United Bakeries Cup 2012 - Ritt 6: Skullerud, IF Frøy

Sekundærfaner

RankNrUtøverKlasseTidDiff
11353Ådne Anmarkrud
Konnerud IL - sykkelgruppe
NORM13-1400:01:38,90
21005Erlend Tegneby Vegstø
Soon CK
NORM1000:05:43,40+00:04:04,50
31013Herman Liverud Knudsen
Konnerud IL Sykkel
M1000:05:46,17+00:04:07,27
41015Oliver Sørbråten Solberg
Nesodden SK
NORM1000:05:49,48+00:04:10,58
52206Elena Rise Johnsen
Asker CK
NORK1200:05:58,86+00:04:19,96
61006Eirik Schau Giskås
Soon CK
NORM1000:06:09,88+00:04:30,98
71011Andre Sundby
Romeriksåsen SK
M1000:06:35,67+00:04:56,77
82200Anna Littorin Sandbu
SpKl. Rye Sykkel
NORK1200:06:37,47+00:04:58,57
92207Hege Caroline Pettersen
Bærum OCK
NORK1200:06:39,21+00:05:00,31
102109Hedda Kristiansen
CK Nittedal / Girls
NORK1100:06:48,08+00:05:09,18
111021Petter Solberg
SpKl Ceres Sykkel
NORM1000:06:54,72+00:05:15,82
122100Margrethe Wettre Andreassen
Asker CK
NORK1100:06:56,74+00:05:17,84
131004Sander Hagen
Soon CK
NORM1000:07:10,21+00:05:31,31
141022Oscar Singsaas Magnussen
Bærum OCK
M1000:07:12,24+00:05:33,34
152107Nora Marie Storvik Grønvold
CK Nittedal / Girls
K1100:07:17,93+00:05:39,03
162103Ragne Norstein
IF Frøy Sykkel
NORK1100:07:20,79+00:05:41,89
172210Marie Holmboe
CK Nittedal / Girls
K1200:07:31,54+00:05:52,64
182104Henriette A. B. Götz
IF Frøy Sykkel
NORK1100:07:33,61+00:05:54,71
192209Linn Mei Waaler
Drøbak-Frogn IL Sykkel
K1200:07:43,57+00:06:04,67
202204Synnøve Julseth Frantzen
Asker CK
K1200:07:46,11+00:06:07,21
212219Hanne Åsheim
SpKl. Rye Sykkel
K1200:07:46,76+00:06:07,86
222202Katharina Sommerfelt
SpKl. Rye Sykkel
NORK1200:07:51,62+00:06:12,72
232120Johanne Aarflot
Bærum OCK
NORK1100:07:52,09+00:06:13,19
242106Kaia Malme Gulbrandsen
IF Frøy Sykkel
NORK1100:07:54,00+00:06:15,10
252211Ingvild J. Haugland
CK Nittedal / Girls
K1200:08:01,76+00:06:22,86
262113Sofie Eidal
Asker CK
K1100:08:08,11+00:06:29,21
272105Hannah Elisabeth Grude
IF Frøy Sykkel
K1100:08:09,84+00:06:30,94
282018Guro tubaas glende
Soon CK
NORK1000:08:11,62+00:06:32,72
292002Ingeborg Øvreeide
SpKl. Rye Sykkel
NORK1000:08:14,99+00:06:36,09
301007christopher Marius Møien van der Lende
Drøbak-Frogn IL Sykkel
NORM1000:08:15,30+00:06:36,40
311008Ståle Nilsen
CK Nittedal
NORM1000:08:15,82+00:06:36,92
322004Hannah Lervik
Asker CK
NORK1000:08:17,40+00:06:38,50
332001Ida Sofie Huseby
SpKl. Rye Sykkel
NORK1000:08:20,60+00:06:41,70
341032Henrik Knudsen
-ingen klubb- / IRS
M1000:08:31,25+00:06:52,35
352111Oda Olsvik Johnsen
Bjørndal IF Sykkel
K1100:08:48,68+00:07:09,78
361014Nikolai Grytvik Borbe
-ingen klubb- / Sørkedalen
NORM1000:09:00,14+00:07:21,24
372117Sara Løvstad
Romeriksåsen SK
NORK1100:09:19,60+00:07:40,70
382008Rebecca Caroline Skofteby
Follo SK
K1000:09:26,70+00:07:47,80
392116Maren Hov Fodnæss
Bærum OCK
K1100:09:27,62+00:07:48,72
402010Embla Aalerud
IF Frøy Sykkel
NORK1000:09:31,75+00:07:52,85
412009Randine Louise Skofteby
Follo SK
K1000:09:32,18+00:07:53,28
421016Ådne Finset
Nesodden SK
NORM1000:09:32,37+00:07:53,47
432005Helene Sæterdal Semb
Asker CK
NORK1000:09:34,88+00:07:55,98
442108Henriette Winum
CK Nittedal / Girls
K1100:09:42,37+00:08:03,47
452006Vilde Windelstad
Asker CK
K1000:09:49,37+00:08:10,47
461231Simon Aspelund Holstad
Drøbak-Frogn IL Sykkel
NORM1200:10:33,75+00:08:54,85
471236Jørgen Anmarkrud
Konnerud IL - sykkelgruppe
NORM1200:10:39,39+00:09:00,49
481211Per Clemet Wisløff
Asker CK
NORM1200:10:52,83+00:09:13,93
491112Eirik Stene
Bærum OCK / BOC
