Terrengsykkelrittet 2019

Primærfaner

NrNavnNasjonKlubbTeam/lagDistanseKlasseStatus
Anders HaukenesNORIF Frøy SykkelDobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)M45-49Din påmelding er registrert
Are HallandNORIF Frøy SykkelFrøy IF / Team ÆØÅ HæsTechTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M45-49Din påmelding er registrert
Are TallaksrudNORAron SkiklubbSantacruzsykler.noTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M45-49Din påmelding er registrert
Arild VegstøNORSoon CKTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M45-49Din påmelding er registrert
Arne HennieNORKloppa offroadklubbTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M45-49Din påmelding er registrert
Atle KvienNORSagene IF SykkelTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M45-49Din påmelding er registrert
Audun Holmøy RøhrtNOR--- ingen klubb ---BIFFTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M45-49Din påmelding er registrert
Bengt Arne StorsveenNORCK ElverumDobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)M45-49Din påmelding er registrert
Bjørn-Kåre HusebyNORSK Rye sykkelTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M45-49Din påmelding er registrert
Christian LorangeNORSagene IF SykkelTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M45-49Din påmelding er registrert
Christopher WingeNORAsker CKTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M45-49Din påmelding er registrert
Colin EickNORIF Frøy SykkelTeam Unaas/OrbeaTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M45-49Din påmelding er registrert
Erik HaugstulenNORGruvelia SKTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M45-49Din påmelding er registrert
Erik MikkelsenNORFossum IF SykkelEquinor BILTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M45-49Din påmelding er registrert
Frank Phillip JohansenNORKolbotn SKTeam LetthTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M45-49Din påmelding er registrert
Georg-A JungårdNORCK ValdresFjellkjeden.noDobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)M45-49Din påmelding er registrert
Glenn ØsterudNORAron SkiklubbTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M45-49Din påmelding er registrert
Hans Christian WilsonNORMILTON Larvik SportsklubbDobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)M45-49Din påmelding er registrert
helge kolstadNORSagene IF SykkelABB BILTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M45-49Din påmelding er registrert
Henrik HogsnesNORAsker CKTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M45-49Din påmelding er registrert
Hogne Handeland HaugNORFollo SKFollo SKDobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)M45-49Din påmelding er registrert
Jahn Atle HøgbergNORSK Rye sykkelMilslukernTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M45-49Din påmelding er registrert
Jamieson PothecaryNORSK Rye sykkelTeam LetthTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M45-49Din påmelding er registrert
Jan OrderudNORStovnerkameratene SykkelTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M45-49Din påmelding er registrert
Jan Sølve BorlaugNORIF Frøy SykkelTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M45-49Din påmelding er registrert
Jan-Tore BratlieNORIF Frøy SykkelTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M45-49Din påmelding er registrert
Jo Christer FrysjøendenNORGlåmdal SKTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M45-49Din påmelding er registrert
Joakim SundnesNORSK Rye sykkelTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M45-49Din påmelding er registrert
Joar MarkhusNORFollo SKTeam Sørensen SportDobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)M45-49Din påmelding er registrert
Johan Gimse HolmNOR--- ingen klubb ---Dobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)M45-49Din påmelding er registrert
Jon BruuNORTønsberg CKDobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)M45-49Din påmelding er registrert
Jørgen SørensenNORSagene IF SykkelTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M45-49Din påmelding er registrert
Kim FoshaugNORBærum OCKTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M45-49Din påmelding er registrert
Kjetil BjørdalNORNitelva CKTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M45-49Din påmelding er registrert
Knut GravdalNORFollo SKTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M45-49Din påmelding er registrert
Knut VidjelandNOR--- ingen klubb ---Gin & ShrimpsTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M45-49Din påmelding er registrert
Lars Jørgen AlsénNOR--- ingen klubb ---LenovoTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M45-49Din påmelding er registrert
Lars-Erik GradertNORFossum IF SykkelTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M45-49Din påmelding er registrert
Lars-Erik KoldbergNORKolbotn SKTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M45-49Din påmelding er registrert
Mads SolemNORBærum OCKDobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)M45-49Din påmelding er registrert
