Terrengsykkelrittet 2019

Primærfaner

NrNavnNasjonKlubbTeam/lagDistanseKlasseStatus
Alexander KorsgaardNORNitelva CKDobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)M30-34Din påmelding er registrert
Andrew RitchieGBR--- ingen klubb ---Terrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M30-34Din påmelding er registrert
Atle KvienNORSagene IF SykkelTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M45-49Din påmelding er registrert
Atle ReitanNORNitelva CKTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M50-54Din påmelding er registrert
Børge Joakim RønningNORStovnerkameratene SykkelTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M40-44Din påmelding er registrert
Christian LorangeNORSagene IF SykkelTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M45-49Din påmelding er registrert
Dan KarlsenNORSkullerud SpKl SykkelDobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)M55-59Din påmelding er registrert
Erik Tonstad SchefloNORNitelva CKTeam FossDobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)M55-59Din påmelding er registrert
Geir EldeNORNordlysbyen SykkelDobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)M55-59Din påmelding er registrert
Hans Henrik Grøm-WilkensNOR--- ingen klubb ---Team LuxusDobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)M35-39Din påmelding er registrert
Hans-Jørgen EngenNORNitelva CKTeam FossDobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)M50-54Din påmelding er registrert
Henning Mjør HagenNORHadeland CKTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M35-39Din påmelding er registrert
Jacob TreiderNORHolmenkollen CKGin & ShrimpsTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M40-44Din påmelding er registrert
Jahn Atle HøgbergNORSK Rye sykkelMilslukernTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M45-49Din påmelding er registrert
Jarl Martin SolheimNOR--- ingen klubb ---Terrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M30-34Din påmelding er registrert
Johan Gimse HolmNOR--- ingen klubb ---Dobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)M45-49Din påmelding er registrert
Jon Morten MathiassenNORNitelva CKfossDobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)M50-54Din påmelding er registrert
Jørgen SørensenNORSagene IF SykkelTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M45-49Din påmelding er registrert
Kjetil PedersenNORSand IL TerrengTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M40-44Din påmelding er registrert
Knut Arne LetterudNORAsker CKDobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)M35-39Din påmelding er registrert
Knut MyreNORBlindleia CKTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M55-59Din påmelding er registrert
Knut VidjelandNOR--- ingen klubb ---Gin & ShrimpsTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M45-49Din påmelding er registrert
Kristian LyngstølNOR--- ingen klubb ---Dobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)M35-39Din påmelding er registrert
Lars Jørgen AlsénNOR--- ingen klubb ---LenovoTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M45-49Din påmelding er registrert
Lars-Erik KoldbergNORKolbotn SKTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M45-49Din påmelding er registrert
Markus RindliNORFollo SKUngdomsrittetM13-14Din påmelding er registrert
Morten ForlandNORIF Frøy SykkelNHC B.I.LDobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)M45-49Din påmelding er registrert
Peter NagyNORNesodden SKTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M55-59Din påmelding er registrert
Petter HalvorsenNOR--- ingen klubb ---Vardeåsen sykkelTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M55-59Din påmelding er registrert
Pål Anders Juul-hansenNOR--- ingen klubb ---Terrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M30-34Din påmelding er registrert
Pål Christian IngierdNOR--- ingen klubb ---Team CoopDobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)M45-49Din påmelding er registrert
Roald HaarrNOR--- ingen klubb ---Terrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M40-44Din påmelding er registrert
Roar LangliNORKolbotn SKDobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)M45-49Din påmelding er registrert
Rolf Kristian KofoedNOR--- ingen klubb ---Terrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M40-44Din påmelding er registrert
Stefan ForbergskogNORStiftstaden SK TrondheimTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M40-44Din påmelding er registrert
Steffen HorpestadNORTubakken SykkelklubbDobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)M40-44Din påmelding er registrert
Stein NilssenNORNesodden SKTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M55-59Din påmelding er registrert
Steinar BergNOR--- ingen klubb ---Terrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M35-39Din påmelding er registrert
Stian LysakerNORSK Rye sykkelDobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)M35-39Din påmelding er registrert
Stian Thue HalvorsenNOR--- ingen klubb ---Terrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M30-34Din påmelding er registrert
Sunniva DringNORSagene IF SykkelMilsluker´nDobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)K35-39Din påmelding er registrert
Terje GomoNORIF Frøy SykkelTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M50-54Din påmelding er registrert
Theodor Dilling GomoNORKolbotn SKGomo RacingUngdomsrittetM13-14Din påmelding er registrert
Thomas NærlandNORBryne CykleklubbDobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)MseniorDin påmelding er registrert
Thomas PettersenNORNitelva CKDobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)M45-49Din påmelding er registrert
Trond HalvorsenNORTønsberg CKDobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)M45-49Din påmelding er registrert
Øyvind GjermshusNORIK HeroTeam Johnsen FrameworksTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M40-44Din påmelding er registrert
Øyvind NesdalNOROttestad ILDobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)M50-54Din påmelding er registrert
Rad 1-48, totalt 48