Terrengsykkelrittet 2019

Primærfaner

NrNavnNasjonKlubbTeam/lagDistanseKlasseStatus
Adam TumidajewiczNOR--- ingen klubb ---BIFF - Bedriftsidrettslaget Fri FlytTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M30-34Din påmelding er registrert
Adrian AasgaardNORFollo SKUngdomsrittetM13-14Din påmelding er registrert
Aleksander BorchgrevinkNORSK Rye sykkelDobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)MseniorDin påmelding er registrert
Aleksander Imset WassumNOR--- ingen klubb ---OCCKTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M35-39Din påmelding er registrert
Aleksander SvensenNOR--- ingen klubb ---NordeaTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M40-44Din påmelding er registrert
Aleksander ØrnbergNOR--- ingen klubb ---Terrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M40-44Din påmelding er registrert
Alexander KorsgaardNORNitelva CKDobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)M30-34Din påmelding er registrert
Alexander Zahl-ThanemNORStiftstaden SK TrondheimTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M30-34Din påmelding er registrert
Alf Morten NøstvoldNOR--- ingen klubb ---Team Blast BrothersTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M35-39Din påmelding er registrert
Amund GarthusNORLørenskog CKTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M55-59Din påmelding er registrert
Anders HaukenesNORIF Frøy SykkelDobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)M45-49Din påmelding er registrert
Anders HolmNORStiftstaden SK TrondheimNygård SportDobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)M35-39Din påmelding er registrert
Anders KorsmoNORUllensaker CKTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M40-44Din påmelding er registrert
Anders Magnus LibergNOR--- ingen klubb ---Punish me BjarneTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M17-29Din påmelding er registrert
Anders NesheimNOR--- ingen klubb ---Terrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M35-39Din påmelding er registrert
Andrea Patricia CoucheronNORBærum OCKDobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)KseniorDin påmelding er registrert
Andrew RitchieGBR--- ingen klubb ---Terrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M30-34Din påmelding er registrert
Anette SundbyNORRomeriksåsen SKRomeriksåsen SKTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)K45-49Din påmelding er registrert
Anita Blåsås HansenNORLørenskog CKTeam LetthTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)K50-54Din påmelding er registrert
Are HallandNORIF Frøy SykkelFrøy IF / Team ÆØÅ HæsTechTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M45-49Din påmelding er registrert
Are TallaksrudNORAron SkiklubbSantacruzsykler.noTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M45-49Din påmelding er registrert
Arild BusengdalNORIF Frøy SykkelTeam Randem & Huber ASTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M50-54Din påmelding er registrert
Arild Fjellestad TystadNOR--- ingen klubb ---Terrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M35-39Din påmelding er registrert
Arild VegstøNORSoon CKTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M45-49Din påmelding er registrert
Arne HennieNORKloppa offroadklubbTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M45-49Din påmelding er registrert
Arve AustadNORLørenskog CKDobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)M55-59Din påmelding er registrert
Arvid FredriksenNORKristiansands CykleklubbDobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)M50-54Din påmelding er registrert
Asbjørn Hoel WinnjeNORSK Rye sykkelTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M35-39Din påmelding er registrert
Atle KvienNORSagene IF SykkelTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M45-49Din påmelding er registrert
Atle ReitanNORNitelva CKDobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)M50-54Din påmelding er registrert
Audun Holmøy RøhrtNOR--- ingen klubb ---BIFFTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M45-49Din påmelding er registrert
Bastian DaaeNOR--- ingen klubb ---Terrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M40-44Din påmelding er registrert
Bastian SolbakkenNOR--- ingen klubb ---Terrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M17-29Din påmelding er registrert
Bengt Arne StorsveenNORCK ElverumDobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)M45-49Din påmelding er registrert
Bente RøkenesNORNordlysbyen SykkelTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)K50-54Din påmelding er registrert
Bjørn Erik MeinickeNORBærum OCKTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M50-54Din påmelding er registrert
Bjørn Kjetil AanensenNORTubakken SykkelklubbTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M40-44Din påmelding er registrert
Bjørn Roth-AndenæsGER--- ingen klubb ---Terrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M40-44Din påmelding er registrert
Bjørn-Kåre HusebyNORSK Rye sykkelTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M45-49Din påmelding er registrert
Børge Joakim RønningNORStovnerkameratene SykkelTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M40-44Din påmelding er registrert
Bård AbelsenNORKongsberg IF SykkelTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M50-54Din påmelding er registrert
Baard JensenNORSK Rye sykkelTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M50-54Din påmelding er registrert
Bård VereideNORUllensaker CKDobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)M50-54Din påmelding er registrert
Bård AasgaardNORIF Frøy SykkelDobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)M30-34Din påmelding er registrert
Carl Fredrik RønningenNORRe SKDobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)M50-54Din påmelding er registrert
Casper Røvig-MorbechNORSoon CKUngdomsrittetM13-14Din påmelding er registrert
Cato Myhren EkvollNORKloppa offroadklubbCoca-ColaDobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)M50-54Din påmelding er registrert
Cato WallinNOROrstad BMXDobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)M40-44Din påmelding er registrert
Christer KarlssonSWESK Rye sykkelTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M55-59Din påmelding er registrert
Christian ArnesenNOR--- ingen klubb ---Terrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M35-39Din påmelding er registrert
