Rye Terrengsykkelfestival 2017 - NC 4 Rundbane XCO (UCI cat S1)

Sekundærfaner

RankNrUtøverKlasseTidDiff
13Petter Fagerhaug
Lillehammer Cykleklubb
NORM Senior elite01:01:54
22Sebastian Fini
--- ingen klubb --- / Danish National Team
DENM Senior elite01:02:07+00:00:13
35Mario Costa
--- ingen klubb --- / Primaflor-Mondraker
PORM Senior elite01:02:08+00:00:14
464Luca Braidot
--- ingen klubb --- / cs carabinieri
ITAM Senior elite01:03:00+00:01:06
51David Rosa
--- ingen klubb --- / Tropix Factory Team Racing
PORM Senior elite01:03:00+00:01:06
68Eskil Evensen-Lie
Kloppa offroadklubb
NORM Senior elite01:03:04+00:01:10
712Sasu Halme
--- ingen klubb --- / Focus Halme Racing
FINM Senior elite01:03:25+00:01:31
863Daniele Braidot
--- ingen klubb --- / cs carabinieri
ITAM Senior elite01:03:49+00:01:55
9101Tobias Johannessen
Soon CK
NORM Junior elite01:04:24+00:02:30
1013Ole Hem
Romeriksåsen SK / Swix Hard Rocx
NORM Senior elite01:04:35+00:02:41
1135Fredrik Haraldseth
Bærum OCK / Swix Hard Rocx
NORM Senior elite01:04:41+00:02:47
1237Martin Emil Siggerud
Soon CK
NORM Senior elite01:04:41+00:02:47
1316Audun Øverbye Hanssen
Lillehammer Cykleklubb
NORM Senior elite01:05:16+00:03:22
14113Jørgen Anmarkrud
Konnerud IL Sykkel
NORM Junior elite01:05:30+00:03:36
1528Alex Bregenzer
--- ingen klubb --- / HAIBIKE KMC
GERM Senior elite01:05:32+00:03:38
169Jonas Lindberg
--- ingen klubb --- / Danish National Team
DENM Senior elite01:05:50+00:03:56
1724Emil Hasund Eid
Kloppa offroadklubb
NORM Senior elite01:05:51+00:03:57
1853Joel Burman
--- ingen klubb --- / Borlänge CK
SWEM Senior elite01:05:51+00:03:57
1932Torben Drach
--- ingen klubb --- / LEXWARE MOUNTAINBIKE TEAM
GERM Senior elite01:06:32+00:04:38
207Erik Groen
--- ingen klubb --- / Stappenbelt - Specialized
NEDM Senior elite01:06:51+00:04:57
21103Anders Halland Johannessen
Soon CK
NORM Junior elite01:07:01+00:05:07
22117Gabriel Cornelis Slinger
Svelvik SK
NORM Junior elite01:07:05+00:05:11
23102Carl Jarnhagen
--- ingen klubb --- / Serneke-allebike ck, Sverige
SWEM Junior elite01:07:18+00:05:24
2423Louis Wolf
--- ingen klubb --- / Cube Factory Racing
GERM Senior elite01:07:22+00:05:28
2517Léo L'Homme
--- ingen klubb --- / Team VTT BMC Fribourg
SUIM Senior elite01:07:22+00:05:28
2631Lorenzo Samparisi
--- ingen klubb --- / KTM PROTEK DAMA
ITAM Senior elite01:07:25+00:05:31
2739Ole Christian Fagerli
Romeriksåsen SK / Team Milslukern Sport
NORM Senior elite01:07:31+00:05:37
2820Simon Schneller
--- ingen klubb --- / BIKE Junior Team powered by BULLS
GERM Senior elite01:07:33+00:05:39
2921Sigurd Salberg Pedersen
Lillehammer Cykleklubb
NORM Senior elite01:07:33+00:05:39
3033Marc Bouwmeester
--- ingen klubb --- / MijnBadLivGiant offroad team
NEDM Senior elite01:07:36+00:05:42
3118Tom Bell
