Nissan-Cup 2010 - Ritt 3: Gullhaug v/BOC

Sekundærfaner

RankNrUtøverKlasseTidDiff
12207Ida Troengen
HOC
K1200:07:44,0
22211Ingvild Gåskjenn
Horten og omegn CK
K1200:07:50,0+00:00:06,0
31010Jørgen Anmarkrud
Konnerud IL - Sykkel
NORM1000:07:57,0+00:00:13,0
41002Ludvig Fischer Aasheim
SK RYE
NORM1000:08:43,0+00:00:59,0
51005Kristian Høvik
Halden CK
M1000:08:57,0+00:01:13,0
62108Tuva Ertzaas Granøien
BOC
NORK1100:08:59,0+00:01:15,0
71006Johannes Skarø
Drøbak SK
M1000:09:00,0+00:01:16,0
82208Aurora Kildahl
Asker CK
K1200:09:01,0+00:01:17,0
92213Ingvild Benum Vestre
BOC
K1200:09:03,0+00:01:19,0
102101Maren Aarthun Wangen
Bjørndal IF
NORK1100:09:05,0+00:01:21,0
111023Anders Christian Bjørtomt
BOC
M1000:09:18,0+00:01:34,0
122206Marte Berg Edseth
SK RYE
K1200:09:22,8+00:01:38,8
131036Simon A Holstad
DRØBAK
M1000:09:26,0+00:01:42,0
141009Håkon Pilvik
Drøbak SK
NORM1000:09:29,0+00:01:45,0
151020Sondre Sørum Smette
BOC
M1000:09:34,0+00:01:50,0
161012Håvard Sveen
Romeriksåsen SK
NORM1000:09:41,0+00:01:57,0
171046Haavard Aass
HOC
M1000:09:49,0+00:02:05,0
181045Iver Barlinn Korvald
IL Heming
M1000:09:50,0+00:02:06,0
192102Gabrielle Bruna Westgaard
IF Frøy / Team Sykkelboden
K1100:09:53,0+00:02:09,0
202105Kaja Gabrielsen
Asker CK
NORK1100:09:57,0+00:02:13,0
212110Henriette Sæterdal Semb
Asker CK
NORK1100:09:58,0+00:02:14,0
222112Eira Torsteinsen
boc
K1100:10:02,0+00:02:18,0
231030Andre Windelstad
M1000:10:07,0+00:02:23,0
242111Martine Fosmo Nyberg
BOC
K1100:10:09,0+00:02:25,0
252104Lisa Sivertsen Bruheim
Asker CK
K1100:10:22,0+00:02:38,0
262106Elen Katle Fleten
Asker CK
NORK1100:10:26,0+00:02:42,0
271032Martin Vang Dahl
SK RYE
M1000:10:28,0+00:02:44,0
281017Hans Olav Nøbben
Asker CK
NORM1000:10:35,0+00:02:51,0
291007Eivind Lundberg Larsen
Soon Ck
M1000:10:39,0+00:02:55,0
301011Marius Smaaskjær
Soon Ck
M1000:10:49,0+00:03:05,0
312001Anna Littorin Sandbu
SK RYE
NORK1000:11:13,0+00:03:29,0
321047Lyder Aksnes Hilton
Asker CK
M1000:11:16,0+00:03:32,0
332204Karoline Løvstad
Romeriksåsen SK
K1200:11:17,0+00:03:33,0
342209Emma Sundqvist Aune
K1200:11:20,0+00:03:36,0
351042Thomas Haugen De Lange
BOC
M1000:11:41,0+00:03:57,0
361210Martin Emil Siggerud
Soon Ck
NORM1200:11:47,0+00:04:03,0
371216Ådne Anmarkrud
Konnerud IL - Sykkel
NORM1200:11:49,0+00:04:05,0
382107Vilde Furmyr
Ceres
K1100:11:52,0+00:04:08,0
391022Åsmund Eggen Kristensen
BOC
M1000:11:57,0+00:04:13,0
401003Sebastian Dietrich
BIF
NORM1000:12:06,7+00:04:22,7
412005Hege Pettersen
boc
K1000:12:22,9+00:04:38,9
421215Petter Bergmann
Konnerud IL - Sykkel
NORM1200:12:30,0+00:04:46,0
431213Andreas Finni Magnussen
Nittedal CK
NORM1200:12:32,0+00:04:48,0
442114Marte Strand Bjørndalen
Romeriksåsen SK
K1100:12:57,0+00:05:13,0
452303Ellinor Bryntesen Høgberg
SK RYE
K13-1400:13:13,0+00:05:29,0
461019Mathias Sommerseth
BOC
NORM1000:13:30,1+00:05:46,1
471116Mathias Tefre
IF Frøy
M1100:13:33,0+00:05:49,0
481220Håkon Lunder Aalrust
Asker CK
NORM1200:13:37,0+00:05:53,0
491247Ulrik Mehlum
Konnerud IL - Sykkel
M1200:13:39,0+00:05:55,0