Christian CollNOR--- ingen klubb ---Terrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M30-34Din påmelding er registrert
Christian LorangeNORSagene IF SykkelTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M45-49Din påmelding er registrert
Christian MoldegårdNOR--- ingen klubb ---Terrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M40-44Din påmelding er registrert
Christopher WingeNORAsker CKTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M45-49Din påmelding er registrert
Colin EickNORIF Frøy SykkelTeam Unaas/OrbeaTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M45-49Din påmelding er registrert
Dag FinstadNOR--- ingen klubb ---Team LetthTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M50-54Din påmelding er registrert
Dag Øyvind EilertsenNOR--- ingen klubb ---Æssær stifres CKDobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)M30-34Din påmelding er registrert
Dagfinn Bang-JohansenNORIF Frøy SykkelDobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)M40-44Din påmelding er registrert
Dan KarlsenNORSkullerud SpKl SykkelDobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)M55-59Din påmelding er registrert
David CheshireGBR--- ingen klubb ---Dobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)M17-29Din påmelding er registrert
Edmund André HøydahlNOR--- ingen klubb ---Terrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M40-44Din påmelding er registrert
Einar KålhusNORTønsberg CKTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M40-44Din påmelding er registrert
Einar MosvollNORIF Frøy SykkelDobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)M35-39Din påmelding er registrert
Eivind FougnerNORSK Rye sykkelUngdomsrittetM15-16Din påmelding er registrert
Elise Ek HaugNORFollo SKFollo SKUngdomsrittetK15-16Din påmelding er registrert
Emil Hasund EidNORKloppa offroadklubbHard Rocx SwixDobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)MseniorDin påmelding er registrert
Endre StorløkkenNORHolmenkollen CKTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M35-39Din påmelding er registrert
Erik HaugstulenNORGruvelia SKTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M45-49Din påmelding er registrert
Erik MartinsenNORKolbotn SKTeam LetthTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M50-54Din påmelding er registrert
Erik MikkelsenNORFossum IF SykkelEquinor BILTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M45-49Din påmelding er registrert
Erik SkogsbergSWE--- ingen klubb ---Åmotfors IFDobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)M55-59Din påmelding er registrert
Erik Tonstad SchefloNORNitelva CKTeam FossDobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)M55-59Din påmelding er registrert
Erlend Tegneby VegstøNORSoon CKTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M17-29Din påmelding er registrert
Espen SkuggerudNOROttestad ILTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M17-29Din påmelding er registrert
Espen ThorstensenNORSagene IF SykkelTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M35-39Din påmelding er registrert
Eva AasebøNORSK Rye sykkelTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)K45-49Din påmelding er registrert
Filip JensenNORSK Rye sykkelUngdomsrittetM13-14Din påmelding er registrert
Frank Phillip JohansenNORKolbotn SKTeam LetthTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M45-49Din påmelding er registrert
Fredrik FlatlandNOR--- ingen klubb ---Terrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M17-29Din påmelding er registrert
Fredrik HaraldsethNORBærum OCKHard Rocx SwixDobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)MseniorDin påmelding er registrert
Fredrik StephansenNORDrøbak-Frogn IL SykkelHard Rocx SwixDobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)MseniorDin påmelding er registrert
Fredrik StormoNORDrammen Cykleklubb - SykkelDobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)M40-44Din påmelding er registrert
Frode Rasch-OlsenNORSiggerud IdrettslagTeam LetthTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M40-44Din påmelding er registrert
Gabriel Cornelis SlingerNORSvelvik SKHard Rocx SwixDobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)MseniorDin påmelding er registrert
Gaute HavikNORForeningen FrikransenDobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)M35-39Din påmelding er registrert
Gaute ReitanNORBirkebeineren IF SykkelTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M40-44Din påmelding er registrert
Geir EldeNORNordlysbyen SykkelDobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)M55-59Din påmelding er registrert
Geir KjærNORUllevål SKMilslukernDobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)M55-59Din påmelding er registrert
Geir Ottar KvernstuenNORSK Rye sykkelTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M40-44Din påmelding er registrert
Geir OttesenNORSteinkjer CykleklubbTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M50-54Din påmelding er registrert
Georg-A JungårdNORCK ValdresFjellkjeden.noDobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)M45-49Din påmelding er registrert
Glenn ØsterudNORAron SkiklubbTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M45-49Din påmelding er registrert
Grzegorz BoguslawskiPOL--- ingen klubb ---Terrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M35-39Din påmelding er registrert
Hans Anton BjørndalenNOR--- ingen klubb ---SimoamafianDobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)M35-39Din påmelding er registrert
Hans Christian WilsonNORMILTON Larvik SportsklubbDobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)M45-49Din påmelding er registrert
Hans Henrik Grøm-WilkensNOR--- ingen klubb ---Team LuxusDobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)M35-39Din påmelding er registrert
Hans Kristian BekkevardNORHalden CKTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M40-44Din påmelding er registrert
Hans Kristian AaenNORFollo SKDobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)M35-39Din påmelding er registrert
Hans KrügerNORKolbotn SKTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M60+Din påmelding er registrert
Hans Olav LieNORMILTON Larvik SportsklubbTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M40-44Din påmelding er registrert
Rad 1-100, totalt 353