NM terrengsykkel 2016 - NM Sprint XCE - Åttendelsfinaler

Secondary tabs

RankBibAthleteClassTimeGap
M13-14 1/8 finale 1
11301
(1)
William Høines Larsen
Romeriksåsen SK / Team Birk MTB
NORM 13-1400:03:10,34
21305
(16)
Aleksander Nilsen
IF Frøy Sykkel
NORM 13-1400:03:13,54+00:00:03,20
31321
(17)
Sjur Holm Grøneng
Lillehammer Cykleklubb
NORM 13-1400:03:16,31+00:00:05,97
M13-14 1/8 finale 2
11416
(9)
Anders Larsen Høiås
Birkebeineren IF Sykkel / IF Birkebeineren
NORM 13-1400:03:09,38
21402
(8)
Andreas Aune Aakerli
TVK
NORM 13-1400:03:19,47+00:00:10,09
31308
(24)
Runar Solberg Håland
Vigrestad SK
NORM 13-1400:03:21,00+00:00:11,62
41407
(25)
Marcus Weidemann Erke
Asker CK / Team Birk MTB
NORM 13-1400:03:22,00+00:00:12,62
M13-14 1/8 finale 3
11304
(4)
Jon Rye-Johnsen
Nanset IF
NORM 13-1400:03:09,27
21325
(13)
Martin Mobråthen
Romeriksåsen SK
NORM 13-1400:03:10,40+00:00:01,13
31309
(20)
Bendiks Aksnes
Vigrestad SK
NORM 13-1400:03:16,65+00:00:07,38
41318
(29)
Jonas Kolseth Olsen
Svelvik SK
NORM 13-1400:03:47,36+00:00:38,09
M13-14 1/8 finale 4
11303
(5)
Olaus Oserud Bentzen
Romeriksåsen SK / Team Birk MTB
NORM 13-1400:03:17,53
11412
(12)
Truls Nordhagen
Asker CK
NORM 13-1400:03:17,53
31314
(21)
Mikkel Pedersen
IF Frøy Sykkel
NORM 13-1400:03:18,00+00:00:00,47
41419
(28)
Jan Olav Høyberg
Ålesund OCK
NORM 13-1400:03:19,00+00:00:01,47
M13-14 1/8 finale 5
11404
(2)
Sigve Ulleland
Molde CK
NORM 13-1400:03:03,36
21408
(31)
Eirik Moldestad Ulfsbøl
CK Elverum
NORM 13-1400:03:05,00+00:00:01,64
31406
(18)
Oliver Sørbråten Solberg
Soon CK / Energihuset Merida
NORM 13-1400:03:06,00+00:00:02,64
41316
(15)
Sander Porsholt
Soon CK
NORM 13-1400:03:07,00+00:00:03,64
M13-14 1/8 finale 6
11405
(7)
Sander Hagen
Soon CK / ClaesHenrikSykkel
NORM 13-1400:03:08,10
21310
(10)
Tobias Utne
Åsane CK
NORM 13-1400:03:08,65+00:00:00,55
31315
(23)
Sebastian Larsen
IF Frøy Sykkel
NORM 13-1400:03:25,83+00:00:17,73
41320
(26)
Fredrik R Hollingsæter
Molde CK
NORM 13-1400:03:42,65+00:00:34,55
M13-14 1/8 finale 7
11403
(3)
August Myrvold
Solør CK
NORM 13-1400:03:14,00
21306
(14)
William Handley
Asker CK
NORM 13-1400:03:15,32+00:00:01,32
31414
(19)
Audun Nordaas
CK Elverum
NORM 13-1400:03:23,63+00:00:09,63
41418
(30)
Erik Boye Halvorsen
Bjørndal IF Sykkel
NORM 13-1400:04:17,57+00:01:03,57
M13-14 1/8 finale 8
11302
(6)
Magnus Næsset
Fiskum IL Sykkel / Team Birk MTB
NORM 13-1400:03:10,86
21313
(11)
Henrik Eckmann Farstadvoll
IF Frøy Sykkel
NORM 13-1400:03:19,10+00:00:08,24
31307
(22)
Nils Nordsæter Resell
TVK
NORM 13-1400:03:28,21+00:00:17,35
41409
(27)
Christoffer Hestness
Åsane CK
NORM 13-1400:03:44,17+00:00:33,31
M15-16 1/8 finale 1
11623
(16)
Magnus Drøyvold
TVK
NORM 15-1600:02:51,85
21602
(1)
Gabriel Cornelis Slinger
Svelvik SK
NORM 15-1600:02:51,86+00:00:00,01
31610
(17)
Sondre Faanes
Lillehammer Cykleklubb
NORM 15-1600:02:53,91+00:00:02,06
41509
(32)
Edvard Sandvik
SK Rye sykkel
NORM 15-1600:03:02,84+00:00:10,99
M15-16 1/8 finale 2
11621
(24)
William Martinius Akselsen
Konnerud IL Sykkel
NORM 15-1600:02:54,53
21605
(9)
Andreas Askjer
Horten og Omegn's Cykleklubb
NORM 15-1600:02:55,93+00:00:01,40
31510
(8)
Ola Helleberg
Fiskum IL Sykkel
NORM 15-1600:02:57,04+00:00:02,51
41617
(25)
Kristoffer Kvarstad
Brumunddal SK
NORM 15-1600:03:01,60+00:00:07,07
M15-16 1/8 finale 3
11601
(29)
Jørgen Anmarkrud
Konnerud IL Sykkel
NORM 15-1600:02:46,17
21629
(13)
Even Solem Michelsen
TVK
NORM 15-1600:02:46,66+00:00:00,49
31513
(4)
Fredrik Andre Haug
Svelvik SK
NORM 15-1600:02:47,40+00:00:01,23
41618
(20)
Haakon Jørstad Larssen
Svelvik SK
NORM 15-1600:02:55,67+00:00:09,50
M15-16 1/8 finale 4
11612
(5)
Steffen Vedal
Svelvik SK
NORM 15-1600:02:46,24
21606
(12)
Ole Andreas Brækken
TVK
NORM 15-1600:02:47,81+00:00:01,57
31615
(21)
Tormod Weydahl
Ottadalen SK
NORM 15-1600:02:49,13+00:00:02,89
41616
(28)
Sebastian Dietrich
IF Frøy Sykkel
NORM 15-1600:02:50,00+00:00:03,76
M15-16 1/8 finale 5
11501
(2)
Emil Ravnåsen Vangen
Fiskum IL Sykkel
NORM 15-1600:02:48,42
21628
(18)
Esten Lund Vingen
Gauldal SK
NORM 15-1600:02:49,50+00:00:01,08
31512
(15)
Markus Skreen Vognild
Oppdal SK
NORM 15-16Lisens/Påmelding?Lisens/Påmelding?
