United Bakeries Cup 2012 - Ritt 2: Lillomarka Arena, Hasle/Løren (tempo)

Secondary tabs

RankBibAthleteClassTimeGap
11111Espen Haugøy
Asker CK
M1100:04:48,59
21236Jørgen Anmarkrud
Konnerud IL - sykkelgruppe
NORM1200:04:53,17+00:00:04,58
31231Simon Aspelund Holstad
Drøbak-Frogn IL Sykkel
NORM1200:04:56,62+00:00:08,03
42316Tiril liverud knudsen
Konnerud IL - sykkelgruppe
NORK13-1400:05:05,64+00:00:17,05
52327Martine Opsahl
IF Frøy Sykkel
NORK13-1400:05:10,91+00:00:22,32
62301Aurora Kildahl
Asker CK
K13-1400:05:16,20+00:00:27,61
72208Tuva Siggerud
Soon CK
NORK1200:05:19,24+00:00:30,65
81256Gabriel Slinger
Svelvik SK
NORM1200:05:20,68+00:00:32,09
92324Thea Siggerud
Soon CK
NORK13-1400:05:21,17+00:00:32,58
101211Per Clemet Wisløff
Asker CK
NORM1200:05:21,55+00:00:32,96
111235Håvard Sveen
Romeriksåsen SK
NORM1200:05:26,31+00:00:37,72
121005Erlend Tegneby Vegstø
Soon CK
NORM1000:05:31,14+00:00:42,55
132329Sigrid Bye
Eidsvoll SK / Eidsvoll SK
NORK13-1400:05:32,44+00:00:43,85
141230Håkon Pilvik
Drøbak-Frogn IL Sykkel
NORM1200:05:32,60+00:00:44,01
152311Marte Husby
IF Frøy Sykkel
NORK13-1400:05:35,77+00:00:47,18
161141Jonas Vika
Brumunddal SK
NORM1100:05:37,23+00:00:48,64
172206Elena Rise Johnsen
Asker CK
NORK1200:05:37,85+00:00:49,26
181104Mads grøholdt
SpKl. Rye Sykkel
NORM1100:05:39,48+00:00:50,89
191224Fabian Strøm
IF Frøy Sykkel
NORM1200:05:41,57+00:00:52,98
201241Amund August Korsæth
Sarpsborg SK
M1200:05:42,00+00:00:53,41
211219Vemund Øversjøen
Bærum OCK
NORM1200:05:44,12+00:00:55,53
222320Mina Claussen
Bærum OCK
K13-1400:05:46,13+00:00:57,54
231255Magnus Sørli
Svelvik SK
NORM1200:05:49,04+00:01:00,45
242303Elen Katle Fleten
Asker CK
NORK13-1400:05:49,07+00:01:00,48
251127Lars Hesby Hurum
SpKl Ceres Sykkel
NORM1100:05:49,49+00:01:00,90
261226Tobias Pettersen
IF Frøy Sykkel
NORM1200:05:49,56+00:01:00,97
272306Eira Torsteinsen
Bærum OCK
NORK13-1400:05:51,67+00:01:03,08
282317Julie Bodahl
Konnerud IL Sykkel
NORK13-1400:05:51,78+00:01:03,19
291202Iver Barlinn Korvald
SpKl. Rye Sykkel
M1200:05:52,57+00:01:03,98
301203Ludvig Fischer Aasheim
SpKl. Rye Sykkel
NORM1200:05:52,64+00:01:04,05
311112Eirik Stene
Bærum OCK / BOC
NORM1100:05:53,30+00:01:04,71
321218Sondre Smette
Bærum OCK
M1200:05:54,04+00:01:05,45
332308Tuva Ertzaas Granøien
Bærum OCK
NORK13-1400:05:54,92+00:01:06,33
341215Anders Christian Bjørtomt
Bærum OCK
M1200:05:55,95+00:01:07,36
351216Mathias Sommerseth
Bærum OCK
NORM1200:05:56,46+00:01:07,87
361237Sebastian Dietrich
Bjørndal IF Sykkel
NORM1200:05:58,10+00:01:09,51
372310Maren Aarthun Wangen
IF Frøy Sykkel
NORK13-1400:06:00,10+00:01:11,51
381129Fredrik Andre Haug
Svelvik SK
NORM1100:06:03,53+00:01:14,94
391117Mikkel Skjellum
Follo SK
NORM1100:06:04,41+00:01:15,82
401209Andreas Unhjem Smith
Asker CK
NORM1200:06:06,00+00:01:17,41
412307Martine Fosmo Nyberg
Bærum OCK
K13-1400:06:07,33+00:01:18,74
422302Kaja Gabrielsen
Asker CK
NORK13-1400:06:07,88+00:01:19,29
431110Sindre Hvesser Brein
Asker CK
NORM1100:06:08,47+00:01:19,88
441006Eirik Schau Giskås
Soon CK
NORM1000:06:09,38+00:01:20,79
452216Selma Elise Kildahl
Asker CK
NORK1200:06:10,86+00:01:22,27
462312Sara Malme Gulbrandsen
IF Frøy Sykkel
K13-1400:06:11,66+00:01:23,07
471013Herman Liverud Knudsen
Konnerud IL Sykkel
M1000:06:12,24+00:01:23,65
482304Lisa Sivertsen Bruheim
Asker CK
K13-1400:06:12,43+00:01:23,84
492325Karoline Løvstad
Romeriksåsen SK
K13-1400:06:14,74+00:01:26,15
501200Albin Littorin Sandbu
SpKl. Rye Sykkel
