Terrengsykkelrittet 2019

Primærfaner

NrNavnNasjonKlubbTeam/lagDistanseKlasseStatus
Oliver Rinden-JohansenNORSK Rye sykkelBarnerittetG10Din påmelding er registrert
Henrik M. ForosNORFossum IF SykkelBarnerittetG11Din påmelding er registrert
Markus Hegna KuyperNORSK Rye sykkelBarnerittetG12Din påmelding er registrert
Sondre Høydahl HenjumNOR--- ingen klubb ---BarnerittetG6-8Din påmelding er registrert
Martin Mikkelsen ForosNORFossum IF SykkelBarnerittetG9Din påmelding er registrert
Kristina AasebøNORSK Rye sykkelBarnerittetJ6-8Din påmelding er registrert
Kamilla AasebøNORSK Rye sykkelUngdomsrittetK13-14Din påmelding er registrert
Elise Ek HaugNORFollo SKFollo SKUngdomsrittetK15-16Din påmelding er registrert
Lene VormestrandNOR--- ingen klubb ---Terrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)K17-29Din påmelding er registrert
Stina MeinickeNORBærum OCKTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)K17-29Din påmelding er registrert
Silje KileNORAron SkiklubbAron SKTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)K35-39Din påmelding er registrert
Sunniva DringNORSagene IF SykkelMilsluker´nDobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)K35-39Din påmelding er registrert
Kirstin LeirenNORSagene IF SykkelSagene if sykkelTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)K40-44Din påmelding er registrert
Linda LønmoNORAron SkiklubbTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)K40-44Din påmelding er registrert
Linda Pedersen HaugerudNOR--- ingen klubb ---Arendal Single TrackTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)K40-44Din påmelding er registrert
Silje Katarina HolmsenNORAron SkiklubbTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)K40-44Din påmelding er registrert
Yvonne GarsholNORNitelva CKTeam LetthTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)K40-44Din påmelding er registrert
Anette SundbyNORRomeriksåsen SKRomeriksåsen SKTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)K45-49Din påmelding er registrert
Eva AasebøNORSK Rye sykkelTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)K45-49Din påmelding er registrert
Jane Helen BuråsNORNitelva CKTeam FossTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)K45-49Din påmelding er registrert
Jennifer Jones ArnesenNORSK Rye sykkelTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)K45-49Din påmelding er registrert
Klara LyngnesNORSagene IF SykkelTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)K45-49Din påmelding er registrert
Lene ÅnonsenNOR--- ingen klubb ---Terrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)K45-49Din påmelding er registrert
Siw StorsveenNORCK ElverumTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)K45-49Din påmelding er registrert
Anita Blåsås HansenNORLørenskog CKTeam LetthTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)K50-54Din påmelding er registrert
Bente RøkenesNORNordlysbyen SykkelTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)K50-54Din påmelding er registrert
Mariama JammehNORIF Frøy SykkelTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)K50-54Din påmelding er registrert
Nina Malme GulbrandsenNORIF Frøy SykkelTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)K50-54Din påmelding er registrert
Siv Gabrielsen SøreideNORNesodden SKTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)K50-54Din påmelding er registrert
Tatiana BromanSWE--- ingen klubb ---PunschrullenTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)K50-54Din påmelding er registrert
Trine Lise FolvikNORNitelva CKTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)K50-54Din påmelding er registrert
Ida Sofie HusebyNORSK Rye sykkelTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)KjuniorDin påmelding er registrert
Andrea Patricia CoucheronNORBærum OCKDobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)KseniorDin påmelding er registrert
Miriam SivertsenNORIF Frøy SykkelTeam Milsluker'nDobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)KseniorDin påmelding er registrert
Adrian AasgaardNORFollo SKUngdomsrittetM13-14Din påmelding er registrert
Casper Røvig-MorbechNORSoon CKUngdomsrittetM13-14Din påmelding er registrert
Filip JensenNORSK Rye sykkelUngdomsrittetM13-14Din påmelding er registrert
Jonas Bakkebø FjellstadNORFollo SKUngdomsrittetM13-14Din påmelding er registrert
Markus RindliNORFollo SKUngdomsrittetM13-14Din påmelding er registrert
Stian Ustvedt GravdalNORFollo SKFollo Young & FuriousUngdomsrittetM13-14Din påmelding er registrert
Syver Udnæseth HolsveNORLørenskog CKUngdomsrittetM13-14Din påmelding er registrert
Theodor Dilling GomoNORKolbotn SKGomo RacingUngdomsrittetM13-14Din påmelding er registrert
Thomas Lysaker BotilsrudNORKonnerud IL SykkelUngdomsrittetM13-14Din påmelding er registrert
Eivind FougnerNORSK Rye sykkelUngdomsrittetM15-16Din påmelding er registrert
Kasper AasebøNORSK Rye sykkelUngdomsrittetM15-16Din påmelding er registrert
Niklas Teige HafstenNORSK Rye sykkelUngdomsrittetM15-16Din påmelding er registrert
Oliver AasgaardNORFollo SKUngdomsrittetM15-16Din påmelding er registrert
Sven Kristoffer HusebyNORSK Rye sykkelUngdomsrittetM15-16Din påmelding er registrert
Torbjørn Bogstrand LøitegårdNORAsker CKUngdomsrittetM15-16Din påmelding er registrert
Anders Magnus LibergNOR--- ingen klubb ---Punish me BjarneTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M17-29Din påmelding er registrert
Bastian SolbakkenNOR--- ingen klubb ---Terrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M17-29Din påmelding er registrert
David CheshireGBR--- ingen klubb ---Dobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)M17-29Din påmelding er registrert
Erlend Tegneby VegstøNORSoon CKTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M17-29Din påmelding er registrert
Espen SkuggerudNOROttestad ILTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M17-29Din påmelding er registrert
Fredrik FlatlandNOR--- ingen klubb ---Terrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M17-29Din påmelding er registrert
