United Bakeries Cup 2012 - Ritt 3: Bærums Verk, BOC

Secondary tabs

RankBibAthleteClassTimeGap
11005Erlend Tegneby Vegstø
Soon CK
NORM1000:07:47,61
22112Nora Landquist
Horten OCK
NORK1100:08:23,29+00:00:35,68
31015Oliver Sørbråten Solberg
Nesodden SK
NORM1000:08:41,95+00:00:54,34
41022Oscar Singsaas Magnussen
Bærum OCK
M1000:08:51,09+00:01:03,48
51006Eirik Schau Giskås
Soon CK
NORM1000:08:53,62+00:01:06,01
61013Herman Liverud Knudsen
Konnerud IL Sykkel
M1000:09:18,12+00:01:30,51
72118Hennie Rosalie Engebretsen
Horten OCK
NORK1100:09:29,99+00:01:42,38
81011Andre Sundby
Romeriksåsen SK
M1000:09:30,73+00:01:43,12
92100Margrethe Wettre Andreassen
Asker CK
NORK1100:09:33,47+00:01:45,86
102104Henriette A. B. Götz
IF Frøy Sykkel
NORK1100:09:53,61+00:02:06,00
111002Aleksander Grøn Knudsen
Bærum OCK
M1000:10:13,65+00:02:26,04
122103Ragne Norstein
IF Frøy Sykkel
NORK1100:10:18,32+00:02:30,71
132109Hedda Kristiansen
CK Nittedal / Girls
NORK1100:10:18,66+00:02:31,05
141004Sander Hagen
Soon CK
NORM1000:10:52,89+00:03:05,28
151000Andreas Sandgrind
SpKl. Rye Sykkel
M1000:11:17,72+00:03:30,11
161030Linus Lindgaard
Bærum OCK
M1000:11:47,44+00:03:59,83
171029Tarjei Nesheim
Bærum OCK
M1000:11:48,05+00:04:00,44
181028Kristoffer Seyffarth
Asker CK
M1000:12:06,37+00:04:18,76
192004Hannah Lervik
Asker CK
NORK1000:12:07,92+00:04:20,31
202101Hennie Thoeneie
Asker CK
K1100:12:09,89+00:04:22,28
212111Oda Olsvik Johnsen
Bjørndal IF Sykkel
K1100:12:15,08+00:04:27,47
221021Petter Solberg
SpKl Ceres Sykkel
NORM1000:12:16,74+00:04:29,13
232005Helene Sæterdal Semb
Asker CK
NORK1000:12:22,80+00:04:35,19
242105Hannah Elisabeth Grude
IF Frøy Sykkel
K1100:12:26,35+00:04:38,74
251007christopher Marius Møien van der Lende
Drøbak-Frogn IL Sykkel
NORM1000:12:40,75+00:04:53,14
262102Gina Semb
Follo SK
K1100:12:50,38+00:05:02,77
271009Kristoffer Johnsrud
Drøbak-Frogn IL Sykkel
NORM1000:12:51,52+00:05:03,91
282002Ingeborg Øvreeide
SpKl. Rye Sykkel
NORK1000:12:56,53+00:05:08,92
292113Sofie Eidal
Asker CK
K1100:13:02,03+00:05:14,42
302108Henriette Winum
CK Nittedal / Girls
K1100:13:09,04+00:05:21,43
311236Jørgen Anmarkrud
Konnerud IL - sykkelgruppe
NORM1200:13:11,58+00:05:23,97
321010Christian Teilman Eliassen
Lørenskog CK
M1000:13:14,12+00:05:26,51
331008Ståle Nilsen
CK Nittedal
NORM1000:13:25,04+00:05:37,43
341027Andersen Martin B.
CK Nittedal
NORM1000:13:28,70+00:05:41,09
351231Simon Aspelund Holstad
Drøbak-Frogn IL Sykkel
NORM1200:13:31,64+00:05:44,03
362117Sara Løvstad
Romeriksåsen SK
NORK1100:13:33,40+00:05:45,79
372006Vilde Windelstad
Asker CK
K1000:13:34,12+00:05:46,51
382003Julie Dahl Norland
SpKl. Rye Sykkel / Sykkelklubben Rye
NORK1000:13:47,26+00:05:59,65
392000Cornelia Sommerfelt
SpKl. Rye Sykkel
K1000:13:55,31+00:06:07,70
402010Embla Aalerud
IF Frøy Sykkel
NORK1000:14:00,17+00:06:12,56
411003Magnus Guriby
IF Frøy Sykkel
M1000:14:05,52+00:06:17,91
421012Erik Boye Halvorsen
Bjørndal IF Sykkel
NORM1000:14:30,55+00:06:42,94
431235Håvard Sveen
Romeriksåsen SK
NORM1200:14:31,66+00:06:44,05
441112Eirik Stene
Bærum OCK / BOC
NORM1100:14:46,79+00:06:59,18
451209Andreas Unhjem Smith
Asker CK
NORM1200:14:47,44+00:06:59,83
462114Emilie G. Bille
Romeriksåsen SK
K1100:15:00,88+00:07:13,27
471104Mads grøholdt
SpKl. Rye Sykkel
NORM1100:15:01,78+00:07:14,17
481211Per Clemet Wisløff
Asker CK
NORM1200:15:08,67+00:07:21,06
491127Lars Hesby Hurum
SpKl Ceres Sykkel
