Oslo Sportslager Rye Terrengsykkelfestival 2015 - NC5 XCT (Uci)

Secondary tabs

RankBibAthleteClassTimeGap
11130William Høines Larsen
Romeriksåsen SK / Qloom Outdoorsport
NORM 11-1200:13:26,2
22301Helene Marie Fossesholm
Fiskum IL Sykkel
NORK 13-1400:13:48,4+00:00:22,2
31144Jon Rye-Johnsen
Nanset IF
NORM 11-1200:14:10,1+00:00:43,9
41104Olaus Oserud Bentzen
Romeriksåsen SK
NORM 11-1200:14:36,4+00:01:10,2
51114Henrik Eckmann Farstadvoll
IF Frøy Sykkel
NORM 11-1200:14:53,1+00:01:26,9
62315Ida Johansson
--- ingen klubb --- / Mölndals CK/Team Merida Sverige
SWEK 13-1400:15:13,9+00:01:47,7
72302Margrethe Wettre Andreassen
Asker CK
NORK 13-1400:15:24,2+00:01:58,0
81136Mikkel Pedersen
IF Frøy Sykkel
NORM 11-1200:15:39,4+00:02:13,2
91133Aleksander Nilsen
IF Frøy Sykkel
NORM 11-1200:15:40,7+00:02:14,5
102305Henriette Angelica Bakkeli Götz
IF Frøy Sykkel
NORK 13-1400:16:01,6+00:02:35,4
111116Martin Eckmann Farstadvoll
IF Frøy Sykkel
NORM 11-1200:16:07,8+00:02:41,6
122321Nora Landquist
Horten OCK
NORK 13-1400:16:14,6+00:02:48,4
132303Hannah Engebretsen
Horten OCK
NORK 13-1400:16:27,8+00:03:01,6
141143Ulrik Tvedt
Romeriksåsen SK / outdoorsport.no
NORM 11-1200:16:33,9+00:03:07,7
151111Ånund Eggen-Vaa
IF Frøy Sykkel
NORM 11-1200:16:37,4+00:03:11,2
162304Rikke Steen Enstad
Horten OCK
NORK 13-1400:16:43,4+00:03:17,2
172106Oda LaForce
IF Frøy Sykkel
NORK 11-1200:16:52,3+00:03:26,1
181138Nils Nordsæter Resell
TVK
NORM 11-1200:16:55,5+00:03:29,3
192307Mia Christine Isdahl
Cykleklubben Nittedal
NORK 13-1400:17:03,4+00:03:37,2
202308Maja Håre Florholmen
Konnerud IL Sykkel
NORK 13-1400:17:18,2+00:03:52,0
211107Jakob Buhs
IF Frøy Sykkel
NORM 11-1200:17:24,5+00:03:58,3
222318Kjersti Engen Korsæth
Lillehammer Cykleklubb / Lillehammer ck
NORK 13-1400:17:28,2+00:04:02,0
232316Ida Sofie Huseby
SK Rye sykkel
NORK 13-1400:17:35,2+00:04:09,0
241123Runar Solberg Håland
Vigrestad SK
NORM 11-1200:17:35,8+00:04:09,6
252314Hennie Engebretsen
Horten OCK
NORK 13-1400:17:37,5+00:04:11,3
262110Emilie Taug
Cykleklubben Nittedal
NORK 11-1200:17:43,0+00:04:16,8
272104Alma Johansson
--- ingen klubb --- / Mölndals CK
SWEK 11-1200:18:08,0+00:04:41,8
281131Martin Mobråthen
Romeriksåsen SK
NORM 11-1200:18:09,1+00:04:42,9
291108per einar brovold
--- ingen klubb --- / Maridalen skiklubb 1897
NORM 11-1200:18:23,9+00:04:57,7
302309Helene Sæterdal Semb
Asker CK
NORK 13-1400:18:25,5+00:04:59,3
312101Tirill Marie Møller Gundersen
SK Rye sykkel
NORK 11-1200:18:25,7+00:04:59,5
321106Håvard Bergmann
Konnerud IL Sykkel
NORM 11-1200:18:31,0+00:05:04,8
331101Kasper Aasebø
SK Rye sykkel
NORM 11-1200:18:36,8+00:05:10,6
342323mia støkken
SK Rye sykkel
