United Bakeries Cup 2014 - Ritt 3: Bærums Verk, BOC

Secondary tabs

RankBibAthleteClassTimeGap
12109Line Kristiansen
CK Nittedal
NORK1100:09:50,65
22107Emilie Frosting Taug
CK Nittedal
NORK1100:10:43,91+00:00:53,26
32105Tirill Marie Møller Gundersen
SK Rye sykkel
NORK1100:11:04,71+00:01:14,06
42112Gjendine Eidslott
SK Rye sykkel
NORK1100:11:23,68+00:01:33,03
52101Øyvor Øversjøen
Bærum OCK
NORK1100:11:38,56+00:01:47,91
62104Nora Sødal Raastad
SK Rye sykkel
NORK1100:12:03,14+00:02:12,49
72111Frida Fodstad
Eidsvoll SK
NORK1100:12:37,43+00:02:46,78
82106Emilie Marie Haug
Svelvik SK
NORK1100:13:35,63+00:03:44,98
92100Elise Ek Haug
Follo SK
NORK1100:13:38,98+00:03:48,33
102114Amalie Christensen
Eidsvoll SK
NORK1100:15:45,81+00:05:55,16
111105Henrik Eckmann Farstadvoll
IF Frøy Sykkel
NORM1100:16:10,51+00:06:19,86
121220Erlend Tegneby Vegstø
Soon CK
NORM1200:16:14,05+00:06:23,40
131133Olaus Oserud Bentzen
Romeriksåsen SK
NORM1100:16:20,08+00:06:29,43
141126William Høines Larsen
Romeriksåsen SK
NORM1100:16:35,85+00:06:45,20
151217Thomas Roth
Sande SpKl Sykkel / Birk Sport
DENM1200:16:40,97+00:06:50,32
162102Kristine Futterer-Vannebo
Follo SK / Team Follo Ung
NORK1100:16:42,48+00:06:51,83
171201Mathias Sandberg Kristiansen
IF Frøy Sykkel
NORM1200:17:34,99+00:07:44,34
181139Ulrik Tvedt
Romeriksåsen SK
NORM1100:17:47,71+00:07:57,06
191125Martin Mobråthen
Romeriksåsen SK
NORM1100:17:49,12+00:07:58,47
201216Oliver Sørbråten Solberg
Nesodden SK / Team Solberg MTB
NORM1200:18:15,29+00:08:24,64
211110Mikkel Pedersen
IF Frøy Sykkel
NORM1100:18:27,69+00:08:37,04
221113Sebastian Robles Larsen
IF Frøy Sykkel
NORM1100:18:43,91+00:08:53,26
231209Håkon Djuve
SK Rye sykkel
NORM1200:18:46,78+00:08:56,13
241107Jonas Myhr
Asker CK
NORM1100:18:52,15+00:09:01,50
251102Casper Jacobsen Furum
Asker CK
NORM1100:19:02,23+00:09:11,58
261100Aleksander Nilsen
IF Frøy Sykkel
NORM1100:19:02,54+00:09:11,89
271436Gabriel Slinger
Svelvik SK
NORM1400:19:08,49+00:09:17,84
281212Eirik Schau Giskås
Soon CK
NORM1200:19:11,74+00:09:21,09
291213Sander Hagen
Soon CK
NORM1200:19:18,13+00:09:27,48
301205Olav Aukan Stenersen
Asker CK
NORM1200:19:25,71+00:09:35,06
312225Guro tubaas glende
Soon CK / Soon Ck
NORK1200:19:46,53+00:09:55,88
322216Julie Meinicke
Bærum OCK
NORK1200:19:49,81+00:09:59,16
331127per einar brovold
--- ingen klubb --- / Team Maridalen langrenn
NORM1100:19:54,13+00:10:03,48
341115Fredrik Borbe
SK Rye sykkel / Sørkedalens IF
NORM1100:20:08,74+00:10:18,09
351229Jesper Bjørnstad
Drøbak-Frogn IL Sykkel
NORM1200:20:09,71+00:10:19,06
361103Eskil Øversjøen
Bærum OCK
NORM1100:20:14,97+00:10:24,32
371226Kristoffer Johnsrud
Drøbak-Frogn IL Sykkel
NORM1200:20:19,95+00:10:29,30
381210Jens Flakstad Vold
SK Rye sykkel
NORM1200:20:33,93+00:10:43,28
391202Magnus Næss
Asker CK
NORM1200:20:58,91+00:11:08,26
401200Sebastian Christensen
Bærum OCK
NORM1200:21:02,40+00:11:11,75
411204Martin K. Olafsen
Asker CK
NORM1200:21:04,14+00:11:13,49
421211Nikolai Grytvik Borbe
SK Rye sykkel / Sørkedalen
NORM1200:21:11,05+00:11:20,40
43109Heidi Sandstø
Follo SK / Team Cityride
NORK-sen00:21:16,61+00:11:25,96
441407Vemund Øversjøen
Bærum OCK
NORM1400:21:28,34+00:11:37,69
452223Ida Sofie Huseby
SK Rye sykkel
NORK1200:21:33,52+00:11:42,87
462503Vera Johanne Norli
Bærum OCK
NORK1500:21:35,59+00:11:44,94
471140Jonas Kildebo
Halden CK
NORM1100:21:38,33+00:11:47,68
481215Iver Kjelsaas
--- ingen klubb --- / Sørkedalen
NORM1200:21:45,62+00:11:54,97
491434Simen Engedahl
Svelvik SK
