NC Terreng Rundbane: Skullerudrittet

Secondary tabs

RankBibAthleteClassTimeGap
11112Markus Dammen
Nanset IF - Sykkel
NORMenn 11-1200:13:02,5
21116William Høines Larsen
Romeriksåsen SK
NORMenn 11-1200:13:06,1+00:00:03,6
31104Henrik Eckmann Farstadvoll
IF Frøy Sykkel
NORMenn 11-1200:13:37,3+00:00:34,8
41117Magnus Næsset
Kongsberg IF Sykkel
NORMenn 11-1200:13:37,8+00:00:35,3
51107Mikkel Pedersen
IF Frøy Sykkel
NORMenn 11-1200:13:39,0+00:00:36,5
61103Sander Hagen
Soon CK / Bjørnstad sport
NORMenn 11-1200:13:53,7+00:00:51,2
71105Sebastian Robles Larsen
IF Frøy Sykkel
NORMenn 11-1200:13:58,8+00:00:56,3
81101Oliver Sørbråten Solberg
Nesodden SK
NORMenn 11-1200:14:08,0+00:01:05,5
91106Aleksander Nilsen
IF Frøy Sykkel
NORMenn 11-1200:14:14,2+00:01:11,7
101158Hannah Engebretsen
Horten OCK
NORKvinner 11-1200:14:32,0+00:01:29,5
111109Jesper Røn
IF Frøy Sykkel
NORMenn 11-1200:15:05,5+00:02:03,0
121160Guro tubaas glende
Soon CK
NORKvinner 11-1200:15:15,1+00:02:12,6
131118Eirik Emaus Flaa
IF Frøy Sykkel / IF Frøy sykkel
NORMenn 11-1200:15:38,2+00:02:35,7
141113Elias Skoglund
IF Frøy Sykkel
NORMenn 11-1200:15:38,4+00:02:35,9
151151Mathilde Sørbråten Solberg
Nesodden SK
NORKvinner 11-1200:15:45,2+00:02:42,7
161111per einar brovold
--- ingen klubb --- / Team Maridalen
NORMenn 11-1200:15:45,7+00:02:43,2
171102Jonas Kildebo
Halden CK
NORMenn 11-1200:15:55,6+00:02:53,1
181159Helene Sæterdal Semb
Asker CK
NORKvinner 11-1200:16:26,0+00:03:23,5
191110Jonas Ausen-Kirkeby
Romeriksåsen SK
NORMenn 11-1200:16:56,8+00:03:54,3
201153Embla Aalerud
IF Frøy Sykkel
NORKvinner 11-1200:17:02,7+00:04:00,2
211157Emma Risnes
Jømna/Heradsbygd Sykkel
NORKvinner 11-1200:17:29,8+00:04:27,3
221351Tuva Siggerud
Soon CK
NORKvinner 13-1400:17:54,2+00:04:51,7
231156Emilie Sæterbø
TVK
NORKvinner 11-1200:18:20,3+00:05:17,8
241152Emilie Marie Haug
Svelvik SK
NORKvinner 11-1200:18:38,9+00:05:36,4
251353Anna Littorin Sandbu
SK Rye sykkel
NORKvinner 13-1400:18:41,8+00:05:39,3
261358Margrethe Wettre Andreassen
Asker CK
NORKvinner 13-1400:18:51,5+00:05:49,0
271115Erik Boye Halvorsen
Bjørndal IF Sykkel
NORMenn 11-1200:19:22,4+00:06:19,9
281357Nora Landquist
Horten OCK
NORKvinner 13-1400:19:34,5+00:06:32,0
291354Henriette A. B. Götz
IF Frøy Sykkel
NORKvinner 13-1400:20:28,3+00:07:25,8
301359Kjersti Engen Korsæth
Lillehammer Cykleklubb / Lillehammer CK
NORKvinner 13-1400:20:58,1+00:07:55,6
311352Ina Langklopp
Svelvik SK
NORKvinner 13-1400:21:18,3+00:08:15,8
321356Hennie Engebretsen
Horten OCK
NORKvinner 13-1400:21:27,3+00:08:24,8
331161Emilie Olsen Paulshus
Moss CK / Helios DBS TT
NORKvinner 11-1200:21:39,0+00:08:36,5