NORM1100:11:04,86+00:09:25,96
501104Mads grøholdt
SpKl. Rye Sykkel
NORM1100:11:24,94+00:09:46,04
511235Håvard Sveen
Romeriksåsen SK
NORM1200:11:25,45+00:09:46,55
521264Andreas Askjer
Horten OCK
NORM1200:11:49,80+00:10:10,90
531227Martin Busengdal
IF Frøy Sykkel
NORM1200:11:52,33+00:10:13,43
541219Vemund Øversjøen
Bærum OCK
NORM1200:11:54,14+00:10:15,24
551127Lars Hesby Hurum
SpKl Ceres Sykkel
NORM1100:11:54,74+00:10:15,84
561230Håkon Pilvik
Drøbak-Frogn IL Sykkel
NORM1200:11:55,14+00:10:16,24
571129Fredrik Andre Haug
Svelvik SK
NORM1100:11:57,83+00:10:18,93
581117Mikkel Skjellum
Follo SK
NORM1100:11:58,27+00:10:19,37
591224Fabian Strøm
IF Frøy Sykkel
NORM1200:12:09,95+00:10:31,05
601240Fridtjof Kristiansen
Nesodden SK
NORM1200:12:14,57+00:10:35,67
611123Adrian Myhrvold
IF Frøy Sykkel
NORM1100:12:16,59+00:10:37,69
621141Jonas Vika
Brumunddal SK
NORM1100:12:17,65+00:10:38,75
631223Petter Andresen
IF Frøy Sykkel
NORM1200:12:31,14+00:10:52,24
641200Albin Littorin Sandbu
SpKl. Rye Sykkel
NORM1200:12:33,07+00:10:54,17
651113Maximillian (Max) Borka
Bærum OCK
M1100:12:42,63+00:11:03,73
661119Sebastian Berg
Follo SK
NORM1100:12:43,67+00:11:04,77
671209Andreas Unhjem Smith
Asker CK
NORM1200:12:45,00+00:11:06,10
681232Henrik Johnsrud
Drøbak-Frogn IL Sykkel
NORM1200:12:46,16+00:11:07,26
691110Sindre Hvesser Brein
Asker CK
NORM1100:12:49,58+00:11:10,68
701215Anders Christian Bjørtomt
Bærum OCK
M1200:12:49,80+00:11:10,90
711237Sebastian Dietrich
Bjørndal IF Sykkel
NORM1200:12:51,92+00:11:13,02
721100BIRK MØLLER GUNDERSEN
SpKl. Rye Sykkel
NORM1100:12:53,01+00:11:14,11
731214André Windelstad
Asker CK
NORM1200:13:02,81+00:11:23,91
741114Martin Tjøtta
Bærum OCK
NORM1100:13:14,12+00:11:35,22
751103Jonas Brandt
SpKl. Rye Sykkel
NORM1100:13:14,47+00:11:35,57
761205Martin Vang Dahl
SpKl. Rye Sykkel
NORM1200:13:14,88+00:11:35,98
771135Christian Frøyland Foss
IF Frøy Sykkel
NORM1100:13:15,49+00:11:36,59
781229Rolf Skøien
Soon CK
M1200:13:21,12+00:11:42,22
791222Edward Sander Woldseth
Follo SK
M1200:13:32,35+00:11:53,45
801143Aleksander Falkenberg Dokset
SpKl. Rye Sykkel
NORM1100:13:39,43+00:12:00,53
811245Ludvig Erlandsen Eide
Asker CK
NORM1200:13:40,22+00:12:01,32
821101Felix K. Bergmann
SpKl. Rye Sykkel
NORM1100:13:40,37+00:12:01,47
831216Mathias Sommerseth
Bærum OCK
NORM1200:13:46,67+00:12:07,77
841247Ole Didrik Krogh
Soon CK
M1200:13:49,09+00:12:10,19
851217Jesper Zajc Koch
Bærum OCK
M1200:13:52,58+00:12:13,68
861228Jens Henrik Skjeltorp
Soon CK
NORM1200:13:54,47+00:12:15,57
871109Jonas Olsson
SpKl. Rye Sykkel
NORM1100:13:58,67+00:12:19,77
881116Petter Mouland
Bærum OCK
NORM1100:14:05,75+00:12:26,85
891130Wilhelm August Sparby Tarøy
Asker CK
NORM1100:14:12,90+00:12:34,00
901126Sivert Svardal
SpKl Ceres Sykkel
NORM1100:14:42,83+00:13:03,93
911102Joakim Hval
SpKl. Rye Sykkel
M1100:15:06,30+00:13:27,40
921106Robin Lysebråte Solli
SpKl. Rye Sykkel
NORM1100:15:07,72+00:13:28,82
932323Marte Berg Edseth
SpKl. Rye Sykkel
K13-1400:15:34,38+00:13:55,48
941213Lyder Aksnes Hilton
Asker CK
M1200:15:47,06+00:14:08,16
951221Åsmund Eggen Kristensen
Bærum OCK
M1200:16:02,70+00:14:23,80
962301Aurora Kildahl
Asker CK
K13-1400:16:11,03+00:14:32,13
971147Magnus Nyberg
SpKl. Rye Sykkel
NORM1100:16:15,47+00:14:36,57
982327Martine Opsahl
IF Frøy Sykkel
NORK13-1400:16:22,08+00:14:43,18
992303Elen Katle Fleten
Asker CK
NORK13-1400:16:24,08+00:14:45,18
1002320Mina Claussen
Bærum OCK
K13-1400:16:27,06+00:14:48,16
Meld feil