Follorittet 2019

Primærfaner

NrNavnNasjonKlubbTeam/lagØvelse/distanseKlasseStartpuljeStatus
Ansgar MyhreNORHadeland CKTurrittetM65-69Fra 09:50 Automatisk seedingDin påmelding er registrert
Arild UnnestadNORSkiptvet IL SykkelTurrittetM45-49Fra 09:50 Automatisk seedingDin påmelding er registrert
Bent GranbyNORFollo SKMasters cupM45-49Fra 09:30Din påmelding er registrert
Christian W. SkovdahlNORMoss CKTurrittetM50-54Fra 09:50 Automatisk seedingDin påmelding er registrert
Dag AbrahamsenNORFollo SKAdrenalinMasters cupM50-54Fra 09:30Din påmelding er registrert
Egil AntonsenNORFollo SKTurrittetM50-54Fra 09:50 Automatisk seedingDin påmelding er registrert
Einar Andreas Sletten Biørn-LianNORFollo SKBarnBarn 6-12 år10:20 Barn 10-12 årDin påmelding er registrert
Erik Cleve-hansenNORBygdø ILTurrittetM25-29Fra 09:50 Automatisk seedingDin påmelding er registrert
Erik HyndenNOR--- ingen klubb ---TurrittetM35-39Fra 09:50 Automatisk seedingDin påmelding er registrert
Francesco De Biasi-AntonsenITAFollo SKTurrittetM40-44Fra 09:50 Automatisk seedingDin påmelding er registrert
Håvard Andreas LundNOR--- ingen klubb ---4SoundTurrittetM35-39Fra 09:50 Automatisk seedingDin påmelding er registrert
Jan Tore KalvikNORBærum OCKMasters cupM60-64Fra 09:30Din påmelding er registrert
Joachim PettersenNOR--- ingen klubb ---Stages CyclingMasters cupM40-44Fra 09:30Din påmelding er registrert
Johan Noraker NossenNORFollo SKTurrittetM30-34Fra 09:50 Automatisk seedingDin påmelding er registrert
Kenneth SolbergNORKolbotn SKMasters cupM40-44Fra 09:30Din påmelding er registrert
Knut AlstadNOR--- ingen klubb ---XXL Sport & VillmarkTurrittetM45-49Fra 09:50 Automatisk seedingDin påmelding er registrert
Kåre MollandNORFollo SKTurrittetM55-59Fra 09:50 Automatisk seedingDin påmelding er registrert
Lars Alexander GarmannNORLørenskog CKTurrittetM30-34Fra 09:50 Automatisk seedingDin påmelding er registrert
Martin NonsdalNORFollo SKFollo SKTurrittetM25-29Fra 09:50 Automatisk seedingDin påmelding er registrert
Morten FelumbNORFollo SKTurrittetM45-49Fra 09:50 Automatisk seedingDin påmelding er registrert
Morten HelmersenNORFollo SKFUNTurrittetM50-54Fra 09:50 Automatisk seedingDin påmelding er registrert
Morten SamuelsenNORFollo SKAdrenalinTurrittetM45-49Fra 09:50 Automatisk seedingDin påmelding er registrert
Morten Skirstad MoNOR--- ingen klubb ---Team LanglaufTurrittetM40-44Fra 09:50 Automatisk seedingDin påmelding er registrert
Ole Christian VesttorpNOR--- ingen klubb ---TurrittetM45-49Fra 09:50 Automatisk seedingDin påmelding er registrert
Ole Sigurd Sletten Biørn-LianNORFollo SKBarnBarn 6-12 år10:00 Barne 6-9 årDin påmelding er registrert
Per Christian EidevikNORKjekkas IF SykkelMasters cupM40-44Fra 09:30Din påmelding er registrert
Petter NilsenNORFollo SKMasters cupM40-44Fra 09:30Din påmelding er registrert
Roald ØdegaardNORFollo SKTeam SuperselmaTurrittetM45-49Fra 09:50 Automatisk seedingDin påmelding er registrert
Roar Pauer LiaøyNORFollo SKTurrittetM45-49Fra 09:50 Automatisk seedingDin påmelding er registrert
Roar RasmussenNOR--- ingen klubb ---Team røroleTurrittetM60-64Fra 09:50 Automatisk seedingDin påmelding er registrert
Roger ArenbergNORIF Frøy SykkelMasters cupM50-54Fra 09:30Din påmelding er registrert
Rune FossNORFollo SKFUNTrim (u/tidtakning)Trim09:55 TrimrittetDin påmelding er registrert
Sigurd Tallhaug GulbrandsenNORSagene IF SykkelTurrittetM17-24Fra 09:50 Automatisk seedingDin påmelding er registrert
Steinar UnnestadNORSkiptvet IL SykkelTeam SuperselmaTurrittetM50-54Fra 09:50 Automatisk seedingDin påmelding er registrert
Sven CallaertsBELGrenland SKMasters cupM40-44Fra 09:30Din påmelding er registrert
sverre bergNORDriv IL SykkelTurrittetM50-54Fra 09:50 Automatisk seedingDin påmelding er registrert
Terje strøm MidtgårdNOR--- ingen klubb ---TurrittetM35-39Fra 09:50 Automatisk seedingDin påmelding er registrert
Thomas OpstadNORFollo SKFollo SKTurrittetM25-29Fra 09:50 Automatisk seedingDin påmelding er registrert
Tom Harald PettersenNORFollo SKFollo FUNTurrittetM55-59Fra 09:50 Automatisk seedingDin påmelding er registrert
Tom ole EilertsenNOR--- ingen klubb ---Team røroleTurrittetM50-54Fra 09:50 Automatisk seedingDin påmelding er registrert
Tor HøieggenNORFollo SKFollo funTurrittetM40-44Fra 09:50 Automatisk seedingDin påmelding er registrert
Torbjørn SteneNORTromsø CKFollo FunTurrittetM75+Fra 09:50 Automatisk seedingDin påmelding er registrert
Trond GodtlandNORFollo SKTurrittetM45-49Fra 09:50 Automatisk seedingDin påmelding er registrert
Trond LydersenNORHolmenkollen CKMasters cupM40-44Fra 09:30Din påmelding er registrert
Vegard ØlstørnNORBærum OCKTurrittetM40-44Fra 09:50 Automatisk seedingDin påmelding er registrert
Rad 1-45, totalt 45