Terrengsykkelrittet 2019

Primærfaner

NrNavnNasjonKlubbTeam/lagDistanseKlasseStatus
helge kolstadNORSagene IF SykkelABB BILTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M45-49Din påmelding er registrert
Øistein MartinsenNORBærum OCKABB BILTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M55-59Din påmelding er registrert
Per Richard KainoNORArendal CCACCTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M40-44Din påmelding er registrert
Linda Pedersen HaugerudNOR--- ingen klubb ---Arendal Single TrackTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)K40-44Din påmelding er registrert
Vebjørn HaugerudNOR--- ingen klubb ---Arendal Single TrackTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M35-39Din påmelding er registrert
Silje KileNORAron SkiklubbAron SKTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)K35-39Din påmelding er registrert
Pål Andre LøbergNORFollo SKAvellaDobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)M35-39Din påmelding er registrert
Stig Aas-JakobsenNORIL HemingB.I.L@EVRY OsloTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M45-49Din påmelding er registrert
Audun Holmøy RøhrtNOR--- ingen klubb ---BIFFTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M45-49Din påmelding er registrert
Adam TumidajewiczNOR--- ingen klubb ---BIFF - Bedriftsidrettslaget Fri FlytTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M30-34Din påmelding er registrert
Olav Tarjei ValebjørgNOR--- ingen klubb ---BIFF - Bedriftsidrettslaget Fri FlytTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M35-39Din påmelding er registrert
Tom Mikael LeinNORTønsberg CKBremsesporTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M45-49Din påmelding er registrert
Tor Andre VedvikNORTønsberg CKBremsesporTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M45-49Din påmelding er registrert
Petter Andersen-klevenNOR--- ingen klubb ---ButikkonseptTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M35-39Din påmelding er registrert
Morten JensenNORSK Rye sykkelBøler Røykeri & SnekkeriTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M45-49Din påmelding er registrert
Cato Myhren EkvollNORKloppa offroadklubbCoca-ColaDobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)M50-54Din påmelding er registrert
Tor Vegar DøhlenNORBingsfoss SKDøhlen Dekor ASTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M45-49Din påmelding er registrert
Rune KvigneNOR--- ingen klubb ---Elopak BILTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M50-54Din påmelding er registrert
Erik MikkelsenNORFossum IF SykkelEquinor BILTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M45-49Din påmelding er registrert
Jostein ErlandsenNORHafjell Freeride KlubbEquinor BILDobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)M40-44Din påmelding er registrert
Georg-A JungårdNORCK ValdresFjellkjeden.noDobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)M45-49Din påmelding er registrert
Thomas LiumNORIF Frøy SykkelFjellkjeden.no 700Dobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)M50-54Din påmelding er registrert
Elise Ek HaugNORFollo SKFollo SKUngdomsrittetK15-16Din påmelding er registrert
Hogne Handeland HaugNORFollo SKFollo SKDobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)M45-49Din påmelding er registrert
Stian Ustvedt GravdalNORFollo SKFollo Young & FuriousUngdomsrittetM13-14Din påmelding er registrert
Jon Morten MathiassenNORNitelva CKfossDobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)M50-54Din påmelding er registrert
Are HallandNORIF Frøy SykkelFrøy IF / Team ÆØÅ HæsTechTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M45-49Din påmelding er registrert
Kristoffer HaugenNOR--- ingen klubb ---GAN BILTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M17-29Din påmelding er registrert
Jacob TreiderNORHolmenkollen CKGin & ShrimpsTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M40-44Din påmelding er registrert
Knut VidjelandNOR--- ingen klubb ---Gin & ShrimpsTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M45-49Din påmelding er registrert
Theodor Dilling GomoNORKolbotn SKGomo RacingUngdomsrittetM13-14Din påmelding er registrert
Emil Hasund EidNORKloppa offroadklubbHard Rocx SwixDobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)MseniorDin påmelding er registrert
Fredrik HaraldsethNORBærum OCKHard Rocx SwixDobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)MseniorDin påmelding er registrert
Fredrik StephansenNORDrøbak-Frogn IL SykkelHard Rocx SwixDobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)MseniorDin påmelding er registrert
