Lillehammer CK

Primærfaner

NrNavnNasjonKlubbTeam/lagNC8NC9KlasseStatus
Adrian MyhrvoldNORIF Frøy SykkelM 15-16Din påmelding er registrert
Aleksander Falkenberg DoksetNORSK Rye sykkelM 15-16Din påmelding er registrert
Aleksander NilsenNORIF Frøy SykkelM 13-14Din påmelding er registrert
Alexander HagenNORSoon CKClaesHenrikSykkelM Master 35-39Din påmelding er registrert
Anders Halland JohannessenNORSoon CKcannondaleM Junior eliteDin påmelding er registrert
Andre JohansenNORIF Frøy SykkelM Senior eliteDin påmelding er registrert
Arne Van der VlietNED--- ingen klubb ---West-FrisiaM Junior eliteDin påmelding er registrert
Arve AustadNORLørenskog CKM Master 50-54Din påmelding er registrert
Atle StubberudNORSoon CKSoonM Master 40-44Din påmelding er registrert
Audun Øverbye HanssenNORLillehammer CykleklubbM Senior eliteDin påmelding er registrert
August MyrvoldNORSolør CKM 15-16Din påmelding er registrert
Celine Gees SolheimNORIF Frøy SykkelK senior eliteDin påmelding er registrert
Christian Frøyland FossNORIF Frøy SykkelM 15-16Din påmelding er registrert
Christian ReistadNORAron SkiklubbM Master 30-34Din påmelding er registrert
Edvard SandvikNORSK Rye sykkelM 15-16Din påmelding er registrert
Eirik Moldestad UlfsbølNORCK ElverumMerida GrassrootM 15-16Din påmelding er registrert
Eirik PettersenNORLillehammer CykleklubbM Senior eliteDin påmelding er registrert
Eirin Wold JohansenNORGauldal SKK 15-16Din påmelding er registrert
Eivind FougnerNORSK Rye sykkelTeam BlaanisseneM 13-14Din påmelding er registrert
Elisabeth SveumNORSK Rye sykkelK senior eliteDin påmelding er registrert
Elise McKinlayNORNes SKMerida GrassrootK 13-14Din påmelding er registrert
Emilie TaugNORCykleklubben NittedalK 13-14
Emre Gjelsvik-BakkeNORHafrsfjord SKM 10Din påmelding er registrert
Erik HægstadNORLillehammer CykleklubbM Senior eliteDin påmelding er registrert
Erlend Tegneby VegstøNORSoon CKM 15-16Din påmelding er registrert
Esten Lund VingenNORGauldal SKM Junior eliteDin påmelding er registrert
Fabian GlenneNORSoon CKM Junior eliteDin påmelding er registrert
Fredrik Andre HaugNORSvelvik SKTeam Merida GrassrootM 15-16Din påmelding er registrert
Fredrik BådstangenNORSoon CKM Junior eliteDin påmelding er registrert
Gaute AalbuNOROppdal SKM 15-16Din påmelding er registrert
Guro tubaas glendeNORSoon CKSoon CKK 15-16Din påmelding er registrert
Hedda Brenningen BjørklundNORLillehammer CykleklubbK 15-16Din påmelding er registrert
Helena NyhusNORIF Frøy SykkelK 15-16Din påmelding er registrert
Henriette Angelica Bakkeli GötzNORIF Frøy SykkelK 15-16Din påmelding er registrert
Henrik Eckmann FarstadvollNORIF Frøy SykkelM 13-14Din påmelding er registrert
Henrik JohnsrudNORSoon CKM Junior eliteDin påmelding er registrert
Håkon TorsethNORLillehammer CykleklubbM 13-14Din påmelding er registrert
Ida Sofie HusebyNORSK Rye sykkelK 15-16Din påmelding er registrert
Jakob BuhsNORIF Frøy SykkelM 13-14Din påmelding er registrert
Jakob EngedahlNORSvelvik SKM 13-14Din påmelding er registrert
Jeanette HåvimbNOROppdal SKK Master 35-39Din påmelding er registrert
Jens BergmannNORSK Rye sykkelM Senior eliteDin påmelding er registrert
Jesper RønNORIF Frøy SykkelM 15-16Din påmelding er registrert
Joakim Fjeld kristoffersenNORBærum OCKM Senior eliteDin påmelding er registrert
Johanne Dahl NorlandNORSK Rye sykkelK sport 17+Din påmelding er registrert
Jon Rye-JohnsenNORNanset IFM 13-14Din påmelding er registrert
Jonas Bakkebø FjellstadNORFollo SKM 11-12Din påmelding er registrert
Jonas BrandtNORSK Rye sykkelM 15-16Din påmelding er registrert
Jonas Håvimb SperstadNOROppdal SKM 6-7Din påmelding er registrert
Knut RøhmeNORRomeriksåsen SKM Junior eliteDin påmelding er registrert
Rad 1-50, totalt 111