Morten ForlandNORIF Frøy SykkelNHC B.I.LDobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)M45-49Din påmelding er registrert
Morten JensenNORSK Rye sykkelBøler Røykeri & SnekkeriTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M45-49Din påmelding er registrert
Nils Håvard NæssetNORFiskum IL SykkelTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M45-49Din påmelding er registrert
Odd Erik FarstadNORCK ElverumDobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)M45-49Din påmelding er registrert
Petter TorgersenNORUllevål SKDobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)M45-49Din påmelding er registrert
Pål Christian IngierdNOR--- ingen klubb ---Team CoopDobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)M45-49Din påmelding er registrert
Pål Thomas KvilNORKolbotn SKTeam LetthTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M45-49Din påmelding er registrert
Paal Tidemann PedersenNORIF Frøy SykkelTeam TeliaTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M45-49Din påmelding er registrert
Richard Rybakken DahlNORRaufoss & Gjøvik SKTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M45-49Din påmelding er registrert
Roar LangliNORKolbotn SKDobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)M45-49Din påmelding er registrert
Roar OlsenNOR--- ingen klubb ---Terrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M45-49Din påmelding er registrert
Roar SundbyNORRomeriksåsen SKRomeriksåsen SKTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M45-49Din påmelding er registrert
Roy Kjetil HåkelienNOROdal SykleklubbTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M45-49Din påmelding er registrert
Roy RipeNORNesodden SKTeam Ibis NorgeTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M45-49Din påmelding er registrert
Roy SnellingenNORSK Rye sykkelTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M45-49Din påmelding er registrert
Rune Udnæseth HolsveNORLørenskog CKTeliaDobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)M45-49Din påmelding er registrert
Sander TufteNORIF Frøy SykkelTeam ÆØÅTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M45-49Din påmelding er registrert
Stig Arild GraniNOR--- ingen klubb ---Terrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M45-49Din påmelding er registrert
Stig EinesNOR--- ingen klubb ---Team ToreTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M45-49Din påmelding er registrert
Stig LalandNORKlepp Cykle ClubDobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)M45-49Din påmelding er registrert
Stig Aas-JakobsenNORIL HemingB.I.L@EVRY OsloTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M45-49Din påmelding er registrert
Thomas HaugNORIF Frøy SykkelDobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)M45-49Din påmelding er registrert
Thomas HebækNORSoon CKTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M45-49Din påmelding er registrert
Thomas Morgan KnutsenNORStovnerkameratene SykkelOslo SportslagerDobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)M45-49Din påmelding er registrert
Thomas PettersenNORNitelva CKDobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)M45-49Din påmelding er registrert
Tom Atle BordevikNORAron SkiklubbTeam Skiglider.noTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M45-49Din påmelding er registrert
Tom LarsenNORStovnerkameratene SykkelDobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)M45-49Din påmelding er registrert
Tom Mikael LeinNORTønsberg CKBremsesporTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M45-49Din påmelding er registrert
Tor Andre VedvikNORTønsberg CKBremsesporTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M45-49Din påmelding er registrert
Tor HjelsetNORCykleklubben NittedalTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M45-49Din påmelding er registrert
Tor Vegar DøhlenNORBingsfoss SKDøhlen Dekor ASTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M45-49Din påmelding er registrert
Tore FonnNOREiker CKSkiglider.noTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M45-49Din påmelding er registrert
Trond BådstangenNORSoon CKTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M45-49Din påmelding er registrert
Trond GodtlandNORFollo SKTieto TempoDobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)M45-49Din påmelding er registrert
Trond HalvorsenNORTønsberg CKDobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)M45-49Din påmelding er registrert
Trond LarsenNORIF Frøy SykkelTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M45-49Din påmelding er registrert
Truls HaugenNORMississippiskogen sti & terrengsykkellag - SykDobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)M45-49Din påmelding er registrert
Vegar HarstadNOR--- ingen klubb ---Puls LetohallenTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M45-49Din påmelding er registrert
Viktor Sveen LorentzNORIF Frøy SykkelTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M45-49Din påmelding er registrert
Rad 1-79, totalt 79