United Bakeries Cup 2013 - Ritt 9: Bærums Verk, BOC

Secondary tabs

RankBibAthleteClassTimeGap
11033Olaus Oserud Bentzen
Romeriksåsen SK
NORM1000:07:06,72
21044William Høines Larsen
Romeriksåsen SK / Team Foss
NORM1000:07:07,92+00:00:01,20
31032Martin Mobråthen
Romeriksåsen SK
NORM1000:07:34,74+00:00:28,02
42119Hannah Engebretsen
Horten OCK
NORK1100:07:55,81+00:00:49,09
51000Alexander Nilsen
IF Frøy Sykkel
M1000:07:57,26+00:00:50,54
61036Sondre Rokke
IF Frøy Sykkel
NORM1000:08:07,00+00:01:00,28
72110Julie Meinicke
Bærum OCK
NORK1100:08:13,81+00:01:07,09
81065Casper Jacobsen furum
Asker CK
NORM1000:08:14,79+00:01:08,07
91007Mikkel Pedersen
IF Frøy Sykkel
NORM1000:08:18,04+00:01:11,32
101009Sebastian Robles Larsen
IF Frøy Sykkel
NORM1000:08:21,52+00:01:14,80
111035Jonas Kildebo
Halden CK
NORM1000:08:23,72+00:01:17,00
122003Line Kristiansen
CK Nittedal / Girls
NORK1000:08:28,45+00:01:21,73
131051per einar brovold
-ingen klubb-
NORM1000:08:35,67+00:01:28,95
142104Ida Sofie Huseby
SK Rye sykkel
NORK1100:08:42,59+00:01:35,87
152109Guro tubaas glende
Soon CK
NORK1100:09:01,96+00:01:55,24
161034Ulrik Tvedt
Romeriksåsen SK
NORM1000:09:10,25+00:02:03,53
171037Fredrik Borbe
-ingen klubb- / Sørkedalens IF
NORM1000:09:11,12+00:02:04,40
181046William Leister Jødahl
Romeriksåsen SK
M1000:09:11,18+00:02:04,46
191068Johan Christopher Blokhus
SK Rye sykkel
NORM1000:09:18,16+00:02:11,44
201018Vetle Roman Moltzau
CK Nittedal
M1000:09:19,27+00:02:12,55
211010Eskil Øversjøen
Bærum OCK
NORM1000:09:35,43+00:02:28,71
221006Einar Haugøy
Asker CK
M1000:09:38,98+00:02:32,26
231043Jonas Ausen-Kirkeby
Romeriksåsen SK
NORM1000:09:39,90+00:02:33,18
242103Hannah Lervik
Asker CK
NORK1100:09:44,88+00:02:38,16
252000Tirill Marie Møller Gundersen
SK Rye sykkel
NORK1000:09:48,99+00:02:42,27
261053Erlend Ullereng Mamelund
Romeriksåsen SK
NORM1000:09:51,87+00:02:45,15
272006Øyvor Øversjøen
Bærum OCK
NORK1000:09:59,89+00:02:53,17
281004Henrik Eckmann Farstadvoll
IF Frøy Sykkel
NORM1000:10:03,53+00:02:56,81
292112Vilde Windelstad
Asker CK
K1100:10:11,71+00:03:04,99
302009Thea Fagerhaug
Romeriksåsen SK
K1000:10:12,30+00:03:05,58
311017Andrè Steinvåg
Follo SK
M1000:10:12,89+00:03:06,17
321041Henrik Ness
Kolbotn SK
M1000:10:16,97+00:03:10,25
332001Emilie Frosting Taug
CK Nittedal / Girls
NORK1000:10:25,65+00:03:18,93
342011Nora Sødal Raastad
SK Rye sykkel
NORK1000:10:42,74+00:03:36,02
352105Ingeborg Øvreeide
SK Rye sykkel
NORK1100:10:49,81+00:03:43,09
362101Embla Aalerud
IF Frøy Sykkel
NORK1100:11:33,04+00:04:26,32
372004Elise Ek Haug
Follo SK
NORK1000:11:35,02+00:04:28,30
381021Martin Hatlen
Drøbak-Frogn IL Sykkel
NORM1000:11:51,31+00:04:44,59
392010Ine Lippert Røstad
SK Rye sykkel
K1000:12:06,39+00:04:59,67
402008Emilie Marie Haug
Svelvik SK
NORK1000:12:14,74+00:05:08,02
412014Marlene Sophie Krohn
SK Rye sykkel
K1000:12:47,64+00:05:40,92
421224Lars Hesby Hurum
Lørenskog CK
NORM1200:12:48,40+00:05:41,68
431240Martin Winther
Svelvik SK
NORM1200:12:54,14+00:05:47,42
441225Mikkel Skjellum
Follo SK
NORM1200:13:18,23+00:06:11,51
451209Sindre Hvesser Brein
Asker CK
NORM1200:13:22,94+00:06:16,22
461211Edvard Sandvik
SK Rye sykkel
NORM1200:13:26,19+00:06:19,47
471113Erlend Tegneby Vegstø
Soon CK
NORM1100:13:26,39+00:06:19,67
481226Sebastian Berg
Follo SK
NORM1200:13:28,70+00:06:21,98
491202Adrian Myhrvold
IF Frøy Sykkel
NORM1200:13:32,51+00:06:25,79
501217Petter Mouland
Bærum OCK
NORM1200:13:46,64+00:06:39,92
511214Martin Tjøtta