NORM1400:21:49,85+00:11:59,20
501147Erik Ola Jorde
Asker CK / Asker CK
NORM1100:21:52,64+00:12:01,99
511121Erlend Ullereng Mamelund
Romeriksåsen SK
NORM1100:21:52,80+00:12:02,15
521449Håvard Sveen
Romeriksåsen SK
NORM1400:22:00,99+00:12:10,34
531315Sindre Hvesser Brein
Asker CK
NORM1300:22:04,67+00:12:14,02
541300Adrian Myhrvold
IF Frøy Sykkel
NORM1300:22:16,69+00:12:26,04
551136Vetle Roman Moltzau
CK Nittedal
M1100:22:18,96+00:12:28,31
561444Adrian Fløtten
Eidsvoll SK
NORM1400:22:22,49+00:12:31,84
571441Kevin Sørensen
Eidsvoll SK
NORM1400:22:24,83+00:12:34,18
582217Hannah Lervik
Asker CK
NORK1200:22:30,13+00:12:39,48
592507Thea Siggerud
Soon CK
NORK1500:22:38,58+00:12:47,93
601427Ludvig Fischer Aasheim
SK Rye sykkel / SK Rye
NORM1400:22:51,55+00:13:00,90
611443Robin Johnsen
Eidsvoll SK
NORM1400:22:52,00+00:13:01,35
62100Tone Kristin Larsen
SK Rye sykkel
NORK-sen00:22:54,78+00:13:04,13
631321Mads grøholdt
SK Rye sykkel
NORM1300:22:56,05+00:13:05,40
641223Stian Nordby
Drøbak-Frogn IL Sykkel
M1200:22:56,52+00:13:05,87
652224Ingeborg Øvreeide
SK Rye sykkel
NORK1200:22:58,21+00:13:07,56
661408Konrad Bukve
Asker CK
NORM1400:23:03,04+00:13:12,39
671403Fabian Strøm
IF Frøy Sykkel
NORM1400:23:04,99+00:13:14,34
681145Trym Brennsæter
Eidsvoll SK
NORM1100:23:08,49+00:13:17,84
692229Elise Krogh
Soon CK
NORK1200:23:09,50+00:13:18,85
701323Fredrik Andre Haug
Svelvik SK / Team merida grassroot
NORM1300:23:13,33+00:13:22,68
711221Martin B. Andersen
CK Nittedal
NORM1200:23:14,27+00:13:23,62
721433Tobias Wilhelmsen
Nesodden SK
NORM1400:23:15,01+00:13:24,36
731150Mats Tombre
Romeriksåsen SK
NORM1100:23:16,59+00:13:25,94
74301Ingeborg Nordli
Bærum OCK
NORK-jun00:23:24,04+00:13:33,39
751330Lars Hesby Hurum
Lørenskog CK
NORM1300:23:25,63+00:13:34,98
761412Ludvig Erlandsen Eide
Asker CK
NORM1400:23:25,76+00:13:35,11
772510Sigrid Bye
Eidsvoll SK
NORK1500:23:28,25+00:13:37,60
781438Steffen Vedal
Svelvik SK
NORM1400:23:31,22+00:13:40,57
791228Gard Woxholt
SK Rye sykkel
NORM1200:23:33,94+00:13:43,29
801148Jonas Ausen-Kirkeby
Romeriksåsen SK
NORM1100:23:39,18+00:13:48,53
811410Albin Littorin Sandbu
SK Rye sykkel
NORM1400:23:42,11+00:13:51,46
821416Mathias Skjevdal
Follo SK
NORM1400:23:43,42+00:13:52,77
831309Aleksander Falkenberg Dokset
SK Rye sykkel
NORM1300:23:47,15+00:13:56,50
841328Sigurd Nicolaysen
CK Nittedal
NORM1300:23:57,43+00:14:06,78
851305Martin Tjøtta
Bærum OCK
NORM1300:23:58,96+00:14:08,31
861326Martin Winther
Svelvik SK
NORM1300:24:01,10+00:14:10,45
87104Silje Stensrud
Ullevål SK / Team Milslukern
NORK-sen00:24:05,69+00:14:15,04
882405Tuva Siggerud
Soon CK
NORK1400:24:06,62+00:14:15,97
891132Magnus Tandberg Øhrn
SK Rye sykkel
NORM1100:24:06,94+00:14:16,29
901414Per Clemet Wisløff
Asker CK
NORM1400:24:08,12+00:14:17,47
911429Fredrik Bådstangen
Soon CK
NORM1400:24:15,71+00:14:25,06
921419sindre øksby
Asker CK
M1400:24:19,28+00:14:28,63
931440Kristoffer Sandaker
Moss CK
NORM1400:24:22,80+00:14:32,15
94103Emilt Benham
Hadeland CK / BenhamKvåle
GBRK-sen00:24:26,81+00:14:36,16
951418Sebastian Dietrich
IF Frøy Sykkel
NORM1400:24:27,70+00:14:37,05
961331Mikkel Skjellum
Follo SK / Team Follo Ung
NORM1300:24:29,18+00:14:38,53
971453Anders Myhre
Ringerike SK
NORM1400:24:37,13+00:14:46,48
981420Thorstein Solvang
Asker CK
M1400:24:38,57+00:14:47,92
992603Maria Victoria Dammen
IF Frøy Sykkel
K1600:24:46,61+00:14:55,96
1001218Jan Arthur David-Andersen
--- ingen klubb --- / Sørkedalens IF
M1200:24:47,05+00:14:56,40
Report errors