Gabriel Cornelis SlingerNORSvelvik SKHard Rocx SwixDobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)MseniorDin påmelding er registrert
Morten VaengNORDrammen Cykleklubb - SykkelHard Rocx SwixDobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)MseniorDin påmelding er registrert
Lars Jørgen AlsénNOR--- ingen klubb ---LenovoTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M45-49Din påmelding er registrert
Nikolai EngebretsenNOR--- ingen klubb ---Maskinstyring ASTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M17-29Din påmelding er registrert
Sunniva DringNORSagene IF SykkelMilsluker´nDobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)K35-39Din påmelding er registrert
Geir KjærNORUllevål SKMilslukernDobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)M55-59Din påmelding er registrert
Jahn Atle HøgbergNORSK Rye sykkelMilslukernTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M45-49Din påmelding er registrert
Aslak BerglundNORUllevål SKMilslukern sportTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M45-49Din påmelding er registrert
Magnus BerganNORModum CKModum CKDobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)M30-34Din påmelding er registrert
Morten ForlandNORIF Frøy SykkelNHC B.I.LDobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)M45-49Din påmelding er registrert
Tor SellevoldNORNordbygda/Løten SK SykkelNordbygda/Løten SK SykkelTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M35-39Din påmelding er registrert
Aleksander SvensenNOR--- ingen klubb ---NordeaTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M40-44Din påmelding er registrert
Anders HolmNORStiftstaden SK TrondheimNygård SportDobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)M35-39Din påmelding er registrert
Aleksander Imset WassumNOR--- ingen klubb ---OCCKTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M35-39Din påmelding er registrert
Thomas Morgan KnutsenNORStovnerkameratene SykkelOslo SportslagerDobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)M45-49Din påmelding er registrert
Vegar HarstadNOR--- ingen klubb ---Puls LetohallenTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M45-49Din påmelding er registrert
Anders Magnus LibergNOR--- ingen klubb ---Punish me BjarneTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M17-29Din påmelding er registrert
Tatiana BromanSWE--- ingen klubb ---PunschrullenTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)K50-54Din påmelding er registrert
Anette SundbyNORRomeriksåsen SKRomeriksåsen SKTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)K45-49Din påmelding er registrert
Roar SundbyNORRomeriksåsen SKRomeriksåsen SKTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M45-49Din påmelding er registrert
Kirstin LeirenNORSagene IF SykkelSagene if sykkelTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)K40-44Din påmelding er registrert
Are TallaksrudNORAron SkiklubbSantacruzsykler.noTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M45-49Din påmelding er registrert
Hans Anton BjørndalenNOR--- ingen klubb ---SimoamafianDobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)M35-39Din påmelding er registrert
Pål Einar Tho BråthenNOR--- ingen klubb ---SK Lavis & HeddiTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M40-44Din påmelding er registrert
Tore FonnNOREiker CKSkiglider.noTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M45-49Din påmelding er registrert
Tobias LitherlandNOR--- ingen klubb ---Stabil Oslo CyclingTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M30-34Din påmelding er registrert
Marcel MarekCZESK Rye sykkelSuperior RidersDobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)M30-34Din påmelding er registrert
Odd-Steinar TøllefsenNOR--- ingen klubb ---Supreme Roastworks ASTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M55-59Din påmelding er registrert
Johan ErlandssonSWESK Rye sykkeltatiflettenDobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)M50-54Din påmelding er registrert
Alf Morten NøstvoldNOR--- ingen klubb ---Team Blast BrothersTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M35-39Din påmelding er registrert
Pål Christian IngierdNOR--- ingen klubb ---Team CoopDobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)M45-49Din påmelding er registrert
Erik Tonstad SchefloNORNitelva CKTeam FossDobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)M55-59Din påmelding er registrert
