Rye Terrengsykkelfestival 2017 - NC 4 Rundbane XCO (UCI cat S1)

Sekundærfaner

RankNrUtøverKlasseTidDiff
164Luca Braidot
--- ingen klubb --- / cs carabinieri
ITAM Senior elite00:46:37
25Mario Costa
--- ingen klubb --- / Primaflor-Mondraker
PORM Senior elite00:46:38+00:00:01
32Sebastian Fini
--- ingen klubb --- / Danish National Team
DENM Senior elite00:46:39+00:00:02
43Petter Fagerhaug
Lillehammer Cykleklubb
NORM Senior elite00:46:39+00:00:02
51David Rosa
--- ingen klubb --- / Tropix Factory Team Racing
PORM Senior elite00:47:10+00:00:33
663Daniele Braidot
--- ingen klubb --- / cs carabinieri
ITAM Senior elite00:47:11+00:00:34
78Eskil Evensen-Lie
Kloppa offroadklubb
NORM Senior elite00:47:16+00:00:39
812Sasu Halme
--- ingen klubb --- / Focus Halme Racing
FINM Senior elite00:47:32+00:00:55
9101Tobias Johannessen
Soon CK
NORM Junior elite00:48:13+00:01:36
1013Ole Hem
Romeriksåsen SK / Swix Hard Rocx
NORM Senior elite00:48:16+00:01:39
1135Fredrik Haraldseth
Bærum OCK / Swix Hard Rocx
NORM Senior elite00:48:35+00:01:58
1237Martin Emil Siggerud
Soon CK
NORM Senior elite00:48:36+00:01:59
13113Jørgen Anmarkrud
Konnerud IL Sykkel
NORM Junior elite00:48:39+00:02:02
149Jonas Lindberg
--- ingen klubb --- / Danish National Team
DENM Senior elite00:48:44+00:02:07
1516Audun Øverbye Hanssen
Lillehammer Cykleklubb
NORM Senior elite00:48:54+00:02:17
1628Alex Bregenzer
--- ingen klubb --- / HAIBIKE KMC
GERM Senior elite00:49:00+00:02:23
1753Joel Burman
--- ingen klubb --- / Borlänge CK
SWEM Senior elite00:49:10+00:02:33
1824Emil Hasund Eid
Kloppa offroadklubb
NORM Senior elite00:49:14+00:02:37
1932Torben Drach
--- ingen klubb --- / LEXWARE MOUNTAINBIKE TEAM
GERM Senior elite00:49:26+00:02:49
207Erik Groen
--- ingen klubb --- / Stappenbelt - Specialized
NEDM Senior elite00:49:48+00:03:11
21103Anders Halland Johannessen
Soon CK
NORM Junior elite00:50:01+00:03:24
2217Léo L'Homme
--- ingen klubb --- / Team VTT BMC Fribourg
SUIM Senior elite00:50:11+00:03:34
2331Lorenzo Samparisi
--- ingen klubb --- / KTM PROTEK DAMA
ITAM Senior elite00:50:11+00:03:34
24138Markus Pajur
--- ingen klubb --- / EST MTB national team
ESTM Junior elite00:50:24+00:03:47
2523Louis Wolf
--- ingen klubb --- / Cube Factory Racing
GERM Senior elite00:50:25+00:03:48
2620Simon Schneller
--- ingen klubb --- / BIKE Junior Team powered by BULLS
GERM Senior elite00:50:26+00:03:49
2733Marc Bouwmeester
--- ingen klubb --- / MijnBadLivGiant offroad team
NEDM Senior elite00:50:27+00:03:50
28102Carl Jarnhagen
--- ingen klubb --- / Serneke-allebike ck, Sverige
SWEM Junior elite00:50:33+00:03:56
29117Gabriel Cornelis Slinger
Svelvik SK
NORM Junior elite00:50:34+00:03:57
3039Ole Christian Fagerli
Romeriksåsen SK / Team Milslukern Sport
NORM Senior elite00:50:39+00:04:02
3118Tom Bell
