NM terrengsykkel sprint 2015 - Åttendelsfinaler

Secondary tabs

RankBibAthleteClassTimeGap
M13-14 1/8 finale 1
186Emil Ravnåsen Vangen
Fiskum IL Sykkel
NORM 13-1400:02:56,8
294Sebastian Berg
SK Rye sykkel
NORM 13-1400:03:05,7+00:00:08,9
375Sander Hagen
Soon CK
NORM 13-1400:03:13,5+00:00:16,7
M13-14 1/8 finale 2
190Ole Sigurd Rekdahl
Halden CK
NORM 13-1400:02:47,6
291Martin Saue Winther
Svelvik SK
NORM 13-1400:02:57,7+00:00:10,1
82August Myrvold
Solør CK
NORM 13-14DNS
M13-14 1/8 finale 3
176Erlend Tegneby Vegstø
Soon CK
NORM 13-1400:03:00,6
284Ingebrigt A Hoelsæter
Oppdal SK
NORM 13-1400:03:20,1+00:00:19,5
3100Jøran Solberg Håland
Vigrestad SK
NORM 13-1400:03:24,4+00:00:23,8
M13-14 1/8 finale 4
197Sondre Slemdahl
Kristiansands Cykleklubb
NORM 13-1400:02:43,0
293Adrian Myhrvold
IF Frøy Sykkel
NORM 13-1400:02:51,8+00:00:08,8
381Oliver Sørbråten Solberg
Soon CK
NORM 13-1400:03:55,9+00:01:12,9
M13-14 1/8 finale 5
187Markus Skreen Vognild
Oppdal SK
NORM 13-1400:02:56,9
278Sigve Ulleland
Molde CK
NORM 13-1400:03:06,9+00:00:10,0
399Mads Simonsen
Follo SK / Team Follo Ung
NORM 13-1400:03:27,9+00:00:31,0
M13-14 1/8 finale 6
195Kasper Steen Enstad
Horten OCK
NORM 13-1400:00:30,5
280Eirik Schau Giskås
Soon CK
NORM 13-1400:00:31,0+00:00:00,5
385Jan Olav Høyberg
Ålesund OCK
NORM 13-1400:00:31,6+00:00:01,1
M13-14 1/8 finale 7
188Fredrik Andre Haug
Svelvik SK
NORM 13-1400:00:33,6
292Alexander Knutsen
TVK
NORM 13-1400:00:33,7+00:00:00,1
383Eirik Moldestad Ulfsbøl
Jømna/Heradsbygd Sykkel / M
NORM 13-1400:00:34,2+00:00:00,6
M13-14 1/8 finale 8
189Jonas Vika
Brumunddal SK
NORM 13-1400:03:02,3
277Anders Larsen Høiås
Birkebeineren IF Sykkel
NORM 13-1400:03:06,0+00:00:03,7
379Andreas Aune Aakerli
TVK
NORM 13-1400:03:07,4+00:00:05,1
M15-16 1/8 finale 1
1151Gabriel Cornelis Slinger
Svelvik SK
NORM 15-1600:02:23,7
2173Simen Aannerud Gulbrandsen
Raufoss & Gjøvik SK
NORM 15-1600:02:32,6+00:00:08,9
3194Sander Røsås
IF Frøy Sykkel
NORM 15-1600:02:33,0+00:00:09,3
4175Tormod Weydahl
Ottadalen SK
NORM 15-1600:02:33,1+00:00:09,4
M15-16 1/8 finale 2
1152Anders Johannessen
Soon CK
NORM 15-1600:02:24,5
2160Simen Bjerke Bekken
Oppdal SK
NORM 15-1600:02:25,0+00:00:00,5
3155Knut Røhme
Romeriksåsen SK
NORM 15-1600:02:26,7+00:00:02,2
4170Sverre Strømseth
Lillehammer Cykleklubb
NORM 15-1600:02:46,4+00:00:21,9
M15-16 1/8 finale 3
1164Håvard Moseby
SK Rye sykkel
NORM 15-1600:02:33,8
2159Peder Håskjold
Fiskum IL Sykkel
NORM 15-1600:02:34,9+00:00:01,1
3185Petter Lien
TVK
NORM 15-1600:02:35,0+00:00:01,2
4168Fredrik Bådstangen
Soon CK
NORM 15-1600:02:40,3+00:00:06,5
M15-16 1/8 finale 4
1156Halvor Wiik Pedersen
Soon CK
NORM 15-1600:02:30,4
2172Magnus Myrvold
Solør CK
NORM 15-1600:02:33,8+00:00:03,4
3171Andreas Askjer
Horten OCK
NORM 15-1600:02:37,5+00:00:07,1
4178Tobias Fossheim
Raufoss & Gjøvik SK
NORM 15-1600:02:38,1+00:00:07,7
M15-16 1/8 finale 5
1200Søren Wærenskjold
Kristiansands Cykleklubb
