Øyeren Rundt 2017

Primærfaner

NrNavnNasjonKlubbTeam/lagØvelseKlasseStartpuljeStatus
Adelheid Mortensen HuuseNORSK Rye sykkelLE race teamMasters CupK40-4409:30 M50+ og K30+Din påmelding er registrert
Adrian JørgensenNORSagene IF SykkelTurrittetM25-2910:10 foreløpig startpulje 3Din påmelding er registrert
Aksel Skaar SkogvangNOR--- ingen klubb ---TurrittetM30-3410:15 foreløpig startpulje 4Din påmelding er registrert
Alexander GeweltNOROslostudentenes IKVikersund Velo ClubTurrittetM25-2910:00 foreløpig startpulje 1Din påmelding er registrert
Alexander Moe LundgreenNORRingerike SKTurrittetM25-2910:00 foreløpig startpulje 1Din påmelding er registrert
Alexander OttesenNORTryvann CykleklubbMasters CupM30-3409:00 M30-39Din påmelding er registrert
Ali stormo AbounouarNOR--- ingen klubb ---Heydi asTurrittetM45-4910:15 foreløpig startpulje 4Din påmelding er registrert
anders danielsenNORCykleklubben NittedalMasters CupM35-3909:00 M30-39Din påmelding er registrert
Anders EideNORBærum OCKTurrittetM40-4410:05 foreløpig startpulje 2Din påmelding er registrert
Anders eikefjordNORBærum OCKTurrittetM45-4910:10 foreløpig startpulje 3Din påmelding er registrert
Anders Emil SalvesenNORTryvann CykleklubbMasters CupM30-3409:00 M30-39Din påmelding er registrert
Anders HartnesNOR--- ingen klubb ---TurrittetM30-3410:05 foreløpig startpulje 2Din påmelding er registrert
Anders Hille OlsenNORIF Frøy SykkelTurrittetM45-4910:15 foreløpig startpulje 4Din påmelding er registrert
Anders LindsetmoNOR--- ingen klubb ---Team Bettum LindsetmoTurrittetM30-3410:15 foreløpig startpulje 4Din påmelding er registrert
Anders Mathias JohansenNORSagene IF SykkelTurrittetM35-3910:00 foreløpig startpulje 1Din påmelding er registrert
Anders NygårdNORSK Rye sykkelTurrittetM35-3910:15 foreløpig startpulje 4Din påmelding er registrert
Anders SolemNOREide IL SykkelOSI sykkelTurrittetM30-3410:00 foreløpig startpulje 1Din påmelding er registrert
Anders SwiftNORCK JarlsbergTurrittetM40-4410:00 foreløpig startpulje 1Din påmelding er registrert
Andre GranrudNORSK Rye sykkelRye 15Masters CupM35-3909:00 M30-39Din påmelding er registrert
André NygårdNORHolmenkollen CKMasters CupM40-4409:10 M40-44Din påmelding er registrert
Andreas BangNOR--- ingen klubb ---Clarksons Platou IdrettslagTurrittetM25-2910:10 foreløpig startpulje 3Din påmelding er registrert
Andreas Nordby MeeseNOR--- ingen klubb ---TurrittetM25-2910:15 foreløpig startpulje 4Din påmelding er registrert
Anne Mette KlokkerudNORIF Frøy SykkelMasters CupK50-5409:30 M50+ og K30+Din påmelding er registrert
Anne NypanNORBærum OCKTurrittetK50-5410:15 foreløpig startpulje 4Din påmelding er registrert
Are ReinesNORKolbotn SKMasters CupM55-5909:30 M50+ og K30+Din påmelding er registrert
Arild HermansenNORSK Rye sykkelRye 15TurrittetM50-5410:10 foreløpig startpulje 3Din påmelding er registrert
Arild LundbyNOR--- ingen klubb ---NokasTurrittetM40-4410:15 foreløpig startpulje 4Din påmelding er registrert
Arild NygaardSWEHafjell Freeride KlubbTurrittetM30-3410:15 foreløpig startpulje 4Din påmelding er registrert
Arjan BoldinghNEDBærum OCKBOC 1Masters CupM30-3409:00 M30-39Din påmelding er registrert
Arne BjordalNORBærum OCKBOC3TurrittetM55-5910:15 foreløpig startpulje 4Din påmelding er registrert
Arne JørgensenNORÅskollen SKTurrittetM50-5410:10 foreløpig startpulje 3Din påmelding er registrert
Arne MadsenNORSK Rye sykkelTurrittetM55-5910:15 foreløpig startpulje 4Din påmelding er registrert
Arne Olaf ElverhøyNORFollo SKFollo FunTurrittetM75+10:15 foreløpig startpulje 4Din påmelding er registrert
Arne SkaugenNORSK Rye sykkelTurrittetM30-3410:15 foreløpig startpulje 4Din påmelding er registrert
Arne TrondsenNOR--- ingen klubb ---TurrittetM45-4910:10 foreløpig startpulje 3Din påmelding er registrert
Arne VenjumNORSpKl Ceres SykkelTurrittetM60-6410:15 foreløpig startpulje 4Din påmelding er registrert
Arnfinn SvensliNORCykleklubben NittedalMasters CupM55-5909:30 M50+ og K30+Din påmelding er registrert
Arnstein HøvaNORBærum OCKBOC 1 / VeidekkeMasters CupM30-3409:00 M30-39Din påmelding er registrert
Arvid H. Prytz NordstrandNORNamdal SKTurrittetM40-4410:05 foreløpig startpulje 2Din påmelding er registrert
Asbjørn Slagtern FjellvågNOROslostudentenes IKOSI Selmer EliteTurrittetM25-2910:00 foreløpig startpulje 1Din påmelding er registrert
Asgeir Kydland LysdahlNOR--- ingen klubb ---Norges Geotekniske InstituttTurrittetM25-2910:10 foreløpig startpulje 3Din påmelding er registrert
Asgeir UllandNORSK Rye sykkelRye 15TurrittetM50-5410:10 foreløpig startpulje 3Din påmelding er registrert
Axel Bakkevold HansenNOR--- ingen klubb ---TurrittetM20-2410:15 foreløpig startpulje 4Din påmelding er registrert
Bendik bullNOR--- ingen klubb ---Gjensidige SportMasters CupM30-3409:00 M30-39Din påmelding er registrert
Bent Jerry ØrnebergNORBærum OCKlBOC 3TurrittetM60-6410:15 foreløpig startpulje 4Din påmelding er registrert
Bent KristiansenNORBærum OCKTurrittetM50-5410:10 foreløpig startpulje 3Din påmelding er registrert
Bjørn Gunnar CarlinNORBærum OCKTurrittetM40-4410:00 foreløpig startpulje 1Din påmelding er registrert
Bjørn HalvorsenNORSK Rye sykkelTurrittetM40-4410:05 foreløpig startpulje 2Din påmelding er registrert
Bjørn Henry Østli OlsenNORLørenskog CKTurrittetM45-4910:15 foreløpig startpulje 4Din påmelding er registrert
Bjørn IntelhusNORBærum OCKTurrittetM55-5910:10 foreløpig startpulje 3Din påmelding er registrert
Rad 1-50, totalt 446