Håkon AmundsenNORSK Rye sykkelDobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)M17-29Din påmelding er registrert
Kristoffer HaugenNOR--- ingen klubb ---GAN BILTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M17-29Din påmelding er registrert
Marius Bjørk DahlNORNes SKTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M17-29Din påmelding er registrert
Martin BowitzNOR--- ingen klubb ---Terrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M17-29Din påmelding er registrert
Mats MeinsethNOR--- ingen klubb ---Terrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M17-29Din påmelding er registrert
Nikolai EngebretsenNOR--- ingen klubb ---Maskinstyring ASTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M17-29Din påmelding er registrert
Sigurd Rogne MyklebostNOR--- ingen klubb ---Terrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M17-29Din påmelding er registrert
Sondre KittelsenNORAron SkiklubbTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M17-29Din påmelding er registrert
Tom Are GrøvNOR--- ingen klubb ---Terrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M17-29Din påmelding er registrert
Adam TumidajewiczNOR--- ingen klubb ---BIFF - Bedriftsidrettslaget Fri FlytTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M30-34Din påmelding er registrert
Alexander KorsgaardNORNitelva CKDobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)M30-34Din påmelding er registrert
Alexander Zahl-ThanemNORStiftstaden SK TrondheimTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M30-34Din påmelding er registrert
Andrew RitchieGBR--- ingen klubb ---Terrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M30-34Din påmelding er registrert
Bård AasgaardNORIF Frøy SykkelDobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)M30-34Din påmelding er registrert
Christian CollNOR--- ingen klubb ---Terrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M30-34Din påmelding er registrert
Dag Øyvind EilertsenNOR--- ingen klubb ---Æssær stifres CKDobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)M30-34Din påmelding er registrert
Henrik HvidstenNORSkjeberg CKDobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)M30-34Din påmelding er registrert
Jarl Martin SolheimNOR--- ingen klubb ---Terrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M30-34Din påmelding er registrert
Jens LarssonNOR--- ingen klubb ---Æssær stifres CKDobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)M30-34Din påmelding er registrert
Jørgen HeirNORAron SkiklubbTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M30-34Din påmelding er registrert
Kjetil Torset VoldhaugNOR--- ingen klubb ---Terrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M30-34Din påmelding er registrert
Kristoffer KippernesNORFræna SKTerrengsykkelTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M30-34Din påmelding er registrert
Magnus BerganNORModum CKModum CKDobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)M30-34Din påmelding er registrert
Marcel MarekCZESK Rye sykkelSuperior RidersDobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)M30-34Din påmelding er registrert
Nils Arne WalbergNOR--- ingen klubb ---Terrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M30-34Din påmelding er registrert
Patrick SchneiderNOR--- ingen klubb ---Terrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M30-34Din påmelding er registrert
Pål Anders Juul-hansenNOR--- ingen klubb ---Terrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M30-34Din påmelding er registrert
Rune JansbergNOROdal SykleklubbTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M30-34Din påmelding er registrert
Rune Liberg SannesNOR--- ingen klubb ---Terrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M30-34Din påmelding er registrert
Stian Lie HansenNORAron SkiklubbTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M30-34Din påmelding er registrert
Stian Thue HalvorsenNOR--- ingen klubb ---Terrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M30-34Din påmelding er registrert
Tobias LitherlandNOR--- ingen klubb ---Stabil Oslo CyclingTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M30-34Din påmelding er registrert
Tomas SandmoNOROdal SykleklubbTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M30-34Din påmelding er registrert
Trond StødleNORMississippiskogen sti & terrengsykkellag - SykTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M30-34Din påmelding er registrert
Øyvind GladheimNOR--- ingen klubb ---Æssær stifres CKDobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)M30-34Din påmelding er registrert
Aleksander Imset WassumNOR--- ingen klubb ---OCCKTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M35-39Din påmelding er registrert
Alf Morten NøstvoldNOR--- ingen klubb ---Team Blast BrothersTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M35-39Din påmelding er registrert
Anders HolmNORStiftstaden SK TrondheimNygård SportDobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)M35-39Din påmelding er registrert
Anders NesheimNOR--- ingen klubb ---Terrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M35-39Din påmelding er registrert
Arild Fjellestad TystadNOR--- ingen klubb ---Terrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M35-39Din påmelding er registrert
Asbjørn Hoel WinnjeNORSK Rye sykkelTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M35-39Din påmelding er registrert
Christian ArnesenNOR--- ingen klubb ---Terrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M35-39Din påmelding er registrert
Einar MosvollNORIF Frøy SykkelDobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)M35-39Din påmelding er registrert
Endre StorløkkenNORHolmenkollen CKTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M35-39Din påmelding er registrert
Espen ThorstensenNORSagene IF SykkelTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M35-39Din påmelding er registrert
Rad 1-100, totalt 353