Bærum OCK
NORM1200:13:52,11+00:06:45,39
521207Vetle Opheim Rønningsveen
SK Rye sykkel
NORM1200:13:55,53+00:06:48,81
531227Fredrik Andre Haug
Svelvik SK
NORM1200:14:13,69+00:07:06,97
541119Oliver Sørbråten Solberg
Nesodden SK / Energihuset Merida
NORM1100:14:18,85+00:07:12,13
551200Aleksander Falkenberg Dokset
SK Rye sykkel
NORM1200:14:31,89+00:07:25,17
561104Marcus Weidemann Erke
Asker CK
NORM1100:14:48,68+00:07:41,96
571201BIRK MØLLER GUNDERSEN
SK Rye sykkel
NORM1200:14:52,71+00:07:45,99
582215Hennie Engebretsen
Horten OCK
NORK1200:14:58,69+00:07:51,97
591112Eirik Schau Giskås
Soon CK / Soon
NORM1100:15:05,45+00:07:58,73
601218Sigurd Nicolaysen
CK Nittedal
NORM1200:15:05,65+00:07:58,93
611212Felix K. Bergmann
SK Rye sykkel
NORM1200:15:06,56+00:07:59,84
621103Olav Aukan Stenersen
Asker CK
NORM1100:15:11,88+00:08:05,16
632204Margrethe Wettre Andreassen
Asker CK
NORK1200:15:12,19+00:08:05,47
641115Sander Hagen
Soon CK
NORM1100:15:33,44+00:08:26,72
651114Andre Sundby
Romeriksåsen SK
M1100:15:40,26+00:08:33,54
662200Henriette A. B. Götz
IF Frøy Sykkel
NORK1200:15:43,05+00:08:36,33
671205Jonas Olsson
SK Rye sykkel
NORM1200:15:45,54+00:08:38,82
681208Espen Haugøy
Asker CK
M1200:15:46,51+00:08:39,79
691126Håkon Djuve
SK Rye sykkel
NORM1100:15:55,20+00:08:48,48
701100Mathias Sandberg Kristiansen
IF Frøy Sykkel
NORM1100:16:03,33+00:08:56,61
711235SANNA JAMMEH
IF Frøy Sykkel
NORM1200:16:06,14+00:08:59,42
721216Ulrik Bjerke
SK Rye sykkel
NORM1200:16:06,60+00:08:59,88
732207Hedda Kristiansen
CK Nittedal / Girls
NORK1200:16:08,95+00:09:02,23
742216Nora Landquist
Horten OCK
NORK1200:16:17,78+00:09:11,06
751110Kristoffer Johnsrud
Drøbak-Frogn IL Sykkel
NORM1100:16:24,49+00:09:17,77
761128Iver Kjelsaas
-ingen klubb-
NORM1100:16:28,97+00:09:22,25
771127Oscar Singsaas Magnussen
Bærum OCK
M1100:16:47,63+00:09:40,91
781204Jonas Brandt
SK Rye sykkel
NORM1200:16:48,66+00:09:41,94
791222Oskar Hatlen
Drøbak-Frogn IL Sykkel
NORM1200:16:49,67+00:09:42,95
802210Nora Marie Storvik Grønvold
CK Nittedal / Girls
K1200:16:51,89+00:09:45,17
812201Kaia Malme Gulbrandsen
IF Frøy Sykkel
NORK1200:17:20,98+00:10:14,26
821118Truls Nordhagen
Åskollen SK
NORM1100:17:31,49+00:10:24,77
832214Oda Olsvik Johnsen
Bjørndal IF Sykkel
NORK1200:17:40,36+00:10:33,64
841242August Gislerud Rolfsen
Bærum OCK / BOC
M1200:17:55,83+00:10:49,11
852217Maren Hov Fodnæss
Bærum OCK
K1200:17:56,59+00:10:49,87
862203Ragne Norstein
IF Frøy Sykkel
NORK1200:17:59,25+00:10:52,53
872205Sofie Eidal
Asker CK
K1200:17:59,95+00:10:53,23
882208Henriette winum
CK Nittedal / Girls
K1200:18:22,31+00:11:15,59
891101Thomas Busengdal
IF Frøy Sykkel
M1100:18:23,52+00:11:16,80
901107Martin B. Andersen
CK Nittedal
NORM1100:18:51,79+00:11:45,07
911440Olav Rygnestad Haugerud
SK Rye sykkel
NORM1400:19:14,46+00:12:07,74
921400Håvard Moseby
SK Rye sykkel
NORM1400:19:18,00+00:12:11,28
931108Sebastian Christensen
Bærum OCK
NORM1100:19:21,43+00:12:14,71
941410Kevin Skofteby
Follo SK
NORM1400:19:28,01+00:12:21,29
951424Vebjørn B. Rønning
Svelvik SK
NORM1400:19:32,11+00:12:25,39
961323Gabriel Cornelis Slinger
Svelvik SK / Svelvik sykleklubb
NORM1300:19:40,60+00:12:33,88
971411Tobias Johannessen
Drøbak-Frogn IL Sykkel
NORM1400:20:16,02+00:13:09,30
981111Nkolai Rudshaug
Follo SK
NORM1100:20:34,36+00:13:27,64
991105Kasper Trygvesson Eikrem
SK Rye sykkel
NORM1100:20:40,36+00:13:33,64
1001125Stian Nordby
Drøbak-Frogn IL Sykkel
M1100:20:48,89+00:13:42,17
Report errors