--- ingen klubb --- / TRILUX
GBRM Senior elite00:50:44+00:04:07
3252Francesco Bonetto
--- ingen klubb --- / ELIOS SRSUNTOUR PRO TEAM
ITAM Senior elite00:50:51+00:04:14
3319johan palmberg
--- ingen klubb --- / Ok Hammaren
SWEM Senior elite00:50:53+00:04:16
3459Emil Hedlund
--- ingen klubb --- / Ok Hammaren
SWEM Senior elite00:50:55+00:04:18
3521Sigurd Salberg Pedersen
Lillehammer Cykleklubb
NORM Senior elite00:51:02+00:04:25
3626Henrik Jansson
--- ingen klubb --- / Art- V Cycling Club
SWEM Senior elite00:51:24+00:04:47
3761David Antonio José Manuel Horvath
--- ingen klubb --- / Stevens MTB Racing Team
GERM Senior elite00:51:25+00:04:48
3829Erik Gunnarsson
--- ingen klubb --- / Härnösands Ck
SWEM Senior elite00:51:25+00:04:48
3940Sigurd Mellemsæter
Lillehammer Cykleklubb
NORM Senior elite00:51:32+00:04:55
40106Knut Røhme
Romeriksåsen SK
NORM Junior elite00:51:34+00:04:57
4155Erling Moseby
SK Rye sykkel / Team Milsluker'n
NORM Senior elite00:51:40+00:05:03
4243Johan-Jørgen Lindgaard Strømberg
Bærum OCK / Team Oslo Sportslager
NORM Senior elite00:51:40+00:05:03
4342Ådne Anmarkrud
Konnerud IL Sykkel
NORM Senior elite00:51:46+00:05:09
4465Ingvar Omarsson
--- ingen klubb --- / Novator - Kria
ISLM Senior elite00:51:50+00:05:13
4525Arnaud Hertling
--- ingen klubb --- / Team VTT BMC Fribourg
SUIM Senior elite00:51:55+00:05:18
4656Markus Eid Mellegaard
Sarpsborg SK
NORM Senior elite00:52:09+00:05:32
4736Jean Villermaulaz
--- ingen klubb --- / Team VTT BMC Fribourg
SUIM Senior elite00:52:20+00:05:43
48140Jonatan Nejderås
--- ingen klubb --- / Borås CA
SWEM Junior elite00:52:23+00:05:46
49112Mats Tubaas Glende
Soon CK
NORM Junior elite00:52:32+00:05:55
50115Tormod Weydahl
Ottadalen SK
NORM Junior elite00:52:33+00:05:56
5145Jens Bergmann
SK Rye sykkel
NORM Senior elite00:52:34+00:05:57
52108Jan Erik Kørra
Solør CK
NORM Junior elite00:52:37+00:06:00
53146Albin Pettersson
--- ingen klubb --- / IK Hakarpspojkarna
SWEM Junior elite00:52:44+00:06:07
54123Kristoffer Kvarstad
Brumunddal SK
NORM Junior elite00:53:06+00:06:29
5541Marius Fjeld
Bærum OCK
NORM Senior elite00:53:11+00:06:34
56142Samuel Oskarsson
--- ingen klubb --- / IK Jarl Rättvik/Team Merida Sverige
SWEM Junior elite00:53:14+00:06:37
5758Jack Kok
--- ingen klubb --- / Cykelcenter
SWEM Senior elite00:53:15+00:06:38
5848Henrik Lunder Aalrust
Asker CK
NORM Senior elite00:53:40+00:07:03
5938Markus Rise
Oppdal SK
NORM Senior elite00:53:51+00:07:14
6066Nils Lillpers
--- ingen klubb --- / Team TCM Sweden
SWEM Senior elite00:53:52+00:07:15
61141Håvard Moseby
SK Rye sykkel / Team Milsluker'n
NORM Junior elite00:53:57+00:07:20
62104Axel Höglund
--- ingen klubb --- / IK Hakarpspojkarna
SWEM Junior elite00:53:57+00:07:20
63119Halvor Wiik Pedersen
Soon CK
NORM Junior elite00:54:02+00:07:25
