Nissan-Cup 2011 - Ritt 9: Holmenkollen v/Rye

Secondary tabs

RankBibAthleteClassTimeGap
11012Sindre Hvesser Brein
Asker CK
NORM1000:06:33,1
21002Birk Møller Gundersen
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
NORM1000:06:55,2+00:00:22,1
31019Mads Grøholdt
-Ingen klubb- / sørkedalens if
NORM1000:07:02,8+00:00:29,7
41001Ulrik Bjerke
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
NORM1000:07:06,3+00:00:33,2
51015Mikkel Skjellum
Follo SK
NORM1000:07:09,5+00:00:36,4
61014Sebastian Berg
Follo SK
NORM1000:07:17,1+00:00:44,0
71025Sivert Svardal
SpKl Ceres Sykkel
NORM1000:07:21,9+00:00:48,8
81021Eirik Stene
-Ingen klubb- / Jutul IL
NORM1000:07:25,0+00:00:51,9
91033Adrian Myhrvold
IF Frøy - sykkelgruppe
NORM1000:07:30,4+00:00:57,3
101024Martin Tjøtta
Bærum OCK
NORM1000:07:31,2+00:00:58,1
111010Herman Hanken
CK Nittedal
NORM1000:07:31,6+00:00:58,5
122017Nora Landquist
Horten og Omegn Cykleklubb
NORK1000:07:37,2+00:01:04,1
131013Mads Simonsen
Follo SK
NORM1000:07:58,2+00:01:25,1
142021Hennie Engebretsen
Horten og Omegn Cykleklubb
NORK1000:08:02,3+00:01:29,2
152002Hedda Kristiansen
CK Nittedal
NORK1000:08:04,7+00:01:31,6
161003Jonas Olsson
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
NORM1000:08:05,5+00:01:32,4
172008Henriette Angelica Götz
IF Frøy - sykkelgruppe
NORK1000:08:07,9+00:01:34,8
181007Felix K. Bergmann
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
NORM1000:08:08,6+00:01:35,5
191018Robin Lysebråte Solli
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
NORM1000:08:14,9+00:01:41,8
201023Maximillian (max) Borka
Bærum OCK
M1000:08:21,2+00:01:48,1
211042Fredrik Andre Haug
Svelvik SK
NORM1000:08:24,3+00:01:51,2
222010Margrethe Wettre Andreassen
Asker CK
NORK1000:08:45,6+00:02:12,5
231029Kristian Nilsborg Holiman
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
NORM1000:08:55,3+00:02:22,2
241017Petter Mouland
Bærum OCK
NORM1000:09:10,9+00:02:37,8
251004Joakim Hval
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
M1000:09:19,4+00:02:46,3
261044Paul Linnestad Kelley
Soon Ck
M1000:09:20,3+00:02:47,2
272001Ragne Norstein
IF Frøy - sykkelgruppe
NORK1000:09:24,2+00:02:51,1
282006Kaia Malme Gulbrandsen
IF Frøy - sykkelgruppe
NORK1000:09:39,4+00:03:06,3
291028Jonas Skjellum
Follo SK
M1000:09:40,7+00:03:07,6
302004Nora Marie Storvikl Grønvold
CK Nittedal
K1000:09:44,0+00:03:10,9
311008Joakim Kjær
Bjørndal IF Sykkel
M1000:09:48,7+00:03:15,6
321016Oskar Hatlen
Drøbak-Frogn IL Sykkel
NORM1000:09:54,0+00:03:20,9
332022Gina Semb
Follo SK
K1000:10:49,5+00:04:16,4
342007Hannah Elisabeth Grude
IF Frøy - sykkelgruppe
K1000:11:07,8+00:04:34,7
351035Tallak Ronde
Follo SK
M1000:11:11,1+00:04:38,0
361011Eskil Sørgjerd
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
M1000:11:21,3+00:04:48,2
372015Aurora Jarmot
Follo SK
K1000:11:28,3+00:04:55,2
382005Anine Leenderts
CK Nittedal
K1000:11:47,5+00:05:14,4
392009Sara Emilie Pettersen Høidahl
Follo SK
K1000:11:59,8+00:05:26,7
392020Henriette Winum
CK Nittedal
K1000:11:59,8+00:05:26,7
411221Kevin Skofteby
Follo SK
NORM1200:12:03,1+00:05:30,0
411260Olaf Hoffstad
Sandefjord SK - sykkelgruppe
NORM1200:12:03,1+00:05:30,0
431201Trym Bern Hansen
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
NORM1200:12:06,1+00:05:33,0
441226Vebjørn B. Rønning
Svelvik SK
NORM1200:12:06,2+00:05:33,1
451005Lars Martin Tangen Tjernsli
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
NORM1000:12:13,3+00:05:40,2
461219Markus Berg
Follo SK
NORM1200:12:18,6+00:05:45,5
471202Håvard Moseby
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
NORM1200:12:30,8+00:05:57,7
481227Knut Røhme
Romeriksåsen sykkelklubb
NORM1200:12:33,9+00:06:00,8
491230Tobias Johannessen
Drøbak-Frogn IL Sykkel / Team Nakamura
NORM1200:12:46,2+00:06:13,1
501204Herman Bjerke
