Fiskumrittet 2015 - NC1 XCT

Secondary tabs

RankBibAthleteClassTimeGap
1914William Høines Larsen
Romeriksåsen SK
NORM 11-1200:12:22,6
2951Helene Marie Fossesholm
Fiskum IL Sykkel
NORK 13-1400:12:31,6+00:00:09,0
3917Magnus Næsset
Fiskum IL Sykkel
NORM 11-1200:12:39,1+00:00:16,5
4919Jon Rye-Johnsen
Nanset IF / Nanset IF - sykkel
NORM 11-1200:12:42,6+00:00:20,0
5910Henrik Eckmann Farstadvoll
IF Frøy Sykkel
NORM 11-1200:13:17,8+00:00:55,2
6957Margrethe Wettre Andreassen
Asker CK / Merida Grassroot
NORK 13-1400:13:26,1+00:01:03,5
7918Mikkel Pedersen
IF Frøy Sykkel
NORM 11-1200:13:42,6+00:01:20,0
8952Hannah Engebretsen
Horten OCK
NORK 13-1400:13:46,7+00:01:24,1
9908Ånund Eggen-Vaa
IF Frøy Sykkel
NORM 11-1200:14:00,0+00:01:37,4
10915Aleksander Nilsen
IF Frøy Sykkel
NORM 11-1200:14:02,4+00:01:39,8
111Ola Kjøren
Stiftstaden SK Trondheim / Team Milsluker'n
NORM Senior00:14:16,9+00:01:54,3
124Emil Linde
--- ingen klubb --- / Gävle CA (Klubb)
SWEM Senior00:14:22,0+00:01:59,4
13956Henriette Angelica Götz
IF Frøy Sykkel
NORK 13-1400:14:27,9+00:02:05,3
142Sondre Kristiansen
Lillehammer Cykleklubb / Team Lillehammer powered by Sport1 & Scott
NORM Senior00:14:31,5+00:02:08,9
1521Erik Hægstad
Fiskum IL Sykkel / Team Lillehammer powered by Sport1 & Scott
NORM Senior00:14:32,8+00:02:10,2
16303Tobias Johannessen
Soon CK
NORM 15-1600:14:40,2+00:02:17,6
1712Audun Øverbye Hanssen
Romeriksåsen SK / Team Lillehammer powered by Sport1 & Scott
NORM Senior00:14:41,3+00:02:18,7
188Johan-Jørgen Lindgaard Strømberg
Bærum OCK / Team Oslo Sportslager
NORM Senior00:14:42,8+00:02:20,2
1920Erik Nordsæter Resell
TVK / Team Lillehammer powered by Sport1 & Scott
NORM Senior00:14:43,8+00:02:21,2
20961Mia Christine Isdahl
Cykleklubben Nittedal
NORK 13-1400:14:46,7+00:02:24,1
21306Gabriel Cornelis Slinger
Svelvik SK
NORM 15-1600:14:48,6+00:02:26,0
2223Martin Setterberg
--- ingen klubb --- / IF Hallby SOK
SWEM Senior00:14:54,8+00:02:32,2
23104Sigurd Salberg Pedersen
TVK
NORM Junior00:14:57,2+00:02:34,6
2410Henrik Fiskaadal
Kristiansands Cykleklubb
NORM Senior00:14:57,9+00:02:35,3
259Fredrik Haraldseth
Bærum OCK
NORM Senior00:15:03,2+00:02:40,6
2615Eivind Andreas Røed
Asker CK
NORM Senior00:15:07,5+00:02:44,9
2719Erik Kay
Follo SK / Team Sykkelboden
NORM Senior00:15:07,6+00:02:45,0
28982line Kristensen
Cykleklubben Nittedal
NORK 11-1200:15:12,4+00:02:49,8
29309Anders Johannessen
Soon CK
NORM 15-1600:15:14,0+00:02:51,4
3017Jørn Andor Øwre
Solør CK
NORM Senior00:15:14,4+00:02:51,8
31105Andreas Finni Magnussen
Cykleklubben Nittedal
NORM Junior00:15:17,2+00:02:54,6