--- ingen klubb --- / TRILUX
GBRM Senior elite01:07:50+00:05:56
3252Francesco Bonetto
--- ingen klubb --- / ELIOS SRSUNTOUR PRO TEAM
ITAM Senior elite01:08:15+00:06:21
3319johan palmberg
--- ingen klubb --- / Ok Hammaren
SWEM Senior elite01:08:16+00:06:22
3459Emil Hedlund
--- ingen klubb --- / Ok Hammaren
SWEM Senior elite01:08:17+00:06:23
3555Erling Moseby
SK Rye sykkel / Team Milsluker'n
NORM Senior elite01:08:28+00:06:34
36106Knut Røhme
Romeriksåsen SK
NORM Junior elite01:08:29+00:06:35
3729Erik Gunnarsson
--- ingen klubb --- / Härnösands Ck
SWEM Senior elite01:08:41+00:06:47
3826Henrik Jansson
--- ingen klubb --- / Art- V Cycling Club
SWEM Senior elite01:08:42+00:06:48
3943Johan-Jørgen Lindgaard Strømberg
Bærum OCK / Team Oslo Sportslager
NORM Senior elite01:08:49+00:06:55
4040Sigurd Mellemsæter
Lillehammer Cykleklubb
NORM Senior elite01:09:17+00:07:23
4165Ingvar Omarsson
--- ingen klubb --- / Novator - Kria
ISLM Senior elite01:09:24+00:07:30
42140Jonatan Nejderås
--- ingen klubb --- / Borås CA
SWEM Junior elite01:09:38+00:07:44
4342Ådne Anmarkrud
Konnerud IL Sykkel
NORM Senior elite01:09:57+00:08:03
4425Arnaud Hertling
--- ingen klubb --- / Team VTT BMC Fribourg
SUIM Senior elite01:10:05+00:08:11
4536Jean Villermaulaz
--- ingen klubb --- / Team VTT BMC Fribourg
SUIM Senior elite01:10:07+00:08:13
4656Markus Eid Mellegaard
Sarpsborg SK
NORM Senior elite01:10:10+00:08:16
47115Tormod Weydahl
Ottadalen SK
NORM Junior elite01:10:12+00:08:18
48112Mats Tubaas Glende
Soon CK
NORM Junior elite01:10:28+00:08:34
4945Jens Bergmann
SK Rye sykkel
NORM Senior elite01:10:50+00:08:56
50146Albin Pettersson
--- ingen klubb --- / IK Hakarpspojkarna
SWEM Junior elite01:10:55+00:09:01
51104Axel Höglund
--- ingen klubb --- / IK Hakarpspojkarna
SWEM Junior elite01:11:16+00:09:22
52142Samuel Oskarsson
--- ingen klubb --- / IK Jarl Rättvik/Team Merida Sverige
SWEM Junior elite01:11:24+00:09:30
5330Magnus Faanes
Lillehammer Cykleklubb
NORM Senior elite01:11:31+00:09:37
5458Jack Kok
--- ingen klubb --- / Cykelcenter
SWEM Senior elite01:11:39+00:09:45
55123Kristoffer Kvarstad
Brumunddal SK
NORM Junior elite01:11:44+00:09:50
5648Henrik Lunder Aalrust
Asker CK
NORM Senior elite01:11:45+00:09:51
5766Nils Lillpers
--- ingen klubb --- / Team TCM Sweden
SWEM Senior elite01:12:13+00:10:19
58459Joar Markhus
Follo SK
NORM Master 45-4901:12:16+00:10:22
5941Marius Fjeld
Bærum OCK
NORM Senior elite01:12:20+00:10:26
60148Mathias Helin
--- ingen klubb --- / Borås CA
SWEM Junior elite01:12:27+00:10:33
616Emil Linde
--- ingen klubb --- / Gävle ca
SWEM Senior elite01:12:30+00:10:36
62109Magnus Myrvold
Solør CK
NORM Junior elite01:12:31+00:10:37
63118Fabian Glenne
Soon CK
NORM Junior elite01:12:34+00:10:40
64122Tobias Wilhelmsen
Soon CK
