Nissan-Cup 2010 - Ritt 9: Langsethløkka v/Rye

Secondary tabs

RankBibAthleteClassTimeGap
12215Tiril Liverud Knudsen
Konnerud IL - Sykkel
K1200:13:12,9
22207Ida Troengen
HOC
K1200:13:36,3+00:00:23,4
31010Jørgen Anmarkrud
Konnerud IL - Sykkel
NORM1000:13:59,0+00:00:46,1
42208Aurora Kildahl
Asker CK
K1200:14:07,7+00:00:54,8
52202Helene Hamre Liberg
Asker CK
K1200:14:21,4+00:01:08,5
62216Marte Norborg Killingstad
Konnerud IL - Sykkel
K1200:14:33,2+00:01:20,3
71009Håkon Pilvik
Drøbak SK
NORM1000:15:18,8+00:02:05,9
81013Andreas Unhjem Smith
Asker CK
NORM1000:15:19,7+00:02:06,8
92109Mina Claussen
BOC
K1100:15:27,9+00:02:15,0
102105Kaja Gabrielsen
Asker CK
NORK1100:15:57,1+00:02:44,2
112106Elen Katle Fleten
Asker CK
NORK1100:16:04,0+00:02:51,1
121036Simon A Holstad
DRØBAK
M1000:16:10,2+00:02:57,3
131001Albin Littorin Sandbu
SK RYE
NORM1000:16:19,3+00:03:06,4
141002Ludvig Fischer Aasheim
SK RYE
NORM1000:16:23,4+00:03:10,5
151018Fabian Strøm
IF Frøy
NORM1000:16:27,4+00:03:14,5
161012Håvard Sveen
Romeriksåsen SK
NORM1000:16:35,5+00:03:22,6
172111Martine Fosmo Nyberg
BOC
K1100:16:36,9+00:03:24,0
181023Anders Christian Bjørtomt
BOC
M1000:16:58,0+00:03:45,1
191006Johannes Skarø
Drøbak SK
M1000:17:17,1+00:04:04,2
202212Gøril Strøm Eriksen
IF Frøy
K1200:17:36,4+00:04:23,5
212112Eira Torsteinsen
boc
K1100:17:42,2+00:04:29,3
222001Anna Littorin Sandbu
SK RYE
NORK1000:17:54,8+00:04:41,9
232104Lisa Sivertsen Bruheim
Asker CK
K1100:18:00,6+00:04:47,7
241003Sebastian Dietrich
BIF
NORM1000:18:01,1+00:04:48,2
252110Henriette Sæterdal Semb
Asker CK
NORK1100:18:06,6+00:04:53,7
261039Tobias Petterson
IF Frøy
M1000:18:16,3+00:05:03,4
271045Iver Barlinn Korvald
IL Heming
M1000:18:19,2+00:05:06,3
281011Marius Smaaskjær
Soon Ck
M1000:18:50,7+00:05:37,8
291032Martin Vang Dahl
SK RYE
M1000:19:11,0+00:05:58,1
301038Petter Andresen
IF Frøy
NORM1000:19:12,1+00:05:59,2
311019Mathias Sommerseth
BOC
NORM1000:19:21,5+00:06:08,6
321017Hans Olav Nøbben
Asker CK
NORM1000:19:24,2+00:06:11,3
331047Lyder Aksnes Hilton
Asker CK
M1000:19:26,5+00:06:13,6
341028Linn Mei Waaler
DRØBAK
K1000:19:41,1+00:06:28,2
351015Morten Sund
Asker CK
M1000:19:49,1+00:06:36,2
361024Magnus Ørslien Tofte
Lørenskog ck
M1000:20:31,9+00:07:19,0
371014Thorstein Solvang
Asker CK
M1000:20:42,1+00:07:29,2
382002Katharina Sommerfelt
SK RYE
NORK1000:21:11,1+00:07:58,2
392004Johanne Dahl Norland
SK RYE
NORK1000:21:53,1+00:08:40,2
401210Martin Emil Siggerud
Soon Ck
NORM1200:21:59,0+00:08:46,1
411215Petter Bergmann
Konnerud IL - Sykkel
NORM1200:22:00,8+00:08:47,9
422005Hege Pettersen
boc
K1000:22:11,7+00:08:58,8
431042Thomas Haugen De Lange
BOC
M1000:22:24,0+00:09:11,1
441022Åsmund Eggen Kristensen
BOC
M1000:22:25,5+00:09:12,6
451216Ådne Anmarkrud
Konnerud IL - Sykkel
NORM1200:22:32,6+00:09:19,7
461029Sindre Fjellhaug
SK RYE
M1000:23:24,2+00:10:11,3
472007Eva Kristine Bjercke
SK Rye
K1000:23:27,3+00:10:14,4
482103Emilie Babik Vistung
Nittedal CK
K1100:23:39,2+00:10:26,3
492003Ragnhild Wilskog
Nittedal CK
K1000:23:43,0+00:10:30,1
