Terrengsykkelrittet 2019

Primærfaner

NrNavnNasjonKlubbTeam/lagDistanseKlasseStatus
Arild BusengdalNORIF Frøy SykkelTeam Randem & Huber ASTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M50-54Din påmelding er registrert
Bjørn Erik MeinickeNORBærum OCKTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M50-54Din påmelding er registrert
Bård AbelsenNORKongsberg IF SykkelTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M50-54Din påmelding er registrert
Dag FinstadNOR--- ingen klubb ---Team LetthTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M50-54Din påmelding er registrert
Erik MartinsenNORKolbotn SKTeam LetthTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M50-54Din påmelding er registrert
John Harald JohansenNORIF Frøy SykkelTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M50-54Din påmelding er registrert
Julian Bendik MadsøNOR--- ingen klubb ---Team LetthTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M50-54Din påmelding er registrert
Kjell VormestrandNORCK HaugalandTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M50-54Din påmelding er registrert
Lars UlvestadNORSoon CKTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M50-54Din påmelding er registrert
Lasse EdvardsenNORMoss CKTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M50-54Din påmelding er registrert
Olav Are LundeNORBærum OCKTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M50-54Din påmelding er registrert
ole andre garnvikNORKonnerud IL SykkelTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M50-54Din påmelding er registrert
Ole Bjørn Hjorth-JohansenNORIF Frøy SykkelTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M50-54Din påmelding er registrert
Ole-Petter HoelNOR--- ingen klubb ---Terrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M50-54Din påmelding er registrert
Pål SagaNORIF Frøy SykkelTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M50-54Din påmelding er registrert
Rune KvigneNOR--- ingen klubb ---Elopak BILTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M50-54Din påmelding er registrert
Ståle RøhmenNORRe SKTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M50-54Din påmelding er registrert
Svein Roger StamnestrøNOR--- ingen klubb ---Terrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M50-54Din påmelding er registrert
Terje GomoNORIF Frøy SykkelTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M50-54Din påmelding er registrert
Terje SkuggerudNOROttestad ILTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M50-54Din påmelding er registrert
Tom Fagernes NestliNORLørenskog CKTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M50-54Din påmelding er registrert
Torgeir SkogstadNORIF Frøy SykkelTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M50-54Din påmelding er registrert
Trond JohannessenNORGlåmdal SKTeam LetthTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M50-54Din påmelding er registrert
Truls Espen AndersenNORVestby SykkelklubbTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M50-54Din påmelding er registrert
Øyvind AkselsenNORSarpsborg SKTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M50-54Din påmelding er registrert
Øyvind StevensonNORLørenskog CKTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M50-54Din påmelding er registrert
Rad 1-26, totalt 26