NORM Junior elite01:12:37+00:10:43
65108Jan Erik Kørra
Solør CK
NORM Junior elite01:12:40+00:10:46
66116Fredrik Bådstangen
Soon CK
NORM Junior elite01:12:46+00:10:52
6738Markus Rise
Oppdal SK
NORM Senior elite01:13:03+00:11:09
6846Joakim Fjeld kristoffersen
Bærum OCK
NORM Senior elite01:13:04+00:11:10
69457Espen Aune
Stovnerkameratene Sykkel
NORM Master 45-4901:13:06+00:11:12
7067Joachim Haug
Sarpsborg SK
NORM Senior elite01:13:06+00:11:12
71120Sondre Faanes
Lillehammer Cykleklubb
NORM Junior elite01:13:18+00:11:24
7262Adam Gustafsson
--- ingen klubb ---
SWEM Senior elite01:13:26+00:11:32
73306Rajeev Rai
Bærum OCK
NORM Master 30-3401:13:29+00:11:35
74119Halvor Wiik Pedersen
Soon CK
NORM Junior elite01:13:33+00:11:39
75352Magnus Cederholm
SK Rye sykkel
NORM Master 35-3901:13:35+00:11:41
76133Simen Engedahl
Svelvik SK
NORM Junior elite01:13:55+00:12:01
77141Håvard Moseby
SK Rye sykkel / Team Milsluker'n
NORM Junior elite01:14:00+00:12:06
78402Fredrik Lysakerrud
Odal Sykleklubb
NORM Master 40-4401:14:25+00:12:31
79114Sebastian Dietrich
IF Frøy Sykkel
NORM Junior elite01:14:27+00:12:33
80124Vinjar Løkken
Raufoss & Gjøvik SK
NORM Junior elite01:14:28+00:12:34
81138Markus Pajur
--- ingen klubb --- / EST MTB national team
ESTM Junior elite01:14:30+00:12:36
8247Patrick Fossum Kristoffersen
Ullensaker CK
NORM Senior elite01:14:34+00:12:40
8360Helgi Winther Olsen
--- ingen klubb --- / MTB.fo
DENM Senior elite01:14:38+00:12:44
84351Alexander Hagen
Soon CK
NORM Master 35-3901:14:54+00:13:00
8544Jakob Deraas Grimsgaard
TVK
NORM Senior elite01:14:57+00:13:03
86105Ola Jåvold Landmark
Bærum OCK
NORM Junior elite01:15:08+00:13:14
8754Silas Graf
--- ingen klubb --- / Head Ciclo XC Team
GERM Senior elite01:15:08+00:13:14
88121Ole Andreas Brækken
TVK
NORM Junior elite01:15:10+00:13:16
8934David Flaten
--- ingen klubb --- / USAF
USAM Senior elite01:15:17+00:13:23
90201Alexandra Engen
--- ingen klubb --- / GHOST Factory Racing Team
SWEK senior elite01:15:40+00:13:46
91125gard brovold
IL Heming
NORM Junior elite01:15:49+00:13:55
92139Karl Brent Premet
--- ingen klubb --- / EST MTB national team
ESTM Junior elite01:16:01+00:14:07
93401Truls Andreas Veslum
Asker CK
NORM Master 40-4401:16:07+00:14:13
94128Albin Littorin Sandbu
SK Rye sykkel
NORM Junior elite01:16:11+00:14:17
95204Elisabeth Sveum
SK Rye sykkel
NORK senior elite01:16:14+00:14:20
96126Esten Lund Vingen
Gauldal SK
NORM Junior elite01:16:19+00:14:25
97107Gústaf Darrason
--- ingen klubb --- / Kria Racing
ISLM Junior elite01:16:29+00:14:35
98451Ole Martin Anmarkrud
Konnerud IL Sykkel
NORM Master 45-4901:16:31+00:14:37
99508Brede Arntzen
Sagene IF Sykkel
NORM Master 50-5401:16:46+00:14:52
100130Simen Aannerud Gulbrandsen
Raufoss & Gjøvik SK
NORM Junior elite01:17:12+00:15:18
Meld feil