United Bakeries Cup 2013 - Ritt 3: Bærums Verk, BOC

Secondary tabs

RankBibAthleteClassTimeGap
11004Henrik Eckmann Farstadvoll
IF Frøy Sykkel
NORM1000:10:26,55
21058William Handley
Åskollen SK
NORM1000:10:32,12+00:00:05,57
31033Olaus Oserud Bentzen
Romeriksåsen SK
NORM1000:10:34,86+00:00:08,31
41036Sondre Rokke
IF Frøy Sykkel
NORM1000:11:15,67+00:00:49,12
51007Mikkel Pedersen
IF Frøy Sykkel
NORM1000:11:17,40+00:00:50,85
61032Martin Mobråthen
Romeriksåsen SK
NORM1000:11:33,04+00:01:06,49
72104Ida Sofie Huseby
SK Rye sykkel
NORK1100:11:41,98+00:01:15,43
82110Julie Meinicke
Bærum OCK
NORK1100:11:50,06+00:01:23,51
92109Guro tubaas glende
Soon CK
NORK1100:11:53,56+00:01:27,01
101035Jonas Kildebo
Halden CK
NORM1000:12:11,69+00:01:45,14
112103Hannah Lervik
Asker CK
NORK1100:12:36,39+00:02:09,84
121005Alexander Thoeneie
Asker CK
M1000:12:52,02+00:02:25,47
132003Line Kristiansen
CK Nittedal / Girls
NORK1000:13:02,04+00:02:35,49
141009Sebastian Robles Larsen
IF Frøy Sykkel
NORM1000:13:04,69+00:02:38,14
151003Jonas Wiig Hindenes
SK Rye sykkel
M1000:13:07,14+00:02:40,59
161000Alexander Nilsen
IF Frøy Sykkel
M1000:13:07,22+00:02:40,67
172000Tirill Marie Møller Gundersen
SK Rye sykkel
NORK1000:13:11,24+00:02:44,69
181055Niklas Teige Hafsten
SK Rye sykkel
NORM1000:13:11,88+00:02:45,33
192102Helene Sæterdal Semb
Asker CK
NORK1100:13:22,18+00:02:55,63
201034Ulrik Tvedt
Romeriksåsen SK
NORM1000:13:22,52+00:02:55,97
211014Simen Brekke
SK Rye sykkel
NORM1000:13:28,81+00:03:02,26
222105Ingeborg Øvreeide
SK Rye sykkel
NORK1100:13:30,00+00:03:03,45
231037Fredrik Borbe
-ingen klubb- / Sørkedalens IF
NORM1000:13:30,08+00:03:03,53
241053Erlend Ullereng Mamelund
Romeriksåsen SK
NORM1000:13:47,92+00:03:21,37
251051per einar brovold
-ingen klubb-
NORM1000:13:53,21+00:03:26,66
262113Tora Bjørndal Ottestad
SK Rye sykkel
NORK1100:13:53,93+00:03:27,38
272112Vilde Windelstad
Asker CK
K1100:14:11,85+00:03:45,30
282114Stine Arntzen
Sagene IF Sykkel
K1100:14:22,23+00:03:55,68
291052Eivind Fougner
SK Rye sykkel
NORM1000:14:34,05+00:04:07,50
301056Jonas Bertheussen
Romeriksåsen SK
NORM1000:14:38,03+00:04:11,48
311018Vetle Roman Moltzau
CK Nittedal
M1000:15:13,12+00:04:46,57
321010Eskil Øversjøen
Bærum OCK
NORM1000:15:21,98+00:04:55,43
331021Martin Hatlen
Drøbak-Frogn IL Sykkel
NORM1000:15:29,30+00:05:02,75
342004Elise Ek Haug
Follo SK
NORK1000:15:30,78+00:05:04,23
351017Andrè Steinvåg
Follo SK
M1000:15:33,66+00:05:07,11
362011Nora Sødal Raastad
SK Rye sykkel
NORK1000:15:34,61+00:05:08,06
372006Øyvor Øversjøen
Bærum OCK
NORK1000:15:38,98+00:05:12,43
381054Alex Solheim
-ingen klubb- / Sørkedalens idrettsforening
M1000:15:47,78+00:05:21,23
392008Emilie Marie Haug
Svelvik SK
NORK1000:15:51,92+00:05:25,37
401013Ole Jægersborg
SK Rye sykkel
NORM1000:15:53,89+00:05:27,34
411001Fredrik Steen Andersen
SK Rye sykkel
NORM1000:15:59,40+00:05:32,85
422001Emilie Frosting Taug
CK Nittedal / Girls
NORK1000:16:01,77+00:05:35,22
431031Mathias Brenna Christophersen
Bærum OCK
M1000:16:08,24+00:05:41,69
441002Herman Steen Andersen
SK Rye sykkel
NORM1000:16:19,30+00:05:52,75
451041Henrik Ness
Kolbotn SK
M1000:16:32,13+00:06:05,58
462010Ine Lippert Røstad
SK Rye sykkel
K1000:16:38,24+00:06:11,69
471127Oscar Singsaas Magnussen
Bærum OCK
M1100:16:59,97+00:06:33,42
481224Lars Hesby Hurum
Lørenskog CK
NORM1200:17:20,00+00:06:53,45
491229Eirik Stene
Bærum OCK
NORM1200:17:25,29+00:06:58,74
501209Sindre Hvesser Brein
Asker CK
NORM1200:17:32,63+00:07:06,08