32963Maja Håre Florholmen
Konnerud IL Sykkel
NORK 13-1400:15:18,1+00:02:55,5
337Ole Christian Fagerli
Romeriksåsen SK / Team Milslukern
NORM Senior00:15:20,8+00:02:58,2
3428Marius Grødahl Andresen
Halden CK / Sepura Toyota racing with Birk
NORM Senior00:15:21,5+00:02:58,9
35906Jacob Bøymo
IF Frøy Sykkel
NORM 11-1200:15:22,3+00:02:59,7
36909Jakob Engedahl
Svelvik SK
NORM 11-1200:15:22,5+00:02:59,9
37108Erik Larsen Høiås
Birkebeineren IF Sykkel
NORM Junior00:15:22,9+00:03:00,3
38911Martin Eckmann Farstadvoll
IF Frøy Sykkel
NORM 11-1200:15:23,4+00:03:00,8
39905Jakob Buhs
IF Frøy Sykkel
NORM 11-1200:15:24,6+00:03:02,0
4011Adrian Hilde
Kristiansands Cykleklubb
NORM Senior00:15:26,0+00:03:03,4
41115Ådne Anmarkrud
Konnerud IL Sykkel
NORM Junior00:15:26,7+00:03:04,1
4227Henrik Jansson
--- ingen klubb --- / Team Bliz-Merida / CK Cyclesport.se
SWEM Senior00:15:28,9+00:03:06,3
42959Helene Sæterdal Semb
Asker CK
NORK 13-1400:15:28,9+00:03:06,3
44901Håvard Bergmann
Konnerud IL Sykkel
NORM 11-1200:15:31,0+00:03:08,4
45319Knut Røhme
Romeriksåsen SK
NORM 15-1600:15:32,3+00:03:09,7
46545Rune Høydahl
BB Høvik CK / Giant
NORM Master 45-4900:15:33,8+00:03:11,2
4713Christian Amdahl
Solør CK
NORM Senior00:15:34,8+00:03:12,2
48960mia støkken
SK Rye sykkel
NORK 13-1400:15:34,9+00:03:12,3
4932Jakob Deraas Grimsgaard
TVK
NORM Senior00:15:35,5+00:03:12,9
503Gregory Mark Saw
Nanset IF / Hardrocx-Abax
AUSM Senior00:15:36,2+00:03:13,6
51301Sebastian Dreyer Heldahl
Kristiansands Cykleklubb
NORM 15-1600:15:37,3+00:03:14,7
52902Jørgen Kvarstad
Ottestad IL
NORM 11-1200:15:37,8+00:03:15,2
53402Emil Ravnåsen Vangen
Fiskum IL Sykkel
NORM 13-1400:15:38,6+00:03:16,0
5426Sebastian Kjær
Lillehammer Cykleklubb
NORM Senior00:15:39,7+00:03:17,1
5535Henrik Sæter
TVK
NORM Senior00:15:41,5+00:03:18,9
56953Hedda Kristiansen
Cykleklubben Nittedal
NORK 13-1400:15:41,6+00:03:19,0
57107Sander Smaaskjær
Soon CK / NTG Scott
NORM Junior00:15:42,0+00:03:19,4
58543Ole Martin Anmarkrud
Konnerud IL Sykkel
NORM Master 45-4900:15:48,9+00:03:26,3
59308Andreas Øhrn
Oppdal SK
NORM 15-1600:15:51,6+00:03:29,0
60109Torbjørn Røed
Asker CK / Team G-Sport Asker
NORM Junior00:15:51,7+00:03:29,1
60116Erik Åkesson
--- ingen klubb --- / Västerås CK
SWEM Junior00:15:51,7+00:03:29,1
6238Joakim Vika
Brumunddal SK
NORM Senior00:15:52,9+00:03:30,3
6331Odd Erlend Hansen Berg
Solør CK
NORM Senior00:15:54,5+00:03:31,9
64111Magnus Faanes
Fiskum IL Sykkel
NORM Junior00:15:55,3+00:03:32,7
65305Peder Håskjold
Fiskum IL Sykkel
NORM 15-1600:16:02,0+00:03:39,4
66958Ragne Norstein
IF Frøy Sykkel
