Nissan-Cup 2011 - Ritt 1: Bjerke v/Hasle Løren IL

Secondary tabs

RankBibAthleteClassTimeGap
11012Sindre Hvesser Brein
Asker CK
NORM1000:07:40,3
21019Mads Grøholdt
-Ingen klubb- / sørkedalens if
NORM1000:07:42,0+00:00:01,7
31021Eirik Stene
-Ingen klubb- / Jutul IL
NORM1000:07:44,0+00:00:03,7
41014Sebastian Berg
Follo SK
NORM1000:07:46,0+00:00:05,7
51001Ulrik Bjerke
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
NORM1000:07:48,0+00:00:07,7
61010Herman Hanken
CK Nittedal
NORM1000:07:50,0+00:00:09,7
71004Joakim Hval
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
M1000:07:52,0+00:00:11,7
81007Felix K. Bergmann
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
NORM1000:08:27,6+00:00:47,3
91002Birk Møller Gundersen
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
NORM1000:08:36,3+00:00:56,0
101020Wilhelm August Sparby Tarøy
Bærum OCK
NORM1000:08:38,0+00:00:57,7
111022Morten Hertzenberg
Bærum OCK
M1000:08:48,3+00:01:08,0
121015Mikkel Skjellum
Follo SK
NORM1000:08:54,2+00:01:13,9
131024Martin Tjøtta
Bærum OCK
NORM1000:08:55,0+00:01:14,7
141016Oskar Hatlen
Drøbak-Frogn IL Sykkel
NORM1000:09:09,6+00:01:29,3
151018Robin Lysebråte Solli
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
NORM1000:09:21,4+00:01:41,1
162001Ragne Norstein
IF Frøy - sykkelgruppe
NORK1000:09:25,4+00:01:45,1
171008Joakim Kjær
Bjørndal IF Sykkel
M1000:09:29,4+00:01:49,1
181011Eskil Sørgjerd
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
M1000:09:31,2+00:01:50,9
191025Sivert Svardal
SpKl Ceres Sykkel
NORM1000:09:34,5+00:01:54,2
202004Nora Marie Storvikl Grønvold
CK Nittedal
K1000:09:37,5+00:01:57,2
211003Jonas Olsson
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
NORM1000:09:42,7+00:02:02,4
221017Petter Mouland
Bærum OCK
NORM1000:09:45,4+00:02:05,1
231023Maximillian (max) Borka
Bærum OCK
M1000:09:46,4+00:02:06,1
242002Hedda Kristiansen
CK Nittedal
NORK1000:09:58,4+00:02:18,1
252007Hannah Elisabeth Grude
IF Frøy - sykkelgruppe
K1000:10:00,4+00:02:20,1
261026Adrian Sterri
Lørenskog ck
M1000:10:05,6+00:02:25,3
272010Margrethe Wettre Andreassen
Asker CK
NORK1000:10:06,2+00:02:25,9
282005Anine Leenderts
CK Nittedal
K1000:10:07,9+00:02:27,6
292003Mari Nestli
SpKl Ceres Sykkel
K1000:10:10,7+00:02:30,4
301005Lars Martin Tangen Tjernsli
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
NORM1000:10:13,4+00:02:33,1
311027Emil Vold Wisløff
Follo SK
M1000:10:18,5+00:02:38,2
322012Sara Løvstad
Romeriksåsen sykkelklubb
NORK1000:10:20,8+00:02:40,5
332006Kaia Malme Gulbrandsen
IF Frøy - sykkelgruppe
NORK1000:10:26,9+00:02:46,6
342008Henriette Angelica Götz
IF Frøy - sykkelgruppe
NORK1000:10:30,0+00:02:49,7
351028Jonas Skjellum
Follo SK
M1000:10:37,7+00:02:57,4
361226Vebjørn B. Rønning
Svelvik SK
NORM1200:11:16,0+00:03:35,7
371201Trym Bern Hansen
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
NORM1200:11:26,0+00:03:45,7
381217Mathias Tefre
IF Frøy - sykkelgruppe
M1200:11:31,5+00:03:51,2
391221Kevin Skofteby
Follo SK
NORM1200:11:32,7+00:03:52,4
401219Markus Berg
Follo SK
NORM1200:11:40,0+00:03:59,7
411108Kristian Høvik
Halden CK
M1100:11:45,2+00:04:04,9
421112Jørgen Anmarkrud
Konnerud IL - sykkelgruppe
NORM1100:11:51,7+00:04:11,4
431216Erik Bødtker Fjærli
Asker CK
NORM1200:12:06,9+00:04:26,6
441202Håvard Moseby
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
NORM1200:12:09,6+00:04:29,3
451220Robin Skjellum
Follo SK
M1200:12:10,0+00:04:29,7
461107Simon Holstad
Drøbak-Frogn IL Sykkel
NORM1100:12:23,1+00:04:42,8
471127Per Clemet Wisløff
Asker CK
NORM1100:12:24,8+00:04:44,5
481203Tinius Gadderud
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
NORM1200:12:25,9+00:04:45,6
491227Knut Røhme
Romeriksåsen sykkelklubb
NORM1200:12:29,8+00:04:49,5