341355Ragne Norstein
IF Frøy Sykkel
NORKvinner 13-1400:21:50,1+00:08:47,6
351309Jørgen Anmarkrud
Konnerud IL Sykkel
NORMenn 13-1400:28:56,9+00:15:54,4
361303Gabriel Cornelis Slinger
Svelvik SK
NORMenn 13-1400:30:24,0+00:17:21,5
371319Simen Engedahl
Svelvik SK
NORMenn 13-1400:31:38,4+00:18:35,9
381322Tormod Weydahl
Ottadalen SK
NORMenn 13-1400:31:58,1+00:18:55,6
391307Emil Ravnåsen Vangen
Fiskum IL Sykkel
NORMenn 13-1400:32:54,1+00:19:51,6
401321Steffen Vedal
Svelvik SK
NORMenn 13-1400:33:00,8+00:19:58,3
411320Magnus Sørli
Svelvik SK
NORMenn 13-1400:33:12,8+00:20:10,3
421323Kristoffer Kvarstad
Ottestad IL / Merida Grass Root
NORMenn 13-1400:33:44,8+00:20:42,3
431551Thea Siggerud
Soon CK
NORKvinner 15-1600:33:57,6+00:20:55,1
441325Ulrik Hegdal
Nanset IF - Sykkel
NORMenn 13-1400:34:04,3+00:21:01,8
451301Halvor Wiik Pedersen
Soon CK / Soon CK
NORMenn 13-1400:34:28,9+00:21:26,4
461317Andreas Askjer
Horten OCK
NORMenn 13-1400:34:43,9+00:21:41,4
471305Fredrik Bådstangen
Soon CK
NORMenn 13-1400:35:02,9+00:22:00,4
481334Håvard Sveen
Romeriksåsen SK
NORMenn 13-1400:35:23,2+00:22:20,7
491306Håkon Pilvik
Soon CK
NORMenn 13-1400:35:33,1+00:22:30,6
501324Ole Sigurd Rekdahl
Halden CK
NORMenn 13-1400:36:08,7+00:23:06,2
511304Haakon Jørstad Larsen
Svelvik SK
NORMenn 13-1400:36:10,1+00:23:07,6
521311Fabian Strøm
IF Frøy Sykkel
NORMenn 13-1400:36:19,3+00:23:16,8
531336Mikkel Skjellum
Follo SK / Team Follo Ung
NORMenn 13-1400:36:35,7+00:23:33,2
541327Sebastian Dietrich
IF Frøy Sykkel
NORMenn 13-1400:36:40,2+00:23:37,7
551310Didrik Møller Nordal
Nanset IF - Sykkel
NORMenn 13-1400:36:55,9+00:23:53,4
561326Sebastian Berg
Follo SK
NORMenn 13-1400:37:26,4+00:24:23,9
571318Alexander Knutsen
TVK
NORMenn 13-1400:37:41,2+00:24:38,7
581557Kajsa Salmela
--- ingen klubb --- / Korson Kaiku/Team 2020
FINKvinner 15-1600:38:31,9+00:25:29,4
591302Fredrik Andre Haug
Svelvik SK
NORMenn 13-1400:39:15,9+00:26:13,4
601553Henriette Sæterdal Semb
Asker CK
NORKvinner 15-1600:40:49,1+00:27:46,6
611329Martin Busengdal
IF Frøy Sykkel
NORMenn 13-1400:41:33,9+00:28:31,4
621312Christian Frøyland Foss
IF Frøy Sykkel
NORMenn 13-1400:41:57,4+00:28:54,9
631335Johannes Wiken
Vang Skiløperforening Sykkel / team merida grassroot
NORMenn 13-1400:42:28,6+00:29:26,1
641501Martin Emil Siggerud
Soon CK
NORMenn 15-1600:43:05,3+00:30:02,8
651505Andreas Finni Magnussen
Cykleklubben Nittedal
NORMenn 15-1600:43:30,1+00:30:27,6
651534Tobias Johannessen
Drøbak-Frogn IL Sykkel
NORMenn 15-1600:43:30,1+00:30:27,6
671513Ådne Anmarkrud
Konnerud IL Sykkel
NORMenn 15-1600:44:30,6+00:31:28,1
681504Markus Rise
Oppdal SK