NORM1100:15:19,49+00:07:31,88
501141Jonas Vika
Brumunddal SK
NORM1100:15:24,95+00:07:37,34
511219Vemund Øversjøen
Bærum OCK
NORM1200:15:37,85+00:07:50,24
521230Håkon Pilvik
Drøbak-Frogn IL Sykkel
NORM1200:15:38,40+00:07:50,79
531237Sebastian Dietrich
Bjørndal IF Sykkel
NORM1200:15:39,22+00:07:51,61
542001Ida Sofie Huseby
SpKl. Rye Sykkel
NORK1000:15:46,20+00:07:58,59
551227Martin Busengdal
IF Frøy Sykkel
NORM1200:15:48,36+00:08:00,75
561119Sebastian Berg
Follo SK
NORM1100:15:49,48+00:08:01,87
571224Fabian Strøm
IF Frøy Sykkel
NORM1200:15:53,48+00:08:05,87
582208Tuva Siggerud
Soon CK
NORK1200:15:54,98+00:08:07,37
591117Mikkel Skjellum
Follo SK
NORM1100:16:01,83+00:08:14,22
601110Sindre Hvesser Brein
Asker CK
NORM1100:16:02,06+00:08:14,45
611216Mathias Sommerseth
Bærum OCK
NORM1200:16:03,33+00:08:15,72
622206Elena Rise Johnsen
Asker CK
NORK1200:16:17,60+00:08:29,99
631120Mads Simonsen
Follo SK
NORM1100:16:30,50+00:08:42,89
641245Ludvig Erlandsen Eide
Asker CK
NORM1200:16:33,27+00:08:45,66
651200Albin Littorin Sandbu
SpKl. Rye Sykkel
NORM1200:16:34,00+00:08:46,39
661145Alexander Sundquist
CK Nittedal
M1100:16:37,14+00:08:49,53
671129Fredrik Andre Haug
Svelvik SK
NORM1100:16:37,40+00:08:49,79
681226Tobias Pettersen
IF Frøy Sykkel
NORM1200:16:45,55+00:08:57,94
691218Sondre Smette
Bærum OCK
M1200:16:55,35+00:09:07,74
701204Sigurd Glad
SpKl. Rye Sykkel
M1200:17:00,53+00:09:12,92
711214André Windelstad
Asker CK
NORM1200:17:01,18+00:09:13,57
721205Martin Vang Dahl
SpKl. Rye Sykkel
NORM1200:17:01,24+00:09:13,63
731258Aleksander Vannebo
Asker CK
M1200:17:06,89+00:09:19,28
741100BIRK MØLLER GUNDERSEN
SpKl. Rye Sykkel
NORM1100:17:11,51+00:09:23,90
751241Amund August Korsæth
Sarpsborg SK
M1200:17:26,23+00:09:38,62
761210Thorstein Solvang
Asker CK
M1200:17:32,35+00:09:44,74
771246Konrad Bukve
Asker CK
NORM1200:17:37,79+00:09:50,18
782218Joanna Aalstad Bækkelund
SpKl. Rye Sykkel
K1200:17:50,87+00:10:03,26
791201Henrik Wetlesen Borge
SpKl. Rye Sykkel
M1200:18:02,29+00:10:14,68
801217Jesper Zajc Koch
Bærum OCK
M1200:18:07,96+00:10:20,35
811116Petter Mouland
Bærum OCK
NORM1100:18:08,05+00:10:20,44
821220Thomas Haugen de Lange
Bærum OCK
M1200:18:08,25+00:10:20,64
832200Anna Littorin Sandbu
SpKl. Rye Sykkel
NORK1200:18:32,38+00:10:44,77
842207Hege Caroline Pettersen
Bærum OCK
NORK1200:18:34,27+00:10:46,66
851222Edward Sander Woldseth
Follo SK
M1200:18:39,37+00:10:51,76
861212Hans Olav Nøbben
Asker CK
NORM1200:18:51,17+00:11:03,56
871109Jonas Olsson
SpKl. Rye Sykkel
NORM1100:18:56,03+00:11:08,42
881125Joakim Kjær
Bjørndal IF Sykkel
M1100:19:03,79+00:11:16,18
891247Ole Didrik Krogh
Soon CK
M1200:19:10,58+00:11:22,97
901118Jonas Skjellum
Follo SK
M1100:19:18,59+00:11:30,98
912209Linn Mei Waaler
Drøbak-Frogn IL Sykkel
K1200:19:28,85+00:11:41,24
921103Jonas Brandt
SpKl. Rye Sykkel
NORM1100:19:38,16+00:11:50,55
931111Espen Haugøy
Asker CK
M1100:19:46,26+00:11:58,65
941232Henrik Johnsrud
Drøbak-Frogn IL Sykkel
NORM1200:19:46,50+00:11:58,89
951202Iver Barlinn Korvald
SpKl. Rye Sykkel
M1200:19:48,38+00:12:00,77
962205Sunniva Aukan Stenersen
Asker CK
K1200:20:09,68+00:12:22,07
971250Trym Hagen
SpKl. Rye Sykkel
NORM1200:20:16,37+00:12:28,76
981221Åsmund Eggen Kristensen
Bærum OCK
M1200:20:17,84+00:12:30,23
992210Marie Holmboe
CK Nittedal / Girls
K1200:20:20,06+00:12:32,45
1001260Kristoffer Sandaker
Moss CK
NORM1200:20:40,62+00:12:53,01
Report errors