Oslo Sportslager Rye Terrengsykkelfestival 2015 - NC3 XCC (Uci)

Secondary tabs

RankBibAthleteClassTimeGap
1303Sigrid Andrea Fløgstad
Moss CK
NORK Junior00:23:11,1
2301Anna Stray Rongve
CK Haugaland
NORK Junior00:24:03,0+00:00:51,9
3302Maria Victoria Dammen
IF Frøy Sykkel
K Junior00:24:25,5+00:01:14,4
4245Petter Fagerhaug
Lillehammer Cykleklubb / Team Lillehammer powered by Sport1 & Scott
NORM Junior00:25:10,6+00:01:59,5
5225Martin Emil Siggerud
Soon CK
NORM Junior00:25:18,1+00:02:07,0
6236Isak Nordin
--- ingen klubb --- / Cykloteket Racing Team
SWEM Junior00:25:55,2+00:02:44,1
7206Eirik Pettersen
Cykleklubben Nittedal / Team Lillehammer powered by Sport1 & Scott
NORM Junior00:25:57,1+00:02:46,0
8202Sigurd Salberg Pedersen
TVK
NORM Junior00:26:14,7+00:03:03,6
9203Andreas Finni Magnussen
Cykleklubben Nittedal
NORM Junior00:26:18,9+00:03:07,8
10207Torbjørn Røed
Asker CK / Team G-Sport Asker
NORM Junior00:26:22,4+00:03:11,3
11237Jack Kok
--- ingen klubb --- / Södertälje CK
SWEM Junior00:26:34,4+00:03:23,3
12226Erling Moseby
SK Rye sykkel
NORM Junior00:26:42,5+00:03:31,4
13216Aleksander Andersen Skjelbred
Asker CK / Team G-sport Asker
NORM Junior00:26:42,8+00:03:31,7
14211Sigurd Mellemsæter
Oppdal SK / NTG
NORM Junior00:26:49,4+00:03:38,3
15209Markus Rise
Oppdal SK
NORM Junior00:26:51,4+00:03:40,3
16208Magnus Faanes
Fiskum IL Sykkel
NORM Junior00:26:58,5+00:03:47,4
17205Ådne Anmarkrud
Konnerud IL Sykkel
NORM Junior00:27:15,7+00:04:04,6
18235Fredrik Höglund
--- ingen klubb --- / Ok Hammaren
SWEM Junior00:27:20,7+00:04:09,6
19234Erik Åkesson
--- ingen klubb --- / Västerås CK
SWEM Junior00:27:25,0+00:04:13,9
20233Christoffer Engebretsen Bakke
Soon CK / NTG Lillehammer
NORM Junior00:27:26,3+00:04:15,2
21221Karl Kristan Bye
Cykleklubben Nittedal
NORM Junior00:27:28,0+00:04:16,9
22214Olav Katle Fleten
Asker CK / Team G-Sport Asker
NORM Junior00:28:00,9+00:04:49,8
23223Anders Rauan
Nanset IF
NORM Junior00:28:07,1+00:04:56,0
24241Oliver Lindblom
--- ingen klubb --- / Eskilstuna Cykelklubb
SWEM Junior00:28:16,4+00:05:05,3
25103Felicia Ferner
--- ingen klubb --- / Borlänge cykelklubb
SWEK Senior00:28:28,8+00:05:17,7
26219Erlend Askjer
Horten OCK
NORM Junior00:28:37,5+00:05:26,4
27232Audun Roland Granseth
Lillehammer Cykleklubb
NORM Junior00:28:38,3+00:05:27,2
28238Jens Bergmann
SK Rye sykkel
NORM Junior00:28:54,9+00:05:43,8
29101Ingrid Sofie Bøe Jacobsen
Halden CK / Sepura Toyota racing with Birk
NORK Senior00:28:56,0+00:05:44,9
30217Simon Molteberg
Nanset IF
NORM Junior00:29:00,3+00:05:49,2
31222Trygve Høvik Lunde
Lørenskog CK / Merida Grassroot
NORM Junior00:29:01,9+00:05:50,8
32244Ted Pettersson
--- ingen klubb --- / mölndals ck
SWEM Junior00:29:15,6+00:06:04,5
33213martin Røste Omdahl
Raufoss & Gjøvik SK / NTG
NORM Junior00:29:22,5+00:06:11,4
34107Marit Sveen
Romeriksåsen SK / Team Lillehammer powered by Sport1 & Scott
NORK Senior00:29:37,7+00:06:26,6
35230Simen Berger
Bingsfoss SK / Team Blaker Sparebank
NORM Junior00:29:52,4+00:06:41,3
36224Tobias Strøm
IF Frøy Sykkel
NORM Junior00:29:52,5+00:06:41,4
37102Elisabeth Sveum
Raufoss & Gjøvik SK
NORK Senior00:29:53,0+00:06:41,9
382Emil Linde
--- ingen klubb --- / Gävle CA (Klubb)
SWEM Senior00:29:54,6+00:06:43,5
39111Marte Helene Halvorsen
Bjørndal IF Sykkel
NORK Senior00:30:03,6+00:06:52,5
405Fredrik Haraldseth
Bærum OCK
NORM Senior00:30:11,5+00:07:00,4
418Audun Øverbye Hanssen
Romeriksåsen SK / Team Lillehammer powered by Sport1 & Scott
NORM Senior00:30:16,8+00:07:05,7
4216Erik Hægstad
Fiskum IL Sykkel / Team Lillehammer powered by Sport1 & Scott
NORM Senior00:30:27,0+00:07:15,9
4327Martin Setterberg
--- ingen klubb --- / IF Hallby SOK
SWEM Senior00:30:41,3+00:07:30,2
4426Torjus Bern Hansen
