Nissan-Cup 2011 - Ritt 7: Gullhaug v/BOC

Secondary tabs

RankBibAthleteClassTimeGap
11012Sindre Hvesser Brein
Asker CK
NORM1000:10:01,2
21019Mads Grøholdt
-Ingen klubb- / sørkedalens if
NORM1000:10:07,4+00:00:06,2
31015Mikkel Skjellum
Follo SK
NORM1000:10:32,2+00:00:31,0
31021Eirik Stene
-Ingen klubb- / Jutul IL
NORM1000:10:32,2+00:00:31,0
31042Fredrik Andre Haug
Svelvik SK
NORM1000:10:32,2+00:00:31,0
61014Sebastian Berg
Follo SK
NORM1000:10:44,6+00:00:43,4
61024Martin Tjøtta
Bærum OCK
NORM1000:10:44,6+00:00:43,4
82106Elena Rise Johnsen
Asker CK
NORK1100:11:09,1+00:01:07,9
91001Ulrik Bjerke
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
NORM1000:11:18,2+00:01:17,0
101022Morten Hertzenberg
Bærum OCK
M1000:11:21,3+00:01:20,1
112116Tuva Siggerud
Soon Ck
NORK1100:11:27,7+00:01:26,5
121020Wilhelm August Sparby Tarøy
Bærum OCK
NORM1000:11:36,7+00:01:35,5
131034Christian Frøyland Foss
IF Frøy
M1000:11:45,8+00:01:44,6
141003Jonas Olsson
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
NORM1000:11:51,9+00:01:50,7
151025Sivert Svardal
SpKl Ceres Sykkel
NORM1000:11:55,0+00:01:53,8
151033Adrian Myhrvold
IF Frøy - sykkelgruppe
NORM1000:11:55,0+00:01:53,8
172101Anna Littorin Sandbu
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
NORK1100:12:04,9+00:02:03,7
181013Mads Simonsen
Follo SK
NORM1000:12:10,1+00:02:08,9
191030Jens Ek
Ingen klubb / Jutul IL
M1000:12:13,5+00:02:12,3
201023Maximillian (max) Borka
Bærum OCK
M1000:12:19,7+00:02:18,5
212008Henriette Angelica Götz
IF Frøy - sykkelgruppe
NORK1000:12:23,5+00:02:22,3
221029Kristian Nilsborg Holiman
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
NORM1000:12:29,0+00:02:27,8
231018Robin Lysebråte Solli
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
NORM1000:12:35,1+00:02:33,9
242105Linn Mei Waaler
Drøbak-Frogn IL Sykkel
K1100:12:37,9+00:02:36,7
252002Hedda Kristiansen
CK Nittedal
NORK1000:12:39,0+00:02:37,8
252109Hege Caroline Pettersen
Bærum OCK
NORK1100:12:39,0+00:02:37,8
272010Margrethe Wettre Andreassen
Asker CK
NORK1000:12:42,1+00:02:40,9
281007Felix K. Bergmann
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
NORM1000:12:44,2+00:02:43,0
291008Joakim Kjær
Bjørndal IF Sykkel
M1000:12:50,6+00:02:49,4
301016Oskar Hatlen
Drøbak-Frogn IL Sykkel
NORM1000:13:02,9+00:03:01,7
312004Nora Marie Storvikl Grønvold
CK Nittedal
K1000:13:09,0+00:03:07,8
322103Johanne Dahl Norland
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
NORK1100:13:09,8+00:03:08,6
332006Kaia Malme Gulbrandsen
IF Frøy - sykkelgruppe
NORK1000:13:18,3+00:03:17,1
341044Paul Linnestad Kelley
Soon Ck
M1000:13:27,7+00:03:26,5
354036Edvard Fossen
BOC
M1000:13:30,8+00:03:29,6
362113Marie Holmboe
CK Nittedal
K1100:13:49,8+00:03:48,6
372001Ragne Norstein
IF Frøy - sykkelgruppe
NORK1000:13:56,1+00:03:54,9
382104Ingrid Woldseth
Asker CK
K1100:13:59,2+00:03:58,0
382107Selma Elise Kildahl
Asker CK
NORK1100:13:59,2+00:03:58,0
382108Ragnhild Wilskog
CK Nittedal
K1100:13:59,2+00:03:58,0
411017Petter Mouland
Bærum OCK
NORM1000:14:26,6+00:04:25,4
421004Joakim Hval
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
M1000:14:57,4+00:04:56,2
432011Emilie G. Bille
Romeriksåsen sykkelklubb
K1000:14:57,9+00:04:56,7
442012Sara Løvstad
Romeriksåsen sykkelklubb
NORK1000:15:04,1+00:05:02,9
452007Hannah Elisabeth Grude
IF Frøy - sykkelgruppe
K1000:15:07,2+00:05:06,0
461221Kevin Skofteby
Follo SK
NORM1200:15:22,8+00:05:21,6
471201Trym Bern Hansen
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
NORM1200:15:32,1+00:05:30,9
481005Lars Martin Tangen Tjernsli
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
NORM1000:15:36,8+00:05:35,6
491202Håvard Moseby
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
