Rye Terrengsykkelfestival 2017 - NC 3 Rundbane tempo XCT (UCI cat S1)

Secondary tabs

RankBibAthleteClassTimeGap
12Sebastian Fini
--- ingen klubb --- / Danish National Team
DENM Senior elite00:05:30,8
23Petter Fagerhaug
Lillehammer Cykleklubb
NORM Senior elite00:05:31,2+00:00:00,4
35Mario Costa
--- ingen klubb --- / Primaflor-Mondraker
PORM Senior elite00:05:31,5+00:00:00,7
48Eskil Evensen-Lie
Kloppa offroadklubb
NORM Senior elite00:05:35,9+00:00:05,1
564Luca Braidot
--- ingen klubb --- / cs carabinieri
ITAM Senior elite00:05:36,6+00:00:05,8
69Jonas Lindberg
--- ingen klubb --- / Danish National Team
DENM Senior elite00:05:38,5+00:00:07,7
710Torjus Bern Hansen
SK Rye sykkel
NORM Senior elite00:05:42,1+00:00:11,3
837Martin Emil Siggerud
Soon CK
NORM Senior elite00:05:42,8+00:00:12,0
9101Tobias Johannessen
Soon CK
NORM Junior elite00:05:43,0+00:00:12,2
104Matthias Wengelin
--- ingen klubb --- / Örebrocyklisterna / Bianchi Sverige
SWEM Senior elite00:05:43,5+00:00:12,7
1113Ole Hem
Romeriksåsen SK / Swix Hard Rocx
NORM Senior elite00:05:44,0+00:00:13,2
127Erik Groen
--- ingen klubb --- / Stappenbelt - Specialized
NEDM Senior elite00:05:45,6+00:00:14,8
131David Rosa
--- ingen klubb --- / Tropix Factory Team Racing
PORM Senior elite00:05:46,6+00:00:15,8
1463Daniele Braidot
--- ingen klubb --- / cs carabinieri
ITAM Senior elite00:05:46,7+00:00:15,9
1532Torben Drach
--- ingen klubb --- / LEXWARE MOUNTAINBIKE TEAM
GERM Senior elite00:05:47,4+00:00:16,6
1624Emil Hasund Eid
Kloppa offroadklubb
NORM Senior elite00:05:47,9+00:00:17,1
176Emil Linde
--- ingen klubb --- / Gävle ca
SWEM Senior elite00:05:48,0+00:00:17,2
1753Joel Burman
--- ingen klubb --- / Borlänge CK
SWEM Senior elite00:05:48,0+00:00:17,2
19113Jørgen Anmarkrud
Konnerud IL Sykkel
NORM Junior elite00:05:48,2+00:00:17,4
2035Fredrik Haraldseth
Bærum OCK / Swix Hard Rocx
NORM Senior elite00:05:48,9+00:00:18,1
21103Anders Halland Johannessen
Soon CK
NORM Junior elite00:05:49,5+00:00:18,7
22117Gabriel Cornelis Slinger
Svelvik SK
NORM Junior elite00:05:49,8+00:00:19,0
2328Alex Bregenzer
--- ingen klubb --- / HAIBIKE KMC
GERM Senior elite00:05:51,4+00:00:20,6
2412Sasu Halme
--- ingen klubb --- / Focus Halme Racing
FINM Senior elite00:05:52,6+00:00:21,8
2525Arnaud Hertling
--- ingen klubb --- / Team VTT BMC Fribourg
SUIM Senior elite00:05:54,4+00:00:23,6
2659Emil Hedlund
--- ingen klubb --- / Ok Hammaren
SWEM Senior elite00:05:54,5+00:00:23,7
2716Audun Øverbye Hanssen
Lillehammer Cykleklubb
NORM Senior elite00:05:54,6+00:00:23,8
2852Francesco Bonetto
--- ingen klubb --- / ELIOS SRSUNTOUR PRO TEAM
ITAM Senior elite00:05:55,2+00:00:24,4
2926Henrik Jansson
--- ingen klubb --- / Art- V Cycling Club
SWEM Senior elite00:05:55,8+00:00:25,0
3061David Antonio José Manuel Horvath
--- ingen klubb --- / Stevens MTB Racing Team
GERM Senior elite00:05:59,5+00:00:28,7
3129Erik Gunnarsson
--- ingen klubb --- / Härnösands Ck
SWEM Senior elite00:05:59,8+00:00:29,0
3218Tom Bell