511042Jørgen Ekeland Bjurstrøm
SK Rye sykkel
NORM1000:17:45,09+00:07:18,54
521223Mads Simonsen
Follo SK
NORM1200:18:02,62+00:07:36,07
531112Eirik Schau Giskås
Soon CK / Soon
NORM1100:18:23,98+00:07:57,43
541124Anders Larsen Høiås
Birkebeineren IF Sykkel
NORM1100:18:24,68+00:07:58,13
551206Mads grøholdt
SK Rye sykkel
NORM1200:18:42,79+00:08:16,24
561227Fredrik Andre Haug
Svelvik SK
NORM1200:18:57,94+00:08:31,39
571217Petter Mouland
Bærum OCK
NORM1200:18:59,14+00:08:32,59
581202Adrian Myhrvold
IF Frøy Sykkel
NORM1200:19:05,73+00:08:39,18
591218Sigurd Nicolaysen
CK Nittedal
NORM1200:19:49,28+00:09:22,73
601226Sebastian Berg
Follo SK
NORM1200:19:58,34+00:09:31,79
612204Margrethe Wettre Andreassen
Asker CK
NORK1200:20:17,17+00:09:50,62
621119Oliver Sørbråten Solberg
Nesodden SK / Energihuset Merida
NORM1100:20:25,94+00:09:59,39
631214Martin Tjøtta
Bærum OCK
NORM1200:20:54,91+00:10:28,36
642002Julie Hippe-Hjørnstad
CK Nittedal / Girls
K1000:21:12,46+00:10:45,91
651215Max Borka
Bærum OCK
M1200:21:32,61+00:11:06,06
661200Aleksander Falkenberg Dokset
SK Rye sykkel
NORM1200:21:33,39+00:11:06,84
671104Marcus Weidemann Erke
Asker CK
NORM1100:21:34,07+00:11:07,52
682200Henriette A. B. Götz
IF Frøy Sykkel
NORK1200:21:34,16+00:11:07,61
691225Mikkel Skjellum
Follo SK
NORM1200:22:15,10+00:11:48,55
702210Nora Marie Storvik Grønvold
CK Nittedal / Girls
K1200:22:26,05+00:11:59,50
711100Mathias Sandberg Kristiansen
IF Frøy Sykkel
NORM1100:22:42,24+00:12:15,69
722202Hennie Thoeneie
Asker CK
K1200:23:09,20+00:12:42,65
732209Mia Christine Isdahl
CK Nittedal / Girls
NORK1200:23:22,82+00:12:56,27
742212Johanne Aarflot
Bærum OCK
NORK1200:23:23,14+00:12:56,59
751205Jonas Olsson
SK Rye sykkel
NORM1200:23:38,88+00:13:12,33
762207Hedda Kristiansen
CK Nittedal / Girls
NORK1200:23:53,48+00:13:26,93
771106Nikolai Grytvik Borbe
SK Rye sykkel / Sørkedalen
NORM1100:24:00,34+00:13:33,79
782203Ragne Norstein
IF Frøy Sykkel
NORK1200:24:05,03+00:13:38,48
791204Jonas Brandt
SK Rye sykkel
NORM1200:24:08,87+00:13:42,32
801207Vetle Opheim Rønningsveen
SK Rye sykkel
NORM1200:24:15,21+00:13:48,66
812205Sofie Eidal
Asker CK
K1200:24:15,44+00:13:48,89
821414Markus Berg
Follo SK
NORM1400:24:43,56+00:14:17,01
832208Henriette winum
CK Nittedal / Girls
K1200:24:51,77+00:14:25,22
841424Vebjørn B. Rønning
Svelvik SK
NORM1400:24:54,74+00:14:28,19
851130Eilev Kvaale
Asker CK
M1100:24:55,39+00:14:28,84
861222Oskar Hatlen
Drøbak-Frogn IL Sykkel
NORM1200:25:36,40+00:15:09,85
871212Felix K. Bergmann
SK Rye sykkel
NORM1200:25:40,31+00:15:13,76
881410Kevin Skofteby
Follo SK
NORM1400:25:46,82+00:15:20,27
891440Olav Rygnestad Haugerud
SK Rye sykkel
NORM1400:25:54,25+00:15:27,70
901411Tobias Johannessen
Drøbak-Frogn IL Sykkel
NORM1400:26:02,86+00:15:36,31
911407Anders Johannessen
Drøbak-Frogn IL Sykkel
NORM1400:26:05,59+00:15:39,04
921323Gabriel Cornelis Slinger
Svelvik SK / Svelvik sykleklubb
NORM1300:26:10,74+00:15:44,19
931110Kristoffer Johnsrud
Drøbak-Frogn IL Sykkel
NORM1100:26:24,67+00:15:58,12
941423Knut Røhme
Romeriksåsen SK
NORM1400:26:40,04+00:16:13,49
952214Oda Olsvik Johnsen
Bjørndal IF Sykkel
NORK1200:26:46,27+00:16:19,72
961101Thomas Busengdal
IF Frøy Sykkel
M1100:26:48,70+00:16:22,15
971403Erik Bødtker Fjærli
Asker CK
NORM1400:26:56,49+00:16:29,94
981102Martin K. Olafsen
Asker CK
NORM1100:26:56,76+00:16:30,21
991400Håvard Moseby
SK Rye sykkel
NORM1400:27:21,97+00:16:55,42
1001120Erik Boye Halvorsen
Bjørndal IF Sykkel
NORM1100:27:25,24+00:16:58,69
Report errors