NM terrengsykkel 2016 - NM Sprint XCE - Kvartfinaler

Secondary tabs

RankBibAthleteClassTimeGap
K13-14 1/4 finale 1
12404
(1)
Rikke Steen Enstad
Horten og Omegn's Cykleklubb
NORK 13-1400:03:35,37
22301
(9)
Emilie Taug
Cykleklubben Nittedal / Girls
NORK 13-1400:03:44,14+00:00:08,77
32407
(8)
Aurora Wergeland
Svelvik SK
K 13-1400:03:44,65+00:00:09,28
K13-14 1/4 finale 2
12405
(4)
Helena Nyhus
IF Frøy Sykkel
NORK 13-1400:03:29,76
22303
(5)
Oda LaForce
IF Frøy Sykkel
NORK 13-1400:03:30,28+00:00:00,52
K13-14 1/4 finale 3
12402
(2)
Guro tubaas glende
Soon CK
NORK 13-1400:03:36,34
22305
(7)
Tirill Marie Møller Gundersen
SK Rye sykkel
NORK 13-1400:03:43,15+00:00:06,81
32308
(10)
Emma Risnes
CK Elverum
NORK 13-1400:03:50,11+00:00:13,77
K13-14 1/4 finale 4
12401
(3)
Ida Sofie Huseby
SK Rye sykkel
NORK 13-1400:03:20,05
22306
(6)
Emilie Marie Haug
Svelvik SK
NORK 13-1400:03:25,28+00:00:05,23
32406
(11)
Emilia Rønning
Horten og Omegn's Cykleklubb
NORK 13-1400:03:54,91+00:00:34,86
K15-16 1/4 finale 1
12501
(1)
Helene Marie Fossesholm
Fiskum IL Sykkel
NORK 15-1600:03:18,68
22605
(16)
Anna Littorin Sandbu
SK Rye sykkel
NORK 15-1600:03:22,26+00:00:03,58
32504
(9)
Mia Christine Isdahl
Cykleklubben Nittedal
NORK 15-1600:03:22,51+00:00:03,83
42610
(8)
Synnøve Bække
Svelvik SK
K 15-1600:03:25,02+00:00:06,34
K15-16 1/4 finale 2
12602
(4)
Berit Nordsæter Resell
TVK
NORK 15-1600:03:15,84
22506
(13)
Henriette Angelica Bakkeli Götz
IF Frøy Sykkel
NORK 15-1600:03:16,08+00:00:00,24
32507
(12)
Hedda Kristiansen
Cykleklubben Nittedal
NORK 15-1600:03:19,52+00:00:03,68
42503
(5)
Maja Håre Florholmen
Konnerud IL Sykkel / Merida grassrot team
NORK 15-1600:03:19,53+00:00:03,69
K15-16 1/4 finale 3
12502
(2)
Margrethe Wettre Andreassen
Asker CK
NORK 15-1600:03:17,47
22604
(15)
Johanne Dahl Norland
SK Rye sykkel
NORK 15-1600:03:18,19+00:00:00,72
32505
(10)
Hennie Engebretsen
Horten og Omegn's Cykleklubb
NORK 15-1600:03:18,75+00:00:01,28
42609
(7)
Ina Langklopp
Svelvik SK
NORK 15-1600:03:35,67+00:00:18,20
K15-16 1/4 finale 4
12509
(6)
Nora Landquist
Horten og Omegn's Cykleklubb
NORK 15-1600:03:16,28
22601
(3)
Tuva Siggerud
Soon CK
NORK 15-1600:03:16,60+00:00:00,32
32608
(11)
Siri Aarthun Hodnesdal
Hafrsfjord SK
NORK 15-1600:03:23,90+00:00:07,62
42603
(14)
Hedvig Skott Bringsjord
Soon CK
NORK 15-1600:03:31,84+00:00:15,56
M13-14 1/4 finale 2
11303
(5)
Olaus Oserud Bentzen
Romeriksåsen SK / Team Birk MTB
NORM 13-1400:03:01,81
21304
(4)
Jon Rye-Johnsen
Nanset IF
NORM 13-1400:03:02,23+00:00:00,42
31325
(13)
Martin Mobråthen
Romeriksåsen SK
NORM 13-1400:03:12,78+00:00:10,97
41412
(12)
Truls Nordhagen
Asker CK
NORM 13-1400:03:14,22+00:00:12,41
M13-14 1/4 finale 3
11404
(2)
Sigve Ulleland
Molde CK
NORM 13-1400:02:59,27
21310
(10)
Tobias Utne
Åsane CK
NORM 13-1400:03:00,74+00:00:01,47
31408
(31)
Eirik Moldestad Ulfsbøl
CK Elverum
NORM 13-1400:03:02,51+00:00:03,24
41405
(7)
Sander Hagen
Soon CK / ClaesHenrikSykkel
NORM 13-1400:03:19,22+00:00:19,95
M13-14 1/4 finale 4
11403
(3)
August Myrvold
Solør CK
NORM 13-1400:02:56,59
21302
(6)
Magnus Næsset
Fiskum IL Sykkel / Team Birk MTB
NORM 13-1400:02:58,78+00:00:02,19
31313
(11)
Henrik Eckmann Farstadvoll
IF Frøy Sykkel
NORM 13-1400:03:01,67+00:00:05,08
41306
