United Bakeries Cup 2013 - Ritt 5: Drøbakk, Follo SK

Secondary tabs

RankBibAthleteClassTimeGap
11004Henrik Eckmann Farstadvoll
IF Frøy Sykkel
NORM1000:07:09,43
21044William Høines Larsen
Romeriksåsen SK / Team Foss
NORM1000:07:18,97+00:00:09,54
31035Jonas Kildebo
Halden CK
NORM1000:07:39,70+00:00:30,27
41007Mikkel Pedersen
IF Frøy Sykkel
NORM1000:07:39,77+00:00:30,34
51032Martin Mobråthen
Romeriksåsen SK
NORM1000:07:40,93+00:00:31,50
61055Niklas Teige Hafsten
SK Rye sykkel
NORM1000:07:42,23+00:00:32,80
72003Line Kristiansen
CK Nittedal / Girls
NORK1000:07:44,44+00:00:35,01
81046William Leister Jødahl
Romeriksåsen SK
M1000:07:48,44+00:00:39,01
91036Sondre Rokke
IF Frøy Sykkel
NORM1000:07:50,80+00:00:41,37
101000Alexander Nilsen
IF Frøy Sykkel
M1000:07:52,09+00:00:42,66
111034Ulrik Tvedt
Romeriksåsen SK
NORM1000:08:11,97+00:01:02,54
121051per einar brovold
-ingen klubb-
NORM1000:08:16,94+00:01:07,51
131009Sebastian Robles Larsen
IF Frøy Sykkel
NORM1000:08:37,03+00:01:27,60
142000Tirill Marie Møller Gundersen
SK Rye sykkel
NORK1000:08:46,29+00:01:36,86
152009Thea Fagerhaug
Romeriksåsen SK
K1000:08:48,48+00:01:39,05
161031Mathias Brenna Christophersen
Bærum OCK
M1000:08:51,61+00:01:42,18
171062Gaute Lien Kjølseth
Nesodden SK
NORM1000:09:07,96+00:01:58,53
182001Emilie Frosting Taug
CK Nittedal / Girls
NORK1000:09:16,32+00:02:06,89
191047Henrik Østby
Nesodden SK
M1000:09:17,96+00:02:08,53
201018Vetle Roman Moltzau
CK Nittedal
M1000:09:20,51+00:02:11,08
211006Einar Haugøy
Asker CK
M1000:09:21,92+00:02:12,49
221017Andrè Steinvåg
Follo SK
M1000:09:22,80+00:02:13,37
231056Jonas Bertheussen
Romeriksåsen SK
NORM1000:09:32,84+00:02:23,41
241043Jonas Ausen-Kirkeby
Romeriksåsen SK
NORM1000:09:51,06+00:02:41,63
251021Martin Hatlen
Drøbak-Frogn IL Sykkel
NORM1000:10:04,19+00:02:54,76
261010Eskil Øversjøen
Bærum OCK
NORM1000:10:11,45+00:03:02,02
272006Øyvor Øversjøen
Bærum OCK
NORK1000:10:12,51+00:03:03,08
282002Julie Hippe-Hjørnstad
CK Nittedal / Girls
K1000:10:21,42+00:03:11,99
291026Sebastian Larsen
Follo SK
M1000:10:33,78+00:03:24,35
302004Elise Ek Haug
Follo SK
NORK1000:11:15,49+00:04:06,06
311113Erlend Tegneby Vegstø
Soon CK
NORM1100:12:34,81+00:05:25,38
321020Johannes Hansen
Follo SK
M1000:12:36,80+00:05:27,37
332306Tuva Siggerud
Soon CK
NORK1300:12:38,63+00:05:29,20
342411Thea Siggerud
Soon CK
NORK1400:12:38,75+00:05:29,32
351224Lars Hesby Hurum
Lørenskog CK
NORM1200:12:41,53+00:05:32,10
362403Martine Opsahl
IF Frøy Sykkel
NORK1400:12:41,98+00:05:32,55
372419Vera Norli
Bærum OCK
NORK1400:12:42,69+00:05:33,26
381209Sindre Hvesser Brein
Asker CK
NORM1200:12:50,87+00:05:41,44
392405Henriette Sæterdal Semb
Asker CK
NORK1400:12:51,01+00:05:41,58
401112Eirik Schau Giskås
Soon CK / Soon
NORM1100:13:02,06+00:05:52,63
411119Oliver Sørbråten Solberg
Nesodden SK / Energihuset Merida
NORM1100:13:02,22+00:05:52,79
422303Elena Rise Johnsen
Asker CK
NORK1300:13:02,69+00:05:53,26
432421Julie Bodahl
Konnerud IL Sykkel
NORK1400:13:02,98+00:05:53,55
441202Adrian Myhrvold
IF Frøy Sykkel
NORM1200:13:03,29+00:05:53,86
451206Mads grøholdt
SK Rye sykkel
NORM1200:13:09,41+00:05:59,98
462410Tuva Ertzaas Granøien
Bærum OCK
NORK1400:13:18,33+00:06:08,90
472402Marte AG Husby
IF Frøy Sykkel / Marida
NORK1400:13:18,36+00:06:08,93
482404Elen Katle Fleten
Asker CK
NORK1400:13:19,57+00:06:10,14
491214Martin Tjøtta
Bærum OCK
NORM1200:13:29,26+00:06:19,83
502406Kaja Gabrielsen
Asker CK
