United Bakeries Cup 2013 - Ritt 4: Langsetløkka, Sk Rye

Secondary tabs

RankBibAthleteClassTimeGap
11033Olaus Oserud Bentzen
Romeriksåsen SK
NORM1000:09:12,92
21004Henrik Eckmann Farstadvoll
IF Frøy Sykkel
NORM1000:09:15,62+00:00:02,70
31036Sondre Rokke
IF Frøy Sykkel
NORM1000:10:26,25+00:01:13,33
41034Ulrik Tvedt
Romeriksåsen SK
NORM1000:10:28,12+00:01:15,20
51051per einar brovold
-ingen klubb-
NORM1000:10:30,85+00:01:17,93
61032Martin Mobråthen
Romeriksåsen SK
NORM1000:10:32,46+00:01:19,54
71007Mikkel Pedersen
IF Frøy Sykkel
NORM1000:10:33,03+00:01:20,11
81055Niklas Teige Hafsten
SK Rye sykkel
NORM1000:10:38,95+00:01:26,03
91044William Høines Larsen
Romeriksåsen SK / Team Foss
NORM1000:10:52,93+00:01:40,01
101035Jonas Kildebo
Halden CK
NORM1000:10:54,79+00:01:41,87
111003Jonas Wiig Hindenes
SK Rye sykkel
M1000:11:07,93+00:01:55,01
121009Sebastian Robles Larsen
IF Frøy Sykkel
NORM1000:11:09,18+00:01:56,26
131000Alexander Nilsen
IF Frøy Sykkel
M1000:11:11,98+00:01:59,06
141006Einar Haugøy
Asker CK
M1000:11:14,81+00:02:01,89
151046William Leister Jødahl
Romeriksåsen SK
M1000:11:27,54+00:02:14,62
162003Line Kristiansen
CK Nittedal / Girls
NORK1000:11:28,83+00:02:15,91
172000Tirill Marie Møller Gundersen
SK Rye sykkel
NORK1000:11:33,58+00:02:20,66
181037Fredrik Borbe
-ingen klubb- / Sørkedalens IF
NORM1000:12:10,40+00:02:57,48
191014Simen Brekke
SK Rye sykkel
NORM1000:12:26,08+00:03:13,16
201041Henrik Ness
Kolbotn SK
M1000:12:34,67+00:03:21,75
211016Oscar Paulsen
Bærum OCK / Team Paulsen
BLMM1000:12:35,93+00:03:23,01
221010Eskil Øversjøen
Bærum OCK
NORM1000:12:41,23+00:03:28,31
231053Erlend Ullereng Mamelund
Romeriksåsen SK
NORM1000:13:08,57+00:03:55,65
242012Gjendine Eidslott
SK Rye sykkel
NORK1000:13:10,72+00:03:57,80
251018Vetle Roman Moltzau
CK Nittedal
M1000:13:21,85+00:04:08,93
261017Andrè Steinvåg
Follo SK
M1000:13:36,26+00:04:23,34
271057Herman Bakke
Soon CK
M1000:13:43,33+00:04:30,41
282009Thea Fagerhaug
Romeriksåsen SK
K1000:13:59,20+00:04:46,28
291013Ole Jægersborg
SK Rye sykkel
NORM1000:14:07,11+00:04:54,19
301031Mathias Brenna Christophersen
Bærum OCK
M1000:14:08,61+00:04:55,69
312306Tuva Siggerud
Soon CK
NORK1300:14:09,55+00:04:56,63
321042Jørgen Ekeland Bjurstrøm
SK Rye sykkel
NORM1000:14:20,14+00:05:07,22
331043Jonas Ausen-Kirkeby
Romeriksåsen SK
NORM1000:14:21,52+00:05:08,60
341048Magnus Rahul Sæter Barua
IF Frøy Sykkel
M1000:14:26,00+00:05:13,08
352411Thea Siggerud
Soon CK
NORK1400:14:26,66+00:05:13,74
361224Lars Hesby Hurum
Lørenskog CK
NORM1200:14:27,16+00:05:14,24
372001Emilie Frosting Taug
CK Nittedal / Girls
NORK1000:14:27,93+00:05:15,01
381061Linus Jensen
SK Rye sykkel
NORM1000:14:28,12+00:05:15,20
392011Nora Sødal Raastad
SK Rye sykkel
NORK1000:14:44,77+00:05:31,85
402405Henriette Sæterdal Semb
Asker CK
NORK1400:14:50,17+00:05:37,25
411060Sander Høst Bruun
IF Frøy Sykkel
M1000:14:52,02+00:05:39,10
421206Mads grøholdt
SK Rye sykkel
NORM1200:14:55,55+00:05:42,63
431202Adrian Myhrvold
IF Frøy Sykkel
NORM1200:14:55,61+00:05:42,69
441223Mads Simonsen
Follo SK
NORM1200:14:56,96+00:05:44,04
451001Fredrik Steen Andersen
SK Rye sykkel
NORM1000:15:02,32+00:05:49,40
461218Sigurd Nicolaysen
CK Nittedal
NORM1200:15:05,39+00:05:52,47
471229Eirik Stene
Bærum OCK
NORM1200:15:05,83+00:05:52,91
481112Eirik Schau Giskås
Soon CK / Soon
NORM1100:15:06,41+00:05:53,49
491119Oliver Sørbråten Solberg
Nesodden SK / Energihuset Merida
NORM1100:15:06,52+00:05:53,60
502403Martine Opsahl