--- ingen klubb --- / TRILUX
GBRM Senior elite00:06:00,1+00:00:29,3
3317Léo L'Homme
--- ingen klubb --- / Team VTT BMC Fribourg
SUIM Senior elite00:06:00,3+00:00:29,5
341501Emil Ravnåsen Vangen
Fiskum IL Sykkel
NORM 15-1600:06:00,4+00:00:29,6
3555Erling Moseby
SK Rye sykkel / Team Milsluker'n
NORM Senior elite00:06:00,5+00:00:29,7
36106Knut Røhme
Romeriksåsen SK
NORM Junior elite00:06:00,6+00:00:29,8
3739Ole Christian Fagerli
Romeriksåsen SK / Team Milslukern Sport
NORM Senior elite00:06:00,8+00:00:30,0
3845Jens Bergmann
SK Rye sykkel
NORM Senior elite00:06:01,0+00:00:30,2
3919johan palmberg
--- ingen klubb --- / Ok Hammaren
SWEM Senior elite00:06:01,9+00:00:31,1
4031Lorenzo Samparisi
--- ingen klubb --- / KTM PROTEK DAMA
ITAM Senior elite00:06:02,3+00:00:31,5
4133Marc Bouwmeester
--- ingen klubb --- / MijnBadLivGiant offroad team
NEDM Senior elite00:06:03,5+00:00:32,7
42104Axel Höglund
--- ingen klubb --- / IK Hakarpspojkarna
SWEM Junior elite00:06:04,1+00:00:33,3
4320Simon Schneller
--- ingen klubb --- / BIKE Junior Team powered by BULLS
GERM Senior elite00:06:04,5+00:00:33,7
4340Sigurd Mellemsæter
Lillehammer Cykleklubb
NORM Senior elite00:06:04,5+00:00:33,7
4554Silas Graf
--- ingen klubb --- / Head Ciclo XC Team
GERM Senior elite00:06:05,4+00:00:34,6
46138Markus Pajur
--- ingen klubb --- / EST MTB national team
ESTM Junior elite00:06:05,8+00:00:35,0
47140Jonatan Nejderås
--- ingen klubb --- / Borås CA
SWEM Junior elite00:06:06,1+00:00:35,3
4858Jack Kok
--- ingen klubb --- / Cykelcenter
SWEM Senior elite00:06:06,2+00:00:35,4
4923Louis Wolf
--- ingen klubb --- / Cube Factory Racing
GERM Senior elite00:06:06,8+00:00:36,0
49146Albin Pettersson
--- ingen klubb --- / IK Hakarpspojkarna
SWEM Junior elite00:06:06,8+00:00:36,0
5143Johan-Jørgen Lindgaard Strømberg
Bærum OCK / Team Oslo Sportslager
NORM Senior elite00:06:07,7+00:00:36,9
52115Tormod Weydahl
Ottadalen SK
NORM Junior elite00:06:08,3+00:00:37,5
5342Ådne Anmarkrud
Konnerud IL Sykkel
NORM Senior elite00:06:08,5+00:00:37,7
54141Håvard Moseby
SK Rye sykkel / Team Milsluker'n
NORM Junior elite00:06:08,9+00:00:38,1
55102Carl Jarnhagen
--- ingen klubb --- / Serneke-allebike ck, Sverige
SWEM Junior elite00:06:09,2+00:00:38,4
5662Adam Gustafsson
--- ingen klubb ---
SWEM Senior elite00:06:09,8+00:00:39,0
571506Jonas Vika
Brumunddal SK
NORM 15-1600:06:11,0+00:00:40,2
58142Samuel Oskarsson
--- ingen klubb --- / IK Jarl Rättvik/Team Merida Sverige
SWEM Junior elite00:06:11,3+00:00:40,5
591529Hugo Eliasson
--- ingen klubb --- / Varbergs Mountain Bike Club
SWEM 15-1600:06:11,4+00:00:40,6
6047Patrick Fossum Kristoffersen
Ullensaker CK
NORM Senior elite00:06:12,1+00:00:41,3
611502Erlend Tegneby Vegstø
Soon CK
NORM 15-1600:06:13,1+00:00:42,3
62139Karl Brent Premet
--- ingen klubb --- / EST MTB national team
ESTM Junior elite00:06:13,5+00:00:42,7
63109Magnus Myrvold
Solør CK
NORM Junior elite00:06:13,6+00:00:42,8
6436Jean Villermaulaz
--- ingen klubb --- / Team VTT BMC Fribourg