NORK1400:13:30,92+00:06:21,49
511217Petter Mouland
Bærum OCK
NORM1200:13:31,01+00:06:21,58
521223Mads Simonsen
Follo SK
NORM1200:13:31,09+00:06:21,66
531103Olav Aukan Stenersen
Asker CK
NORM1100:13:32,33+00:06:22,90
541226Sebastian Berg
Follo SK
NORM1200:13:39,19+00:06:29,76
552207Hedda Kristiansen
CK Nittedal / Girls
NORK1200:13:47,39+00:06:37,96
561225Mikkel Skjellum
Follo SK
NORM1200:13:48,02+00:06:38,59
571207Vetle Opheim Rønningsveen
SK Rye sykkel
NORM1200:13:56,35+00:06:46,92
581211Edvard Sandvik
SK Rye sykkel
NORM1200:13:56,45+00:06:47,02
591200Aleksander Falkenberg Dokset
SK Rye sykkel
NORM1200:13:56,55+00:06:47,12
602304Selma Elise Kildahl
Asker CK
NORK1300:13:58,07+00:06:48,64
611240Martin Winther
Svelvik SK
NORM1200:13:59,29+00:06:49,86
622301Johanne Dahl Norland
SK Rye sykkel
NORK1300:14:00,30+00:06:50,87
632210Nora Marie Storvik Grønvold
CK Nittedal / Girls
K1200:14:05,06+00:06:55,63
642415Jenny Pedersen
Drøbak-Frogn IL Sykkel
K1400:14:05,15+00:06:55,72
652204Margrethe Wettre Andreassen
Asker CK
NORK1200:14:05,75+00:06:56,32
662418Eline Storvik Grønvold
CK Nittedal / Girls
K1400:14:11,90+00:07:02,47
671201BIRK MØLLER GUNDERSEN
SK Rye sykkel
NORM1200:14:13,89+00:07:04,46
681216Ulrik Bjerke
SK Rye sykkel
NORM1200:14:21,68+00:07:12,25
691228Jørgen Langklopp
Svelvik SK
NORM1200:14:21,95+00:07:12,52
702311Hedvig Skott Bringsjord
Moss CK
NORK1300:14:22,39+00:07:12,96
711127Oscar Singsaas Magnussen
Bærum OCK
M1100:14:24,11+00:07:14,68
721114Andre Sundby
Romeriksåsen SK
M1100:14:24,52+00:07:15,09
732312Pernille Skott Bringsjord
Moss CK
NORK1300:14:29,79+00:07:20,36
741115Sander Hagen
Soon CK
NORM1100:14:33,12+00:07:23,69
752417Ingvil Ahlsand
SK Rye sykkel
K1400:14:33,43+00:07:24,00
762200Henriette A. B. Götz
IF Frøy Sykkel
NORK1200:14:36,60+00:07:27,17
771208Espen Haugøy
Asker CK
M1200:14:40,79+00:07:31,36
781212Felix K. Bergmann
SK Rye sykkel
NORM1200:14:41,60+00:07:32,17
792300Anna Littorin Sandbu
SK Rye sykkel
NORK1300:14:45,25+00:07:35,82
802314Linn Mei Waaler
Drøbak-Frogn IL Sykkel
K1300:14:50,20+00:07:40,77
811122Viktor Glenne
Nesodden SK
M1100:14:53,06+00:07:43,63
822401Maren Aarthun Wangen
IF Frøy Sykkel
NORK1400:14:55,34+00:07:45,91
831118Truls Nordhagen
Åskollen SK
NORM1100:14:57,54+00:07:48,11
842307Ina Langklopp
Svelvik SK
NORK1300:14:58,50+00:07:49,07
851215Max Borka
Bærum OCK
M1200:15:01,22+00:07:51,79
862109Guro tubaas glende
Soon CK
NORK1100:15:04,26+00:07:54,83
871236Alexander Sundquist
CK Nittedal
M1200:15:08,08+00:07:58,65
882203Ragne Norstein
IF Frøy Sykkel
NORK1200:15:08,28+00:07:58,85
891222Oskar Hatlen
Drøbak-Frogn IL Sykkel
NORM1200:15:11,67+00:08:02,24
901135Thomas Pedersen
Drøbak-Frogn IL Sykkel
M1100:15:12,20+00:08:02,77
911205Jonas Olsson
SK Rye sykkel
NORM1200:15:17,66+00:08:08,23
921106Nikolai Grytvik Borbe
SK Rye sykkel / Sørkedalen
NORM1100:15:18,24+00:08:08,81
931110Kristoffer Johnsrud
Drøbak-Frogn IL Sykkel
NORM1100:15:18,69+00:08:09,26
942310Synnøve Julseth Frantzen
Asker CK
K1300:15:21,35+00:08:11,92
952201Kaia Malme Gulbrandsen
IF Frøy Sykkel
NORK1200:15:25,66+00:08:16,23
962110Julie Meinicke
Bærum OCK
NORK1100:15:25,75+00:08:16,32
971238Bastian Karlsen Antonsen
SK Rye sykkel
NORM1200:15:29,32+00:08:19,89
981204Jonas Brandt
SK Rye sykkel
NORM1200:15:31,28+00:08:21,85
991101Thomas Busengdal
IF Frøy Sykkel
M1100:15:37,87+00:08:28,44
1002211Marie Trømborg
Soon CK
NORK1200:15:48,55+00:08:39,12
Report errors