United Bakeries Cup 2014 - Ritt 8: Langsetløkka, Sk Rye

Secondary tabs

RankBibAthleteClassTimeGap
11105Henrik Eckmann Farstadvoll
IF Frøy Sykkel
NORM1100:15:00,01
21220Erlend Tegneby Vegstø
Soon CK
NORM1200:15:04,06+00:00:04,05
31126William Høines Larsen
Romeriksåsen SK
NORM1100:15:05,85+00:00:05,84
41139Ulrik Tvedt
Romeriksåsen SK
NORM1100:15:20,69+00:00:20,68
51203Marcus Weidemann Erke
Asker CK
NORM1200:15:23,17+00:00:23,16
61133Olaus Oserud Bentzen
Romeriksåsen SK
NORM1100:15:27,52+00:00:27,51
71212Eirik Schau Giskås
Soon CK
NORM1200:15:39,38+00:00:39,37
81217Thomas Roth
Sande SpKl Sykkel / Birk Sport
DENM1200:15:43,99+00:00:43,98
92401Anna Littorin Sandbu
SK Rye sykkel
NORK1400:15:48,81+00:00:48,80
101110Mikkel Pedersen
IF Frøy Sykkel
NORM1100:16:02,74+00:01:02,73
112302Margrethe Wettre Andreassen
Asker CK
NORK1300:16:03,00+00:01:02,99
122301Henriette A. B. Götz
IF Frøy Sykkel
NORK1300:16:12,44+00:01:12,43
131113Sebastian Robles Larsen
IF Frøy Sykkel
NORM1100:16:15,99+00:01:15,98
142411Elena Rise Johnsen
Asker CK
NORK1400:16:33,59+00:01:33,58
151100Aleksander Nilsen
IF Frøy Sykkel
NORM1100:16:37,10+00:01:37,09
161201Mathias Sandberg Kristiansen
IF Frøy Sykkel
NORM1200:16:48,83+00:01:48,82
171213Sander Hagen
Soon CK
NORM1200:16:56,17+00:01:56,16
181127per einar brovold
--- ingen klubb --- / Team Maridalen langrenn
NORM1100:17:16,43+00:02:16,42
192403Johanne Dahl Norland
SK Rye sykkel
NORK1400:17:19,05+00:02:19,04
202216Julie Meinicke
Bærum OCK
NORK1200:17:23,02+00:02:23,01
211125Martin Mobråthen
Romeriksåsen SK
NORM1100:17:29,30+00:02:29,29
221216Oliver Sørbråten Solberg
Nesodden SK / Team Solberg MTB
NORM1200:17:54,27+00:02:54,26
232223Ida Sofie Huseby
SK Rye sykkel
NORK1200:18:04,35+00:03:04,34
241210Jens Flakstad Vold
SK Rye sykkel
NORM1200:18:05,76+00:03:05,75
251226Kristoffer Johnsrud
Drøbak-Frogn IL Sykkel
NORM1200:18:06,67+00:03:06,66
262306Mia Christine Isdahl
CK Nittedal
NORK1300:18:10,27+00:03:10,26
272224Ingeborg Øvreeide
SK Rye sykkel
NORK1200:18:11,80+00:03:11,79
282312Nora Galåen
SK Rye sykkel
NORK1300:18:13,25+00:03:13,24
291116William Handley
Asker CK
NORM1100:18:16,21+00:03:16,20
301147Erik Ola Jorde
Asker CK / Asker CK
NORM1100:18:21,94+00:03:21,93
311209Håkon Djuve
SK Rye sykkel
NORM1200:18:28,72+00:03:28,71
321124Fredrik Aasen Hemstad
Romeriksåsen SK
NORM1100:18:31,18+00:03:31,17
332407Ina Langklopp
Svelvik SK
NORK1400:18:31,30+00:03:31,29
342303Ragne Norstein
IF Frøy Sykkel
NORK1300:18:31,67+00:03:31,66
351119Sander Porsholt
Soon CK / Soon CK
NORM1100:18:33,78+00:03:33,77
361137Niklas Teige Hafsten
SK Rye sykkel
NORM1100:18:41,00+00:03:40,99
372408Hedvig Skott Bringsjord
Soon CK
NORK1400:18:47,58+00:03:47,57
382402Selma Elise Kildahl
Asker CK
NORK1400:18:58,65+00:03:58,64
392109Line Kristiansen
CK Nittedal
NORK1100:18:59,77+00:03:59,76
402225Guro tubaas glende
Soon CK / Soon Ck
NORK1200:18:59,97+00:03:59,96
411103Eskil Øversjøen
Bærum OCK
NORM1100:19:08,37+00:04:08,36
421436Gabriel Slinger
Svelvik SK
NORM1400:19:12,81+00:04:12,80
432409Pernille Skott Bringsjord
Soon CK
NORK1400:19:14,95+00:04:14,94
441219Ådne Finset
Nesodden SK / Nesodden SK
NORM1200:19:16,09+00:04:16,08
451115Fredrik Borbe
SK Rye sykkel / Sørkedalens IF
NORM1100:19:16,41+00:04:16,40
461121Erlend Ullereng Mamelund
Romeriksåsen SK
NORM1100:19:17,22+00:04:17,21
471215Iver Kjelsaas
--- ingen klubb --- / Sørkedalen
NORM1200:19:22,60+00:04:22,59
482115Oda LaForce
IF Frøy Sykkel
NORK1100:19:30,68+00:04:30,67
