Nissan-Cup 2011 - Ritt 6: Skullerud v/IF Frøy

Secondary tabs

RankBibAthleteClassTimeGap
12106Elena Rise Johnsen
Asker CK
NORK1100:06:14,8
21042Fredrik Andre Haug
Svelvik SK
NORM1000:06:31,9+00:00:17,1
31014Sebastian Berg
Follo SK
NORM1000:06:35,0+00:00:20,2
42116Tuva Siggerud
Soon Ck
NORK1100:06:45,8+00:00:31,0
52210Thea Siggerud
Soon Ck
NORK1200:06:46,2+00:00:31,4
61001Ulrik Bjerke
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
NORM1000:06:47,2+00:00:32,4
61012Sindre Hvesser Brein
Asker CK
NORM1000:06:47,2+00:00:32,4
82101Anna Littorin Sandbu
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
NORK1100:06:48,9+00:00:34,1
92205Tuva Ertzaas Granøien
Bærum OCK
NORK1200:06:58,4+00:00:43,6
102203Kaja Gabrielsen
Asker CK
NORK1200:07:01,5+00:00:46,7
111015Mikkel Skjellum
Follo SK
NORM1000:07:05,5+00:00:50,7
121019Mads Grøholdt
-Ingen klubb- / sørkedalens if
NORM1000:07:08,6+00:00:53,8
132103Johanne Dahl Norland
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
NORK1100:07:10,2+00:00:55,4
142201Maren Aarthun Wangen
Bjørndal IF Sykkel
NORK1200:07:13,7+00:00:58,9
142204Elen Katle Fleten
Asker CK
NORK1200:07:13,7+00:00:58,9
162212Eira Torsteinsen
Bærum OCK
NORK1200:07:19,8+00:01:05,0
172105Linn Mei Waaler
Drøbak-Frogn IL Sykkel
K1100:07:22,4+00:01:07,6
182207Henriette Sæterdal Semb
Asker CK
NORK1200:07:29,0+00:01:14,2
191002Birk Møller Gundersen
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
NORM1000:07:29,8+00:01:15,0
202213Vera Norli
Bærum OCK
NORK1200:07:35,1+00:01:20,3
212109Hege Caroline Pettersen
Bærum OCK
NORK1100:07:40,7+00:01:25,9
222107Selma Elise Kildahl
Asker CK
NORK1100:07:43,8+00:01:29,0
231010Herman Hanken
CK Nittedal
NORM1000:07:45,1+00:01:30,3
242206Mina Claussen
Bærum OCK
K1200:07:50,4+00:01:35,6
242209Sara Malme Gulbrandsen
IF Frøy - sykkelgruppe
K1200:07:50,4+00:01:35,6
261024Martin Tjøtta
Bærum OCK
NORM1000:07:54,3+00:01:39,5
272219Katrine Opseth
Soon Ck
K1200:08:11,7+00:01:56,9
282112Marthe Bagger
Halden CK
K1100:08:14,2+00:01:59,4
292008Henriette Angelica Götz
IF Frøy - sykkelgruppe
NORK1000:08:18,6+00:02:03,8
301025Sivert Svardal
SpKl Ceres Sykkel
NORM1000:08:21,7+00:02:06,9
311033Adrian Myhrvold
IF Frøy - sykkelgruppe
NORM1000:08:30,9+00:02:16,1
321003Jonas Olsson
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
NORM1000:08:40,1+00:02:25,3
332102Katharina Sommerfelt
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
NORK1100:08:51,0+00:02:36,2
342202Lisa Sivertsen Bruheim
Asker CK
K1200:08:52,0+00:02:37,2
351026Adrian Sterri
Lørenskog ck
M1000:08:52,2+00:02:37,4
361016Oskar Hatlen
Drøbak-Frogn IL Sykkel
NORM1000:08:55,3+00:02:40,5
371030Jens Ek
Ingen klubb / Jutul IL
M1000:08:58,4+00:02:43,6
372002Hedda Kristiansen
CK Nittedal
NORK1000:08:58,4+00:02:43,6
392208Hedvig Fjøsne Bredesen
CK Nittedal
K1200:09:10,2+00:02:55,4
401008Joakim Kjær
Bjørndal IF Sykkel
M1000:09:10,6+00:02:55,8
412010Margrethe Wettre Andreassen
Asker CK
NORK1000:09:13,7+00:02:58,9
422004Nora Marie Storvikl Grønvold
CK Nittedal
K1000:09:16,8+00:03:02,0
432001Ragne Norstein
IF Frøy - sykkelgruppe
NORK1000:09:29,0+00:03:14,2
442113Marie Holmboe
CK Nittedal
K1100:09:33,7+00:03:18,9
451017Petter Mouland
Bærum OCK
NORM1000:09:43,5+00:03:28,7
462006Kaia Malme Gulbrandsen
IF Frøy - sykkelgruppe
NORK1000:09:44,3+00:03:29,5
471028Jonas Skjellum
Follo SK
M1000:09:47,4+00:03:32,6
482011Emilie G. Bille
Romeriksåsen sykkelklubb
K1000:09:50,5+00:03:35,7
492007Hannah Elisabeth Grude
IF Frøy - sykkelgruppe
K1000:10:30,0+00:04:15,2
502015Aurora Jarmot
Follo SK
K1000:10:41,4+00:04:26,6
511043Jonas Dyrli Thoresen
Røa IL
M1000:10:45,3+00:04:30,5