501232Ola Berg Edseth
SK RYE
M1200:13:56,0+00:06:12,0
512003Ragnhild Wilskog
Nittedal CK
K1000:14:01,0+00:06:17,0
521119Markus Berg
Follo SK
NORM1100:14:04,0+00:06:20,0
531015Morten Sund
Asker CK
M1000:14:06,0+00:06:22,0
542305Marit Sveen
Romeriksåsen SK
NORK13-1400:14:11,0+00:06:27,0
551101Trym Bern Hansen
SK RYE
NORM1100:14:15,0+00:06:31,0
552309Anna Gabrielsen
Asker CK
NORK13-1400:14:15,0+00:06:31,0
572321Ingrid Elisabeth Bagger
Halden CK
K13-1400:14:17,0+00:06:33,0
582304Julie Breili
Ringerike SK
K13-1400:14:26,0+00:06:42,0
591109Oskar Tronnsønn Skjerstad
Nittedal CK
M1100:14:28,0+00:06:44,0
601230Georg Henden Kaasen
BOC
M1200:14:30,0+00:06:46,0
611202Jørgen Strømstad Sunde
SK RYE
NORM1200:14:32,0+00:06:48,0
622002Katharina Sommerfelt
SK RYE
NORK1000:14:37,0+00:06:53,0
631218Tobias Fromreide
Asker CK
M1200:14:40,0+00:06:56,0
641221Truls Fjellheim Jorde
Asker CK
NORM1200:14:41,0+00:06:57,0
651125Ola Jåvold Landmark
BOC
M1100:14:42,0+00:06:58,0
662301Anette Fredriksen
SK RYE
K13-1400:14:46,0+00:07:02,0
671223Eirik Semb
Follo SK
NORM1200:14:49,0+00:07:05,0
681102Håvard Moseby
SK RYE
NORM1100:14:50,0+00:07:06,0
692315Stina Meinicke
BOC
NORK13-1400:14:53,0+00:07:09,0
701214Robin Jangefelt
Nittedal CK
M1200:14:58,0+00:07:14,0
711217Jonas Nordhøy Kristensen
Asker CK
M1200:15:00,0+00:07:16,0
721229Martin Kildal
BOC
M1200:15:03,0+00:07:19,0
731120Robin Skjellum
Follo SK
M1100:15:08,0+00:07:24,0
741246Aslak Haarr Jølstad
BOC
M1200:15:16,0+00:07:32,0
752310Mathilde Gleditsch Brustad
Asker CK
K13-1400:15:21,0+00:07:37,0
761117Vemund Gulbrandsen
IF Frøy
M1100:15:23,0+00:07:39,0
771104Herman Bjerke
SK RYE
NORM1100:15:27,0+00:07:43,0
781239Simen Holter Berger
dalen
M1200:15:28,0+00:07:44,0
792306Martine Sund
Asker CK
K13-1400:15:31,0+00:07:47,0
801241Kristian Anker
soon
M1200:15:38,0+00:07:54,0
811235Anders Aksnes Smith
BOC
M1200:15:49,0+00:08:05,0
821121Kevin Skofteby
Follo SK
NORM1100:15:52,0+00:08:08,0
832308Marte Elise Hov
Asker CK
K13-1400:16:02,0+00:08:18,0
842103Emilie Babik Vistung
Nittedal CK
K1100:16:06,3+00:08:22,3
852313Eivor Ertzaas Granøien
BOC
K13-1400:16:09,0+00:08:25,0
861244Ted Johansson
IF Frøy
M1200:16:20,0+00:08:36,0
871238Ludvik A Holstad
drøbak
NORM1200:16:24,0+00:08:40,0
881248Henrik Abrahamsen
SK RYE
M1200:16:25,0+00:08:41,0
891201Henning Åsheim
SK RYE
NORM1200:16:27,0+00:08:43,0
901115Erik Bødtker Fjærli
Asker CK
NORM1100:16:30,0+00:08:46,0
911112Anders Lervik
Asker CK
M1100:16:31,0+00:08:47,0
921105Nikolai Jones Arnesen
SK RYE
M1100:16:32,0+00:08:48,0
931245Christian Hæreid
Kongsberg IF
M1200:16:40,0+00:08:56,0
942319Ida H. Seim
SK RYE
K13-1400:16:58,0+00:09:14,0
952311Ingeborg Nordli
BOC
NORK13-1400:17:00,0+00:09:16,0
961233Sindre Sandgrind
SK RYE
M1200:17:20,0+00:09:36,0
971118Eirik Wattne Andsem
BOC
M1100:17:23,0+00:09:39,0
981211Martin Morgenlien Skamo
DIL sykkel Dalen Idrettslag
M1200:17:25,0+00:09:41,0
991219Olav Winje Wiik
Asker CK
M1200:17:34,0+00:09:50,0
1001107Viktor Steen Eriksen
IF Frøy
M1100:17:43,0+00:09:59,0
Meld feil