Terrengsykkelrittet 2019

Primærfaner

NrNavnNasjonKlubbTeam/lagDistanseKlasseStatus
Adam TumidajewiczNOR--- ingen klubb ---BIFF - Bedriftsidrettslaget Fri FlytTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M30-34Din påmelding er registrert
Aleksander Imset WassumNOR--- ingen klubb ---OCCKTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M35-39Din påmelding er registrert
Aleksander SvensenNOR--- ingen klubb ---NordeaTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M40-44Din påmelding er registrert
Aleksander ØrnbergNOR--- ingen klubb ---Terrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M40-44Din påmelding er registrert
Alf Morten NøstvoldNOR--- ingen klubb ---Team Blast BrothersTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M35-39Din påmelding er registrert
Anders Magnus LibergNOR--- ingen klubb ---Punish me BjarneTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M17-29Din påmelding er registrert
Anders NesheimNOR--- ingen klubb ---Terrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M35-39Din påmelding er registrert
Andrew RitchieGBR--- ingen klubb ---Terrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M30-34Din påmelding er registrert
Arild Fjellestad TystadNOR--- ingen klubb ---Terrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M35-39Din påmelding er registrert
Audun Holmøy RøhrtNOR--- ingen klubb ---BIFFTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M45-49Din påmelding er registrert
Bastian DaaeNOR--- ingen klubb ---Terrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M40-44Din påmelding er registrert
Bastian SolbakkenNOR--- ingen klubb ---Terrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M17-29Din påmelding er registrert
Bjørn Roth-AndenæsGER--- ingen klubb ---Terrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M40-44Din påmelding er registrert
Christian ArnesenNOR--- ingen klubb ---Terrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M35-39Din påmelding er registrert
Christian CollNOR--- ingen klubb ---Terrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M30-34Din påmelding er registrert
Christian MoldegårdNOR--- ingen klubb ---Terrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M40-44Din påmelding er registrert
Dag FinstadNOR--- ingen klubb ---Team LetthTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M50-54Din påmelding er registrert
Dag Øyvind EilertsenNOR--- ingen klubb ---Æssær stifres CKDobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)M30-34Din påmelding er registrert
David CheshireGBR--- ingen klubb ---Dobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)M17-29Din påmelding er registrert
Edmund André HøydahlNOR--- ingen klubb ---Terrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M40-44Din påmelding er registrert
Erik SkogsbergSWE--- ingen klubb ---Åmotfors IFDobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)M55-59Din påmelding er registrert
Fredrik FlatlandNOR--- ingen klubb ---Terrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M17-29Din påmelding er registrert
Grzegorz BoguslawskiPOL--- ingen klubb ---Terrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M35-39Din påmelding er registrert
Hans Anton BjørndalenNOR--- ingen klubb ---SimoamafianDobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)M35-39Din påmelding er registrert
Hans Henrik Grøm-WilkensNOR--- ingen klubb ---Team LuxusDobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)M35-39Din påmelding er registrert
Jan Reidar AndenesNOR--- ingen klubb ---Terrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M35-39Din påmelding er registrert
Jarl Martin SolheimNOR--- ingen klubb ---Terrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M30-34Din påmelding er registrert
Jens LarssonNOR--- ingen klubb ---Æssær stifres CKDobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)M30-34Din påmelding er registrert
Johan Gimse HolmNOR--- ingen klubb ---Dobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)M45-49Din påmelding er registrert
Julian Bendik MadsøNOR--- ingen klubb ---Team LetthTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M50-54Din påmelding er registrert
Jørgen Kristiansen WeierholtNOR--- ingen klubb ---Terrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M40-44Din påmelding er registrert
Kenneth Melsom-HansenNOR--- ingen klubb ---Team Lapierre NorgeTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M40-44Din påmelding er registrert
Kjetil Torset VoldhaugNOR--- ingen klubb ---Terrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M30-34Din påmelding er registrert
Knut Petter SvendsenNOR--- ingen klubb ---Terrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M40-44Din påmelding er registrert
Knut VidjelandNOR--- ingen klubb ---Gin & ShrimpsTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M45-49Din påmelding er registrert
Kristian LyngstølNOR--- ingen klubb ---Dobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)M35-39Din påmelding er registrert
Kristoffer HaugenNOR--- ingen klubb ---GAN BILTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M17-29Din påmelding er registrert
Lars Jørgen AlsénNOR--- ingen klubb ---LenovoTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M45-49Din påmelding er registrert
Lars LindbækNOR--- ingen klubb ---Terrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M40-44Din påmelding er registrert
Lene VormestrandNOR--- ingen klubb ---Terrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)K17-29Din påmelding er registrert
Lene ÅnonsenNOR--- ingen klubb ---Terrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)K45-49Din påmelding er registrert
Linda Pedersen HaugerudNOR--- ingen klubb ---Arendal Single TrackTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)K40-44Din påmelding er registrert
Martin BowitzNOR--- ingen klubb ---Terrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M17-29Din påmelding er registrert
Mats MeinsethNOR--- ingen klubb ---Terrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M17-29Din påmelding er registrert
Morten Munch-OlsenNOR--- ingen klubb ---Terrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M40-44Din påmelding er registrert
Nikolai EngebretsenNOR--- ingen klubb ---Maskinstyring ASTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M17-29Din påmelding er registrert
Nils Arne WalbergNOR--- ingen klubb ---Terrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M30-34Din påmelding er registrert
Odd-Steinar TøllefsenNOR--- ingen klubb ---Supreme Roastworks ASTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M55-59Din påmelding er registrert
Olav Tarjei ValebjørgNOR--- ingen klubb ---BIFF - Bedriftsidrettslaget Fri FlytTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M35-39Din påmelding er registrert