521112Jørgen Anmarkrud
Konnerud IL - sykkelgruppe
NORM1100:10:49,8+00:04:35,0
531221Kevin Skofteby
Follo SK
NORM1200:11:03,3+00:04:48,5
541201Trym Bern Hansen
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
NORM1200:11:03,4+00:04:48,6
551005Lars Martin Tangen Tjernsli
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
NORM1000:11:15,0+00:05:00,2
561107Simon Holstad
Drøbak-Frogn IL Sykkel
NORM1100:11:29,5+00:05:14,7
571202Håvard Moseby
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
NORM1200:11:33,7+00:05:18,9
581219Markus Berg
Follo SK
NORM1200:11:36,8+00:05:22,0
591227Knut Røhme
Romeriksåsen sykkelklubb
NORM1200:11:42,9+00:05:28,1
602018Hedda Constance Nymoen
K1000:11:43,1+00:05:28,3
611111Håkon Pilvik
Drøbak-Frogn IL Sykkel
NORM1100:11:46,5+00:05:31,7
621115Håvard Sveen
Romeriksåsen sykkelklubb
NORM1100:11:50,7+00:05:35,9
631216Erik Bødtker Fjærli
Asker CK
NORM1200:12:13,3+00:05:58,5
631226Vebjørn B. Rønning
Svelvik SK
NORM1200:12:13,3+00:05:58,5
631230Tobias Johannessen
Drøbak-Frogn IL Sykkel / Team Nakamura
NORM1200:12:13,3+00:05:58,5
661231Anders Johannessen
Drøbak-Frogn IL Sykkel / Team Nakamura
NORM1200:12:19,4+00:06:04,6
671127Per Clemet Wisløff
Asker CK
NORM1100:12:24,2+00:06:09,4
681102Ludvig Fischer Aasheim
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
NORM1100:12:42,6+00:06:27,8
691109Johannes Skarø
Drøbak-Frogn IL Sykkel
M1100:12:45,7+00:06:30,9
701207Torjus Dybendahl Hartz
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
M1200:12:49,8+00:06:35,0
701211Oskar Tronnsønn Skjerstad
CK Nittedal
M1200:12:49,8+00:06:35,0
701220Robin Skjellum
Follo SK
M1200:12:49,8+00:06:35,0
731101Albin Littorin Sandbu
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
NORM1100:12:57,9+00:06:43,1
741225Mats Tubaas Glende
Soon Cykleklubb
NORM1200:13:07,1+00:06:52,3
751237Joakim Sundby
Romeriksåsen sykkelklubb
NORM1200:13:17,1+00:07:02,3
751250Marius Bull Karlsen
IF Frøy
NORM1200:13:17,1+00:07:02,3
771212Ola Jåvold Landmark
Bærum OCK
NORM1200:13:20,2+00:07:05,4
781123Anders Christian Bjørtomt
Bærum OCK
M1100:13:21,8+00:07:07,0
791253Fabian Glenne
Nesodden
NORM1200:13:23,3+00:07:08,5
801120Fabian Strøm
IF Frøy - sykkelgruppe
NORM1100:13:24,9+00:07:10,1
811239Thomas Meinicke
Bærum OCK
NORM1200:13:29,5+00:07:14,7
821215Anders Lervik
Asker CK
M1200:13:50,7+00:07:35,9
831143Martin Busengdal
IF Frøy - sykkelgruppe
NORM1100:13:52,7+00:07:37,9
841245Gard Brovold
M1200:14:02,1+00:07:47,3
851214Magnus Nestli
SpKl Ceres Sykkel
NORM1200:14:09,0+00:07:54,2
861126Iver Barlinn Korvald
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
M1100:14:11,0+00:07:56,2
871116Andreas Unhjem Smith
Asker CK
NORM1100:14:22,9+00:08:08,1
881144André Windelstad
Asker CK
NORM1100:14:23,2+00:08:08,4
891121Mathias Sommerseth
Bærum OCK
NORM1100:14:26,0+00:08:11,2
901125Petter Andresen
IF Frøy - sykkelgruppe
NORM1100:14:29,0+00:08:14,2
911206Håkon Bjørndal-riis
Lørenskog ck
NORM1200:14:39,5+00:08:24,7
922315Ingvild Gåskjenn
Horten og Omegn Cykleklubb
NORK13-1400:14:41,3+00:08:26,5
931106Sebastian Dietrich
Bjørndal IF Sykkel
NORM1100:14:44,7+00:08:29,9
942309Tiril Liverud Knudsen
Konnerud IL - sykkelgruppe
NORK13-1400:14:47,5+00:08:32,7
951148Ole Didrik Krogh
Soon Ck
M1100:14:47,7+00:08:32,9
961130Martin Vang Dahl
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
NORM1100:14:50,8+00:08:36,0
971119Hans Olav Nøbben
Asker CK
NORM1100:14:53,9+00:08:39,1
981110Eivind Lundberg Larsen
Soon Cykleklubb
M1100:14:57,0+00:08:42,2
991114Marius Smaaskjær
Soon Cykleklubb
M1100:14:59,8+00:08:45,0
1002312Aurora Kildahl
Asker CK
K13-1400:15:11,8+00:08:57,0
Report errors