United Bakeries Cup 2012 - Ritt 1: Skullerud, IF Frøy

Secondary tabs

RankBibAthleteClassTimeGap
11005Erlend Tegneby Vegstø
Soon CK
NORM1000:07:14,14
21015Oliver Sørbråten Solberg
Nesodden SK
NORM1000:07:28,14+00:00:14,00
32208Tuva Siggerud
Soon CK
NORK1200:07:29,25+00:00:15,11
41013Herman Liverud Knudsen
Konnerud IL Sykkel
M1000:07:29,49+00:00:15,35
52206Elena Rise Johnsen
Asker CK
NORK1200:07:30,53+00:00:16,39
61006Eirik Schau Giskås
Soon CK
NORM1000:07:41,07+00:00:26,93
71017Viktor Glenne
Nesodden SK
M1000:08:01,33+00:00:47,19
81011Andre Sundby
Romeriksåsen SK
M1000:08:13,36+00:00:59,22
91022Oscar Singsaas Magnussen
Bærum OCK
M1000:08:18,81+00:01:04,67
102218Joanna Aalstad Bækkelund
SpKl. Rye Sykkel
K1200:08:27,66+00:01:13,52
112216Selma Elise Kildahl
Asker CK
NORK1200:08:41,30+00:01:27,16
122207Hege Caroline Pettersen
Bærum OCK
NORK1200:08:53,63+00:01:39,49
132104Henriette A. B. Götz
IF Frøy Sykkel
NORK1100:08:53,96+00:01:39,82
142100Margrethe Wettre Andreassen
Asker CK
NORK1100:08:56,04+00:01:41,90
152200Anna Littorin Sandbu
SpKl. Rye Sykkel
NORK1200:09:06,36+00:01:52,22
162001Ida Sofie Huseby
SpKl. Rye Sykkel
NORK1000:09:10,39+00:01:56,25
172106Kaia Malme Gulbrandsen
IF Frøy Sykkel
NORK1100:09:10,55+00:01:56,41
182209Linn Mei Waaler
Drøbak-Frogn IL Sykkel
K1200:09:12,86+00:01:58,72
192103Ragne Norstein
IF Frøy Sykkel
NORK1100:09:25,32+00:02:11,18
201002Aleksander Grøn Knudsen
Bærum OCK
M1000:09:27,94+00:02:13,80
212201Johanne Dahl Norland
SpKl. Rye Sykkel
NORK1200:09:29,25+00:02:15,11
221004Sander Hagen
Soon CK
NORM1000:09:29,61+00:02:15,47
232204Synnøve Julseth Frantzen
Asker CK
K1200:09:30,11+00:02:15,97
241021Petter Solberg
SpKl Ceres Sykkel
NORM1000:09:37,34+00:02:23,20
252109Hedda Kristiansen
CK Nittedal / Girls
NORK1100:09:46,38+00:02:32,24
261014Nikolai Grytvik Borbe
-ingen klubb- / Sørkedalen
NORM1000:09:47,59+00:02:33,45
271001Kasper Trygvesson Eikrem
SpKl. Rye Sykkel
NORM1000:09:55,18+00:02:41,04
281010Christian Teilman Eliassen
Lørenskog CK
M1000:09:58,83+00:02:44,69
292101Hennie Thoeneie
Asker CK
K1100:09:59,22+00:02:45,08
302107Nora Marie Storvik Grønvold
CK Nittedal / Girls
K1100:10:00,66+00:02:46,52
312115Marie Trømborg
Soon CK
NORK1100:10:06,14+00:02:52,00
322102Gina Semb
Follo SK
K1100:10:10,04+00:02:55,90
332213Hedvig Skott Bringsjord
Moss CK
NORK1200:10:20,14+00:03:06,00
342010Embla Aalerud
IF Frøy Sykkel
NORK1000:10:23,28+00:03:09,14
352203Ingrid Woldseth
Asker CK
K1200:10:28,54+00:03:14,40
362002Ingeborg Øvreeide
SpKl. Rye Sykkel
NORK1000:10:28,73+00:03:14,59
372202Katharina Sommerfelt
SpKl. Rye Sykkel
NORK1200:10:39,13+00:03:24,99
382105Hannah Elisabeth Grude
IF Frøy Sykkel
K1100:10:42,98+00:03:28,84
392116Maren Hov Fodnæss
Bærum OCK
K1100:10:44,09+00:03:29,95
402114Emilie G. Bille
Romeriksåsen SK
K1100:10:52,53+00:03:38,39
411019Elias Henriksen
Nesodden SK
M1000:10:59,99+00:03:45,85
412004Hannah Lervik
Asker CK
NORK1000:10:59,99+00:03:45,85
431007christopher Marius Møien van der Lende
Drøbak-Frogn IL Sykkel
NORM1000:11:13,26+00:03:59,12
442009Randine Louise Skofteby
Follo SK
K1000:11:17,53+00:04:03,39
452214Pernille Skott Bringsjord
Moss CK
NORK1200:11:19,73+00:04:05,59
462006Vilde Windelstad
Asker CK
K1000:11:21,87+00:04:07,73
472008Rebecca Caroline Skofteby
Follo SK
K1000:11:24,86+00:04:10,72
482110Anine Leenderts
CK Nittedal / Girls
K1100:11:26,23+00:04:12,09
491024Mats Jun Larsen
SpKl. Rye Sykkel
M1000:11:27,86+00:04:13,72
501018Joachim Binder