NORK 13-1400:18:40,6+00:05:14,4
352322Sara Grini Frøisli
SK Rye sykkel
NORK 13-1400:18:59,4+00:05:33,2
361125Sven Kristoffer Huseby
SK Rye sykkel
NORM 11-1200:19:07,7+00:05:41,5
372Emil Linde
--- ingen klubb --- / Gävle CA (Klubb)
SWEM Senior00:19:14,2+00:05:48,0
38245Petter Fagerhaug
Lillehammer Cykleklubb / Team Lillehammer powered by Sport1 & Scott
NORM Junior00:19:18,7+00:05:52,5
3916Erik Hægstad
Fiskum IL Sykkel / Team Lillehammer powered by Sport1 & Scott
NORM Senior00:19:23,7+00:05:57,5
4026Torjus Bern Hansen
SK Rye sykkel / Bernhansen.com
NORM Senior00:19:36,8+00:06:10,6
411502Tobias Johannessen
Soon CK
NORM 15-1600:19:42,5+00:06:16,3
422310Ragne Norstein
IF Frøy Sykkel
NORK 13-1400:19:45,0+00:06:18,8
43202Sigurd Salberg Pedersen
TVK
NORM Junior00:19:47,5+00:06:21,3
44225Martin Emil Siggerud
Soon CK
NORM Junior00:19:48,6+00:06:22,4
452109Mathilde Sørbråten Solberg
Soon CK
NORK 11-1200:19:50,8+00:06:24,6
468Audun Øverbye Hanssen
Romeriksåsen SK / Team Lillehammer powered by Sport1 & Scott
NORM Senior00:19:53,0+00:06:26,8
471Sondre Kristiansen
Lillehammer Cykleklubb / Team Lillehammer powered by Sport1 & Scott
NORM Senior00:19:53,8+00:06:27,6
481121Eivind Fougner
SK Rye sykkel / SK RYE
NORM 11-1200:19:55,3+00:06:29,1
491501Gabriel Cornelis Slinger
Svelvik SK
NORM 15-1600:20:02,6+00:06:36,4
501110Mats Tombre
Romeriksåsen SK
NORM 11-1200:20:07,8+00:06:41,6
51206Eirik Pettersen
Cykleklubben Nittedal / Team Lillehammer powered by Sport1 & Scott
NORM Junior00:20:08,7+00:06:42,5
526Henrik Fiskaadal
Kristiansands Cykleklubb
NORM Senior00:20:09,9+00:06:43,7
535Fredrik Haraldseth
Bærum OCK
NORM Senior00:20:15,6+00:06:49,4
541503Anders Johannessen
Soon CK
NORM 15-1600:20:18,2+00:06:52,0
55211Sigurd Mellemsæter
Oppdal SK / NTG
NORM Junior00:20:20,0+00:06:53,8
564Johan-Jørgen Lindgaard Strømberg
Bærum OCK / Team Oslo Sportslager
NORM Senior00:20:22,3+00:06:56,1
572317Ingeborg Øvreeide
SK Rye sykkel
NORK 13-1400:20:23,6+00:06:57,4
583Ole Hem
Romeriksåsen SK
NORM Senior00:20:24,0+00:06:57,8
5927Martin Setterberg
--- ingen klubb --- / IF Hallby SOK
SWEM Senior00:20:25,6+00:06:59,4
60226Erling Moseby
SK Rye sykkel
NORM Junior00:20:34,0+00:07:07,8
61236Isak Nordin
--- ingen klubb --- / Cykloteket Racing Team
SWEM Junior00:20:34,7+00:07:08,5
621113Jakob Engedahl
Svelvik SK
NORM 11-1200:20:38,6+00:07:12,4
631555Jørgen Anmarkrud
Konnerud IL Sykkel
NORM 15-1600:20:48,9+00:07:22,7
641510Andreas Øhrn
Oppdal SK
NORM 15-1600:20:53,5+00:07:27,3
6513Jørn Andor Øwre
Solør CK
NORM Senior00:21:01,0+00:07:34,8
6617Marius Grødahl Andresen
Halden CK / Sepura Toyota racing with Birk
NORM Senior00:21:02,2+00:07:36,0
6724Karl Henrik Nordbakken