NORM1200:15:41,3+00:05:40,1
501217Mathias Tefre
IF Frøy - sykkelgruppe
M1200:15:50,5+00:05:49,3
511009Marius Bergersen
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
M1000:15:56,1+00:05:54,9
521247Olav Rygnestad Haugerud
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
NORM1200:16:05,8+00:06:04,6
531035Tallak Ronde
Follo SK
M1000:16:30,0+00:06:28,8
542009Sara Emilie Pettersen Høidahl
Follo SK
K1000:16:45,2+00:06:44,0
551112Jørgen Anmarkrud
Konnerud IL - sykkelgruppe
NORM1100:16:51,4+00:06:50,2
561204Herman Bjerke
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
NORM1200:16:54,9+00:06:53,7
571227Knut Røhme
Romeriksåsen sykkelklubb
NORM1200:17:01,0+00:06:59,8
581219Markus Berg
Follo SK
NORM1200:17:13,3+00:07:12,1
581220Robin Skjellum
Follo SK
M1200:17:13,3+00:07:12,1
601107Simon Holstad
Drøbak-Frogn IL Sykkel
NORM1100:17:18,8+00:07:17,6
611160Andreas Askjer
Horten og Omegn Cykleklubb
M1100:17:25,0+00:07:23,8
621213Aslak Djuve
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
NORM1200:17:34,8+00:07:33,6
631237Joakim Sundby
Romeriksåsen sykkelklubb
NORM1200:17:40,9+00:07:39,7
641111Håkon Pilvik
Drøbak-Frogn IL Sykkel
NORM1100:17:46,5+00:07:45,3
651226Vebjørn B. Rønning
Svelvik SK
NORM1200:17:50,1+00:07:48,9
661216Erik Bødtker Fjærli
Asker CK
NORM1200:17:53,2+00:07:52,0
671239Thomas Meinicke
Bærum OCK
NORM1200:17:59,4+00:07:58,2
681109Johannes Skarø
Drøbak-Frogn IL Sykkel
M1100:18:04,9+00:08:03,7
691127Per Clemet Wisløff
Asker CK
NORM1100:18:06,9+00:08:05,7
701203Tinius Gadderud
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
NORM1200:18:07,6+00:08:06,4
711115Håvard Sveen
Romeriksåsen sykkelklubb
NORM1100:18:23,3+00:08:22,1
721123Anders Christian Bjørtomt
Bærum OCK
M1100:18:31,6+00:08:30,4
731232Kristian Kristiansen Kåsamoen
Bærum OCK
NORM1200:18:42,1+00:08:40,9
741212Ola Jåvold Landmark
Bærum OCK
NORM1200:18:48,2+00:08:47,0
741215Anders Lervik
Asker CK
M1200:18:48,2+00:08:47,0
761210William Støkken
Bærum OCK
NORM1200:18:49,8+00:08:48,6
771101Albin Littorin Sandbu
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
NORM1100:19:00,3+00:08:59,1
781116Andreas Unhjem Smith
Asker CK
NORM1100:19:00,4+00:08:59,2
791102Ludvig Fischer Aasheim
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
NORM1100:19:00,5+00:08:59,3
802205Tuva Ertzaas Granøien
Bærum OCK
NORK1200:19:15,2+00:09:14,0
811211Oskar Tronnsønn Skjerstad
CK Nittedal
M1200:19:21,9+00:09:20,7
822212Eira Torsteinsen
Bærum OCK
NORK1200:19:33,1+00:09:31,9
831250Marius Bull Karlsen
IF Frøy
NORM1200:19:40,3+00:09:39,1
841218Eirik Wattne Andsem
Bærum OCK
M1200:19:46,5+00:09:45,3
841223Ole-herman Bergby
CK Nittedal
NORM1200:19:46,5+00:09:45,3
861229Petter Lie Håkenrud
Asker CK
M1200:19:49,6+00:09:48,4
872210Thea Siggerud
Soon Ck
NORK1200:20:07,3+00:10:06,1
881253Fabian Glenne
Nesodden
NORM1200:20:08,0+00:10:06,8
891138Sondre Smette
Bærum OCK
M1100:20:20,6+00:10:19,4
901143Martin Busengdal
IF Frøy - sykkelgruppe
NORM1100:20:23,7+00:10:22,5
912204Elen Katle Fleten
Asker CK
NORK1200:20:25,7+00:10:24,5
921224Magnus Frøyland Foss
IF Frøy - sykkelgruppe
M1200:20:32,5+00:10:31,3
931120Fabian Strøm
IF Frøy - sykkelgruppe
NORM1100:20:36,0+00:10:34,8
941126Iver Barlinn Korvald
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
M1100:20:48,3+00:10:47,1
952203Kaja Gabrielsen
Asker CK
NORK1200:20:56,6+00:10:55,4
962211Martine Fosmo Nyberg
Bærum OCK
K1200:21:02,8+00:11:01,6
972213Vera Norli
Bærum OCK
NORK1200:21:14,5+00:11:13,3
981121Mathias Sommerseth
Bærum OCK
NORM1100:21:26,5+00:11:25,3
991236Håkon Jørgen Grude
IF Frøy - sykkelgruppe
NORM1200:21:27,2+00:11:26,0
1001140Fredrik C. Arentz
Bærum OCK
NORM1100:21:54,2+00:11:53,0
Report errors