501101Trym Bern Hansen
SK RYE
NORM1100:23:55,2+00:10:42,3
511220Håkon Lunder Aalrust
Asker CK
NORM1200:24:04,6+00:10:51,7
521213Andreas Finni Magnussen
Nittedal CK
NORM1200:24:20,7+00:11:07,8
531258Håkon Asdøl
Jardar IL
M1200:24:24,2+00:11:11,3
541116Mathias Tefre
IF Frøy
M1100:24:25,1+00:11:12,2
551119Markus Berg
Follo SK
NORM1100:24:28,4+00:11:15,5
561146Olaf Hoffstad
Sandefjord Sykleklubb
NORM1100:24:46,8+00:11:33,9
572307Anne Siri Lervik
Asker CK
K13-1400:24:56,9+00:11:44,0
581218Tobias Fromreide
Asker CK
M1200:24:57,0+00:11:44,1
592309Anna Gabrielsen
Asker CK
NORK13-1400:25:07,6+00:11:54,7
602305Marit Sveen
Romeriksåsen SK
NORK13-1400:25:33,6+00:12:20,7
612010Ingrid Woldseth
Asker CK
K1000:25:39,4+00:12:26,5
622303Ellinor Bryntesen Høgberg
SK RYE
K13-1400:25:40,0+00:12:27,1
632008Marie Holmboe
CK Nittedal
K1000:25:43,6+00:12:30,7
641202Jørgen Strømstad Sunde
SK RYE
NORM1200:25:52,9+00:12:40,0
651238Ludvik A Holstad
drøbak
NORM1200:26:00,0+00:12:47,1
661121Kevin Skofteby
Follo SK
NORM1100:26:03,7+00:12:50,8
671217Jonas Nordhøy Kristensen
Asker CK
M1200:26:12,4+00:12:59,5
681120Robin Skjellum
Follo SK
M1100:26:18,7+00:13:05,8
691246Aslak Haarr Jølstad
BOC
M1200:26:28,5+00:13:15,6
702315Stina Meinicke
BOC
NORK13-1400:26:29,5+00:13:16,6
711102Håvard Moseby
SK RYE
NORM1100:26:33,3+00:13:20,4
721109Oskar Tronnsønn Skjerstad
Nittedal CK
M1100:26:45,5+00:13:32,6
731241Kristian Anker
soon
M1200:26:54,4+00:13:41,5
741112Anders Lervik
Asker CK
M1100:26:57,1+00:13:44,2
751239Simen Holter Berger
dalen
M1200:26:57,4+00:13:44,5
762304Julie Breili
Ringerike SK
K13-1400:27:09,8+00:13:56,9
771230Georg Henden Kaasen
BOC
M1200:27:18,2+00:14:05,3
781212Bror Oscar Bjørneset
Soon Ck
M1200:27:20,8+00:14:07,9
791222Tobias Strøm
IF Frøy
NORM1200:27:23,1+00:14:10,2
802306Martine Sund
Asker CK
K13-1400:27:33,1+00:14:20,2
811249Fredrik Bucher Johannessen
BOC
M1200:27:35,1+00:14:22,2
821201Henning Åsheim
SK RYE
NORM1200:27:52,8+00:14:39,9
831124Petter, Lie Håkenrud
Asker CK
M1100:28:01,8+00:14:48,9
841245Christian Hæreid
Kongsberg IF
M1200:28:26,6+00:15:13,7
851204Håkon Amundsen
SK RYE
NORM1200:28:28,8+00:15:15,9
861223Eirik Semb
Follo SK
NORM1200:28:32,6+00:15:19,7
871140Olav Hjemsæter
Ceres
M1100:28:41,0+00:15:28,1
881135Mats Tubaas Glende
Soon Ck
NORM1100:28:48,4+00:15:35,5
891123Ole-herman Bergby
Nittedal CK
NORM1100:28:49,4+00:15:36,5
901257Jostein Tandberg
SK RYE
M1200:28:56,5+00:15:43,6
911020Sondre Sørum Smette
BOC
M1000:29:25,7+00:16:12,8
921104Herman Bjerke
SK RYE
NORM1100:29:35,5+00:16:22,6
932313Eivor Ertzaas Granøien
BOC
K13-1400:29:58,7+00:16:45,8
941214Robin Jangefelt
Nittedal CK
M1200:30:12,3+00:16:59,4
951132Magnus Frøyland Foss
IF Frøy
M1100:30:18,4+00:17:05,5
961226Hermann Heen
Follo SK
NORM1200:30:28,3+00:17:15,4
971030Andre Windelstad
M1000:30:33,9+00:17:21,0
981211Martin Morgenlien Skamo
DIL sykkel Dalen Idrettslag
M1200:30:56,5+00:17:43,6
991227Felix Skarboe Rønningen
BOC
M1200:31:37,0+00:18:24,1
1001127Torjus Dybendahl Hartz
SK RYE
M1100:31:39,8+00:18:26,9
Report errors