NORM 15-1600:02:34,2
2150Tobias Johannessen
Soon CK
NORM 15-1600:02:35,0+00:00:00,8
3201Even Solem Michelsen
TVK
NORM 15-1600:02:36,2+00:00:02,0
4196Even Ingolf Sollien
Ottestad IL
NORM 15-1600:03:15,1+00:00:40,9
M15-16 1/8 finale 6
1204Mikkel Eide
Tinn IL Sykkel
NORM 15-1600:02:36,8
2154Sebastian Dreyer Heldahl
Kristiansands Cykleklubb
NORM 15-1600:02:40,2+00:00:03,4
3177Erik Birkeland
Gauldal SK
NORM 15-1600:02:41,6+00:00:04,8
4161Jan Erik Kørra
Solør CK
NORM 15-1600:02:44,4+00:00:07,6
M15-16 1/8 finale 7
1153Jørgen Anmarkrud
Konnerud IL Sykkel
NORM 15-1600:02:34,6
2158Andreas Øhrn
Oppdal SK
NORM 15-1600:02:37,0+00:00:02,4
3192Tobias Pettersen
IF Frøy Sykkel
NORM 15-1600:02:37,6+00:00:03,0
4174Sindre Skaug
Rakkestad Sykkelklubb
NORM 15-1600:02:47,1+00:00:12,5
M15-16 1/8 finale 8
1165Ole Andreas Brækken
TVK
NORM 15-1600:02:36,2
2186gard brovold
IL Heming - sykkelgruppe
NORM 15-1600:02:36,4+00:00:00,2
3193Haakon Jørstad Larssen
Svelvik SK
NORM 15-1600:02:47,7+00:00:11,5
4157Simen Engedahl
Svelvik SK
NORM 15-1600:02:48,2+00:00:12,0
M17+ 1/8 finale 1
1301Ola Kjøren
Stiftstaden SK Trondheim / Team Milslukern
NORM 17+00:02:27,7
2324Sigurd Salberg Pedersen
TVK
NORM 17+00:02:32,7+00:00:05,0
3343Jens Bergmann
SK Rye sykkel
NORM 17+00:02:36,5+00:00:08,8
355Ole Martin Anmarkrud
Konnerud IL Sykkel
NORM 17+DNS
M17+ 1/8 finale 2
1312Erik Nordsæter Resell
TVK / Team Lillehammer powered by Sport1 & Scott
NORM 17+00:02:20,6
2306Henrik Fiskaadal
Kristiansands Cykleklubb
NORM 17+00:02:21,2+00:00:00,6
3356Thomas Færgestad
IF Frøy Sykkel / Team Sykkelboden
NORM 17+00:02:29,3+00:00:08,7
4336Aleksander Andersen Skjelbred
Asker CK / Team G-sport Asker
NORM 17+00:02:29,9+00:00:09,3
M17+ 1/8 finale 3
1304Audun Øverbye Hanssen
Romeriksåsen SK / Team Lillehammer powered by Sport 1 & Scott
NORM 17+00:02:19,8
2307Eskil Evensen-Lie
Kloppa offroadklubb / Team Elite
NORM 17+00:02:20,1+00:00:00,3
3328Markus Rise
Oppdal SK
NORM 17+00:02:22,3+00:00:02,5
4319Isak Leivsson
Bergen MTB Klubb / Orange Dirt World Team
NORM 17+00:02:45,4+00:00:25,6
M17+ 1/8 finale 4
1310Marius Grødahl Andresen
Halden CK / Sepura Toyota racing with Birk
NORM 17+00:02:25,8
2347Petter Bergmann
Konnerud IL Sykkel
NORM 17+00:02:30,7+00:00:04,9
3345Audun Roland Granseth
Lillehammer Cykleklubb
NORM 17+00:02:32,8+00:00:07,0
4316Mathias Sundquist
Lørenskog CK
NORM 17+00:02:56,9+00:00:31,1
M17+ 1/8 finale 5
1315Eirik Langerud
Lillehammer Cykleklubb / Team Lillehammer powered by Sport1 & Scott
NORM 17+00:02:23,3
2317Thomas Velde
Drøbak-Frogn IL Sykkel
NORM 17+00:02:28,3+00:00:05,0
3313Eivind Andreas Røed
Asker CK
NORM 17+00:02:31,5+00:00:08,2
4344Karl Kristan Bye
Cykleklubben Nittedal
NORM 17+00:02:36,7+00:00:13,4
M17+ 1/8 finale 6
1332Erling Moseby
SK Rye sykkel
NORM 17+00:02:25,5
2302Johan-Jørgen Lindgaard Strømberg
Bærum OCK / Team Oslo Sportslager
NORM 17+00:02:25,8+00:00:00,3
Report errors