491229Jesper Bjørnstad
Drøbak-Frogn IL Sykkel
NORM1200:19:33,00+00:04:32,99
502105Tirill Marie Møller Gundersen
SK Rye sykkel
NORK1100:19:51,48+00:04:51,47
512218Helene Sæterdal Semb
Asker CK
NORK1200:19:53,96+00:04:53,95
521140Jonas Kildebo
Halden CK
NORM1100:19:56,57+00:04:56,56
531223Stian Nordby
Drøbak-Frogn IL Sykkel
M1200:20:16,28+00:05:16,27
541136Vetle Roman Moltzau
CK Nittedal
M1100:20:17,74+00:05:17,73
551123Torgeir Hanebrekke Fjellsøy
Romeriksåsen SK
NORM1100:20:20,60+00:05:20,59
562101Øyvor Øversjøen
Bærum OCK
NORK1100:20:30,38+00:05:30,37
572226Tora Bjørndal Ottestad
SK Rye sykkel
NORK1200:20:36,80+00:05:36,79
581434Simen Engedahl
Svelvik SK
NORM1400:20:37,04+00:05:37,03
591207Truls Nordhagen
Asker CK
NORM1200:20:38,26+00:05:38,25
602107Emilie Frosting Taug
CK Nittedal
NORK1100:20:43,51+00:05:43,50
611118Linus Jensen
SK Rye sykkel
NORM1100:20:44,76+00:05:44,75
622404Katharina Sommerfelt
SK Rye sykkel / Merida Grassroot
NORK1400:20:48,09+00:05:48,08
631334Jonas Vika
Brumunddal SK
NORM1300:20:54,83+00:05:54,82
642111Frida Fodstad
Eidsvoll SK
NORK1100:21:08,22+00:06:08,21
651202Magnus Næss
Asker CK
NORM1200:21:13,44+00:06:13,43
661438Steffen Vedal
Svelvik SK
NORM1400:21:22,18+00:06:22,17
671450Kristoffer Kvarstad
Ottestad IL Sykkel
NORM1400:21:22,58+00:06:22,57
681431Halvor Wiik Pedersen
Soon CK
NORM1400:21:36,66+00:06:36,65
691427Ludvig Fischer Aasheim
SK Rye sykkel / SK Rye
NORM1400:21:37,53+00:06:37,52
701439Fridtjof Kristiansen
Nesodden SK
NORM1400:21:41,13+00:06:41,12
711228Gard Woxholt
SK Rye sykkel
NORM1200:21:48,54+00:06:48,53
721435Magnus Sørli
Svelvik SK
NORM1400:21:50,16+00:06:50,15
732112Gjendine Eidslott
SK Rye sykkel
NORK1100:21:51,87+00:06:51,86
741433Tobias Wilhelmsen
Nesodden SK
NORM1400:21:55,98+00:06:55,97
752104Nora Sødal Raastad
SK Rye sykkel
NORK1100:22:07,30+00:07:07,29
762217Hannah Lervik
Asker CK
NORK1200:22:14,05+00:07:14,04
771146Henrik Ness
Kolbotn SK
M1100:22:15,27+00:07:15,26
781132Magnus Tandberg Øhrn
SK Rye sykkel
NORM1100:22:21,34+00:07:21,33
791429Fredrik Bådstangen
Soon CK
NORM1400:22:22,33+00:07:22,32
801311Mads Simonsen
Follo SK
NORM1300:22:22,57+00:07:22,56
811156Elias Skoglund
IF Frøy Sykkel
NORM1100:22:27,92+00:07:27,91
821104Andrè Steinvåg
Follo SK
M1100:22:29,36+00:07:29,35
831449Håvard Sveen
Romeriksåsen SK
NORM1400:22:29,83+00:07:29,82
841461Ådne Holter
Ottestad IL / Ottestad sk
NORM1400:22:31,99+00:07:31,98
851321Mads grøholdt
SK Rye sykkel
NORM1300:22:35,40+00:07:35,39
861407Vemund Øversjøen
Bærum OCK
NORM1400:22:44,14+00:07:44,13
872410Sofie Finstad
Nesodden SK
NORK1400:22:46,85+00:07:46,84
881150Mats Tombre
Romeriksåsen SK
NORM1100:22:50,96+00:07:50,95
891300Adrian Myhrvold
IF Frøy Sykkel
NORM1300:22:54,51+00:07:54,50
901332Fredrik Fodstad
Eidsvoll SK
NORM1300:23:00,64+00:08:00,63
911148Jonas Ausen-Kirkeby
Romeriksåsen SK
NORM1100:23:02,31+00:08:02,30
921432Håkon Pilvik
Soon CK / Merida Grassroot
NORM1400:23:05,88+00:08:05,87
932215Embla Aalerud
IF Frøy Sykkel
NORK1200:23:06,06+00:08:06,05
941315Sindre Hvesser Brein
Asker CK
NORM1300:23:16,56+00:08:16,55
951441Kevin Sørensen
Eidsvoll SK
NORM1400:23:20,15+00:08:20,14
961453Anders Myhre
Ringerike SK
NORM1400:23:20,46+00:08:20,45
971112Eivind Fougner
SK Rye sykkel
NORM1100:23:21,17+00:08:21,16
981457Andreas Unhjem Smith
Asker CK
NORM1400:23:28,66+00:08:28,65
991309Aleksander Falkenberg Dokset
SK Rye sykkel
NORM1300:23:28,78+00:08:28,77
1001316Edvard Sandvik
SK Rye sykkel
NORM1300:23:30,86+00:08:30,85
Report errors