Nissan-Cup 2011 - Ritt 2: Skullerud v/IF Frøy

Secondary tabs

RankBibAthleteClassTimeGap
11012Sindre Hvesser Brein
Asker CK
NORM1000:05:53,2
22205Tuva Ertzaas Granøien
Bærum OCK
NORK1200:05:54,4+00:00:01,2
32210Thea Siggerud
Soon Ck
NORK1200:06:08,9+00:00:15,7
41019Mads Grøholdt
-Ingen klubb- / sørkedalens if
NORM1000:06:10,6+00:00:17,4
52206Mina Claussen
Bærum OCK
K1200:06:18,2+00:00:25,0
61033Adrian Myhrvold
IF Frøy - sykkelgruppe
NORM1000:06:22,5+00:00:29,3
72201Maren Aarthun Wangen
Bjørndal IF Sykkel
NORK1200:06:32,3+00:00:39,1
81001Ulrik Bjerke
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
NORM1000:06:36,4+00:00:43,2
91029Kristian Nilsborg Holiman
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
NORM1000:06:39,3+00:00:46,1
102216Martine Opsahl
IF Frøy - sykkelgruppe
NORK1200:06:39,9+00:00:46,7
111010Herman Hanken
CK Nittedal
NORM1000:06:40,8+00:00:47,6
121002Birk Møller Gundersen
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
NORM1000:06:41,9+00:00:48,7
131022Morten Hertzenberg
Bærum OCK
M1000:06:46,2+00:00:53,0
142204Elen Katle Fleten
Asker CK
NORK1200:06:47,3+00:00:54,1
151014Sebastian Berg
Follo SK
NORM1000:06:49,5+00:00:56,3
162203Kaja Gabrielsen
Asker CK
NORK1200:06:50,1+00:00:56,9
172207Henriette Sæterdal Semb
Asker CK
NORK1200:06:50,7+00:00:57,5
181034Christian Frøyland Foss
IF Frøy
M1000:06:54,0+00:01:00,8
192215Marte Husby
IF Frøy - sykkelgruppe
NORK1200:06:55,6+00:01:02,4
202209Sara Malme Gulbrandsen
IF Frøy - sykkelgruppe
K1200:06:56,7+00:01:03,5
212213Vera Norli
Bærum OCK
NORK1200:07:13,9+00:01:20,7
221036Sanna Jammeh
IF Frøy
M1000:07:18,5+00:01:25,3
232101Anna Littorin Sandbu
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
NORK1100:07:18,9+00:01:25,7
241013Mads Simonsen
Follo SK
NORM1000:07:21,9+00:01:28,7
251016Oskar Hatlen
Drøbak-Frogn IL Sykkel
NORM1000:07:38,1+00:01:44,9
262214Ninni Weisser Eide
IF Frøy - sykkelgruppe
K1200:07:44,1+00:01:50,9
271007Felix K. Bergmann
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
NORM1000:07:44,8+00:01:51,6
281004Joakim Hval
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
M1000:07:47,5+00:01:54,3
282217Pia Celine Olafsen
IF Frøy - sykkelgruppe
K1200:07:47,5+00:01:54,3
301018Robin Lysebråte Solli
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
NORM1000:07:48,1+00:01:54,9
311015Mikkel Skjellum
Follo SK
NORM1000:07:48,7+00:01:55,5
312112Marthe Bagger
Halden CK
K1100:07:48,7+00:01:55,5
332202Lisa Sivertsen Bruheim
Asker CK
K1200:07:50,9+00:01:57,7
341026Adrian Sterri
Lørenskog ck
M1000:07:52,6+00:01:59,4
352103Johanne Dahl Norland
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
NORK1100:07:57,4+00:02:04,2
362208Hedvig Fjøsne Bredesen
CK Nittedal
K1200:08:00,5+00:02:07,3
372102Katharina Sommerfelt
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
NORK1100:08:04,6+00:02:11,4
382105Linn Mei Waaler
Drøbak-Frogn IL Sykkel
K1100:08:05,2+00:02:12,0
391008Joakim Kjær
Bjørndal IF Sykkel
M1000:08:10,4+00:02:17,2
402001Ragne Norstein
IF Frøy - sykkelgruppe
NORK1000:08:11,5+00:02:18,3
412110Ingrid Thune Rolfsen
Bærum OCK
NORK1100:08:13,6+00:02:20,4
421025Sivert Svardal
SpKl Ceres Sykkel
NORM1000:08:26,9+00:02:33,7
432004Nora Marie Storvikl Grønvold
CK Nittedal
K1000:08:29,1+00:02:35,9
441035Tallak Ronde
Follo SK
M1000:08:45,5+00:02:52,3
451005Lars Martin Tangen Tjernsli
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
NORM1000:08:47,1+00:02:53,9
462107Selma Elise Kildahl
Asker CK
NORK1100:08:49,1+00:02:55,9
472006Kaia Malme Gulbrandsen
IF Frøy - sykkelgruppe
NORK1000:08:50,5+00:02:57,3
482002Hedda Kristiansen
CK Nittedal
NORK1000:09:00,3+00:03:07,1
491003Jonas Olsson
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
NORM1000:09:11,6+00:03:18,4