Romeriksåsen SK
NORM Senior00:21:17,0+00:07:50,8
6825Emil Hasund Eid
Kloppa offroadklubb
NORM Senior00:21:17,3+00:07:51,1
69233Christoffer Engebretsen Bakke
Soon CK / NTG Lillehammer
NORM Junior00:21:18,2+00:07:52,0
7019Odd Erlend Hansen Berg
Solør CK
NORM Senior00:21:20,8+00:07:54,6
71205Ådne Anmarkrud
Konnerud IL Sykkel
NORM Junior00:21:25,2+00:07:59,0
722311Sara Løvstad
Romeriksåsen SK / outdoorsport as
NORK 13-1400:21:25,3+00:07:59,1
731505Sebastian Dreyer Heldahl
Kristiansands Cykleklubb
NORM 15-1600:21:25,9+00:07:59,7
7428Simon Johansson
IK Hero Sykkel
SWEM Senior00:21:29,5+00:08:03,3
75207Torbjørn Røed
Asker CK / Team G-Sport Asker
NORM Junior00:21:31,1+00:08:04,9
75210Sander Smaaskjær
Soon CK / NTG Scott
NORM Junior00:21:31,1+00:08:04,9
771139Sander Seiersnes
SK Rye sykkel
NORM 11-1200:21:32,6+00:08:06,4
78209Markus Rise
Oppdal SK
NORM Junior00:21:36,0+00:08:09,8
791512Simen Engedahl
Svelvik SK
NORM 15-1600:21:36,8+00:08:10,6
8042Sturla Kaasa
Driv IL Sykkel
NORM Senior00:21:37,1+00:08:10,9
8145Robin Thyrstedt
--- ingen klubb --- / Alingsås SC
SWEM Senior00:21:39,0+00:08:12,8
82208Magnus Faanes
Fiskum IL Sykkel
NORM Junior00:21:39,7+00:08:13,5
839Dennis Wahlqvist
--- ingen klubb --- / Allebike Crosscountry Test Tem
SWEM Senior00:21:44,0+00:08:17,8
8418Jakob Deraas Grimsgaard
TVK
NORM Senior00:21:44,9+00:08:18,7
85214Olav Katle Fleten
Asker CK / Team G-Sport Asker
NORM Junior00:21:54,0+00:08:27,8
854501Ole Martin Anmarkrud
Konnerud IL Sykkel
NORM Master 45-4900:21:54,0+00:08:27,8
871507Jan Erik Kørra
Solør CK
NORM 15-1600:21:55,8+00:08:29,6
88235Fredrik Höglund
--- ingen klubb --- / Ok Hammaren
SWEM Junior00:21:59,1+00:08:32,9
891504Knut Røhme
Romeriksåsen SK
NORM 15-1600:22:01,2+00:08:35,0
90234Erik Åkesson
--- ingen klubb --- / Västerås CK
SWEM Junior00:22:03,2+00:08:37,0
911522Håvard Moseby
SK Rye sykkel
NORM 15-1600:22:08,0+00:08:41,8
9229David Flaten
--- ingen klubb --- / US Military Cycling Team
USAM Senior00:22:09,1+00:08:42,9
934002Thor Arne Dammen
Nanset IF
NORM Master 40-4400:22:09,5+00:08:43,3
94216Aleksander Andersen Skjelbred
Asker CK / Team G-sport Asker
NORM Junior00:22:10,7+00:08:44,5
951515Simen Bjerke Bekken
Oppdal SK
NORM 15-1600:22:14,0+00:08:47,8
9638Markus Eid Mellegård
Sarpsborg SK / Sepura Toyota racing with Birk
NORM Senior00:22:14,3+00:08:48,1
97244Ted Pettersson
--- ingen klubb --- / mölndals ck
SWEM Junior00:22:15,4+00:08:49,2
981112Rolf Nikolai Bergan
Svelvik SK
NORM 11-1200:22:26,7+00:09:00,5
994001Truls A. Veslum
Asker CK / G-Sport Asker
NORM Master 40-4400:22:29,9+00:09:03,7
1001132Henrik Nesse
SK Rye sykkel
NORM 11-1200:22:30,4+00:09:04,2
Report errors