Ole KvigneNOR--- ingen klubb ---Terrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M40-44Din påmelding er registrert
Ole-Petter HoelNOR--- ingen klubb ---Terrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M50-54Din påmelding er registrert
Patrick SchneiderNOR--- ingen klubb ---Terrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M30-34Din påmelding er registrert
Petter Andersen-klevenNOR--- ingen klubb ---ButikkonseptTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M35-39Din påmelding er registrert
Petter HalvorsenNOR--- ingen klubb ---Vardeåsen sykkelTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M55-59Din påmelding er registrert
Pål Anders Juul-hansenNOR--- ingen klubb ---Terrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M30-34Din påmelding er registrert
Pål Christian IngierdNOR--- ingen klubb ---Team CoopDobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)M45-49Din påmelding er registrert
Pål Einar Tho BråthenNOR--- ingen klubb ---SK Lavis & HeddiTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M40-44Din påmelding er registrert
Roald HaarrNOR--- ingen klubb ---Terrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M40-44Din påmelding er registrert
Roar OlsenNOR--- ingen klubb ---Terrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M45-49Din påmelding er registrert
Roger NorbottenNOR--- ingen klubb ---TrimgruppaTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M60+Din påmelding er registrert
Rolf Kristian KofoedNOR--- ingen klubb ---Terrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M40-44Din påmelding er registrert
Rune KvigneNOR--- ingen klubb ---Elopak BILTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M50-54Din påmelding er registrert
Rune Liberg SannesNOR--- ingen klubb ---Terrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M30-34Din påmelding er registrert
Sigurd Rogne MyklebostNOR--- ingen klubb ---Terrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M17-29Din påmelding er registrert
Simen Berntsen RudiNOR--- ingen klubb ---Team FremtindTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M35-39Din påmelding er registrert
Simon HammondsNOR--- ingen klubb ---Terrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M40-44Din påmelding er registrert
Sondre Høydahl HenjumNOR--- ingen klubb ---BarnerittetG6-8Din påmelding er registrert
Stefan JohanssonNOR--- ingen klubb ---Terrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M35-39Din påmelding er registrert
Steinar BergNOR--- ingen klubb ---Terrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M35-39Din påmelding er registrert
Stian Thue HalvorsenNOR--- ingen klubb ---Terrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M30-34Din påmelding er registrert
Stig Arild GraniNOR--- ingen klubb ---Terrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M45-49Din påmelding er registrert
Stig EinesNOR--- ingen klubb ---Team ToreTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M45-49Din påmelding er registrert
Svein Inge TrefallNOR--- ingen klubb ---Terrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M35-39Din påmelding er registrert
Svein Roger StamnestrøNOR--- ingen klubb ---Terrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M50-54Din påmelding er registrert
Tatiana BromanSWE--- ingen klubb ---PunschrullenTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)K50-54Din påmelding er registrert
Thomas SandvigNOR--- ingen klubb ---Terrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M35-39Din påmelding er registrert
Tobias LitherlandNOR--- ingen klubb ---Stabil Oslo CyclingTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M30-34Din påmelding er registrert
Tom Are GrøvNOR--- ingen klubb ---Terrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M17-29Din påmelding er registrert
Tore HovdenNOR--- ingen klubb ---Terrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M55-59Din påmelding er registrert
Vebjørn HaugerudNOR--- ingen klubb ---Arendal Single TrackTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M35-39Din påmelding er registrert
Vegar HarstadNOR--- ingen klubb ---Puls LetohallenTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M45-49Din påmelding er registrert
Vidar StarionNOR--- ingen klubb ---Dobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)M55-59Din påmelding er registrert
Øyvind GladheimNOR--- ingen klubb ---Æssær stifres CKDobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)M30-34Din påmelding er registrert
Øyvind HofsethNOR--- ingen klubb ---Terrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M40-44Din påmelding er registrert
Øyvind KvangardsnesNOR--- ingen klubb ---Terrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M35-39Din påmelding er registrert
Per Richard KainoNORArendal CCACCTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M40-44Din påmelding er registrert
Are TallaksrudNORAron SkiklubbSantacruzsykler.noTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M45-49Din påmelding er registrert
Glenn ØsterudNORAron SkiklubbTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M45-49Din påmelding er registrert
Jørgen HeirNORAron SkiklubbTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M30-34Din påmelding er registrert
Kai Robert BjørnstadNORAron SkiklubbDobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)M40-44Din påmelding er registrert
Linda LønmoNORAron SkiklubbTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)K40-44Din påmelding er registrert
Pål JohansenNORAron SkiklubbTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M35-39Din påmelding er registrert
Silje Katarina HolmsenNORAron SkiklubbTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)K40-44Din påmelding er registrert
Silje KileNORAron SkiklubbAron SKTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)K35-39Din påmelding er registrert
Simen MartinsenNORAron SkiklubbTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M40-44Din påmelding er registrert
Sondre KittelsenNORAron SkiklubbTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M17-29Din påmelding er registrert
Stian Lie HansenNORAron SkiklubbTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M30-34Din påmelding er registrert
Tom Atle BordevikNORAron SkiklubbTeam Skiglider.noTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M45-49Din påmelding er registrert
Christopher WingeNORAsker CKTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M45-49Din påmelding er registrert
Henrik HogsnesNORAsker CKTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M45-49Din påmelding er registrert
Rad 1-100, totalt 353