501245Gard Brovold
M1200:12:31,5+00:04:51,2
511207Torjus Dybendahl Hartz
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
M1200:12:32,1+00:04:51,8
521211Oskar Tronnsønn Skjerstad
CK Nittedal
M1200:12:33,8+00:04:53,5
531230Tobias Johannessen
Drøbak-Frogn IL Sykkel / Team Nakamura
NORM1200:12:36,8+00:04:56,5
541229Petter Lie Håkenrud
Asker CK
M1200:12:37,8+00:04:57,5
551213Aslak Djuve
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
NORM1200:12:40,0+00:04:59,7
561204Herman Bjerke
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
NORM1200:12:48,3+00:05:08,0
571215Anders Lervik
Asker CK
M1200:12:49,4+00:05:09,1
581239Thomas Meinicke
Bærum OCK
NORM1200:12:53,3+00:05:13,0
591210William Støkken
Bærum OCK
NORM1200:12:54,8+00:05:14,5
601212Ola Jåvold Landmark
Bærum OCK
NORM1200:12:54,9+00:05:14,6
611109Johannes Skarø
Drøbak-Frogn IL Sykkel
M1100:12:58,2+00:05:17,9
621115Håvard Sveen
Romeriksåsen sykkelklubb
NORM1100:12:58,9+00:05:18,6
631218Eirik Wattne Andsem
Bærum OCK
M1200:13:10,2+00:05:29,9
631237Joakim Sundby
Romeriksåsen sykkelklubb
NORM1200:13:10,2+00:05:29,9
651222Isak Svarstad Carlsen
Asker CK
M1200:13:14,1+00:05:33,8
662201Maren Aarthun Wangen
Bjørndal IF Sykkel
NORK1200:13:17,0+00:05:36,7
671123Anders Christian Bjørtomt
Bærum OCK
M1100:13:19,8+00:05:39,5
681224Magnus Frøyland Foss
IF Frøy - sykkelgruppe
M1200:13:20,3+00:05:40,0
691214Magnus Nestli
SpKl Ceres Sykkel
NORM1200:13:25,9+00:05:45,6
701225Mats Tubaas Glende
Soon Cykleklubb
NORM1200:13:26,0+00:05:45,7
711102Ludvig Fischer Aasheim
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
NORM1100:13:28,3+00:05:48,0
721244Sindre Kirkedam Larsen
Halden CK
M1200:13:28,4+00:05:48,1
731143Martin Busengdal
IF Frøy - sykkelgruppe
NORM1100:13:29,5+00:05:49,2
742206Mina Claussen
Bærum OCK
K1200:13:30,0+00:05:49,7
751231Anders Johannessen
Drøbak-Frogn IL Sykkel / Team Nakamura
NORM1200:13:30,7+00:05:50,4
761144André Windelstad
Asker CK
NORM1100:13:30,9+00:05:50,6
771101Albin Littorin Sandbu
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
NORM1100:13:38,7+00:05:58,4
771126Iver Barlinn Korvald
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
M1100:13:38,7+00:05:58,4
791133Rolf Skøien
Soon Cykleklubb
M1100:13:43,9+00:06:03,6
801223Ole-herman Bergby
CK Nittedal
NORM1200:13:57,0+00:06:16,7
812210Thea Siggerud
Soon Ck
NORK1200:13:57,2+00:06:16,9
821117Thorstein Solvang
Asker CK
M1100:13:58,5+00:06:18,2
831111Håkon Pilvik
Drøbak-Frogn IL Sykkel
NORM1100:13:59,3+00:06:19,0
841116Andreas Unhjem Smith
Asker CK
NORM1100:14:02,8+00:06:22,5
851120Fabian Strøm
IF Frøy - sykkelgruppe
NORM1100:14:05,7+00:06:25,4
861130Martin Vang Dahl
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
NORM1100:14:06,7+00:06:26,4
871128Sigurd Glad
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
M1100:14:10,1+00:06:29,8
881228Martin Støkken Aker
Soon Cykleklubb
M1200:14:10,8+00:06:30,5
891145Tobias Pettersen
IF Frøy - sykkelgruppe
NORM1100:14:11,6+00:06:31,3
901106Sebastian Dietrich
Bjørndal IF Sykkel
NORM1100:14:14,9+00:06:34,6
911119Hans Olav Nøbben
Asker CK
NORM1100:14:15,0+00:06:34,7
922204Elen Katle Fleten
Asker CK
NORK1200:14:16,2+00:06:35,9
932202Lisa Sivertsen Bruheim
Asker CK
K1200:14:24,4+00:06:44,1
941206Håkon Bjørndal-riis
Lørenskog ck
NORM1200:14:26,2+00:06:45,9
951238Andrè Grøn Knudsen
Bærum OCK
M1200:14:27,5+00:06:47,2
961124Magnus Ørslien Tofte
Lørenskog ck
M1100:14:30,4+00:06:50,1
971208Nikolai Jones Arnesen
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
M1200:14:31,3+00:06:51,0
982212Eira Torsteinsen
Bærum OCK
NORK1200:14:31,5+00:06:51,2
991135Stian Ringdal Jakobsen
IF Frøy - sykkelgruppe
M1100:14:32,3+00:06:52,0
1001141Thomas Haugen De Lange
Bærum OCK
M1100:14:34,4+00:06:54,1
Report errors