Rye terrengsykkelfestival 2016 - NC 7 Rundbane XCC (Uci etapperitt)

Sekundærfaner

RankNrUtøverKlasseTidDiff
12204Malin Oskarsson
--- ingen klubb --- / IK Jarl Rättvik
SWEK 11-1200:09:20,0
22203Alma Johansson
--- ingen klubb --- / Mölndals CK - Team Merida Sverige
SWEK 11-1200:09:36,9+00:00:16,9
32201Mathilde Sørbråten Solberg
Soon CK / Energihuset Merida
NORK 11-1200:10:22,1+00:01:02,1
42209Vilde Brønstad
CK Toten-Tråkk
NORK 11-1200:11:00,4+00:01:40,4
52208Elise McKinlay
Nes SK
NORK 11-1200:11:25,0+00:02:05,0
62210Jenny Bryntesen Watndal
SK Rye sykkel
NORK 11-1200:11:25,9+00:02:05,9
72205Kristine Aune Aakerli
TVK
NORK 11-1200:11:29,2+00:02:09,2
82401Helena Nyhus
IF Frøy Sykkel
NORK 13-1400:12:02,1+00:02:42,1
92403Ida Johansson
--- ingen klubb --- / Mölndals CK - Team Merida Sverige
SWEK 13-1400:12:12,6+00:02:52,6
102406Guro tubaas glende
Soon CK
NORK 13-1400:12:25,5+00:03:05,5
112410Ida Sofie Huseby
SK Rye sykkel
NORK 13-1400:12:29,3+00:03:09,3
122402Oda LaForce
IF Frøy Sykkel
NORK 13-1400:12:32,0+00:03:12,0
132412Rikke Steen Enstad
Horten og Omegn's Cykleklubb
NORK 13-1400:13:04,3+00:03:44,3
141101Sivert Ekroll
Sande SpKl Sykkel
NORM 11-1200:13:27,3+00:04:07,3
152405Emilie Taug
Cykleklubben Nittedal / Girls
NORK 13-1400:13:30,0+00:04:10,0
161132Sigurd Nordaas
CK Elverum
NORM 11-1200:13:42,0+00:04:22,0
171108Martin Eckmann Farstadvoll
IF Frøy Sykkel
NORM 11-1200:13:42,5+00:04:22,5
181148Jonas Høydahl
Sande SpKl Sykkel
NORM 11-1200:13:52,8+00:04:32,8
192413Ingeborg Øvreeide
SK Rye sykkel
NORK 13-1400:13:53,3+00:04:33,3
201113Kasper Aasebø
SK Rye sykkel
NORM 11-1200:14:06,8+00:04:46,8
211103Jakob Buhs
IF Frøy Sykkel
NORM 11-1200:14:12,0+00:04:52,0
222404Emilie Marie Haug
Svelvik SK / Team Merida Grassroot
NORK 13-1400:14:12,2+00:04:52,2
231110Casper Røvig-Morbech
Soon CK
NORM 11-1200:14:13,2+00:04:53,2
242415Selma Lima-Hogsnes
Asker CK
NORK 13-1400:14:31,3+00:05:11,3
252416Tora Bjørndal Ottestad
SK Rye sykkel
NORK 13-1400:14:34,0+00:05:14,0
261107Nichlas Øveraasen
Soon CK
NORM 11-1200:15:00,1+00:05:40,1
271111Marius Sønsteby
Soon CK
NORM 11-1200:15:00,5+00:05:40,5
281118Elias Høyberg
Ålesund OCK / Merida Grasroot
NORM 11-1200:15:04,0+00:05:44,0
291304Viktor Lindqvist
--- ingen klubb ---
SWEM 13-1400:15:14,4+00:05:54,4
301145Aksel Kilander
IL Heming
SWEM 11-1200:15:17,6+00:05:57,6
311115Jakob Engedahl
Svelvik SK
NORM 11-1200:15:21,2+00:06:01,2
321147Helmer Brekke
IL Heming / Heming MTB
NORM 11-1200:15:27,8+00:06:07,8
331105Håvard Bergmann
Konnerud IL Sykkel
