteDin påmelding er registrert
Ole Alexander EnerhaugenNORSande SpKl SykkelM 11-12Din påmelding er registrert
Ole Christian HaugNORSvelvik SKM 10Din påmelding er registrert
Ole Sigurd Sletten Biørn-LianNORFollo SKFollo Y&FM 6-7Din påmelding er registrert
Rad 1-50, totalt 70