502012Sara Løvstad
Romeriksåsen sykkelklubb
NORK1000:09:16,5+00:03:23,3
511011Eskil Sørgjerd
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
M1000:09:18,1+00:03:24,9
521030Jens Ek
Ingen klubb / Jutul IL
M1000:09:18,6+00:03:25,4
532008Henriette Angelica Götz
IF Frøy - sykkelgruppe
NORK1000:09:37,2+00:03:44,0
541219Markus Berg
Follo SK
NORM1200:09:50,3+00:03:57,1
552113Marie Holmboe
CK Nittedal
K1100:09:52,5+00:03:59,3
561028Jonas Skjellum
Follo SK
M1000:09:55,3+00:04:02,1
572108Ragnhild Wilskog
CK Nittedal
K1100:09:55,4+00:04:02,2
582104Ingrid Woldseth
Asker CK
K1100:09:59,0+00:04:05,8
591221Kevin Skofteby
Follo SK
NORM1200:09:59,7+00:04:06,5
602007Hannah Elisabeth Grude
IF Frøy - sykkelgruppe
K1000:10:02,7+00:04:09,5
611027Emil Vold Wisløff
Follo SK
M1000:10:16,6+00:04:23,4
621226Vebjørn B. Rønning
Svelvik SK
NORM1200:10:20,1+00:04:26,9
632005Anine Leenderts
CK Nittedal
K1000:10:20,5+00:04:27,3
641201Trym Bern Hansen
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
NORM1200:10:22,9+00:04:29,7
651032Philip Videm Rakke
IF Frøy - sykkelgruppe
M1000:10:55,0+00:05:01,8
661207Torjus Dybendahl Hartz
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
M1200:10:57,2+00:05:04,0
661213Aslak Djuve
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
NORM1200:10:57,2+00:05:04,0
661216Erik Bødtker Fjærli
Asker CK
NORM1200:10:57,2+00:05:04,0
691211Oskar Tronnsønn Skjerstad
CK Nittedal
M1200:11:00,3+00:05:07,1
702011Emilie G. Bille
Romeriksåsen sykkelklubb
K1000:11:08,9+00:05:15,7
711203Tinius Gadderud
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
NORM1200:11:10,4+00:05:17,2
721204Herman Bjerke
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
NORM1200:11:13,2+00:05:20,0
731202Håvard Moseby
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
NORM1200:11:21,8+00:05:28,6
741212Ola Jåvold Landmark
Bærum OCK
NORM1200:11:23,0+00:05:29,8
751237Joakim Sundby
Romeriksåsen sykkelklubb
NORM1200:11:23,6+00:05:30,4
761227Knut Røhme
Romeriksåsen sykkelklubb
NORM1200:11:26,5+00:05:33,3
771112Jørgen Anmarkrud
Konnerud IL - sykkelgruppe
NORM1100:11:29,8+00:05:36,6
781225Mats Tubaas Glende
Soon Cykleklubb
NORM1200:11:44,0+00:05:50,8
791230Tobias Johannessen
Drøbak-Frogn IL Sykkel / Team Nakamura
NORM1200:11:44,6+00:05:51,4
801229Petter Lie Håkenrud
Asker CK
M1200:11:49,0+00:05:55,8
811231Anders Johannessen
Drøbak-Frogn IL Sykkel / Team Nakamura
NORM1200:11:49,6+00:05:56,4
821127Per Clemet Wisløff
Asker CK
NORM1100:11:50,3+00:05:57,1
831107Simon Holstad
Drøbak-Frogn IL Sykkel
NORM1100:11:50,9+00:05:57,7
841115Håvard Sveen
Romeriksåsen sykkelklubb
NORM1100:12:04,6+00:06:11,4
851108Kristian Høvik
Halden CK
M1100:12:12,0+00:06:18,8
861218Eirik Wattne Andsem
Bærum OCK
M1200:12:15,6+00:06:22,4
871215Anders Lervik
Asker CK
M1200:12:15,7+00:06:22,5
881209Viktor Steen Eriksen
IF Frøy - sykkelgruppe
M1200:12:16,2+00:06:23,0
891245Gard Brovold
M1200:12:18,5+00:06:25,3
901239Thomas Meinicke
Bærum OCK
NORM1200:12:20,8+00:06:27,6
912009Sara Emilie Pettersen Høidahl
Follo SK
K1000:12:25,0+00:06:31,8
921109Johannes Skarø
Drøbak-Frogn IL Sykkel
M1100:12:25,1+00:06:31,9
931222Isak Svarstad Carlsen
Asker CK
M1200:12:28,0+00:06:34,8
941214Magnus Nestli
SpKl Ceres Sykkel
NORM1200:12:38,9+00:06:45,7
951224Magnus Frøyland Foss
IF Frøy - sykkelgruppe
M1200:12:40,7+00:06:47,5
961223Ole-herman Bergby
CK Nittedal
NORM1200:12:41,3+00:06:48,1
971126Iver Barlinn Korvald
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
M1100:12:49,1+00:06:55,9
981123Anders Christian Bjørtomt
Bærum OCK
M1100:12:50,3+00:06:57,1
992315Ingvild Gåskjenn
Horten og Omegn Cykleklubb
NORK13-1400:12:52,8+00:06:59,6
1001249Phillip Billington
BOC
NORM1200:12:54,3+00:07:01,1
Report errors