NORK 13-1400:16:02,4+00:03:39,8
67323Joakim Sundby
Romeriksåsen SK
NORM 15-1600:16:02,7+00:03:40,1
68307Halvor Wiik Pedersen
Soon CK
NORM 15-1600:16:04,5+00:03:41,9
69124Eirik Semb
Follo SK / Team Sykkelboden
NORM Junior00:16:07,3+00:03:44,7
7036Trym Olsen
Nanset IF
NORM Senior00:16:09,5+00:03:46,9
71513Gaute Reitan
Birkebeineren IF Sykkel
NORM Master 35-3900:16:10,8+00:03:48,2
7214Erik Sæter
TVK
NORM Senior00:16:10,9+00:03:48,3
73984Mathilde Sørbråten Solberg
Soon CK
NORK 11-1200:16:11,7+00:03:49,1
74106Markus Rise
Oppdal SK
NORM Junior00:16:12,4+00:03:49,8
75511Alexander Hagen
Soon CK
NORM Master 35-3900:16:12,8+00:03:50,2
76113Sigurd Mellemsæter
Oppdal SK / NTG
NORM Junior00:16:15,0+00:03:52,4
76125martin Røste Omdahl
Raufoss & Gjøvik SK
NORM Junior00:16:15,0+00:03:52,4
78119Olav Katle Fleten
Asker CK / Team G-sport Asker
NORM Junior00:16:15,8+00:03:53,2
79985Emilie Taug
Cykleklubben Nittedal
NORK 11-1200:16:16,2+00:03:53,6
80121Olav Ødegaard Grydeland
Asker CK / Team G-Sport Asker
NORM Junior00:16:17,3+00:03:54,7
81317Jan Erik Kørra
Solør CK
NORM 15-1600:16:17,7+00:03:55,1
82117Vegard Lyng
TVK
NORM Junior00:16:18,4+00:03:55,8
83521Thor Arne Dammen
Nanset IF
NORM Master 40-4400:16:19,0+00:03:56,4
8439Øivind Bjerkseth
Asker CK / Team G-Sport Asker
NORM Senior00:16:19,4+00:03:56,8
8525Henrik Lunder Aalrust
Asker CK
NORM Senior00:16:19,9+00:03:57,3
86502Jon Anders Iversen
Sande SpKl Sykkel
NORM Master 30-3400:16:20,6+00:03:58,0
87313Ola Jåvold Landmark
Bærum OCK / Team Merida Grasroot
NORM 15-1600:16:21,2+00:03:58,6
88337Robin Skjellum
Soon CK
M 15-1600:16:21,3+00:03:58,7
89320Simen Bjerke Bekken
Oppdal SK
NORM 15-1600:16:23,1+00:04:00,5
90310Simen Engedahl
Svelvik SK
NORM 15-1600:16:23,2+00:04:00,6
91314Edvardt Tuko
Fiskum IL Sykkel
NORM 15-1600:16:23,3+00:04:00,7
92134Simon Molteberg
Nanset IF
NORM Junior00:16:23,7+00:04:01,1
9330Henrik Furu
Romeriksåsen SK
NORM Senior00:16:24,0+00:04:01,4
94135Andreas Edvardsen
Bingsfoss SK / Team Blaker Sparebank
NORM Junior00:16:24,6+00:04:02,0
9524Andreas Haug Aalby
Asker CK / Team G-sport Asker
NORM Senior00:16:25,6+00:04:03,0
96326Sverre Strømseth
Lillehammer Cykleklubb
NORM 15-1600:16:26,7+00:04:04,1
97322Fredrik Bådstangen
Soon CK / Merida Grasroot
NORM 15-1600:16:28,5+00:04:05,9
98527Truls A. Veslum
Asker CK / G-Sport Asker
NORM Master 40-4400:16:29,9+00:04:07,3
99120Oliver Lindblom
--- ingen klubb --- / Eskilstuna Cykelklubb
SWEM Junior00:16:30,0+00:04:07,4
99405Fredrik Andre Haug
Svelvik SK / Team Merida Grassroot
NORM 13-1400:16:30,0+00:04:07,4
Report errors