41517
(31)
Birk Møller Gundersen
SK Rye sykkel
NORM 15-1600:02:59,06+00:00:10,64
M15-16 1/8 finale 6
11604
(10)
Halvor Wiik Pedersen
Soon CK
NORM 15-1600:02:52,08
21603
(7)
Fredrik Bådstangen
Soon CK / Merida Grassroot
NORM 15-1600:02:53,10+00:00:01,02
31503
(23)
Adrian Myhrvold
IF Frøy Sykkel
NORM 15-1600:02:54,16+00:00:02,08
41514
(26)
Jørgen Langklopp
Svelvik SK
NORM 15-1600:02:56,43+00:00:04,35
M15-16 1/8 finale 7
11502
(3)
Jonas Vika
Brumunddal SK
NORM 15-1600:02:51,95
21508
(14)
Kasper Steen Enstad
Horten og Omegn's Cykleklubb
NORM 15-1600:02:52,90+00:00:00,95
31608
(30)
Sindre Skaug
Halden CK
NORM 15-1600:02:54,48+00:00:02,53
41626
(19)
Tobias Fossheim
Raufoss & Gjøvik SK
NORM 15-1600:02:58,38+00:00:06,43
M15-16 1/8 finale 8
11611
(6)
Simen Engedahl
Svelvik SK
NORM 15-1600:02:52,26
21511
(22)
Aleksander Falkenberg Dokset
SK Rye sykkel
NORM 15-1600:02:53,57+00:00:01,31
31505
(27)
Ole Sigurd Rekdahl
Halden CK
NORM 15-1600:02:54,18+00:00:01,92
41607
(11)
Vinjar Løkken
Raufoss & Gjøvik SK
NORM 15-1600:03:04,69+00:00:12,43
M17+ 1/8 finale 1
16
(1)
Torjus Bern Hansen
SK Rye sykkel
NORM 17+00:02:39,06
23
(17)
Audun Øverbye Hanssen
Lillehammer Cykleklubb
NORM 17+00:02:41,85+00:00:02,79
313
(16)
Sigurd Salberg Pedersen
Lillehammer Cykleklubb
NORM 17+00:02:43,77+00:00:04,71
43504
(32)
Jon Anders Iversen
Sande SpKl Sykkel
NORM 17+00:02:59,34+00:00:20,28
M17+ 1/8 finale 2
112
(8)
Adrian Hilde
Kristiansands Cykleklubb
NORM 17+00:02:34,50
2205
(9)
Sigurd Mellemsæter
Lillehammer Cykleklubb
NORM 17+00:02:34,56+00:00:00,06
3215
(24)
Håvard Moseby
SK Rye sykkel
NORM 17+00:02:35,26+00:00:00,76
420
(25)
Jakob Deraas Grimsgaard
TVK
NORM 17+00:02:39,33+00:00:04,83
M17+ 1/8 finale 3
18
(4)
Erik Nordsæter Resell
Lillehammer Cykleklubb
NORM 17+00:02:34,32
238
(13)
Martin Nymoen
Svelvik SK
NORM 17+00:02:35,09+00:00:00,77
3206
(20)
Ola Jåvold Landmark
Bærum OCK
NORM 17+00:02:35,36+00:00:01,04
437
(29)
Marius Grødahl Andresen
Halden CK
NORM 17+00:03:04,37+00:00:30,05
M17+ 1/8 finale 4
11
(5)
Eskil Evensen-Lie
Kloppa offroadklubb
NORM 17+00:02:39,49
27
(21)
Fredrik Haraldseth
Bærum OCK / Hard Rocx Abax by Swix
NORM 17+00:02:39,99+00:00:00,50
318
(12)
Mathias Sundquist
Lørenskog CK
NORM 17+00:02:43,14+00:00:03,65
4207
(28)
Jens Bergmann
SK Rye sykkel
NORM 17+00:02:49,25+00:00:09,76
M17+ 1/8 finale 5
Report errors