SK Rye sykkel / Bernhansen.com
NORM Senior00:30:46,5+00:07:35,4
45229Håkon Amundsen
SK Rye sykkel
NORM Junior00:30:47,5+00:07:36,4
4614Erik Kay
Follo SK / Team Sykkelboden
NORM Senior00:31:06,8+00:07:55,7
4715Erik Nordsæter Resell
TVK / Team Lillehammer powered by Sport1 & Scott
NORM Senior00:31:19,7+00:08:08,6
486Henrik Fiskaadal
Kristiansands Cykleklubb
NORM Senior00:31:20,7+00:08:09,6
4924Karl Henrik Nordbakken
Romeriksåsen SK
NORM Senior00:31:22,7+00:08:11,6
504Johan-Jørgen Lindgaard Strømberg
Bærum OCK / Team Oslo Sportslager
NORM Senior00:31:22,8+00:08:11,7
519Dennis Wahlqvist
--- ingen klubb --- / Allebike Crosscountry Test Tem
SWEM Senior00:31:38,0+00:08:26,9
523Ole Hem
Romeriksåsen SK
NORM Senior00:31:38,4+00:08:27,3
5319Odd Erlend Hansen Berg
Solør CK
NORM Senior00:31:38,7+00:08:27,6
54106Katrine Ferrao Hofstad
IK Hero Sykkel
NORK Senior00:31:39,4+00:08:28,3
5536Knut Erik Nesteby
Brumunddal SK / Team Trek Mesterhus
NORM Senior00:31:40,0+00:08:28,9
56218Andreas Edvardsen
Bingsfoss SK / Team Blaker Sparebank / Team Merida
NORM Junior00:31:54,6+00:08:43,5
57243Simon Lindquist
--- ingen klubb --- / Spårvägen
SWEM Junior00:32:12,4+00:09:01,3
5813Jørn Andor Øwre
Solør CK
NORM Senior00:32:25,3+00:09:14,2
591Sondre Kristiansen
Lillehammer Cykleklubb / Team Lillehammer powered by Sport1 & Scott
NORM Senior00:32:27,0+00:09:15,9
6018Jakob Deraas Grimsgaard
TVK
NORM Senior00:32:31,0+00:09:19,9
6125Emil Hasund Eid
Kloppa offroadklubb
NORM Senior00:32:35,4+00:09:24,3
6229David Flaten
--- ingen klubb --- / US Military Cycling Team
USAM Senior00:32:45,0+00:09:33,9
6338Markus Eid Mellegård
Sarpsborg SK / Sepura Toyota racing with Birk
NORM Senior00:32:46,9+00:09:35,8
6445Robin Thyrstedt
--- ingen klubb --- / Alingsås SC
SWEM Senior00:32:53,3+00:09:42,2
657Adrian Hilde
Kristiansands Cykleklubb
NORM Senior00:33:09,4+00:09:58,3
6620Trym Olsen
Nanset IF
NORM Senior00:33:18,4+00:10:07,3
6711Eirik Fiskvik
Savalen SK / Team Trek Mesterhus
NORM Senior00:33:19,2+00:10:08,1
6828Simon Johansson
IK Hero Sykkel
SWEM Senior00:33:26,1+00:10:15,0
6917Marius Grødahl Andresen
Halden CK / Sepura Toyota racing with Birk
NORM Senior00:33:27,6+00:10:16,5
70104Sylvi Sommer
SK Rye sykkel
NORK Senior00:33:50,1+00:10:39,0
71240Ludvig Kitzberger
--- ingen klubb --- / Spårvägen CF
SWEM Junior00:34:06,1+00:10:55,0
72109Miriam Sivertsen
IF Frøy Sykkel
NORK Senior00:34:07,7+00:10:56,6
7321Andreas Haug Aalby
Asker CK / Team G-sport Asker
NORM Senior00:34:07,8+00:10:56,7
7422Sondre Kittelsen
Drammen Cykleklubb
NORM Senior00:34:53,5+00:11:42,4
7523Andre Johansen
IF Frøy Sykkel
NORM Senior00:35:05,4+00:11:54,3
76110Celine Gees Solheim
IF Frøy Sykkel
NORK Senior00:35:14,7+00:12:03,6
77210Sander Smaaskjær
Soon CK / NTG Scott
NORM Junior+1 lap
7833Even Bjerke
Hurdal IL Sykkel
NORM Senior+2 lap
7944tomas urianstad
Drøbak-Frogn IL Sykkel / Drøbak Frogn IL-sykkel
NORM Senior+2 lap
80108Lisa Sæterbø
TVK
NORK Senior00:36:00,7+00:12:49,6
8130Aleksander Ravneng Lundby
Sagene IF Sykkel
NORM Senior+2 lap
82239Jonathan Dahnberg
--- ingen klubb --- / Hässleholms CK
SWEM Junior+3 lap
105Henriette Elvrum Handal
IF Frøy Sykkel
NORK SeniorDNF
34Henrik Sæter
TVK
NORM SeniorDNF
12Eirik Langerud
Lillehammer Cykleklubb / Team Lillehammer powered by Sport1 & Scott
NORM SeniorDNS
212Eirik Semb
Follo SK / Team Sykkelboden
NORM JuniorDNS
10Eivind Andreas Røed
Asker CK
NORM SeniorDNS
32Espen Helgesen
Lørenskog CK / Sepura Toyota racing with Birk
NORM SeniorDNS
228Herman Gording Hong
Lillehammer Cykleklubb / NTG Lillehammer
NORM JuniorDNS
220Olav Ødegaard Grydeland
Asker CK / Team G-Sport Asker
NORM JuniorDNS
43Thomas Klingenberg
SK Rye sykkel / Speedproducts/Letth
NORM SeniorDNS
Report errors