Hans-Jørgen EngenNORNitelva CKTeam FossDobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)M50-54Din påmelding er registrert
Jane Helen BuråsNORNitelva CKTeam FossTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)K45-49Din påmelding er registrert
Stian Andre NordliNORLørenskog CKTeam FossDobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)M35-39Din påmelding er registrert
Simen Berntsen RudiNOR--- ingen klubb ---Team FremtindTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M35-39Din påmelding er registrert
Jon Henrik HandleyNORAsker CKTeam GulfDobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)M45-49Din påmelding er registrert
Roy RipeNORNesodden SKTeam Ibis NorgeTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M45-49Din påmelding er registrert
Øyvind GjermshusNORIK HeroTeam Johnsen FrameworksDobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)M40-44Din påmelding er registrert
Kenneth Melsom-HansenNOR--- ingen klubb ---Team Lapierre NorgeTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M40-44Din påmelding er registrert
Anita Blåsås HansenNORLørenskog CKTeam LetthTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)K50-54Din påmelding er registrert
Dag FinstadNOR--- ingen klubb ---Team LetthTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M50-54Din påmelding er registrert
Erik MartinsenNORKolbotn SKTeam LetthTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M50-54Din påmelding er registrert
Frank Phillip JohansenNORKolbotn SKTeam LetthTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M45-49Din påmelding er registrert
Frode Rasch-OlsenNORSiggerud IdrettslagTeam LetthTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M40-44Din påmelding er registrert
Jamieson PothecaryNORSK Rye sykkelTeam LetthTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M45-49Din påmelding er registrert
John Rasmus MoenNORKolbotn SKTeam LetthTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M40-44Din påmelding er registrert
Julian Bendik MadsøNOR--- ingen klubb ---Team LetthTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M50-54Din påmelding er registrert
Marius SolheimNORSiggerud IdrettslagTeam LetthTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M40-44Din påmelding er registrert
Morten BertelsenNORSK Rye sykkelTeam LetthTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M40-44Din påmelding er registrert
Pål Thomas KvilNORKolbotn SKTeam LetthTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M45-49Din påmelding er registrert
Trond JohannessenNORGlåmdal SKTeam LetthTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M50-54Din påmelding er registrert
Yvonne GarsholNORNitelva CKTeam LetthTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)K40-44Din påmelding er registrert
Hans Henrik Grøm-WilkensNOR--- ingen klubb ---Team LuxusDobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)M35-39Din påmelding er registrert
Miriam SivertsenNORIF Frøy SykkelTeam Milsluker'nDobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)KseniorDin påmelding er registrert
Arild BusengdalNORIF Frøy SykkelTeam Randem & Huber ASTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M50-54Din påmelding er registrert
Tom Atle BordevikNORAron SkiklubbTeam Skiglider.noTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M45-49Din påmelding er registrert
Jonas NermoenNORIF Frøy SykkelTeam Skørn OffroadDobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)MseniorDin påmelding er registrert
Kr Jacob JacobsenNORIF Frøy SykkelTeam Supersport.noDobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)M40-44Din påmelding er registrert
Joar MarkhusNORFollo SKTeam Sørensen SportDobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)M45-49Din påmelding er registrert
Paal Tidemann PedersenNORIF Frøy SykkelTeam TeliaTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M45-49Din påmelding er registrert
Stig EinesNOR--- ingen klubb ---Team ToreTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M45-49Din påmelding er registrert
Colin EickNORIF Frøy SykkelTeam Unaas/OrbeaTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M45-49Din påmelding er registrert
Sander TufteNORIF Frøy SykkelTeam ÆØÅTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M45-49Din påmelding er registrert
kay-ove vetlandNORBjørndal IF SykkelTeamLetthTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M60+Din påmelding er registrert
Rune Udnæseth HolsveNORLørenskog CKTeliaDobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)M45-49Din påmelding er registrert
Rad 1-100, totalt 360