NORM 11-1200:15:29,7+00:06:09,7
341106Jørgen Kvarstad
Ottestad IL / Merida Grassroot
NORM 11-1200:15:39,0+00:06:19,0
351114Simen Fossesholm
Fiskum IL Sykkel
NORM 11-1200:15:47,3+00:06:27,3
361102Sigurd Stubberud
Soon CK
NORM 11-1200:15:56,8+00:06:36,8
371116markus Rindli
Follo SK / FOLLO SK
NORM 11-1200:16:00,2+00:06:40,2
381120Even Theodor Birkeland
Gauldal SK
NORM 11-1200:16:01,8+00:06:41,8
391124Jacob Bøymo
IF Frøy Sykkel
NORM 11-1200:16:03,3+00:06:43,3
401122Eirik Skotte-Haugerud
IF Frøy Sykkel
NORM 11-1200:16:05,4+00:06:45,4
411128Sven Kristoffer Huseby
SK Rye sykkel
NORM 11-1200:16:07,2+00:06:47,2
421130Sander Seiersnes
SK Rye sykkel
NORM 11-1200:16:08,5+00:06:48,5
431138Iver Syrrist
SK Rye sykkel
NORM 11-1200:16:10,4+00:06:50,4
441302William Høines Larsen
Romeriksåsen SK
NORM 13-1400:16:13,8+00:06:53,8
451305Johannes Lundberg
--- ingen klubb --- / Norbergs ck / Team Merida Sverige
SWEM 13-1400:16:14,9+00:06:54,9
461119Anders Amundsen
Konnerud IL Sykkel
NORM 11-1200:16:24,1+00:07:04,1
471310Sigve Ulleland
Molde CK
NORM 13-1400:16:30,5+00:07:10,5
481358Jon Rye-Johnsen
Nanset IF
NORM 13-1400:16:39,9+00:07:19,9
491301Thomas Roth
Sande SpKl Sykkel / Team Birk MTB
DENM 13-1400:16:40,2+00:07:20,2
501303Magnus Næsset
Fiskum IL Sykkel / Team Birk MTB
NORM 13-1400:16:43,8+00:07:23,8
511309Andreas Aune Aakerli
TVK
NORM 13-1400:16:46,5+00:07:26,5
521306Olaus Oserud Bentzen
Romeriksåsen SK / Team Birk MTB
NORM 13-1400:16:46,6+00:07:26,6
521328August Myrvold
Solør CK
NORM 13-1400:16:46,6+00:07:26,6
541139Vetle Thorvaldsen
Ottestad IL
NORM 11-1200:16:47,5+00:07:27,5
551121Eivind Hægstad
Fiskum IL Sykkel
NORM 11-1200:16:48,4+00:07:28,4
561150Ole Alexander Enerhaugen
Sande SpKl Sykkel
NORM 11-1200:16:48,5+00:07:28,5
571140Jørgen Bjørndal Ottestad
SK Rye sykkel
NORM 11-1200:16:59,7+00:07:39,7
58230Ida Jansson
--- ingen klubb --- / Team Lapierre sweden
SWEK Junior elite00:17:00,5+00:07:40,5
59231Thea Siggerud
Soon CK
NORK Junior elite00:17:04,3+00:07:44,3
601320Sander Hagen
Soon CK / ClaesHenrikSykkel
NORM 13-1400:17:10,2+00:07:50,2
611315Henrik Eckmann Farstadvoll
IF Frøy Sykkel
NORM 13-1400:17:10,3+00:07:50,3
621313Henrik Wist
TVK
NORM 13-1400:17:12,8+00:07:52,8
631307Eirik Moldestad Ulfsbøl
CK Elverum
NORM 13-1400:17:14,4+00:07:54,4
641141Nikolai Gudim
SK Rye sykkel
NORM 11-1200:17:16,6+00:07:56,6
651342Erlend Tegneby Vegstø
Soon CK / Merida Grassroot
NORM 13-1400:17:31,3+00:08:11,3
662602Tuva Siggerud
Soon CK
NORK 15-1600:17:33,8+00:08:13,8
672607saga molin