(14)
William Handley
Asker CK
NORM 13-1400:03:03,43+00:00:06,84
M13-14 1/4 finale 1
11301
(1)
William Høines Larsen
Romeriksåsen SK / Team Birk MTB
NORM 13-1400:02:57,12
21416
(9)
Anders Larsen Høiås
Birkebeineren IF Sykkel / IF Birkebeineren
NORM 13-1400:02:57,69+00:00:00,57
31402
(8)
Andreas Aune Aakerli
TVK
NORM 13-1400:02:58,04+00:00:00,92
41305
(16)
Aleksander Nilsen
IF Frøy Sykkel
NORM 13-1400:03:12,42+00:00:15,30
M15-16 1/4 finale 1
11602
(1)
Gabriel Cornelis Slinger
Svelvik SK
NORM 15-1600:02:45,71
21605
(9)
Andreas Askjer
Horten og Omegn's Cykleklubb
NORM 15-1600:02:46,73+00:00:01,02
31623
(16)
Magnus Drøyvold
TVK
NORM 15-1600:02:49,39+00:00:03,68
41621
(24)
William Martinius Akselsen
Konnerud IL Sykkel
NORM 15-1600:02:54,94+00:00:09,23
M15-16 1/4 finale 2
11612
(5)
Steffen Vedal
Svelvik SK
NORM 15-1600:02:41,10
21601
(29)
Jørgen Anmarkrud
Konnerud IL Sykkel
NORM 15-1600:02:44,10+00:00:03,00
31629
(13)
Even Solem Michelsen
TVK
NORM 15-1600:02:45,65+00:00:04,55
41606
(12)
Ole Andreas Brækken
TVK
NORM 15-1600:02:46,64+00:00:05,54
M15-16 1/4 finale 3
11501
(2)
Emil Ravnåsen Vangen
Fiskum IL Sykkel
NORM 15-1600:02:43,03
21603
(7)
Fredrik Bådstangen
Soon CK / Merida Grassroot
NORM 15-1600:02:44,10+00:00:01,07
31604
(10)
Halvor Wiik Pedersen
Soon CK
NORM 15-1600:02:44,11+00:00:01,08
41628
(18)
Esten Lund Vingen
Gauldal SK
NORM 15-1600:02:50,20+00:00:07,17
M15-16 1/4 finale 4
11611
(6)
Simen Engedahl
Svelvik SK
NORM 15-1600:02:47,34
21502
(3)
Jonas Vika
Brumunddal SK
NORM 15-1600:02:49,36+00:00:02,02
31508
(14)
Kasper Steen Enstad
Horten og Omegn's Cykleklubb
NORM 15-1600:02:52,03+00:00:04,69
41511
(22)
Aleksander Falkenberg Dokset
SK Rye sykkel
NORM 15-1600:02:52,69+00:00:05,35
K17+ 1/4 finale 1
1101
(1)
Ingrid Sofie Bøe Jacobsen
Halden CK
NORK 17+00:03:09,88
2304
(8)
Kaja Gabrielsen
Asker CK
NORK 17+00:03:10,27+00:00:00,39
37401
(9)
Anne Kristin Hæg
Eiker CK
NORK 17+00:03:16,19+00:00:06,31
4105
(16)
Marte Helene Halvorsen
Bjørndal IF Sykkel
NORK 17+00:03:28,18+00:00:18,30
K17+ 1/4 finale 2
1302
(4)
Sigrid Andrea Fløgstad
Moss CK / NTG Lillehammer
NORK 17+00:03:03,47
2303
(5)
Elen Katle Fleten
Asker CK
NORK 17+00:03:06,22+00:00:02,75
3107
(12)
Katrine Hofstad
IF Frøy Sykkel
NORK 17+00:03:12,72+00:00:09,25
4309
(13)
Martine Opsahl
IF Frøy Sykkel
NORK 17+00:03:26,38+00:00:22,91
K17+ 1/4 finale 3
1108
(7)
Anna Stray Rongve
CK Haugaland
NORK 17+00:03:10,65
2102
(2)
Elisabeth Sveum
SK Rye sykkel
NORK 17+00:03:13,02+00:00:02,37
3109
(15)
Miriam Sivertsen
IF Frøy Sykkel
NORK 17+00:03:21,11+00:00:10,46
104
(10)
Sylvi Sommer
SK Rye sykkel
NORK 17+DNF
K17+ 1/4 finale 4
1301
(3)
Thea Siggerud
Soon CK
NORK 17+00:03:00,53
2103
(6)
Marit Sveen
SK Rye sykkel
NORK 17+00:03:00,62+00:00:00,09
3305
(11)
Henriette Sæterdal Semb
Asker CK
NORK 17+00:03:02,96+00:00:02,43
4114
(14)
Celine Gees Solheim
IF Frøy Sykkel
NORK 17+00:03:21,41+00:00:20,88
M17+ 1/4 finale 1
16
(1)
Torjus Bern Hansen
SK Rye sykkel
NORM 17+00:02:37,24
23
(17)
Audun Øverbye Hanssen
Lillehammer Cykleklubb
NORM 17+00:02:37,48+00:00:00,24
312
(8)
Adrian Hilde
Kristiansands Cykleklubb
NORM 17+00:02:38,22+00:00:00,98
4205
(9)
Sigurd Mellemsæter
Lillehammer Cykleklubb
NORM 17+00:02:38,25+00:00:01,01
Report errors