NORMenn 15-1600:44:55,6+00:31:53,1
691506Andreas Øhrn
Oppdal SK
NORMenn 15-1600:46:05,3+00:33:02,8
701518Knut Røhme
Romeriksåsen SK
NORMenn 15-1600:46:05,4+00:33:02,9
711510Sigurd Mellemsæter
Oppdal SK
NORMenn 15-1600:47:17,7+00:34:15,2
721529Patrick Fossum Kristoffersen
Gjerdrum IL / NTG Lillehammer Langrenn
NORMenn 15-1600:48:42,4+00:35:39,9
731502Peder Håskjold
Fiskum IL Sykkel
NORMenn 15-1600:49:08,1+00:36:05,6
741516Joakim Sundby
Romeriksåsen SK / Romeriksåsen SK
NORMenn 15-1600:49:09,5+00:36:07,0
751530Anders Aksnes Smith
Bærum OCK / NTG Bærum
NORMenn 15-1600:49:20,2+00:36:17,7
761515Karl Kristan Bye
Cykleklubben Nittedal
NORMenn 15-1600:49:29,6+00:36:27,1
771507Trygve Lunde
Lørenskog CK / Merida Grassroot
NORMenn 15-1600:49:30,4+00:36:27,9
781526gard brovold
--- ingen klubb --- / Team Maridalen
NORMenn 15-1600:50:07,5+00:37:05,0
791528Marius Bull Karlsen
IF Frøy Sykkel
NORMenn 15-1600:50:22,9+00:37:20,4
801523Jens Bergmann
SK Rye sykkel
NORMenn 15-1600:50:23,3+00:37:20,8
811509Audun Roland Granseth
Lillehammer Cykleklubb
NORMenn 15-1600:51:13,5+00:38:11,0
821508Ola Jåvold Landmark
Bærum OCK / Team Merida Grassroot
NORMenn 15-1600:51:15,1+00:38:12,6
83506Anders Seim
SK Rye sykkel
NORSport Menn 17-4900:51:59,5+00:38:57,0
841514Erik Birkeland
Gauldal SK
NORMenn 15-1600:51:59,7+00:38:57,2
851527Simen Aannerud Gulbrandsen
Raufoss & Gjøvik SK
NORMenn 15-1600:52:03,5+00:39:01,0
861519Fabian GLENNE
Soon CK
NORMenn 15-1600:52:13,8+00:39:11,3
871535Fredrik Ramstad Hoff
Bærum OCK
NORMenn 15-1600:52:31,4+00:39:28,9
88455Tone Kristin Larsen
SK Rye sykkel
NORMaster K 45-4900:52:55,2+00:39:52,7
89502Simon Magnus Molteberg
Nanset IF - Sykkel
NORSport Menn 17-4900:53:32,9+00:40:30,4
90301Marit Sveen
Romeriksåsen SK / NTG Merida
NORK Junior00:53:58,9+00:40:56,4
911524Axel Dannevig
Halden CK
NORMenn 15-1600:53:59,3+00:40:56,8
92303Anna Gabrielsen
Asker CK / Team G-Sport Asker
NORK Junior00:54:18,2+00:41:15,7
93501Christian Rode
Nanset IF - Sykkel
NORSport Menn 17-4900:54:38,6+00:41:36,1
941520Sivert Søby Hedalen
Bjørkelangen Sportsforening
NORMenn 15-1600:54:41,7+00:41:39,2
951521Herman Hong
Lillehammer Cykleklubb
NORMenn 15-1600:55:07,8+00:42:05,3
96453Marianne Sandaker
Moss CK
NORMaster K 40-4400:55:20,6+00:42:18,1
97201Erik Nordsæter Resell
TVK / NTG Merida
NORM Junior00:56:10,2+00:43:07,7
98205Eirik Pettersen
Lillehammer Cykleklubb / Team Lillehammer Powerd by Scott & Sport1
NORM Junior00:57:13,6+00:44:11,1
99505Oddbjørn Raaum
IF Frøy Sykkel
NORSport Menn 50+00:57:25,8+00:44:23,3
100227Christoffer Engebretsen Bakke
Soon CK / Merida NTG
NORM Junior00:57:32,7+00:44:30,2
Report errors