--- ingen klubb --- / Lapierre
SWEK 15-1600:17:37,4+00:08:17,4
681314Oliver Sørbråten Solberg
Soon CK / Energihuset Merida
NORM 13-1400:17:40,2+00:08:20,2
691347Even Thorvaldsen
Ottestad IL
NORM 13-1400:17:56,6+00:08:36,6
701312Marcus Weidemann Erke
Asker CK / Team Birk MTB
NORM 13-1400:18:03,4+00:08:43,4
71233Sofie Oskarsson
--- ingen klubb --- / IK Jarl Rättvik
SWEK Junior elite00:18:04,2+00:08:44,2
72235Kaja Gabrielsen
Asker CK / Team G-Sport Asker
NORK Junior elite00:18:10,1+00:08:50,1
731325Ingebrigt A Hoelsæter
Oppdal SK
NORM 13-1400:18:10,6+00:08:50,6
741308Martin Mobråthen
Romeriksåsen SK
NORM 13-1400:18:11,2+00:08:51,2
75237Henriette Sæterdal Semb
Asker CK
NORK Junior elite00:18:18,3+00:08:58,3
762604Margrethe Wettre Andreassen
Asker CK
NORK 15-1600:18:31,7+00:09:11,7
771338Jonas Brandt
SK Rye sykkel
NORM 13-1400:18:31,8+00:09:11,8
782609Berit Nordsæter Resell
TVK
NORK 15-1600:18:41,4+00:09:21,4
791348Jonathan Wærdahl Eriksen
IL Heming
NORM 13-1400:18:43,1+00:09:23,1
801322Sondre Rokke
IF Frøy Sykkel
NORM 13-1400:18:52,7+00:09:32,7
807452Therese Lindqvist
--- ingen klubb ---
SWEK Master 45-4900:18:52,7+00:09:32,7
821326Runar Solberg Håland
Vigrestad SK
NORM 13-1400:18:53,2+00:09:33,2
831355Simen Brekke
IL Heming / Heming MTB
NORM 13-1400:18:55,5+00:09:35,5
841329Nils Nordsæter Resell
TVK
NORM 13-1400:18:56,6+00:09:36,6
85101Tobias Johannessen
Soon CK
NORM Junior elite00:18:56,7+00:09:36,7
861316Sebastian Larsen
IF Frøy Sykkel
NORM 13-1400:18:58,3+00:09:38,3
871350Gaute Aalbu
Oppdal SK
NORM 13-1400:19:04,5+00:09:44,5
88102Martin Emil Siggerud
Soon CK
NORM Junior elite00:19:09,9+00:09:49,9
891333Henrik Falkenberg Dokset
SK Rye sykkel
NORM 13-1400:19:10,2+00:09:50,2
901339Jens Opstad
SK Rye sykkel
NORM 13-1400:19:13,0+00:09:53,0
912610Johanne Dahl Norland
SK Rye sykkel
NORK 15-1600:19:13,7+00:09:53,7
922613Anna Littorin Sandbu
SK Rye sykkel
NORK 15-1600:19:21,6+00:10:01,6
931327Ludvig Baksjøberget
Ottestad IL
NORM 13-1400:19:22,0+00:10:02,0
941341Andreas Sønsteby
Soon CK
NORM 13-1400:19:23,0+00:10:03,0
951311Mikkel Pedersen
IF Frøy Sykkel
NORM 13-1400:19:24,3+00:10:04,3
961324Ulrik Tvedt
Romeriksåsen SK
NORM 13-1400:19:24,9+00:10:04,9
971501Jørgen Anmarkrud
Konnerud IL Sykkel
NORM 15-1600:19:27,1+00:10:07,1
981502Gabriel Cornelis Slinger
Svelvik SK
NORM 15-1600:19:28,1+00:10:08,1
99106Sigurd Mellemsæter
Lillehammer Cykleklubb
NORM Junior elite00:19:45,2+00:10:25,2
1001340Niklas Teige Hafsten
SK Rye sykkel
NORM 13-1400:19:55,3+00:10:35,3
Meld feil