64118Fabian Glenne
Soon CK
NORM Junior elite00:54:03+00:07:26
6546Joakim Fjeld kristoffersen
Bærum OCK
NORM Senior elite00:54:09+00:07:32
66459Joar Markhus
Follo SK
NORM Master 45-4900:54:12+00:07:35
6730Magnus Faanes
Lillehammer Cykleklubb
NORM Senior elite00:54:13+00:07:36
68122Tobias Wilhelmsen
Soon CK
NORM Junior elite00:54:20+00:07:43
69148Mathias Helin
--- ingen klubb --- / Borås CA
SWEM Junior elite00:54:23+00:07:46
70116Fredrik Bådstangen
Soon CK
NORM Junior elite00:54:28+00:07:51
716Emil Linde
--- ingen klubb --- / Gävle ca
SWEM Senior elite00:54:31+00:07:54
7267Joachim Haug
Sarpsborg SK
NORM Senior elite00:54:33+00:07:56
7362Adam Gustafsson
--- ingen klubb ---
SWEM Senior elite00:54:35+00:07:58
7434David Flaten
--- ingen klubb --- / USAF
USAM Senior elite00:54:36+00:07:59
75120Sondre Faanes
Lillehammer Cykleklubb
NORM Junior elite00:54:45+00:08:08
76109Magnus Myrvold
Solør CK
NORM Junior elite00:54:45+00:08:08
77457Espen Aune
Stovnerkameratene Sykkel
NORM Master 45-4900:54:46+00:08:09
78133Simen Engedahl
Svelvik SK
NORM Junior elite00:54:49+00:08:12
7954Silas Graf
--- ingen klubb --- / Head Ciclo XC Team
GERM Senior elite00:54:52+00:08:15
80306Rajeev Rai
Bærum OCK
NORM Master 30-3400:55:03+00:08:26
81352Magnus Cederholm
SK Rye sykkel
NORM Master 35-3900:55:05+00:08:28
8244Jakob Deraas Grimsgaard
TVK
NORM Senior elite00:55:09+00:08:32
8347Patrick Fossum Kristoffersen
Ullensaker CK
NORM Senior elite00:55:16+00:08:39
84402Fredrik Lysakerrud
Odal Sykleklubb
NORM Master 40-4400:55:26+00:08:49
85114Sebastian Dietrich
IF Frøy Sykkel
NORM Junior elite00:55:38+00:09:01
86124Vinjar Løkken
Raufoss & Gjøvik SK
NORM Junior elite00:55:39+00:09:02
87121Ole Andreas Brækken
TVK
NORM Junior elite00:55:59+00:09:22
8860Helgi Winther Olsen
--- ingen klubb --- / MTB.fo
DENM Senior elite00:56:10+00:09:33
89105Ola Jåvold Landmark
Bærum OCK
NORM Junior elite00:56:19+00:09:42
90126Esten Lund Vingen
Gauldal SK
NORM Junior elite00:56:26+00:09:49
91125gard brovold
IL Heming
NORM Junior elite00:56:31+00:09:54
92128Albin Littorin Sandbu
SK Rye sykkel
NORM Junior elite00:56:36+00:09:59
93401Truls Andreas Veslum
Asker CK
NORM Master 40-4400:56:46+00:10:09
94139Karl Brent Premet
--- ingen klubb --- / EST MTB national team
ESTM Junior elite00:56:47+00:10:10
95201Alexandra Engen
--- ingen klubb --- / GHOST Factory Racing Team
SWEK senior elite00:56:48+00:10:11
96130Simen Aannerud Gulbrandsen
Raufoss & Gjøvik SK
NORM Junior elite00:57:01+00:10:24
97204Elisabeth Sveum
SK Rye sykkel
NORK senior elite00:57:03+00:10:26
98451Ole Martin Anmarkrud
Konnerud IL Sykkel
NORM Master 45-4900:57:25+00:10:48
99508Brede Arntzen
Sagene IF Sykkel
NORM Master 50-5400:57:28+00:10:51
100131Sindre Skaug
Halden CK
NORM Junior elite00:57:40+00:11:03
Meld feil