NORM1200:06:15,62+00:01:27,03
512305Henriette Sæterdal Semb
Asker CK
NORK13-1400:06:15,64+00:01:27,05
521227Martin Busengdal
IF Frøy Sykkel
NORM1200:06:17,81+00:01:29,22
531015Oliver Sørbråten Solberg
Nesodden SK
NORM1000:06:18,53+00:01:29,94
541234Magnus Ørslien Tofte
Lørenskog CK
M1200:06:18,55+00:01:29,96
551114Martin Tjøtta
Bærum OCK
NORM1100:06:19,72+00:01:31,13
562309Vera Norli
Bærum OCK
NORK13-1400:06:20,89+00:01:32,30
571212Hans Olav Nøbben
Asker CK
NORM1200:06:24,11+00:01:35,52
582313Jenny Pedersen
Drøbak-Frogn IL Sykkel
K13-1400:06:24,57+00:01:35,98
592201Johanne Dahl Norland
SpKl. Rye Sykkel
NORK1200:06:26,66+00:01:38,07
601123Adrian Myhrvold
IF Frøy Sykkel
NORM1100:06:26,67+00:01:38,08
611100BIRK MØLLER GUNDERSEN
SpKl. Rye Sykkel
NORM1100:06:27,38+00:01:38,79
622200Anna Littorin Sandbu
SpKl. Rye Sykkel
NORK1200:06:27,78+00:01:39,19
631201Henrik Wetlesen Borge
SpKl. Rye Sykkel
M1200:06:28,37+00:01:39,78
641020Gard Woxholt
SpKl. Rye Sykkel
NORM1000:06:29,18+00:01:40,59
651229Rolf Skøien
Soon CK
M1200:06:32,59+00:01:44,00
662100Margrethe Wettre Andreassen
Asker CK
NORK1100:06:32,84+00:01:44,25
671130Wilhelm August Sparby Tarøy
Asker CK
NORM1100:06:33,20+00:01:44,61
682104Henriette A. B. Götz
IF Frøy Sykkel
NORK1100:06:33,30+00:01:44,71
692207Hege Caroline Pettersen
Bærum OCK
NORK1200:06:34,68+00:01:46,09
701220Thomas Haugen de Lange
Bærum OCK
M1200:06:39,83+00:01:51,24
712218Joanna Aalstad Bækkelund
SpKl. Rye Sykkel
K1200:06:40,42+00:01:51,83
721204Sigurd Glad
SpKl. Rye Sykkel
M1200:06:41,05+00:01:52,46
731022Oscar Singsaas Magnussen
Bærum OCK
M1000:06:41,46+00:01:52,87
742103Ragne Norstein
IF Frøy Sykkel
NORK1100:06:44,31+00:01:55,72
752209Linn Mei Waaler
Drøbak-Frogn IL Sykkel
K1200:06:45,66+00:01:57,07
761210Thorstein Solvang
Asker CK
M1200:06:46,93+00:01:58,34
771109Jonas Olsson
SpKl. Rye Sykkel
NORM1100:06:48,24+00:01:59,65
782204Synnøve Julseth Frantzen
Asker CK
K1200:06:48,37+00:01:59,78
791249Thijmen Uitdenbogaardt
Smaalenene SK
M1200:06:49,96+00:02:01,37
801026Anders Larsen Høiås
Birkebeineren IF Sykkel
NORM1000:06:54,73+00:02:06,14
811118Jonas Skjellum
Follo SK
M1100:06:55,46+00:02:06,87
821214André Windelstad
Asker CK
NORM1200:06:56,85+00:02:08,26
831004Sander Hagen
Soon CK
NORM1000:06:57,06+00:02:08,47
841221Åsmund Eggen Kristensen
Bærum OCK
M1200:06:59,06+00:02:10,47
851126Sivert Svardal
SpKl Ceres Sykkel
NORM1100:07:00,28+00:02:11,69
861125Joakim Kjær
Bjørndal IF Sykkel
M1100:07:00,71+00:02:12,12
872107Nora Marie Storvik Grønvold
CK Nittedal / Girls
K1100:07:01,68+00:02:13,09
882328Julie Rustad
Drøbak-Frogn IL Sykkel
K13-1400:07:02,71+00:02:14,12
892106Kaia Malme Gulbrandsen
IF Frøy Sykkel
NORK1100:07:03,42+00:02:14,83
901101Felix K. Bergmann
SpKl. Rye Sykkel
NORM1100:07:05,16+00:02:16,57
911103Jonas Brandt
SpKl. Rye Sykkel
NORM1100:07:06,49+00:02:17,90
921228Jens Henrik Skjeltorp
Soon CK
NORM1200:07:06,71+00:02:18,12
931107Ulrik Bjerke
SpKl. Rye Sykkel
NORM1100:07:12,84+00:02:24,25
941000Andreas Sandgrind
SpKl. Rye Sykkel
M1000:07:14,64+00:02:26,05
952109Hedda Kristiansen
CK Nittedal / Girls
NORK1100:07:18,71+00:02:30,12
961136Oskar Hatlen
Drøbak-Frogn IL Sykkel
NORM1100:07:19,16+00:02:30,57
971208Morten Sund
Asker CK
M1200:07:21,33+00:02:32,74
982205Sunniva Aukan Stenersen
Asker CK
K1200:07:22,93+00:02:34,34
992001Ida Sofie Huseby
SpKl. Rye Sykkel
NORK1000:07:27,08+00:02:38,49
1001106Robin Lysebråte Solli
SpKl. Rye Sykkel
NORM1100:07:27,74+00:02:39,15
Report errors