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
NORM1200:12:49,3+00:06:16,2
511231Anders Johannessen
Drøbak-Frogn IL Sykkel / Team Nakamura
NORM1200:12:58,6+00:06:25,5
521207Torjus Dybendahl Hartz
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
M1200:13:10,8+00:06:37,7
531107Simon Holstad
Drøbak-Frogn IL Sykkel
NORM1100:13:11,3+00:06:38,2
541213Aslak Djuve
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
NORM1200:13:13,9+00:06:40,8
551102Ludvig Fischer Aasheim
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
NORM1100:13:17,5+00:06:44,4
551109Johannes Skarø
Drøbak-Frogn IL Sykkel
M1100:13:17,5+00:06:44,4
572205Tuva Ertzaas Granøien
Bærum OCK
NORK1200:13:22,1+00:06:49,0
581232Kristian Kristiansen Kåsamoen
Bærum OCK
NORM1200:13:26,1+00:06:53,0
591160Andreas Askjer
Horten og Omegn Cykleklubb
M1100:13:30,0+00:06:56,9
601216Erik Bødtker Fjærli
Asker CK
NORM1200:13:35,4+00:07:02,3
611220Robin Skjellum
Follo SK
M1200:13:38,5+00:07:05,4
621111Håkon Pilvik
Drøbak-Frogn IL Sykkel
NORM1100:13:48,5+00:07:15,4
621115Håvard Sveen
Romeriksåsen sykkelklubb
NORM1100:13:48,5+00:07:15,4
641222Isak Svarstad Carlsen
Asker CK
M1200:13:50,9+00:07:17,8
651203Tinius Gadderud
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
NORM1200:13:59,2+00:07:26,1
661255Torjus Helland With
-Ingen klubb- / The With Brothers
M1200:14:06,4+00:07:33,3
671256Sondre Helland With
-Ingen klubb- / The With Brothers
M1200:14:09,5+00:07:36,4
681225Mats Tubaas Glende
Soon Cykleklubb
NORM1200:14:12,6+00:07:39,5
691127Per Clemet Wisløff
Asker CK
NORM1100:14:13,4+00:07:40,3
701212Ola Jåvold Landmark
Bærum OCK
NORM1200:14:16,7+00:07:43,6
711250Marius Bull Karlsen
IF Frøy
NORM1200:14:28,2+00:07:55,1
722201Maren Aarthun Wangen
Bjørndal IF Sykkel
NORK1200:14:29,2+00:07:56,1
731215Anders Lervik
Asker CK
M1200:14:34,4+00:08:01,3
742222Julie Bodahl
Eiker CK
K1200:14:38,4+00:08:05,3
752210Thea Siggerud
Soon Ck
NORK1200:14:41,7+00:08:08,6
761101Albin Littorin Sandbu
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
NORM1100:14:47,3+00:08:14,2
761123Anders Christian Bjørtomt
Bærum OCK
M1100:14:47,3+00:08:14,2
781121Mathias Sommerseth
Bærum OCK
NORM1100:14:50,4+00:08:17,3
791214Magnus Nestli
SpKl Ceres Sykkel
NORM1200:14:52,9+00:08:19,8
801120Fabian Strøm
IF Frøy - sykkelgruppe
NORM1100:14:53,6+00:08:20,5
811239Thomas Meinicke
Bærum OCK
NORM1200:14:59,1+00:08:26,0
821223Ole-herman Bergby
CK Nittedal
NORM1200:15:05,2+00:08:32,1
831116Andreas Unhjem Smith
Asker CK
NORM1100:15:12,2+00:08:39,1
841228Martin Støkken Aker
Soon Cykleklubb
M1200:15:14,5+00:08:41,4
851144André Windelstad
Asker CK
NORM1100:15:18,4+00:08:45,3
852101Anna Littorin Sandbu
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
NORK1100:15:18,4+00:08:45,3
852209Sara Malme Gulbrandsen
IF Frøy - sykkelgruppe
K1200:15:18,4+00:08:45,3
881236Håkon Jørgen Grude
IF Frøy - sykkelgruppe
NORM1200:15:26,9+00:08:53,8
891119Hans Olav Nøbben
Asker CK
NORM1100:15:33,8+00:09:00,7
901163Ludvig Eide
Asker CK
NORM1100:15:36,9+00:09:03,8
911208Nikolai Jones Arnesen
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
M1200:15:42,3+00:09:09,2
922212Eira Torsteinsen
Bærum OCK
NORK1200:15:42,5+00:09:09,4
931126Iver Barlinn Korvald
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
M1100:15:46,2+00:09:13,1
942204Elen Katle Fleten
Asker CK
NORK1200:15:48,6+00:09:15,5
952109Hege Caroline Pettersen
Bærum OCK
NORK1100:15:49,2+00:09:16,1
961206Håkon Bjørndal-riis
Lørenskog ck
NORM1200:15:51,7+00:09:18,6
972207Henriette Sæterdal Semb
Asker CK
NORK1200:15:54,8+00:09:21,7
981106Sebastian Dietrich
Bjørndal IF Sykkel
NORM1100:16:00,0+00:09:26,9
991129Henrik Wetlesen Borge
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
M1100:16:01,0+00:09:27,9
991245Gard Brovold
M1200:16:01,0+00:09:27,9
Report errors