Terrengsykkelrittet 2019

Primærfaner

NrNavnNasjonKlubbTeam/lagDistanseKlasseStatus
Joar MarkhusNORFollo SKTeam Sørensen SportDobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)M45-49Din påmelding er registrert
Johan Gimse HolmNOR--- ingen klubb ---Dobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)M45-49Din påmelding er registrert
Johan Simon SelandNORSK Rye sykkelDobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)M40-44Din påmelding er registrert
John Harald JohansenNORIF Frøy SykkelTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M50-54Din påmelding er registrert
Jon BruuNORTønsberg CKDobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)M45-49Din påmelding er registrert
Jon Kristian JakobsenNORDriv IL SykkelTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M35-39Din påmelding er registrert
Jon Morten MathiassenNORNitelva CKfossDobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)M50-54Din påmelding er registrert
Jonas NermoenNORIF Frøy SykkelTeam Skørn OffroadDobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)MseniorDin påmelding er registrert
Jostein ErlandsenNORHafjell Freeride KlubbEquinor BILDobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)M40-44Din påmelding er registrert
Jostein HavikNORForeningen FrikransenDobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)M35-39Din påmelding er registrert
Julian Bendik MadsøNOR--- ingen klubb ---Team LetthTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M50-54Din påmelding er registrert
Jørgen HeirNORAron SkiklubbTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M30-34Din påmelding er registrert
Jørgen Kristiansen WeierholtNOR--- ingen klubb ---Terrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M40-44Din påmelding er registrert
Jørgen SørensenNORSagene IF SykkelTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M45-49Din påmelding er registrert
Kamilla AasebøNORSK Rye sykkelUngdomsrittetK13-14Din påmelding er registrert
Kasper AasebøNORSK Rye sykkelUngdomsrittetM15-16Din påmelding er registrert
kay-ove vetlandNORBjørndal IF SykkelTeamLetthTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M60+Din påmelding er registrert
Kenneth LømoNORCK ElverumDobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)M40-44Din påmelding er registrert
Kenneth Melsom-HansenNOR--- ingen klubb ---Team Lapierre NorgeTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M40-44Din påmelding er registrert
Kim FoshaugNORBærum OCKTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M45-49Din påmelding er registrert
Kjell VormestrandNORCK HaugalandTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M50-54Din påmelding er registrert
Kjetil BjørdalNORNitelva CKTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M45-49Din påmelding er registrert
Kjetil LøvaasNORHolmestrand SKTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M35-39Din påmelding er registrert
Kjetil PedersenNORSand IL TerrengTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M40-44Din påmelding er registrert
Kjetil Torset VoldhaugNOR--- ingen klubb ---Terrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M30-34Din påmelding er registrert
Klara LyngnesNORSagene IF SykkelTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)K45-49Din påmelding er registrert
Knut Arne LetterudNORAsker CKDobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)M35-39Din påmelding er registrert
Knut GravdalNORFollo SKTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M45-49Din påmelding er registrert
Knut HaugenNORLørenskog CKDobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)M40-44Din påmelding er registrert
Knut MyreNORBlindleia CKTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M55-59Din påmelding er registrert
Knut Petter SvendsenNOR--- ingen klubb ---Terrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M40-44Din påmelding er registrert
Knut VidjelandNOR--- ingen klubb ---Gin & ShrimpsTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M45-49Din påmelding er registrert
Kr Jacob JacobsenNORIF Frøy SykkelTeam Supersport.noDobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)M40-44Din påmelding er registrert
Kristian EckhoffNORSK Rye sykkelTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M40-44Din påmelding er registrert
Kristian LyngstølNOR--- ingen klubb ---Dobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)M35-39Din påmelding er registrert
Kristina AasebøNORSK Rye sykkelBarnerittetJ6-8Din påmelding er registrert
Kristoffer HaugenNOR--- ingen klubb ---GAN BILTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M17-29Din påmelding er registrert
Lars Birger NielsenNORFollo SKDobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)M50-54Din påmelding er registrert
Lars Jørgen AlsénNOR--- ingen klubb ---LenovoTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M45-49Din påmelding er registrert
Lars LindbækNOR--- ingen klubb ---Terrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M40-44Din påmelding er registrert
Lars Sigve PuntervoldNORSagene IF SykkelDobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)M40-44Din påmelding er registrert
Lars UlvestadNORSoon CKTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M50-54Din påmelding er registrert
Lars-Erik GradertNORFossum IF SykkelTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M45-49Din påmelding er registrert
Lars-Erik KoldbergNORKolbotn SKTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M45-49Din påmelding er registrert
Lasse EdvardsenNORMoss CKTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M50-54Din påmelding er registrert
Lasse JohansenNORSK Rye sykkelTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M40-44Din påmelding er registrert
Lene VormestrandNOR--- ingen klubb ---Terrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)K17-29Din påmelding er registrert
Lene ÅnonsenNOR--- ingen klubb ---Terrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)K45-49Din påmelding er registrert
Linda LønmoNORAron SkiklubbTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)K40-44Din påmelding er registrert
Linda Pedersen HaugerudNOR--- ingen klubb ---Arendal Single TrackTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)K40-44Din påmelding er registrert