SUIM Senior elite00:06:14,6+00:00:43,8
65116Fredrik Bådstangen
Soon CK
NORM Junior elite00:06:14,8+00:00:44,0
65147Anton Niederbach
--- ingen klubb --- / Ryska Posten SK Racing Team Stockholm Sweden
SWEM Junior elite00:06:14,8+00:00:44,0
6766Nils Lillpers
--- ingen klubb --- / Team TCM Sweden
SWEM Senior elite00:06:15,3+00:00:44,5
6856Markus Eid Mellegaard
Sarpsborg SK
NORM Senior elite00:06:16,1+00:00:45,3
68133Simen Engedahl
Svelvik SK
NORM Junior elite00:06:16,1+00:00:45,3
701532August Höglund
--- ingen klubb --- / IK Hakarpspojkarna
SWEM 15-1600:06:16,4+00:00:45,6
71148Mathias Helin
--- ingen klubb --- / Borås CA
SWEM Junior elite00:06:16,7+00:00:45,9
72123Kristoffer Kvarstad
Brumunddal SK
NORM Junior elite00:06:16,8+00:00:46,0
7341Marius Fjeld
Bærum OCK
NORM Senior elite00:06:17,2+00:00:46,4
7421Sigurd Salberg Pedersen
Lillehammer Cykleklubb
NORM Senior elite00:06:18,1+00:00:47,3
7438Markus Rise
Oppdal SK
NORM Senior elite00:06:18,1+00:00:47,3
76114Sebastian Dietrich
IF Frøy Sykkel
NORM Junior elite00:06:19,1+00:00:48,3
77125gard brovold
IL Heming
NORM Junior elite00:06:19,4+00:00:48,6
77127Magnus Sørli
Svelvik SK
NORM Junior elite00:06:19,4+00:00:48,6
7930Magnus Faanes
Lillehammer Cykleklubb
NORM Senior elite00:06:19,6+00:00:48,8
79120Sondre Faanes
Lillehammer Cykleklubb
NORM Junior elite00:06:19,6+00:00:48,8
811530André Eriksson
--- ingen klubb --- / Varbergs Mountain Bike Club
SWEM 15-1600:06:20,0+00:00:49,2
82118Fabian Glenne
Soon CK
NORM Junior elite00:06:21,0+00:00:50,2
8365Ingvar Omarsson
--- ingen klubb --- / Novator - Kria
ISLM Senior elite00:06:21,2+00:00:50,4
83112Mats Tubaas Glende
Soon CK
NORM Junior elite00:06:21,2+00:00:50,4
831507Edvard Sandvik
SK Rye sykkel
NORM 15-1600:06:21,2+00:00:50,4
8634David Flaten
--- ingen klubb --- / USAF
USAM Senior elite00:06:22,0+00:00:51,2
861503Ola Helleberg
Fiskum IL Sykkel
NORM 15-1600:06:22,0+00:00:51,2
88119Halvor Wiik Pedersen
Soon CK
NORM Junior elite00:06:22,1+00:00:51,3
89105Ola Jåvold Landmark
Bærum OCK
NORM Junior elite00:06:22,5+00:00:51,7
90108Jan Erik Kørra
Solør CK
NORM Junior elite00:06:22,8+00:00:52,0
9144Jakob Deraas Grimsgaard
TVK
NORM Senior elite00:06:23,0+00:00:52,2
9246Joakim Fjeld kristoffersen
Bærum OCK
NORM Senior elite00:06:23,5+00:00:52,7
93143Simon Björklund
--- ingen klubb ---
SWEM Junior elite00:06:23,7+00:00:52,9
9427Rob Vanden Haesevelde
--- ingen klubb --- / Mountainsports Stevens MTB Team
BELM Senior elite00:06:24,9+00:00:54,1
9548Henrik Lunder Aalrust
Asker CK
NORM Senior elite00:06:25,3+00:00:54,5
96121Ole Andreas Brækken
TVK
NORM Junior elite00:06:25,5+00:00:54,7
97122Tobias Wilhelmsen
Soon CK
NORM Junior elite00:06:26,4+00:00:55,6
981513Sindre Hvesser Brein
Asker CK
NORM 15-1600:06:26,5+00:00:55,7
991505Kasper Steen Enstad
Horten og Omegn's Cykleklubb
NORM 15-1600:06:28,2+00:00:57,4
10057Marius Grødahl Andresen
Halden CK / Birk Sport Racing powered by Abax
NORM Senior elite00:06:29,5+00:00:58,7
Report errors