Nissan-Cup 2010 - Ritt 7: Gullhaug v/BOC

Sekundærfaner

RankNrUtøverKlasseTidDiff
11010Jørgen Anmarkrud
Konnerud IL - Sykkel
NORM1000:08:07,4
22211Ingvild Gåskjenn
Horten og omegn CK
K1200:08:15,0+00:00:07,6
32206Marte Berg Edseth
SK RYE
K1200:08:28,0+00:00:20,6
42215Tiril Liverud Knudsen
Konnerud IL - Sykkel
K1200:08:43,9+00:00:36,5
51013Andreas Unhjem Smith
Asker CK
NORM1000:08:44,7+00:00:37,3
62109Mina Claussen
BOC
K1100:09:09,8+00:01:02,4
72101Maren Aarthun Wangen
Bjørndal IF
NORK1100:09:12,1+00:01:04,7
82108Tuva Ertzaas Granøien
BOC
NORK1100:09:13,2+00:01:05,8
91044Andreas Hegrum Askjer
Horten og omegn CK
M1000:09:13,9+00:01:06,5
101018Fabian Strøm
IF Frøy
NORM1000:09:17,1+00:01:09,7
111012Håvard Sveen
Romeriksåsen SK
NORM1000:09:17,8+00:01:10,4
122213Ingvild Benum Vestre
BOC
K1200:09:22,3+00:01:14,9
132208Aurora Kildahl
Asker CK
K1200:09:35,1+00:01:27,7
141009Håkon Pilvik
Drøbak SK
NORM1000:09:37,6+00:01:30,2
151036Simon A Holstad
DRØBAK
M1000:09:55,4+00:01:48,0
161033Fredrik Arentz
BOC
M1000:09:56,1+00:01:48,7
172202Helene Hamre Liberg
Asker CK
K1200:10:00,7+00:01:53,3
181006Johannes Skarø
Drøbak SK
M1000:10:05,0+00:01:57,6
191023Anders Christian Bjørtomt
BOC
M1000:10:08,8+00:02:01,4
201020Sondre Sørum Smette
BOC
M1000:10:17,4+00:02:10,0
211045Iver Barlinn Korvald
IL Heming
M1000:10:32,8+00:02:25,4
221014Thorstein Solvang
Asker CK
M1000:10:33,9+00:02:26,5
221041Per Clemet Wisløff
Holmen langrenn
M1000:10:33,9+00:02:26,5
242001Anna Littorin Sandbu
SK RYE
NORK1000:10:41,8+00:02:34,4
252105Kaja Gabrielsen
Asker CK
NORK1100:10:51,6+00:02:44,2
262111Martine Fosmo Nyberg
BOC
K1100:10:51,7+00:02:44,3
272106Elen Katle Fleten
Asker CK
NORK1100:11:00,3+00:02:52,9
281032Martin Vang Dahl
SK RYE
M1000:11:02,7+00:02:55,3
291046Haavard Aass
HOC
M1000:11:07,0+00:02:59,6
302104Lisa Sivertsen Bruheim
Asker CK
K1100:11:07,2+00:02:59,8
312110Henriette Sæterdal Semb
Asker CK
NORK1100:11:15,9+00:03:08,5
321048Sindre J Rønhovde
M1000:11:21,5+00:03:14,1
332204Karoline Løvstad
Romeriksåsen SK
K1200:11:36,3+00:03:28,9
341011Marius Smaaskjær
Soon Ck
M1000:11:37,4+00:03:30,0
352005Hege Pettersen
boc
K1000:11:41,2+00:03:33,8
361019Mathias Sommerseth
BOC
NORM1000:11:41,6+00:03:34,2
371028Linn Mei Waaler
DRØBAK
K1000:11:50,9+00:03:43,5
381015Morten Sund
Asker CK
M1000:11:53,9+00:03:46,5
391047Lyder Aksnes Hilton
Asker CK
M1000:12:15,1+00:04:07,7
402112Eira Torsteinsen
boc
K1100:12:29,7+00:04:22,3
411042Thomas Haugen De Lange
BOC
M1000:12:31,9+00:04:24,5
421029Sindre Fjellhaug
SK RYE
M1000:12:42,4+00:04:35,0
431022Åsmund Eggen Kristensen
BOC
M1000:12:43,1+00:04:35,7
441210Martin Emil Siggerud
Soon Ck
NORM1200:12:45,8+00:04:38,4
451215Petter Bergmann
Konnerud IL - Sykkel
NORM1200:13:25,2+00:05:17,8
462004Johanne Dahl Norland
SK RYE
NORK1000:13:36,8+00:05:29,4
472002Katharina Sommerfelt
SK RYE
NORK1000:13:44,6+00:05:37,2
482003Ragnhild Wilskog
Nittedal CK
K1000:13:49,5+00:05:42,1
491213Andreas Finni Magnussen
Nittedal CK
NORM1200:13:53,1+00:05:45,7