Nesodden SK
M1000:11:34,72+00:04:20,58
511016Ådne Finset
Nesodden SK
NORM1000:11:40,72+00:04:26,58
522215Sofie Finstad
Nesodden SK
NORK1200:11:45,95+00:04:31,81
532013Nora Ingeberg
Nesodden SK
NORK1000:11:49,20+00:04:35,06
542108Henriette Winum
CK Nittedal / Girls
K1100:11:49,86+00:04:35,72
552007mia støkken
Bærum OCK
NORK1000:11:54,25+00:04:40,11
562111Oda Olsvik Johnsen
Bjørndal IF Sykkel
K1100:11:55,09+00:04:40,95
572003Julie Dahl Norland
SpKl. Rye Sykkel / Sykkelklubben Rye
NORK1000:12:01,01+00:04:46,87
582212Selma Tærum
Lørenskog CK
K1200:12:07,79+00:04:53,65
592014Henriette Malerstuen
Bjørndal IF Sykkel
K1000:12:20,95+00:05:06,81
601003Magnus Guriby
IF Frøy Sykkel
M1000:12:22,21+00:05:08,07
611236Jørgen Anmarkrud
Konnerud IL - sykkelgruppe
NORM1200:12:47,19+00:05:33,05
621231Simon Aspelund Holstad
Drøbak-Frogn IL Sykkel
NORM1200:13:47,42+00:06:33,28
631112Eirik Stene
Bærum OCK / BOC
NORM1100:14:28,77+00:07:14,63
641235Håvard Sveen
Romeriksåsen SK
NORM1200:14:52,05+00:07:37,91
651203Ludvig Fischer Aasheim
SpKl. Rye Sykkel
NORM1200:14:56,11+00:07:41,97
661240Fridtjof Kristiansen
Nesodden SK
NORM1200:14:58,34+00:07:44,20
671214André Windelstad
Asker CK
NORM1200:15:12,10+00:07:57,96
681119Sebastian Berg
Follo SK
NORM1100:15:14,74+00:08:00,60
691127Lars Hesby Hurum
SpKl Ceres Sykkel
NORM1100:15:19,47+00:08:05,33
701237Sebastian Dietrich
Bjørndal IF Sykkel
NORM1200:15:19,49+00:08:05,35
711104Mads grøholdt
SpKl. Rye Sykkel
NORM1100:15:24,23+00:08:10,09
721110Sindre Hvesser Brein
Asker CK
NORM1100:15:32,61+00:08:18,47
731209Andreas Unhjem Smith
Asker CK
NORM1200:15:41,81+00:08:27,67
742316Tiril liverud knudsen
Konnerud IL - sykkelgruppe
NORK13-1400:15:49,93+00:08:35,79
751202Iver Barlinn Korvald
SpKl. Rye Sykkel
M1200:16:02,94+00:08:48,80
761224Fabian Strøm
IF Frøy Sykkel
NORM1200:16:03,75+00:08:49,61
771227Martin Busengdal
IF Frøy Sykkel
NORM1200:16:08,43+00:08:54,29
781117Mikkel Skjellum
Follo SK
NORM1100:16:16,79+00:09:02,65
791230Håkon Pilvik
Drøbak-Frogn IL Sykkel
NORM1200:16:19,50+00:09:05,36
801219Vemund Øversjøen
Bærum OCK
NORM1200:16:19,96+00:09:05,82
811120Mads Simonsen
Follo SK
NORM1100:16:21,07+00:09:06,93
821123Adrian Myhrvold
IF Frøy Sykkel
NORM1100:16:24,49+00:09:10,35
831129Fredrik Andre Haug
Svelvik SK
NORM1100:16:37,72+00:09:23,58
841210Thorstein Solvang
Asker CK
M1200:16:38,27+00:09:24,13
851223Petter Andresen
IF Frøy Sykkel
NORM1200:16:44,85+00:09:30,71
861225Even Lunsæter Larsen
IF Frøy Sykkel
M1200:16:52,63+00:09:38,49
871114Martin Tjøtta
Bærum OCK
NORM1100:16:58,35+00:09:44,21
882311Marte Husby
IF Frøy Sykkel
NORK13-1400:16:58,42+00:09:44,28
891217Jesper Zajc Koch
Bærum OCK
M1200:16:59,69+00:09:45,55
901100BIRK MØLLER GUNDERSEN
SpKl. Rye Sykkel
NORM1100:17:02,35+00:09:48,21
911125Joakim Kjær
Bjørndal IF Sykkel
M1100:17:07,54+00:09:53,40
921245Ludvig Erlandsen Eide
Asker CK
NORM1200:17:08,73+00:09:54,59
932324Thea Siggerud
Soon CK
NORK13-1400:17:09,03+00:09:54,89
941200Albin Littorin Sandbu
SpKl. Rye Sykkel
NORM1200:17:11,09+00:09:56,95
951205Martin Vang Dahl
SpKl. Rye Sykkel
NORM1200:17:20,16+00:10:06,02
961216Mathias Sommerseth
Bærum OCK
NORM1200:17:21,98+00:10:07,84
972000Cornelia Sommerfelt
SpKl. Rye Sykkel
K1000:17:27,48+00:10:13,34
981246Konrad Bukve
Asker CK
NORM1200:17:29,58+00:10:15,44
991215Anders Christian Bjørtomt
Bærum OCK
M1200:17:36,40+00:10:22,26
1001226Tobias Pettersen
IF Frøy Sykkel
NORM1200:17:46,16+00:10:32,02
Report errors