Mads SolemNORBærum OCKDobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)M45-49Din påmelding er registrert
Magnus BerganNORModum CKModum CKDobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)M30-34Din påmelding er registrert
Marcel MarekCZESK Rye sykkelSuperior RidersDobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)M30-34Din påmelding er registrert
Mariama JammehNORIF Frøy SykkelTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)K50-54Din påmelding er registrert
Marius Bjørk DahlNORNes SKTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M17-29Din påmelding er registrert
Marius CoucheronNORFossum IF SykkelDobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)M35-39Din påmelding er registrert
Marius FjeldNORBærum OCKDobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)MseniorDin påmelding er registrert
Marius SolheimNORSiggerud IdrettslagTeam LetthTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M40-44Din påmelding er registrert
Markus RindliNORFollo SKUngdomsrittetM13-14Din påmelding er registrert
Martin BowitzNOR--- ingen klubb ---Terrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M17-29Din påmelding er registrert
Miriam SivertsenNORIF Frøy SykkelTeam Milsluker'nDobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)KseniorDin påmelding er registrert
Morten ForlandNORIF Frøy SykkelNHC B.I.LDobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)M45-49Din påmelding er registrert
Morten GrønvoldNORHasle-Løren IL SykkelTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M35-39Din påmelding er registrert
Morten JensenNORSK Rye sykkelBøler Røykeri & SnekkeriTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M45-49Din påmelding er registrert
Morten Munch-OlsenNOR--- ingen klubb ---Terrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M40-44Din påmelding er registrert
Morten VaengNORDrammen Cykleklubb - SykkelHard Rocx SwixDobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)MseniorDin påmelding er registrert
Nikolai EngebretsenNOR--- ingen klubb ---Maskinstyring ASTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M17-29Din påmelding er registrert
Nils Arne WalbergNOR--- ingen klubb ---Terrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M30-34Din påmelding er registrert
Nils Håvard NæssetNORFiskum IL SykkelTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M45-49Din påmelding er registrert
Nina Malme GulbrandsenNORIF Frøy SykkelTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)K50-54Din påmelding er registrert
Odd Erik FarstadNORCK ElverumDobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)M45-49Din påmelding er registrert
Odd Oskar BjelkeNORSK Rye sykkelTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M60+Din påmelding er registrert
Odd-Steinar TøllefsenNOR--- ingen klubb ---Supreme Roastworks ASTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M55-59Din påmelding er registrert
Oddbjørn RaaumNORSK Rye sykkelTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M60+Din påmelding er registrert
Ola RingsakerNORSK Rye sykkelTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M55-59Din påmelding er registrert
Olav Are LundeNORBærum OCKTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M50-54Din påmelding er registrert
ole andre garnvikNORKonnerud IL SykkelTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M50-54Din påmelding er registrert
Ole Bjørn Hjorth-JohansenNORIF Frøy SykkelTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M50-54Din påmelding er registrert
Ole KvigneNOR--- ingen klubb ---Terrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M40-44Din påmelding er registrert
Ole-Petter HoelNOR--- ingen klubb ---Terrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M50-54Din påmelding er registrert
Oliver Rinden-JohansenNORSK Rye sykkelBarnerittetG10Din påmelding er registrert
Oliver AasgaardNORFollo SKUngdomsrittetM15-16Din påmelding er registrert
Patrick SchneiderNOR--- ingen klubb ---Terrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M30-34Din påmelding er registrert
Per Andreas NorsengNORIF Frøy SykkelDobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)M40-44Din påmelding er registrert
Per Richard KainoNORArendal CCACCTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M40-44Din påmelding er registrert
Peter NagyNORNesodden SKTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M55-59Din påmelding er registrert
Peter SamuelGBRNesodden SKTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M35-39Din påmelding er registrert
Petter HalvorsenNOR--- ingen klubb ---Vardeåsen sykkelTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M55-59Din påmelding er registrert
Petter TorgersenNORUllevål SKDobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)M45-49Din påmelding er registrert
Pål Anders Juul-hansenNOR--- ingen klubb ---Terrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M30-34Din påmelding er registrert
Pål Andre LøbergNORFollo SKAvellaDobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)M35-39Din påmelding er registrert
Pål Christian IngierdNOR--- ingen klubb ---Team CoopDobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)M45-49Din påmelding er registrert
Pål Einar Tho BråthenNOR--- ingen klubb ---SK Lavis & HeddiTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M40-44Din påmelding er registrert
Pål Erik Moen-HansenNORLørenskog CKDobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)M40-44Din påmelding er registrert
Pål JohansenNORAron SkiklubbTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M35-39Din påmelding er registrert
Pål SagaNORIF Frøy SykkelTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M50-54Din påmelding er registrert
Pål Thomas KvilNORKolbotn SKTeam LetthTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M45-49Din påmelding er registrert
Paal Tidemann PedersenNORIF Frøy SykkelTeam TeliaTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M45-49Din påmelding er registrert
Richard Rybakken DahlNORRaufoss & Gjøvik SKTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M45-49Din påmelding er registrert
Roald HaarrNOR--- ingen klubb ---Terrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M40-44Din påmelding er registrert
Rad 101-200, totalt 286