502009Sunniva Stenersen
Asker CK
K1000:14:11,7+00:06:04,3
511232Ola Berg Edseth
SK RYE
M1200:14:17,8+00:06:10,4
522303Ellinor Bryntesen Høgberg
SK RYE
K13-1400:14:22,4+00:06:15,0
531220Håkon Lunder Aalrust
Asker CK
NORM1200:14:44,1+00:06:36,7
541119Markus Berg
Follo SK
NORM1100:14:50,3+00:06:42,9
551116Mathias Tefre
IF Frøy
M1100:15:06,2+00:06:58,8
562307Anne Siri Lervik
Asker CK
K13-1400:15:14,9+00:07:07,5
572309Anna Gabrielsen
Asker CK
NORK13-1400:15:25,9+00:07:18,5
582315Stina Meinicke
BOC
NORK13-1400:15:26,8+00:07:19,4
591121Kevin Skofteby
Follo SK
NORM1100:15:28,7+00:07:21,3
601120Robin Skjellum
Follo SK
M1100:15:30,6+00:07:23,2
611238Ludvik A Holstad
drøbak
NORM1200:15:38,0+00:07:30,6
621247Ulrik Mehlum
Konnerud IL - Sykkel
M1200:15:46,7+00:07:39,3
631202Jørgen Strømstad Sunde
SK RYE
NORM1200:15:49,8+00:07:42,4
641244Ted Johansson
IF Frøy
M1200:16:05,1+00:07:57,7
651229Martin Kildal
BOC
M1200:16:08,8+00:08:01,4
661239Simen Holter Berger
dalen
M1200:16:10,1+00:08:02,7
672304Julie Breili
Ringerike SK
K13-1400:16:10,3+00:08:02,9
681217Jonas Nordhøy Kristensen
Asker CK
M1200:16:10,4+00:08:03,0
691103Tinius Gadderud
SK RYE
NORM1100:16:18,3+00:08:10,9
701230Georg Henden Kaasen
BOC
M1200:16:20,5+00:08:13,1
712308Marte Elise Hov
Asker CK
K13-1400:16:29,3+00:08:21,9
721223Eirik Semb
Follo SK
NORM1200:16:30,6+00:08:23,2
731102Håvard Moseby
SK RYE
NORM1100:16:35,1+00:08:27,7
741124Petter, Lie Håkenrud
Asker CK
M1100:16:36,7+00:08:29,3
751125Ola Jåvold Landmark
BOC
M1100:16:39,9+00:08:32,5
761249Fredrik Bucher Johannessen
BOC
M1200:16:40,8+00:08:33,4
771242Sjur Kleppan
Romeriksåsen SK
M1200:16:41,9+00:08:34,5
782306Martine Sund
Asker CK
K13-1400:16:42,4+00:08:35,0
791218Tobias Fromreide
Asker CK
M1200:16:44,4+00:08:37,0
801253Håkon Sandaker
BOC
NORM1200:16:51,5+00:08:44,1
812314Martine Ek Strøm
BOC
K13-1400:16:51,8+00:08:44,4
822301Anette Fredriksen
SK RYE
K13-1400:16:53,6+00:08:46,2
832313Eivor Ertzaas Granøien
BOC
K13-1400:17:01,4+00:08:54,0
841246Aslak Haarr Jølstad
BOC
M1200:17:02,8+00:08:55,4
851233Sindre Sandgrind
SK RYE
M1200:17:09,7+00:09:02,3
861115Erik Bødtker Fjærli
Asker CK
NORM1100:17:09,8+00:09:02,4
871112Anders Lervik
Asker CK
M1100:17:11,7+00:09:04,3
881235Anders Aksnes Smith
BOC
M1200:17:15,5+00:09:08,1
891201Henning Åsheim
SK RYE
NORM1200:17:17,4+00:09:10,0
902311Ingeborg Nordli
BOC
NORK13-1400:17:20,7+00:09:13,3
911214Robin Jangefelt
Nittedal CK
M1200:17:24,0+00:09:16,6
921245Christian Hæreid
Kongsberg IF
M1200:17:24,8+00:09:17,4
931222Tobias Strøm
IF Frøy
NORM1200:17:26,8+00:09:19,4
941140Olav Hjemsæter
Ceres
M1100:17:30,8+00:09:23,4
951109Oskar Tronnsønn Skjerstad
Nittedal CK
M1100:17:41,7+00:09:34,3
962305Marit Sveen
Romeriksåsen SK
NORK13-1400:17:42,3+00:09:34,9
971123Ole-herman Bergby
Nittedal CK
NORM1100:17:43,0+00:09:35,6
981135Mats Tubaas Glende
Soon Ck
NORM1100:17:50,3+00:09:42,9
991131Herman Christoffersen
IF Frøy
M1100:18:03,6+00:09:56,2
1001104Herman Bjerke
SK RYE
NORM1100:18:06,2+00:09:58,8
Meld feil