IF Frøy Sykkel
NORK1400:15:07,49+00:05:54,57
511113Erlend Tegneby Vegstø
Soon CK
NORM1100:15:07,73+00:05:54,81
521209Sindre Hvesser Brein
Asker CK
NORM1200:15:09,65+00:05:56,73
532410Tuva Ertzaas Granøien
Bærum OCK
NORK1400:15:10,56+00:05:57,64
542010Ine Lippert Røstad
SK Rye sykkel
K1000:15:14,81+00:06:01,89
552416Sigrid Bye
Eidsvoll SK
NORK1400:15:18,45+00:06:05,53
561211Edvard Sandvik
SK Rye sykkel
NORM1200:15:23,76+00:06:10,84
571226Sebastian Berg
Follo SK
NORM1200:15:24,78+00:06:11,86
582406Kaja Gabrielsen
Asker CK
NORK1400:15:41,27+00:06:28,35
592419Vera Norli
Bærum OCK
NORK1400:15:42,34+00:06:29,42
602404Elen Katle Fleten
Asker CK
NORK1400:15:43,11+00:06:30,19
611050Magnus Tandberg Øhrn
SK Rye sykkel
NORM1000:15:45,81+00:06:32,89
621059James Henriksen
SK Rye sykkel
M1000:15:52,75+00:06:39,83
631217Petter Mouland
Bærum OCK
NORM1200:15:54,52+00:06:41,60
642408Eira Torsteinsen
Bærum OCK
NORK1400:15:56,98+00:06:44,06
652301Johanne Dahl Norland
SK Rye sykkel
NORK1300:16:03,06+00:06:50,14
662005Kristine Futterer-Vannebo
Follo SK
NORK1000:16:09,78+00:06:56,86
671021Martin Hatlen
Drøbak-Frogn IL Sykkel
NORM1000:16:19,61+00:07:06,69
682215Hennie Engebretsen
Horten OCK
NORK1200:16:30,13+00:07:17,21
691200Aleksander Falkenberg Dokset
SK Rye sykkel
NORM1200:16:40,21+00:07:27,29
702210Nora Marie Storvik Grønvold
CK Nittedal / Girls
K1200:16:40,26+00:07:27,34
712417Ingvil Ahlsand
SK Rye sykkel
K1400:16:55,89+00:07:42,97
721225Mikkel Skjellum
Follo SK
NORM1200:16:56,92+00:07:44,00
732002Julie Hippe-Hjørnstad
CK Nittedal / Girls
K1000:16:58,28+00:07:45,36
742300Anna Littorin Sandbu
SK Rye sykkel
NORK1300:17:00,18+00:07:47,26
751104Marcus Weidemann Erke
Asker CK
NORM1100:17:00,59+00:07:47,67
761208Espen Haugøy
Asker CK
M1200:17:04,43+00:07:51,51
771201BIRK MØLLER GUNDERSEN
SK Rye sykkel
NORM1200:17:20,73+00:08:07,81
781100Mathias Sandberg Kristiansen
IF Frøy Sykkel
NORM1100:17:20,83+00:08:07,91
791214Martin Tjøtta
Bærum OCK
NORM1200:17:20,91+00:08:07,99
801103Olav Aukan Stenersen
Asker CK
NORM1100:17:23,47+00:08:10,55
811215Max Borka
Bærum OCK
M1200:17:37,70+00:08:24,78
822413Ingrid Emilie Aarflot
Bærum OCK
NORK1400:17:46,57+00:08:33,65
832207Hedda Kristiansen
CK Nittedal / Girls
NORK1200:17:53,41+00:08:40,49
841216Ulrik Bjerke
SK Rye sykkel
NORM1200:18:08,76+00:08:55,84
852204Margrethe Wettre Andreassen
Asker CK
NORK1200:18:11,14+00:08:58,22
862308Madeleine Grande Matheson
Ullensaker CK / Ungdomsgruppe
NORK1300:18:11,41+00:08:58,49
872312Pernille Skott Bringsjord
Moss CK
NORK1300:18:13,14+00:09:00,22
882311Hedvig Skott Bringsjord
Moss CK
NORK1300:18:15,01+00:09:02,09
891114Andre Sundby
Romeriksåsen SK
M1100:18:19,70+00:09:06,78
902400Tinna Henriette Ringsaker
SK Rye sykkel
K1400:18:36,40+00:09:23,48
911210Wilhelm August Sparby Tarøy
Asker CK
NORM1200:18:36,91+00:09:23,99
921238Bastian Karlsen Antonsen
SK Rye sykkel
NORM1200:18:38,21+00:09:25,29
932209Mia Christine Isdahl
CK Nittedal / Girls
NORK1200:18:39,92+00:09:27,00
942203Ragne Norstein
IF Frøy Sykkel
NORK1200:18:48,23+00:09:35,31
951115Sander Hagen
Soon CK
NORM1100:18:59,82+00:09:46,90
962216Nora Landquist
Horten OCK
NORK1200:19:00,15+00:09:47,23
971207Vetle Opheim Rønningsveen
SK Rye sykkel
NORM1200:19:06,32+00:09:53,40
982310Synnøve Julseth Frantzen
Asker CK
K1300:19:15,43+00:10:02,51
992211Marie Trømborg
Soon CK
NORK1200:19:16,38+00:10:03,46
1002109Guro tubaas glende
Soon CK
NORK1100:19:17,95+00:10:05,03
Report errors